F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek

Płock

Opinie o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek

anonim 2011-08-13 10:35:46
anonim - 1 sekund temu odpowiedz | cytuj Przestrzegam wszystkich , którzy chcą pracować u tego (usunięte przez administratora). Pracowaliśmy u niego we Wrocławiu na budowie ASP, oczywiście większość z nas miała umowy na najniższą krajową lub na czarno. Pracowaliśmy po 10, 12, a niektórzy po 16 godzin dziennie. Wszystkie soboty....za lipiec mieliśmy dostać wypłatę 10 sierpnia. Ci którzy mieli umowę na najniższą krajową dostali tyle co na papierze, a reszta miała być w piątek( 11.sierpnia). przychodzimy do pracy 11 sierpnia, a na budowie ani śladu po firmie JULOBUD. W nocy wywieźli cały sprzęt, zerwali nagle umowę z generalnym wykonawcą, a my zwykli robotnicy-zostaliśmy na lodzie. Co mamy powiedzieć naszym żonom, dzieciom?!! Dlaczego jest przyzwolenie społeczne na takie wykozrystywanie ludzi?
kkk 2011-08-13 19:54:16
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1To wszystko prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki opis widnieje na ich stronie: Nasza Firma posiada potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane naszej firmie zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo, sprawnie organizacyjnie, w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną.

W rezultacie są marni.

W sierpniu 2011 świadczyli usługi we WROCŁAWIU BUDOWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH i ku zdziwieniu pracowników zatrudnionych nie z Płocka rano o 7 już firmy Julobud i Pana Wojtusia nie było.(usunięte przez administratora) około 30 osób nie płacąc im należnego wynagrodzenia za przepracowane prawie 2 miesiące.
Zachowanie firmy ,właściciela i tzw wielkich KIEROWNIKÓW pozostawia wiele do życzenia.
Oczywiście o fakcie zostały zawiadomione odpowiednie jednostki aby w przyszłości w ich kartotece był zapis o owym zdarzeniu.
Ku przestrodze wszystkim (usunięte przez administratora) nie będzie łatwo uzyskać dokumentu o niezaleganiu ze składkami jest to przestroga dla wszystkich firm które chcą aby firma JULOBUD była dla nich podwykonawcą.
Swoją drogą nie mieści mi się w głowie takie zachowanie przecież inni ludzie mają rodziny,kredyty.
Strzeżonego Pan Bóg strzeże więc ja strzegę innych przed (usunięte przez administratora) z Płocka firmą F.H.U. JULOBUD Krzysztof B.

Nie wspominając o rzekomej terminowości i rzetelnym wykonaniu..

Firma była podwykonawcą firmy Hochtief
Prawda 2011-08-15 20:20:53
Byłe pracownikiem tej firmy , opinie ludzi którzy nie zostali wypłaceni ? Ja dostałem normalnie pieniądze ponieważ byłem normalny , przychodziłem na czas do pracy itp itd. A wy przychodziliście sobie w kratkę(usunięte przez administratora). Jaka praca taka płaca pseudo fachowcy.
uśmiechnij się 2011-08-16 11:46:38
"Dodam również iż na budowie poginął sprzęt,narzędzia do pracy, ubrania pracowników itp." Byłem pracownikiem Julobudu i jestem bardzo ciekawy co Ci zginęło skoro był magazyn zaopatrzony we wszystko. Najwidoczniej masz duże problemy z pamięcią albo tam nie pracowałeś.(usunięte przez administratora)
Peri 2011-08-16 11:56:42
Ja dalej będę pracował u pana(usunięte przez administratora) jest rzetelnym pracodawcą i bardzo dobrym płatnikiem. Normalni, porządni, solidni, zawsze trzeźwi i przede wszystkim nie(usunięte przez administratora) dostali normalne wypracowane wynagrodzenie. Panowie firma istnieje nie od ASP tylko dużo dłużej i naprawdę przerobiła już tych anonimowych pseudo fachowców użalających się nad sobą. Wasze kłamstwa i wybujała wyobraźnia nic tu nie zmieni i nie wniesie.
gth 2011-08-22 20:16:35
Ze śmiechu się popłakałem tak masz rację widać pozycję firmy z długoletnim doświadczeniem (od 2008 roku )zatrudnia samych żuli tak wnioskuję z Twoich wszystkich komentarzy...jaki uczciwy pracodawca zwiewa w nocy z budowy...widać kto podwyższa sobie pozycję.
Super ocena dla Twojego pracodawcy.Gratuluję !!!!
anonim 2012-09-16 18:31:10
jeśli ktoś chce pracować dla tego (usunięte przez administratora) i nie otrzymać wynagrodzenia za prace to słyszałem że(usunięte przez administratora)ś przyjmuje naiwniaków powinni zająć się tą firmą odpowiednie władze ale jak widzę kiwanie ludzi i instytucji dobrze idzie tej firmie to co opisują o wrocławiu to nie wszystkie (usunięte przez administratora)a gdzie pip w płocku i kto tym ludziom płaci i za co
rysiek 2016-05-20 08:49:33
Też desperacko szukam teraz pracy i już piszę wszędzie z prośbą, żeby poradzili mi czy warto gdzieś składać papiery czy nie..Może tutaj ktoś mi pomoże i napisze jak u nich jest i czy w ogóle kogoś szukają? Dzięki
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek