E PLUS M SP. Z O.O.

Opinie o E PLUS M SP. Z O.O.

Zenon K

Zdębiałem jak to czytam. Za grosz autoironii w 99% wpisów. Zarzuty pod adresem kadry zarządzającej są poniżej krytyki. Co Ty jedna z drugą wiecie o zarządzaniu tak potężną firmą? Widzę, że nic. Szef jest określany jako miernota intelektualna a ma 140 IQ i jest specyficzny. Steve Jobs też był specyficzny ale to on doszedł na szczyt. Nie smęcił jak TY! Człowieku spójrz w lustro i odpowiedz sobie na pytanie: "Kim ja jestem?" Jest tyle miejsca na rynku, że każdy jak jest taki zajefajny, znajdzie pracę gdzie indziej.

zielony obecny
@Zenon K

Szef miernota a rządzi geniuszami z tak wysokim IQ? Ktoś dopisał sobie 0 albo facet jest naprawdę fenomenem. A może miłość nieszczęśliwa?

nawrócona_narzeczywistość

Oj.. dziewczyno.. żałosne to, co piszesz. Ponieważ jednak ja swoje już powiedziałam i nie zamierzam nikogo więcej przekonywać / zniechęcać do w.w. firmy - życzę wszystkim prawilnym obrońcom eplusm dużo cierpliwości, samozaparcia i zdrowia!! Btw. szkoda energii na podtrzymywanie iluzji. Sprawiedliwości dzieje się powoli zadość, heh.

handlowiec/dziki wschód -)

Witam, po znalezieniu tego forum i wpisów na temat e plus m zdecydowałam się (pomimo ogólnej niechęci do pisania-uważam to za stratę czasu) wyjaśnić osobom zainteresowanym skąd się biorą tak skrajne opinie na temat firmy w której pracuję od 6 lat. Swoją przygodę opiszę z punktu widzenia przedstawiciela handlowego, stąd też osoby aplikujące na inne stanowiska mogą się czuć niedoinformowane, ale postaram się oddać ogólną atmosferę pracy w tej dużej, jak na polskie realia, branżowej firmie...a więc słuchajcie i oceńcie sami. Na początku rzeczywiście nie jest lekko, ponieważ reguły są ustalone jasno: im więcej sprzedasz-tym więcej zarobisz- a jak się domyślacie, na początku startuje się od zera i „sprzedanymi niechcianymi klientami”. Zanim wejdzie sie na jakikolwiek poziom obrotów-mija kilka m-cy. Fakt, że jestem "na swoim" sprawia, że czuje się komfortowo w rozmowie np. ze swoim szefem czy szefem szefa. Praca sama w sobie jest ciężka, ale bez pracy nie ma kołaczy. Osoby, które myślą, że wstaną i "gdzieś tam" pojadą i "coś tam" sprzedadzą - będą pisać takie głupoty jak pisały i nigdzie nie znajdą pracy odpowiedniej do ich świetnych kwalifikacji (chyba, że pójdą do urzędu, praca od 8 do 15 lub związki zawodowe  i brak jakichkolwiek szans na rozwój). Asortymentowo gonimy naszą konkurencję, ale już teraz nie wstydzę się gdy wchodzę do nowego klienta i prezentuję co mam w ofercie. Najważniejsze jest to, że w zdecydowanej większości rzeczy, które sprzedaje-ich jakość idzie w parze z ceną (i nie ma tu mowy o naciąganiu-można kupić np. ten sam t-shirt o różnej jakości. Ceny sa zróżnicowane a czasem kosmicznie. Duża część klientów szuka ceny, ma dosyć tandety ale nie ma budżetu na zakup i koniec. Poza tym coraz większa grupa klientów identyfikuje się z produktami, które sprzedaje. Chcą mieć w swojej ofercie coś unikatowego, wyróżniającego się , o dobrej jakości i niskiej stosunkowo cenie- i ja im to zapewniam...uff i dlatego nie lubię odpisywać, bo jak już zacznę-to skończyc nie mogę. Jeszcze odpowiem koleżance , która narzeka na kadrę kierowniczą. Otóż sprawa ma się tak, że oczywiście szefa można mieć dupka, niewykształconego, ignoranta, bez kultury itd.itp. i z całą pewnością tacy też u Nas pracują, ale ...trzeba robić swoje, nie oglądać się na to jakie ktoś ma studia lub nie - ja tak zrobiłam i pomimo powszechnej obiegowej opinii, że handlowcy potrafią tylko kłamać i naciskać pedał przyspieszenia w aucie - jestem zadowolona z tego jak traktują mnie moi klienci a raczej znajomi klienci. Z grubsza rzecz biorąc- firma stale się zmienia i odznacza coraz większym profesjonalizmem w zarządzaniu ludźmi, strategią marketingową–stąd też i kadra kierownicza się zmienia, uczy, wyciąga wnioski z błędów-a jednym z powodów takiego stanu jest fakt, że najwyższy szczebel, kadra zarządzająca-to od początku istnienia firmy-ekstraklasa, przy czym zawsze na spotkaniu można podejść do prezesa czy dyrektora i po prostu powiedzieć co jest nie tak i w związku z czym liczę na zmiany. Na prawie na koniec co nieco o zarobkach-nie odkryję Ameryki, gdy powiem, że zarabia się godnie i dużo ponad średnią krajową. ale powtórzę to jeszcze raz: WARUNKIEM jest ciężka praca oraz pozytywne nastawienie. Dodam jeszcze, że premie są realne. Standardem były kiedyś wesołe spotkania integracyjne i atmosfera była dobra. Z czasem jak nas przybyło, część koleżanek awansowało i skończyły się integracje z obawy ze szef czegoś się dowie. Ostatnia kwestia związana z osobami które odeszły lub odejdą. Mocno przesadzają moje raczej byłe dwie koleżanki z tym tematem. Tak wynika z wpisów. Zakłam, iż to one mają problem z powodu rozstania się z nami a nie my z nimi. Ze swojej strony mogę dodać, iż atmosfera się prawiła i skończyły się krzyki. PS. wśród kolegów i koleżanek z firmy są osoby pracujące już kilkanaście lat i raczej nie zamierzają się zwalniać -chcę przez to powiedzieć, że osoby wiecznie niezadowolone i z przerostem ambicji proszone są , aby nie starały się o pracę w naszym zespole za co z góry im dziękuję - nie psujcie nam atmosfery i opinii Pozdrawiam CC

obecna

Zamiast zająć się swoją teraźniejszością i tym jak wam w tym dobrze, siedzicie na tym portalu i czekacie na kolejne wpisy. Podsycając atmosferę. jako ze jestem obecnym pracownik mogę napisać ze bzdury opowiadacie . o mailu opowiadała mi osoba która pracuje tam od kilku lat. Zatrudnienia są bo nowe kontrakty i klienci. Co do odejścia słynnej koleżanki A ogólnie wszyscy się cieszą :) Za szefostwo się nie wypowiadam,choć nie wygląda na zmartwione akurat z tego powodu.

Last man standing
@obecna

Ladnie.. +10 pkt u Misi :)

klient

Ciężko się czyta wasze żale. Pewnie koleżanko od piwa pracujesz teraz u konkurencji i im gorzej w twojej byłej pracy tym lepiej dla was? Bywam często w e plus m - kupuję dużo i czasami tanio, pewnie się znamy. Znam panią D i A (wiesz przecież koleżanko, dlaczego "odeszła" i że nie pracowała sama jak płaczesz w swoim poście). Znam też inne, które pracowały tam od początku firmy. Nic wielkiego. Ani z nich wielcy designerzy ani handlowcy ani zarządzający produkcją. Tacy są ludzie - poszły do pracy, żeby zarobić na kredyty i życie - to nie roboty, chociaż tutaj któraś z nich chwali się sic! dużym IQ a nie potrafi sklecić zdania w ojczystym języku - to przecież wszystko tłumaczy. Jak kiedyś miałem mniej lat, to też zmieniałem pracę co roku i nie przyszło mi do głowy żeby palić za sobą mosty. Świat jest mały. Ale pomijając powyższe jeżeli spotkam je u konkurencji i będą miały towar na takim poziomie i w takiej cenie to kupię też u nich. Taki biznes. Jak nie znajdą pracy, zawsze mogą założyć własną firmę - jak szef, którego tak tu opluwają. Może dadzą swoim pracownikom lepsze warunki. Z mojego punktu widzenia wygląda tak - to dla tych co szukają pracy w E plus M Kamery są - ale dzisiaj są nawet w pizzerii - nikt nie ma z tym problemu. Kiedyś widziałem, że był podgląd ale teraz widuję tam excella albo czarny ekran. Towaru jest dużo i chyba się nie powtarza. Sprzedają głównie do sieci ale i dla mnie coś się znajdzie. Mogłem pomarzyć, żeby handlowiec z e plus m zaszczycił mnie wizytą, to ja musiałem jechać do nich - może teraz coś się zmieni. W końcu to ode mnie też macie swoje pensje. Wiem, że wcale nie małe.

Witam, Poszukujemy pracowników do działu handlowego- specjalista do spraw sprzedaży oraz do działu zakupów - specjalista do spraw zakupów. Praca jest w siedzibie firmy, stanowiska wymagają częstych wizyt i kontaktów z kontrahentami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi.

Shadow

Czeski film. (usunięte przez administratora)Codzienne raporty z kazdej przepracowanej godziny. Haslo firmowe ''wszystko juz teraz na wczoraj'' Praca projektanta obejmuje dzial produkcji, dzial kontroli jakosci, grafik komputerowy, i 5 % projektowania z calego czasu pracy w miesiacu. Jesli jestes glupi i chcesz zmarnowac swoj czas ta firma jest dla ciebie . Zarobisz w niej tyle co na magazynie przewalajac palety.

Magi

Faktycznie krzykacze. Takie to uczynne a nie mogą podać gdzie znaleźli takich cudownych szefów. Jak nic należycie do tych samotnych nieszczęśliwych poszukujących pracy i staracie się innym dokopać .

Anik

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Napisałam że mam znajomą, która tam pracuje. Co do opinii, też się odniosłam. Nie zgadzam się z nimi , przynajmniej w dużej części po wysłuchaniu obecnego pracownika. Uważam, że łatwo jest wylewać żale i błoto, gdy jest się anonimowym. Skoro to wszystko prawda to dlaczego boicie się sądów. Tyłki wam się trzęsą i tyle! Przed szefem donosiciele i lizusy a na forum ważniaki. Swoją drogą coś z wami jest nie tak , bo zjechaliście mnie za neutralną opinię. Skoro było wam tam tak źle, to po jakiego tam siedzieliście ? Macie lepszego szefa teraz a może własna firmę , bo ja szukam pracy! Dajcie konkretne namiary i info, tu na forum . A jak nie to przestańcie mydlić innym oczy. Przestać zastraszać , czepiać się i powtórzyć zasady ortografii . Nikt się nie dziwi, że was wywalili …

Dora

Anonimowy "były pracowniku", podaj swoje dane. Szukam pracy a wiele wpisów jest umieszczanych przez konkurencje lub osoby, które wyrzucono z pracy. W zeszłym roku odbyłam praktyki w firmie, gdzie miała być fatalna atmosfera. Była owszem tylko przez życzliwy personel, który bał sie konkurencji. Cieszyłam sie że jestem tam tylko przez miesiąc. Zamykanie sie w toaletach czy udawanie, że sie pracuje przed komputerem było chyba normą. A opowieści na papierosie kiedy, kogo i za co wykopią był największa atrakcja . Czy ty też jesteś taką życzliwą anonimową koleżanką?

była Pracownica

(usunięte przez administratora) do kuchni można wejść tylko na pół godziny na lunch a do pracy przyjść trzeba wcześniej żeby punkt o 8 siedzieć na swoim miejscu w brojlerze z wodę do picia (bo później się nie wejdzie do kuchni) i przygotowany excel w którym przez cały dzień będzie prowadzony minutowy raport (tak, minutowy. czyli co pracownik robił od 9:05 do 9:08)

KAsia

Jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o E PLUS M SP. Z O.O. - Łoziska

• Jak się pracuje w E PLUS M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E PLUS M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E PLUS M SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E PLUS M SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E PLUS M SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E PLUS M SP. Z O.O.