Opinie o Laminex pieczątki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Laminex pieczątki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laminex pieczątki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laminex pieczątki w Warszawa

Dramat Nowy wpis

Proces rekrutacji na grafika dtp nietypowy, rozmowa kwalifikacyjna o niczym, zadanie -zaprojektuj naklejke na samochód. Ok, wizka zrobiona, wyslana i czekanie. Odzywa Pan po tygodniu i chce bym przyszla na dni próbne do przyuczenia. Tylko nikt niczego nie uczy, odpowiedzi wymijajace, brak umowy i nagle okazuje sie, ze bedziesz zarabiac tez mniej. Nie polecam, omijajcie. Strata czasu, ja olałam 3 rekrutacje dla tej niespełnionej obietnicy pracy.

Natalia

Słyszałam, że firma ma opinię świetnego pracodawcy!!

Magda
@Natalia

Pracownicy NIE z rodziny powiedzą jednogłośnie ze nie. :)

@Magda

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie. Czy jesteś pracownikiem Laminex pieczątki? Jeżeli tak, może podpowiesz nam, jaka atmosfera panuje w tym miejscu zatrudnienia? Można określić ją jako przyjazną lub jako atmosferę wzajemnej współpracy?

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Ha ha dobry żart. Uśmiałam się. Nawet wrogowi nie życzę takiego pracodawcy.

Prawdziwa opinia Nowy wpis

Żenada jednym słowem. Po paru dniach nawet nie dostałam swoich pieniędzy. Usłyszałam że mogę iść do sądu i właściciel rzucił słuchawką.

dnl Nowy wpis

To miejsce to jakaś porażka. Stracone kilka tygodni zarabiając 1100 miesięcznie. Ciągle obietnice podwyżki a jak przyszło co do czego to kombinowanie. Jak padało pytanie z mojej strony o zrobienie czegoś, odpowiedz była ze nie, po czym po czasie pretensje ze to nie zrobione. W dodatku w kolko jedne i te same opowiesci, to jakis koszmar byl. na szczescie udalo sie opuscic to miejsce z dnia na dzien bez uzerania sie na jakims okresie wypowiedzenia. za zadne skarby bym tam nie wrocil

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Laminex pieczątki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Monia

Ja pracowałam w tej firmie około roku, nie mogę narzekać. Praca lekka i przyjemna. Stali klienci, bezkonfliktowi :) Pieniądze na czas i umowa, warunki z góry określone. Ja osobiście polecam, a uprzedzając czemu już nie pracuję - bo wróciłam do rodzinnej miejscowości z powodów osobistych.

xyz
@Monia

Nie wierzę że to opinia napisana przez kogokolwiek spoza rodzinki :)

xyz

Przestrzegam przed pracą tam. Najniższa krajowa, zwodzenie obietnicą podwyżki co nigdy nie nastąpi. Brak szacunku do nikogo, nawet klienta, nerwowka, bezpodstawne oskarżenia, niejasne zasady, zero komunikacji. Bardzo źle wspominam pracę tam.

Dominika

@ja, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy próbowałaś podejmować rozmowy z szefostwem jeśli nie byłaś usatysfakcjonowana pracą w firmie? Zgłaszałaś swoje uwagi do kierownictwa? Czy takie rozmowy przyniosły skutki w postaci poprawy warunków pracy? @Natalia, czy jesteś pracownikiem Laminexu? Powiesz nam coś na temat atmosfery panującej w firmie?

Dominika

Praca miała byc w pełnym wymiarze czasu. Zaczęłam w środku miesiąca, miało byc od przyszłego miesiąca już normalnie 8h (mimo że odrazu miało być, ale mowie ze niech już będzie)... Koniec końców o pełnym wymiarze godzin nie było mowy, praca po mniej więcej 6godzin jak nie 5. Najniższa możliwa stawka. Komunikacja w tej prywacie leży, kwiczy i jeszcze pokrzykuję w agonii. Pracodawca nie wie co mówił 5 min wcześniej.. Rodzinna firma, pracownik to zło konieczne i tania siła robocza. Dobrze że uciekłam tak szybko jak się dało.

Iza

nie pomogę jesli chodzi o zatrudnienie i rekrutację, ale przestrzegam- internetowi (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o zamówienia

Dominika

@Anna Karenina rozumiem, że praca w firmie Laminex nie do końca Cię satysfakcjonowała. Wspomniałaś jednak o kilku jej plusach. Mogłabyś wymienić jeszcze jakieś pozytywne strony tego pracodawcy? @349 czy udało Ci się zdobyć zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli tak, to, co mógłbyś powiedzieć z Twojej perspektywy, o warunkach pracy oferowanych przez Laminex?

a wiecie czy obecnie są jakieś nowe rekrutacje prowadzone w tej firmie i pod jaki adres wysłać cv?

komputer

śmieszne jeżeli chodzi o Warszawę!

Anna Karenina

To prawda, jeśli chodzi o komunikację na linii pracodawca - pracownik w tej firmie... Widzę, że pod tym względem nic się tam nie zmieniło. Trochę się dziwię pracownikom, którzy zaczynają tam pracę, a później odchodzą, że nie mówią prosto w twarz właścicielowi co sądzą na ten temat. W tej firmie wygląda to tak, że zdanie pracodawcy jest najważniejsze, to co mówi pracownik - gdzieś przepada. Generalnie panuje atmosfera niedopowiedzeń i tajemniczości. Co do wypłaty - marna, bo marna - ale nie ma pracy w weekendy, co niewątpliwie jest plusem, a jest niestety wiele miejsc, gdzie pracuje się w weekendy, zmianowo, po kilkanaście godzin dziennie i można zarobić takie same grosze (mówię tutaj np. o popularnych sieciówkach odzieżowych). Podsumowując, jeżeli podejście właścicieli się nie zmieni, ze swojej strony - NIE POLECAM.

paula

Pracowałam w Laminexie w czasie studiów więc byłam praktycznie bez kwalifikacji. Najwazniejsza jest chec do pracy i odpowiedzialnosc. Jesli ktos wyznaje zasade "czy sie stoi, czy sie lezy..." raczej nie bedzie mile widziany. Ja - bedac pracodawca - na pewno nie nagradzalabym dobrze osoby, ktora uwaza, ze naleza jej sie nie wiadomo jakie pieniadze za bezczynnosc. Poza tym praca jest lekka, kazdy weekend wolny. Nie wiem kto wypisuje brednie o tym, ze pracodawca jest niewyplacalny! Przez dwa lata pracy nigdy nie zdarzyło się by ktoś musiał przypominać o wynagrodzeniu, zawsze było na czas. I nie rozumiem jak można wypowiadać się na temat firmy pracując w niej dwa tygodnie...

joley

Sądząc po opiniach są rózne ..Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna? czy sa szanse na zatrudnienie bez kwalifikacji zawodowych?

Marian

Mówisz o (usunięte przez administratora) ? Jakim cudem mogą płacić uczciwie skoro sprzedają pieczątki online najtaniej ?

To nie ja byłam Ewą

Ciężko zrozumieć tak niskie zarobki przy tak wysokich cenach za pieczątki firmowe. Są firmy sprzedające pieczątki online bardzo tanio - (usunięte przez administratora) w których, co prawda za ciężką pracę płacą uczciwie. Nie wróżę przyszłości pracodawcy, który nie szanuje pracowników. Wzajemne zaufanie buduje się oczywiście nie tylko wypłatą, ale jest to zdecydowanie najsilniejszy bodziec motywacyjny.

kkk

w McDonaldzie więcej dorobisz...

ganga

Witam ja krótko byłam na rozmowie o prace potem an szkoleniu w tej firmie od razu wiedzilam co sie tu swieci nie polecam za marne grosze bede (usunięte przez administratora) normalnie szok

Zostaw merytoryczną opinię o Laminex pieczątki - Warszawa

• Jak się pracuje w Laminex pieczątki?

Zobacz opinie na temat firmy Laminex pieczątki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laminex pieczątki