E PLUS M SP. Z O.O.

Opinie o E PLUS M SP. Z O.O.

Markus Aurelius

Asystent Działu Handlowego brzmi bardzo enigmatycznie i możesz zajmować się równie dobrze niczym, albo wszystkim. Jeśli to mała firma, to może Ci prezes polecić np. telefoniczne pozyskiwanie klientów, albo wyprowadzanie jego psa na spacer, jeśli takowego posiada i zabierze ze sobą do pracy :). Do tego te wpisy np. "Poza tym zajmujesz się głównie papierkami i zadaniami zleconymi." brzmi jakby w tej firmie nic się nie robiło, a prezesi specjalnie szukali kogoś do obijania się od ściany do ściany, w co nikt rozsądny nie uwierzy. Na pewno szukają kogoś do ciężkiej roboty i gotowego na stres, bo gdzie go nie ma. Naiwnie komentujesz ;).

ona

Jakie czystki? Tam nikt nikogo nie zwalnia. Ludzi sami odchodzą.

Dziękujemy za docenienie i chęć aplikacji. Każde stanowisko posiada inne widełki płacowe oraz ścieżkę kariery. Proszę o bezpośredni kontakt (kariera@eplusm.pl), abyśmy mogli porozmawiać o pracy na konkretnym stanowisku. W związku z duża ilością CV prosimy o cierpliwość w odpowiedziach.

Szczera

Jako była pracownica zaczęłam doceniać co miałam a przez głupotę i plotki przyjaciółek z pracy straciłam. To własnie przyjaciółki namówily mnie do chodzenia po powyżki, z pretensjami a na koniec ze zwolnieniem i nikt inny. Straciłam dobra robote prze własną głupotę. teraz zaprzieprzam po godzinach i nie mam nic do powiedzenia za mniejsze pieniądze. Któras z dziewczyn dobrze napisała, ze stare wygi poiwinni wywalic i dokonczyc ropoczete czystki. zycze wam takich swiń w pracy jakimi wy byłyście.

Ryba

(usunięte przez administratora) kto tam pracował i tak atmosfere, ludzi i powody ich odejść zna, łatwo udowodnić z czyjej ręki wychodzą te "pozytywy" a jak tam jest naprawdę. ..

Dawny

Pracowałem tam wiele lat temu, jak jeszcze był mały zespół. Pracodawca był w porządku. Jak się wykonywało swoją pracę to można było liczyć na dogadanie się w wielu kwestiach - na przykład urlopu, wyjazdów i zwolnień na uczelnie czy egzaminy itp. Ja starałem się być zawsze w porządku wobec szefostwa i to mi się opłaciło podobnie jak części moich koleżanek:) Teraz pracuję w dużej firmie gdzie atmosfera jest ciężka. Ma być zrobione i koniec. Proponuje obecnej czy byłej ekipie popracować w korporacji i dopiero zacząć krytykować. Więcej jadu idzie od dołu w tym przypadku niż od góry. Wszystkim uczciwym życzę powodzenia i takiej atmosfery jaka ja miałem kiedyś:)

kimbalowa

Uwazam ze praca nie jest zła sama pracuje w na projektach. praca nie jest dla mnie ciezka i w miare płaca. Najgorzej nie jest w innych zakładach jest gorzej i po co narzekają ci ludzie wiadomo wszyscy się nie polubimy tez na niektórych w zakładzie nie mogę wręcz patrzeć ale niektórym przydałoby się zwolnienie takim gwiazdom bo uwazaja się za niewiadomo co. zwłaszcza starym wyzeraczkom zwolnienie by się przydało to wtedy by skończyły narzekac itp

pppppp

Ludzie tylko potrafią narzekać a dać coś od siebie to już nie bardzo. Przecież nikt nikogo siłą tam nie trzyma, nie podoba się to trzeba szukać innej pracy :) A z opisów wynika, że siedzieli długo i raczej im grzecznie podziękowano dlatego teraz taki smród robią. Mieli dobra fuchę, zero odpowiedzialności , wymyślali problemy a teraz u innych w d.. dostają i do roboty ich gonią. Zamiast docenić czego się nauczyli bo większość zielona przyszła i nikt nie chciał takich … przyjąć . E plus M zaryzykowało i postawiło na nich i po co żeby teraz dostawać. O tym wszystkim się zapomina. Jak w przysłowiu zapomniał wół jak cielęciem był! (usunięte przez administratora)

papis

Polacy tak to już lubią - narzekać ;) Płaca jest adekwatna w 100% do pracy i obowiązków pracowników ! Choć są tacy co dostają więcej bo się należy ale inni tak nie twierdzą. Nadgodzin nie ma i pracy na nocne zmiany. Naprawdę inni mają znacznie gorzej, bo zarabiają nędzne grosze, co chwilę się ich goni do pracy, przerw brak . Pracowałem w WIELU, naprawdę WIELUU miejscach i powiem Wam, że nie jest źle. W porównaniu do innych zakładów (chciałoby się rzec - "E plus M jest Wręcz świetnie! Wiem, wiem... Niektórzy mają lepiej, ale uwierzcie mi, większość ma znacznie gorzej! Naprawdę gorzej...

klik

Handlowiec się tu wypowiedział po czym zapytajcie ile przepracował w firmie poznając ją od środka.

Niektóre szczegóły zawarte w wypowiedziach nie są zgodne z prawdą co może wynikać z braku informacji. Firma od ponad dwóch lat korzysta z badań rynkowych wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk, benchmarkiem jest również rynek kandydatów podczas rekrutacji. Wynagrodzenie zależy od wielu czynników takich jak dotychczasowe doświadczenie, stanowisko oraz kwalifikacje. Zachęcamy pracowników do zgłaszania propozycji inicjatyw i celów zadaniowych związanych z rozwiązywaniem problemów organizacji i podnoszeniem efektywności procesów do Banku Inicjatyw Firmowych. Menadżerowie oceniają zgłoszone propozycje inicjatyw i podejmują decyzje o wyborze niektórych z nich do realizacji. Swój Świat budujemy wokół pomysłów na bycie lepszym każdego dnia dla siebie i dla innych. Zachęcamy i zapraszamy po informacje.

Kafel

A co sie stalo z handlowcem z dzikiego zachodu ?

Ziom

Ja pracuje od tygodnia. Warunki spoko, umowa, regulaminy i podpisy rzecz święta a i przerwa w kuchni!!! Brak szkolenia i osoby wprowadzającej. Koleżanki mogą zabić wzrokiem i na pomoc nie liczcie. Ale jest spoko. Każdy nowy swoje przechodzi. Firma wydaje się rozwijać bo do wszystkich działów przyjmują nowych. Dlatego starzy trochę nerwowi i okoniem stają.

klik

Tiger nie o tobie to było ale powodzenia, uważaj tylko żeby nie było tak jak z handlowcem z dzikiego zachodu.

@klik

Klik a do kogo to bylo? I skad handlowiec? Co jest z handlowcem z dzikiego zachodu?

Tiger

Jestem pracownikiem i podalam fakty, dlaczego mam klamac. Dlaczego pozytywne opinie sa falszywe a niegatywne prawdziwe? Jeszcze raz powiem , ze przychodzac do pracy w e plus m bylam zatrudniona legalnie i nadal jestem !

Tiger

Bylam na okresie probnym i mialam oplacone wszystkie swiadczenia w eplus m, dlatego potwierdzam ze e plus m napisalo prawde! Gdy zglosilam sie do parcy ksiegowa pilnowala zebym miala wszystkie zgloszenia bardziej niz ja. Kolezanka, ktora rozpoczela z mna prace dostala tak somo wszystkie umowy i zgloszenia do ubezpieczen. Przy przedluzeniu umowy wypelnialam wszystkie dokumenty wczesniej i uslyszalam ze bez tego i zaswiadczen od lekarza nie moge dalej pracowac. sprawdzalam w przepisach i wszystko sie zgadza.

