Opinie o Instal-Rem w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instal-Rem. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instal-Rem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal-Rem w Rzeszów

ss

Witam. czy Bremen jeszcze istnieje? potzebuja tam. robilem miesiac i tyle roboty calej? ale przynajmniej kasa ok

pracujacy

pracujacy - 2012-11-09 19:49:26 a Ty tez pracowales z ?i kiedy?ja w listopadzie mam dostac pierwsza wyplate wszystko sie okarze

bury

jeszcze nie pracowałem w berlinie na drukarni

pracujacy

a Ty tez pracowales z ?i kiedy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal-Rem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Rotterdam, Holandia - kierowca C+E i HDS
Grupa590 Sp. z o.o.
nowy

kiedy są następne terminy wyjazdów z wentylacji? ile tygodni sie jest w Niemczech a ile w Polsce?

fix

Dostałem kasę już dawno. Tylko w lipcu był zator. Pracowałem już w kilku firmach i niestety zdarza się to co jakiś czas. instal-rem nie jest wyjątkiem. To jest chore, ale niestety jest to norma na rynku.

$$

KASA juz u mnie na koncie jest. i prawie sie zgadza. :-)

Pulo

Jak nie podales im numeru konta bankowego przy zatrudnianiu to czego sie dziwisz ze kasy na konto nie dostajesz

D.

kz - 2012-09-16 12:39:58 Czy wiadomo coś o wypłacie za sierpień z kontraktu w Berlinie.Ark.85 Kodeksu pracy mówi że wypłata powinna być do 10 następnego miesiąca.ja pensje mam juz na koncie

kz

koleś

ci co są zagranica to pewno wyżebrają jak będą zjeżdzać do domu ciekawe co z tymi którzy nie pracuja czy kodeks pracy gwarantuje im wypłate na 15-go skoro w umowie nie na terminu wypłaty ,Czy ktoś sie orientuje jak jest z zasiłkiem chorobowym kiedy wypłacaja i w jakiej wysokości

on

Panowie czy ktoś sie orientuje kiedy bedzie kasa za sierpien??? Bo mysle ze do 15 bedzie zgodnie z kodeksem pracy.

bylem w bremen i tostalem dopiero teraz kolego

Pan

Klopoty z płynoscia moze miec kazda firma. trzeba byc cierpliwym. Nie narzekac bo macie dobra robote. choc kokosow z kasa to tu niema. Ale cos za cos. Lekka praca mala placa

kolega

W Bremen (usunięte przez administratora)no i studentów no i jak będzie dobrze na tej budowie ?

barman

Ja tam kasę dostałem. Poza tym pokaż mi firmę, która płaci regularnie co do dnia.........

Forek

Słuchajcie, sytuacja w tej firmie nie jest ewenementem na rynku pracy. Wiele firm boryka się z takimi a nie innymi warunkami pracy i pracownik ma zawsze dwa wyjścia. Jestem pracownikiem fizycznym i uważam , że nie jest tak źle. W innych firmach też nie jest lepiej. Firma sie rozwija, dostaje jakies nowe kontrakty - po co? Po to, byśmy my - fizyczni- mieli gdzie pracowac. Moim zdaniem tylko się cieszyć z takiego obrotu sprawy. Pracuję w Instal- Rem już wiele lat i szczerze powiem, że w porównaniu z ubiegłymi latami sytuacja jest znośna.Cieszę się, że dokonuje się tylu inwestycji i firma się rozwija. Pensje jakie są każdy wie, ale są wypłacane.

karol

Pracuje od 2 miesięcy. Jest ok. Nie mam powodów do narzekania.

Ja miesiecznie zarabiam w Instl-Rem srednio ok 1700 Euro i nie narzekam

byly pracownik instalu krakow

Widze ze na tym forum pisza sami pseldofachowcy kturzy mysla ze w Niemczech jest caly rok Mikolaja i za gratis chca brac Euro od firmy Ja pracowalem w Instalu Krakow i za caly miesiac 260g otrzymalem 1420 euro , teraz pracuje w REMIE i za 210 g zarobilem 1960euro , to jest (usunięte przez administratora) ista ruznica , ale jestem Monterem a nie pseldomonterem, dziwie sie tej firmie ze zatrudnia takie sieroty kture przyjechaly sprzatac budowe , bo nic innego nie umieja, robic i chca wyplate jak Majster .

Zostaw merytoryczną opinię o Instal-Rem - Rzeszów

• Jak się pracuje w Instal-Rem?

Zobacz opinie na temat firmy Instal-Rem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal-Rem?

Instal-Rem