E PLUS M SP. Z O.O.

Opinie o E PLUS M SP. Z O.O.

Ewka

Jak ktoś nie lubi tego rodzaju pracy to nigdy nie będzie zadowolony i będzie szukał czegoś innego. Wiele młodych osób zmienia firmy po to żeby podnosić sobie zarobki. Normalna firma tylko trzeba tu pracować a nie wszystkim to odpowiada. Pracuję i jestem zadowolona.

Darek

Gdzie mają to większe lokum? Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie wymagania stawiają kandydatom na starcie? Czy sa jakieś dodatki typu socjalnego? z góry dzięki.

Natali

E PLUS M to rozwojowa firma, powiększają ilość pracowników to tylko dobrze świadczy. Natomiast obserwuję niektórych pracowników i wiem, że część powinna zmienić pracę bo nie ma zgody żeby inni pracowali za leniwych kolegów. Ja juz długo tu pracuje i jestem zadowolona.

Wesołek:-)

Firma rekrutuje bo maja większe lokum i prawie same pracujące laski. No to nie dziw, że co chwila jakaś zaciąży i na zwolnienie leci. Trochę to w.. jak się za te chore odwala robotę. Ale firma jest Ok i stara się. Chłopaki będzie zaraz nabór do grafików i handlowców, może rozruszacie trochę ten babiniec? Nie daję rady !

Agata

Bardzo fajnie, że firma przypomina co należy zrobić przed spotkaniem rekrutacyjnym. Wszystko ładnie opisane w zakładce "Proces rekrutacji".

MODO

Fajna firma tyle wiem, myślałam żeby podpytać o pracę projektanta

Witam, Obecnie rozpoczynamy rekrutację dla specjalistów do spraw sprzedaży i asystentów działu handlowego. W innych działach możemy zaoferować pracę tymczasową na zastępstwo pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Zapraszamy serdecznie do składanie CV drogą mailową kariera@eplusm.pl .

Dzidek

Nie znalazłem nigdzie żadnej oferty pracy, czy nie potrzebują teraz ludzi czy jest jakiś inny powód.? Jeśli ktoś wie proszę o informacje. Może przy okazji dowiem się jaka jest atmosfera w firmie czy ludzie są fajni? Dla mnie to dużo znaczy, nie lubię marudziarzy.

Witam, Dziękujemy za docenienie i chęć aplikacji. Każde stanowisko posiada inne widełki płacowe oraz ścieżkę kariery. Proszę o bezpośredni kontakt (kariera@eplusm.pl), abyśmy mogli porozmawiać o pracy na konkretnym stanowisku. Obecnie mamy propozycje pracy jedynie dla handlowców i asystentów działu handlowego. W innych działach możemy zaoferować pracę tymczasową na zastępstwo pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Zapraszamy serdecznie do składanie CV i na rozmowy kwalifikacyjne do naszej nowe siedziby.

karol

nie wiem czy firma zakończyła już rekrutacje - coś o tym wiecie?

WFF

A ja lubię imprezy, jest wesoło. Urlopik trzeba brać od razu bo szkoda w poniedziałek z rana brać na żądanie.

Just min

Nowa siedziba wcale nie polepszyla warunkow pracy. Owszem jest ladnie . Ale atmosfera wciaz zostawia wiele do zyczenia i ludzie odchodza. Ubylo w dziale handlowym . Ubyło w dziale produkcyjnym. Ubyło w dziale projektowym choc tu zauważył stosunek menagera do podwładnych. Ale menagera wybiera pracodawca więc to jaki jest menager tak pracownik odbiera całą firmę. No i najważniejsze zwolniła się 2 księgowe !szok. Co się musi dziać na górze ze odchodza ? Na najbliższy piątek impreza firmowa. Mam nadzieję ze atmosfera się trochę rozluzni ,(usunięte przez administratora))

Truu

Ja polecam. W nowym miejscu jest super!

nielsen

Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Wymagania, popędzanie, ciągłe pretensje. Słabe wynagrodzenie, ale umowa o pracę jest. Mało kto chce tu pracować, więc dużo stanowisk obsadzonych na "zapchajdziury". Ogólnie bardzo przeciętnie.

wow

ja pracuję obecnie i jestem zadowolona, mam super dojazd , wypłata zawsze na czas i zgodnie z umową. Premia była obiecana za wyniki. Na początku było ciężko ale teraz jest już dobrze i udało się zapracować na małą premię. polecam tym, którzy lubią pracować i coś robić. Praca jest różnorodna i można się nauczyć bardzo dużo. Wszystko zależy od chęci. Ja odnalazłam się idealnie bo uwielbiam jak każdy dzień jest inny. Zatem jak ktoś szuka to polecam, bo cały czas do rożnych działów są przyjęcia ze względu na wiesze biuro.

trol

dziwne ja pracuję i nikt nie odchodził, wiec znowu jakis debil wypisuje bzdury bo chce sobie ego podbudowac. ja mieszkam na tych obrzeżach i ciesze się, że nie muszę w korkach stać. a jak z pindowa głębokiego sie przeprowadzają to zapominają. wkurza tu jedno, jak jakiś ... wali na kolegów i firmę w której pracował lub pracuje. i nie wiem co gorsze bo oficjalnie wszyscy tacy zaprzyjaźnieni są i nawet z komentarzy sie potwierdza , że odejście nic nie zmienia. jak do jakieś sekty by się wchodziło od razu spotkania, kawki, piwka i wypytywanie. a jak można bezkarnie to nas.. na innych a w pracy w ... całują.

GLIK

Dobrze jest w Warszawie. Ktoś mało ogarnięty umieszcza wpisy dotyczące innych firm z innych miast. Szukają nadal do wszystkich działów zarówno z doświadczeniem i do nauki. Wiem ze tak ja mnie zwerbowali przez zewnętrzną firmę. Wszystko zależy od wiedzy i kwalifikacji.

Flik

Pracuje jako asystentka bo nie mam doświadczenia. obiecali ze za jakiść czas jak bede dawała rade dostanę baze obecnych klientów do obsługi. Mozna szukać na własną rękę i wtedy od razu ida na moje konto. jak powiedzieli tak robią. Bałam sie obsługi samodzielnej i dali mi wiecej czasu. Stres jest duży bo i firmy ogromne strach trochę. Jak ktoś ma doświadczenie jako handloweic to warto sie zgłosić. mi dobrze sie procuje.

Ciekawa

Pyrka stara a ty skad wiesz ze nie dostaja. W jakim dziale jestes co robisz.

Iga

Otwartość i checi. Ja chodzę teraz na różne szkolenia. Za darmo można znaleść sporo. Czasem warto posłuchać innych i troche wysiłku włozyc w klineta. Obsługuj innych tak jak byś chciał być obsłużony. to przynosi efekty jak diabli i to ja zbiorę kaskę na wakacje!

Zostaw merytoryczną opinię o E PLUS M SP. Z O.O. - Łoziska

• Jak się pracuje w E PLUS M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E PLUS M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E PLUS M SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E PLUS M SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E PLUS M SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E PLUS M SP. Z O.O.