E PLUS M SP. Z O.O.

Witam, dziękujemy za zainteresowanie proponowanym stanowiskiem. Obecnie poszukujemy pracownika pomocnika krojczego i krojczego. W przypadku obydwu stanowisk proponowana jest po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat. Wynagrodzenie uzależnione jest od kwalifikacji i wiedzy kandydata. E PLUS M nie ma formy zatrudnienia z tytułu tzw. " umowy śmieciowej". Zapraszamy do przesłania CV. Na spotkaniach udzielamy wszelkich możliwych informacji.

Dziękujemy za docenienie i chęć aplikacji. Każde stanowisko posiada inne widełki płacowe. Proszę o bezpośredni kontakt (kariera@eplusm.pl), abyśmy mogli porozmawiać o pracy na konkretnym stanowisku. Poszukujemy pracowników do działu handlowego- specjalista do spraw sprzedaży oraz fakturzystki.

spongebob

Konam ze śmiechu z tych usilnych prób ratowania twarzy przez firmę, wpisów ludzi z wewnątrz firmy i obrony imienia. Zapytajcie po prostu byłych pracowników dlaczego odeszli? Dlaczego nowi którzy są na okres próbny nie zostają? Skoro to firma roku to dlaczego pracownicy odchodzą?

Anik

Mam znajomą, która pracuje w E plus M . Ze względu na jej bardzo pozytywne opinie o samym miejscu pracy i możliwościach rozwoju, sama postanowiłam się zaczepić w spółce. Wiadomo, że kontaktu z użytkownikami forum będą szukać Ci, którzy poczuli się niedocenieni lub wdali się w jakieś konflikty. To taka nasza ludzka tendencja, przynosząca największą ulgę po porażkach. Jak jesteśmy niezadowoleni to musimy kogoś obsmarować i zrzucić na niego winę, bo sami przecież nie mamy sobie nic do zarzucenia, nie mówiąc już o tym, że o pozytywnych rzeczach nie mamy czasu napisać czego najlepszym przykładem są fora wycieczkowe. Tam to się dopiero wylewa wiadro pomyj, a pozytywnych opinii brak, bo „się nie chce i nie warto”. Taka nasza mentalność.

BRR

Okulary sobie kup i poćwicz czytanie ze zrozumieniem. jak pracuję to słyszę co dziewczyny opowiadają. Dostały niezłe g... do naprawienia. Potwierdza się to co kiedyś słyszałam. Trzeba pracować i tyle. Więc przestań umieszczać po kilka wpisów. I tak większość już wie kto się tu udziela. Nikt do biurka nie przykuł, chciałaś to pracowałaś. A może rozdwojenie jaźni masz. Odwal się od tych co mają swoje zdanie i przestań zastraszać.

no last

To prawie jak ty. Wcześniej przecież pisałeś: "Zacznijmy od poczatku. NIE PRZEPRACOWALEM W E+M ani jednego dnia." Nie pracowałeś to się tu nie udzielaj.

nawrócona_narzeczywistość
@BRR

Ohohoh.. i po co zaraz tyle jadu, tyle wrogości? :) Masz rację, trzeba pracować - jak ktoś to kiedyś ładnie ujął: "praca czyni wolnym"! Btw. na całe szczęście każdy w zależności od potrzeby duszy może umieszczać tu tyle wpisów, ile ma ochotę. Ww. "większości" należy jedynie pogratulować przenikliwości. Oczywiście, że nikt nikogo nie przykuł - forma czasu przeszłego "chciałeś/aś to pracowałeś/aś" została tu jednak odpowiednio zastosowana. ;) Ojj zaraz tam "odwal się".. każdy ma przecież własne zdanie i nikt tu nikogo nie zastrasza a jedynie owo zdanie wyraża. Pozdrowienia dla wszystkich forowych 'partycypantów'. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o E PLUS M SP. Z O.O. - Łoziska

• Jak się pracuje w E PLUS M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E PLUS M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E PLUS M SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E PLUS M SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E PLUS M SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.