Apteka KWIATY POLSKIE

Płock

Opinie o Apteka KWIATY POLSKIE

franciszka999

Mi się pracuje dobrze, pracuję w jednej z aptek w Łodzi i uważam, że jest to solidny pracodawca. Opinie negatywne takie jak ta powyższa brałabym w nawias, bo nie wiadomo czy nie tworzy ich konkurencja.

otoja2

widac jestes jakims uprzywilejowanym pracownikiem bo ja na czas pensji nie otrzymuje od 7 miesiecy a za ostatniedwamiesiace w ogole nie dostalem przelewu i nikt mnie nie pyta czy mam za co dojechac do pracy. ZLodziejstwo i przekret ! Zadnych informacji, klika przestepcza> Sami dla siebie maja kase ale dla pracownikow juz nie ?

Kilka dni nie robi problemu ale miesiąc już tak i to duzy.

janek0999

No ja też tak uważam, może te opóźnienia wynikają z sytuacji konkretnej apteki? Nie wiem o jakich konkretnie mówisz, bo jak to jest kilka dni, to moim zdaniem żadne opóźnienie.

kasi

Raczej nie tylko. Opóźnienia w wypłatach są znaczne, czasem nawet 2 tygodnie, ale ogólnie firma jak dla mnie godna polecenia. Pracownika traktują jak człowieka, czego nie można powiedzieć o konkurencyjnych sieciach. A problemy z płynnością finansową mają teraz wszyscy,więc nie ma co się czepiać.

janek0999

To chyba tylko tobie, bo dla mnie zawsze kaska była na koncie wtedy kiedy było trzeba. Porządna firma, mogę śmiało polecić pracę tam.

Nie Polecam.Nie płacą na czas.Sami się przekonajcie

gienia8

A ja polecam, miła atmosfera w pracy i sensowne warunki. Bardzo w porządku współpracownicy (chociaż wiem, że to zależy gdzie się trafi). Idzie się dogadać praktycznie w każdej sprawie. W moim regionie Apteki Kwiaty Polskie to jest bardzo rozpoznawalna marka i jak mówi się, że "pracuję w Kwiatach Polskich" to każdy wie o co chodzi, ale gdzieś indziej mógłby ktoś pomyśleć, ze kwiaty sprzedaję :)

pracownikapteki

Nie polecam!(usunięte przez administratora)... Przyjdź, popracuj, sam/a wyrobisz sobie zdanie.

farmaceuta

Praca ok.(usunięte przez administratora)

PIPI

DLACZEGO PISZESZ , ŻE APTEKI KWIATY POLSKIE TO PRZEKRĘT - CZYŻBY BYŁY NIEWYPŁACALNE ?

PRACOWNIK

Kwiaty Polskie to przekręt,są lepsze niż Amber Gold, a ty Mala jesteś już bez pracy bo Ci zamknęli trzy apteki od razu bez dziękuję. Tam Pacjentów zwłaszcza instytucje typu DPS , JEDNA PANI TAK OKRADAŁA ,ŻE ZBUDOWAŁA NA TYCH PIENIĄDZACH SOBIE RANCZO

mała

polecam :) jestem zadowolonym pracownikiem tej firmy

Zostaw opinię o Apteka KWIATY POLSKIE - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka KWIATY POLSKIE