Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie

Koszalin

Opinie o Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie

były pracownik 2013-09-26 15:13:21
Jeżeli ktoś lubi wysłuchiwać [usunięte przez admina] kilkadziesiąt razy w ciągu 9 godzin pracy dziennie - praca w sam raz dla tej osoby.
Bardzo Bardzo wysoka odporność na stres i poniżanie.
MONIKA 2014-09-29 23:46:17
nie polecam całkowity brak szacunku dla pracowników
była pracownica 2014-10-22 13:35:40
Podpisuję się pod opinią Moniki, wytrzymałam 3 dni upokorzenia, zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.
1 2014-11-07 23:28:53
nie dają umowy, szef klnie co 2gie słowo
ktoś 2014-12-12 17:35:11
NIE POLECAM! "smiech na sali :)"
vincent 2015-02-15 21:56:30
szef tej firmy zatrudnia spedytora już od ponad roku i pracownika biurowego od ponad roku, bierze na próbę poużywa powyzywa naobiecuje i każe spadać
Klaudia 2015-02-25 09:29:42
Całkowity brak szacunku dla drugiej osoby ze strony szefa. Wytrzymałam 1 dzień. Z takim podejściem nikt nie pójdzie tam do pracy.
były pracownik 2015-10-31 14:30:10
Jeśli ktoś uważa, że za 1600 na rękę bez umowy to fajna sprawa przy zjebkach co pół minuty to polecam. Jak masz cokolwiek w głowie i myślisz, to tam skutecznie tego się pozbędziesz. Aha - 9h dziennie to podstawa. W kanciapie z ogrzewaniem jak się szefowi widzi i zero fundamentów - polecam dobre zimowe buty z grubą podeszwą, bo fundamentów brak.
Ela 2016-10-06 15:19:05
Hahaha ostatni komentarz to chyba właściciel pisał
Coś 2016-10-09 18:29:14
Ogólnie Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie płaci jakie pieniądze, powyżej 3000?
Najlepszy wynik. 2016-12-31 21:49:34
Praca w tej firmie to istna tragedia. Chudy becwal drze pape przez 9h. Trzeba byc solidnie opkanowanym zeby mu nie zajeb...
Zadne pieniadze nie sa warte zeby isc tam pracowac. Druga kwestia to marne zarobki na starcie. A najwazniejsza kwestia to to ze nie zdobedzie sie tam zadnego doswiadczenia tylko solidny opier... za nic. Pozdrowienia dla samotnego pana Mariana..
Najlepszy wynik. 2016-12-31 21:51:50
Zostaw swoją opinię o Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie