Toscania Ristorante

Międzyzdroje

Opinie o Toscania Ristorante

niepolecam 2014-11-18 22:04:18
Restauracja fatalna.
Jedzenie okropne, porcje małe! Ceny zbyt wygórowane jak na to co dostałam na talerzu. Stąd jedna gwiazka za jedzenie.
3* za wystrój, tzn tylko i wyłącznie przyznaje te gwiazdki za lokalizacje i widok na morze.
obsługa, hoho tu się mogę rozpisać. tylko 2,a może AŻ 2*.. Osoba, która prowadzi lokal to kompletny bufon. Facet nie wie jak postępuje z człowiekiem. Byłam świadkiem, kiedy to on krzyczał i poniżał kelnerki. Jedną doprowadził do płaczu, a zamiast się uspokoić darł się jeszcze bardziej. Kelnerki młodziutkie, ale miłe, uśmiechnięta, tylko długo trzeba było czekać na rachunek.
1* i to wystarczy. Zamówiłam zupę gulaszową poleconą ;przez kelnerkę, to bylo najlepsze co tam zjadłam.A słowa okrelające zupę: mało, bez smaku, prawie bez mięsa. Następnie było tylko gorzej. Zamówiłam sałatkę z kurczakiem. KURCZAK BYŁ ZEPSUTY. zamówiłam ciasto, gdyby było świeże byłoby dobre, ale nie chcę wiedzieć ile stało w witrynie, ponieważ kiedy przechodziłam tam kilka dni później ciasto nadal było ''ekspozycją'. a bylo z bitą śmietaną.
CAŁOŚCIOWO:
restauracja zasluguje na jedną gwiazdkę. Właściciel furiar i zepsute żarcie.
Jeśli chcecie zobaczycz jak facet awanturuje się z klientem lub obsługą i zjeść przy tym nieświeże jedzenie. ZAPRASZAM DO OKROPNEJ TOSCANII :)
Tragedia 2015-04-16 09:45:33
Tragiczny lokal, na pytanie kelnerki jakie macie piwo do wyboru, powiedziała, że musi zapytać szefa, po chwili przyszedł szef i zapytał czy będzie coś do jedzenia, odpowiedziałem że chcemy się napić piwa i czegoś jeszcze innego, to delikatnie wyrzucił nas z lokalu, wskazując gdzie można się napić, wnioskuję po tym, że na samo picie nie można, Pan wyraznie stawia na sprzedaż jedzenia które z tego co wiem jest okropne, i wyznaje zasadę PRL wódka tylko do śledzia, lub do innego jedzenia, Pan nie uprzejmy niekulturalny nikt mnie nigdy nie wyrzucił z lokalu, to był mój pierwszy raz, przestrzegam wszystkich, zróbcie mu na złość i nie przynoście mu pieniędzy, tak jak on na złość robi ludziom.
ja 2016-06-09 14:08:41
Nie polecam pracować w tej restauracji, szef okropny, praca w stresie, zła atmosfera i brak szacunku do pracownika!!! Nie wytrzymałam tam nawet tygodnia mimo doświadczenia w gastronomii. Omijajcie szerokim łukiem!
Zostaw swoją opinię o Toscania Ristorante - Międzyzdroje
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toscania Ristorante