Perfekton

Opinie o Perfekton

Lidia

@Motyl a zgłaszałeś gdzieś traktowanie pracownika w Perfekton? Ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z szefostwem? Informacje takie przydadzą się osobom zainteresowanym pracą tam.

Doit

No daj spokój kochany, nie ma co się tak unosić jednak

Bozena

Nie polecam tej firmy dlaczego a dlatego że mają pracowników gdzis wysyłają bez dokumentów nie płacą w euro pół msc trzymaja pieniadze jaki mają zysk zero zainteresowania nie mają czasu albo na urloie albo na chorobowym żal

Opiekunka
@Bozena

Kobieto co Ty za bzdury wypisujesz! Dzieckiem jestes zeby Cie trzeba było prowadzić za rączkę jak jestes na zleceniu? Wstyd Ci powinno byc! Gdybys sie znała na księgowości to byś nie pisałam głupot,ze przetrzymują pieniądze. Pewnie jestes beznadziejna opiekunka i Cie wywalił dlatego tak piszesz!

zakupy

Praca prac, a czy ktoś robił zakupy w sklepie internetowym? przysyłają towar, jak jest ze zwrotami? Chodzi i o ten sklep http://sklep.centrumopiekiseniora.pl

ania

ja się niedawno starałam o pracę i z tego co wiem minimum to Pani mówiła 5 tys

byly pracownik

Pozdrawiam właścicielkę z komentarza ponizej. Gratuluję naiwności w ludzka glupote ze nikt sie nie domyśli ze taki komentarz pisze osoba z firmy.

była

Niestety też nie mogę nic dobrego napisać o tej śmiesznej firmie. Takich rotacji pracowników to chyba żadna firma nie ma. Świadczy to jedynie o niekompetencji albo celowej taktyce właścicieli, którzy żyją niestety w wirtualnym świecie i nie mają dużego pojęcia o tej branży. Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie. Średni okres pracy tam to 2-3 miesiące bo nikt normalny tam nie wytrzyma. Pozytywne komentarze piszę jedynie właściciele bo co im zostało. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. W takie bagno to już dawno nie trafiłam. Jazda bez trzymanki i pranie mózgu. Skoro jest tyle negatywnych komentarzy a pozytywnych w ogóle i nikt z tym nic nie robi to świadczy jedynie to o tym, że firma jest zarządzana przez ludzi, którzy chyba powinni branże zmienić. Może jak ktoś naślę na nich inspekcję pracy albo nagra telefonem panujące tam zachowanie i pójdzie z tym do telewizji to może przyjdą po rozum do głowy.

były pracownik.

znikną, bo mojej wypowiedzi pierwszej też już tutaj nie ma

byly pracownik

Właściciele na to pisza pozytywne opinie o firmie podszywajac sie pod pracowników. Tylko na to ich stać... a ze zmywaniem podejrzewam nadal maja problem. Nie zdziwie sie jak niedlugo za sprawa czarodziejskiej różdżki te wszystkie negatywne ale prawdziwe opinie o firmie znikna. Bo na to tez ich stać.

były pracownik.

Szczęściem i najlepszą decyzją była rezygnacja. Właściciele mają klapki na oczach,bo tak im wygodniej. Zapewne nadal siedzą w swoim gabinecie i nosa z niego nie wystawiają, poza korzystaniem z kuchni i łazienki. Nauczyli się już po sobie zmywać czy nadal nie praktykują sprzątania i są ponad to?

były pracownik.

Samo za siebie mówi jedno z wymagań,które można znaleźć w ogłoszeniach umieszczonych na ich stronie "chęć utożsamiania się z firmą". Osoba,która wdraża nowych pracowników poza tonem głosu niestety nie ma w sobie nic miłego,a nie oszukujmy się, ludzie odchodzą właśnie przez nią.

byly pracownik

Najgorzej wlansie ze pracodawca nie wyciąga zadnych wniosków. Ani z komentarzy tutaj ani z rotacji jaka tam jest i ktora mowi sama za siebie. Nadal sa te same osoby, ktore zarzadzaja i wdrażają pracowników. W teorii oczywiscie.... bo o zasobach ludzkich nie maja zadnego pojecia. Jedyna ich umiejętność to jezyk niemiecki i slepe oddanie firmie. Niestety w tym negatywnym aspekcie.

były pracownik.

Trudno się nie zgodzić. Wciąż, uważam że czas spędzony w tamtym miejscu był najgorszym okresem jaki spędziłam w jakimkolwiek miejscu. Nikomu nie polecam.

byly pracownik

dokladnie. zgadzam sie z poprzednia opinia. rowniez pracowalam w tej firmie przez jakis czas. atmosfera i inni współpracownicy biurowi to zdecywownie glowna przeszkoda na jaka natrafiłam. zero usmiechu, zero rozmow nie o pracy, dyscyplina zupelnie nieadekwatna do specyfiki pracy. na dluzsza mete nie do wytrzymania. a najgorsze w tym wszysktim sa klapki na oczach wlascicieli firmy ktorzy nie tylko nie interweniuja, a nawet sami sie do tego przyczyniaja. zreszta obecna tam rotacja mowi sama za siebie. pozdrowienia dla wszystkich bylych pracownikow firmy.

Dla opiekunek fajna firma, dla pracowników biurowych nie polecam! Atmosfera w firmie napięta, kierownictwo niekompetentne, można by nawet powiedzieć niezorganizowane, w dodatku lizusowskie, brak możliwości rozwoju, zbyt duże wymagania jak na taką płacę, normalni ludzie szybko stamtąd odchodzą

work

Ja pracuję w Firmie Perfekton i jestem zadowolona.Polecam.

Grażyna

Kiepska firma. Nie polecam

PITA

Zna ktoś numer do księgowości firmy perfekton WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PITA

Czy znacie numer telefonu do księgowości firmy perfekton?? Czas na rozliczenie i miło by było jakby przesłali mi pit??prosiłabym o szybką odkpowiedźPITA

Renia

Nie mogezrozumiec jednego. ze musi byc dobry jezyk. Janieznam dobrze alezawsze sie dogadywalam z rodzina i zawsze chcieli aby znowu przyjechac/bylam nazastepstwach/. Te panie ktore znaly dobrze jezyk nie zawsze byly oczekiwane ponownie, wiecej gadaly,wymagaly niz robily co do nich nalezalo. Posiadam referencje i chcialabym pojechac na opieke na 4-6 tygodni moze byc zastepstwo ale boje sie dzwonic do firmy ,bo od razu sprawdzaja jezyk a to mnie mocno stresuje chcialabym aby dano mi szanse sprobowania pracy a daje slowo,ze firma chcialaby ze mna wspolpracowac.pozdrawiam

5940002316 roman
@Renia

SIWAA jestem roman faktycznie jestem za toba ja wiem ile kasy trafialo do firmy a ile zostawalo dla mnie wiem tylko tyle znam niemiecki i bez problemu sie dogadalem z zona podopiecznego zaproponowala mi 80 euro dniowki do tego legalna prace od nowego roku lecz pacjent mi zmarl na tym skonczylo sie moje nowe eldorado pozdrawiam roman

Ula
@Renia

Reniu zadzwoń do firmy Helfendehand.pl Na stronie masz telefon kontaktowy. Nieźle płącą i myślę,że warto spróbować. Jesli mam oceniać firme to raczej Helfende, bo znam .

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton