"WTÓRMET-RECYCLING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Radzionków

Opinie o "WTÓRMET-RECYCLING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MAN 2014-11-18 12:07:29
Witam serdecznie pracowałem w tej firmie nie polecam stawka najmniejsza jaka moze byc obiecuja zlote gory a nic nie dostaniesz obciarzaja za wszystko jak zepsujesz gonia cie do wieczora wyplaty w przedziałach od 1550zl do 1900zl i to dostanie kierowca ktory pracuje na zestawie ciezarowym plus hds kpina na sali a jak pujdziesz do prezesa leszczynskiego do zanuci ci kolysanke w sensie mało ton przewiezionych sprawdze to jeszcze i podlicze najlepsze w tej firmie jest tylko to ze sa tam nowe auta a i tak musisz miec szczescie by nanie siasc odradzam omijajcie te firme z daleka roboty tyle a pieniedzy brak pracujesz tam za 8.50zl w realnym swiecie i nigdy sie niełudz ze dostaniesz wiecej chodzby ci obiecywali bo pracowało tam wielu i konczyło sie to po miesiacu odchodzili gwarantuje ze to prawda przekonasz sie sam jak tam popracujesz.
waga pl 2014-11-18 12:17:20
Odradzam pracowałem tam dwa miesiace na zestawie zarobki 1550zl a 1750zl godzin multum od rana do wieczora cały czas gonia czlowiek dlanich to smiec o podwyrzce nie mysl dobrze ze odszedlem clowiek nigdy nie wierzy drugiemu dopuki sam sie nie przekona na wlasnej skurze odradzam ta firme zlodzieje i wyzyskiwacze niech za takie pieniadze sami sobie jerzdza odradzam odradzam odradzam.
Leszczyn 2015-01-07 08:18:31
Witam jestem juz po wspulpracy z firma wtormet pracowałem tam dwa miesiace jako kierowca przyznaje zarobki marne obiecywali cos innego czym wiecej sie starasz to mniej dostaniesz a czym mniej tym mniej dostaniesz wiec daremna ta firma niemozna dac sie tak wykorzystwac za takie marne pieniadze a Leszczur prezes bedzie sie cieszyl z resta popaprancow jak dlamnie to powinni zamknac ta firme pracoja tylko tam widze tacy co umia dobrze zakombinowac bo to oczywiste inaczej by tam nie pracowali nie polecam tej firmy szukajcie cos inngeo aha odnosnie spedytora ktory ktora rozpisuje robote pani magda moim zdaniem to ona jest niedorozwinieta umysłowo chyba zostalo jest to jak pracowala w RABENIE w karzdym badz razie jedna z tych firm z gliwic odchodzac od tematu poraszka poraszka zarobki i nic wiecej odradzam szerokim lukiem.
Nowy 2015-02-13 09:32:12
Pracowałem w firmie wtormet prawie dwa tygodnie ale na oddziele sosnowiec to co sie tam wyprawia w tej firmie to porażka nie polecam.
Pigi 2015-03-17 09:05:52
Witom pracowałam w wtormecie na wadze czysta porażka wyzysk niska płaca własciciele kawał sku..........r!!!!!!!!!!!!! i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a prezes to druga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do spułki pracownicy co nie którzy chodzą pijani po zakładzie i pracuj mało tego pracują na maszynach odradzam współprace w tej firmie każdej wagowej kierowcy i fizolowi dostaniecie 1500zl i nie liczcie na nic więcej żegnam .
Ogurek 2015-03-17 11:29:16
Witam śmieszne ogłoszenie aplikuje wtórmet radzionków zarobki 2800zl!!!!!!!!!!!!!! chyba z wszystkimi sobotami i niedzielami oraz wszystkie swięta oraz praca od 5 rana do 21 wieczór to może 2300zl leszczór ci wysra oczywiście na konto podstawa a koperty pod stołem u prezesa i to tez nie do końca bo może sie okazać ze nie dostaniesz koperty bo robiłeś dużo a i tak stwierdzi ze gówno zarobiłeś może się też zdarzyć tak ze dostaniesz koperte a w kopercie 130zl uwierz taka sytuacja tez będzie miała omijajcie to gówno szerokim łukiem
Zbycho 2016-08-30 20:24:44
Witam kolego odradzam szerokim łukiem nie ma szans abyś pózniej dostał więcej wypłaty tam nigdy sie nic nie zmieni jeśli chcesz zostać jeleniem do pracy to dobrze trafiłeś oni tylko szukają jeleni początkowo obiecują a puzniej kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy wyplatach wiele tam widziałem i wierzcie mi żaden z dych idiotów z biura nie kiwnie palcem aby wypłata była wieksza 1800-1850zl to maks jeśli będą obiecywać więcej i ciągle to zapomnij powtarzam nie być łoś i omijaj z daleka.
scania 2016-09-05 06:59:44
Witam,

Czy coś się zmieniło chodzi mi o stanowisko kierowcy w tej firmie.

Pozdrawiam
again 2016-10-14 22:29:46
Ważne dla mnie są zarobki, a skoro premie sa jeszcze dokładane dla pracowników, to jeszcze lepiej o nich świadczy.
Zostaw swoją opinię o "WTÓRMET-RECYCLING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Radzionków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "WTÓRMET-RECYCLING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