Perfekton

Opinie o Perfekton

Lidia

@Ulka, czy jesteś pracownikiem Perfektonu? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Czekamy na Twoją odpowiedź. Każda merytoryczna opinia na temat pracy jest bardzo ważna.

Lidia

@Gaspacho, czy możesz powiedzieć nam jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Czy w tym przedsiębiorstwie zaszły jakieś zmiany? Jeśli tak, czy wpłynęły one na warunki pracy? @Gutek, co masz na myśli? Jeśli interesują Cię losy firmy a co za tym idzie wszelkie aktualności to zauważyłam, że Perfekton aktywnie działa w mediach społecznościowych. Możesz znaleźć tam przydatne informacje na temat pracy jak i samej firmy. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem?

Gutek

Szkoda, że tak się potoczyły losy firmy.

Olek

Dziwne ile negatywnych opini znika o tej firmie . Odradzam prace jako opiekun w tej firmie !

Basia
@Olek

A to ciekawe , a kiedy pracowałeś? może coś więcej. Ja pracuję od 4 lat i 5 innych moich koleżanek i polecamy innym opiekunkom jak tylko jest okazja.

zzz

szkoda

centek

Moja żona pracuje w tej firmie obecnie jest w pracy i 2 miesiące czeka na karte ubezpieczenia i nie ma ,koordynatorka zmywa żone głupimi wymówkami i smsami, jak zmienili nazwe dzieją się cyrki ,a żeby dodzwonić się do dyrekcji to zapomnijcie ,tylko do koordynatorki, jeszcze 2 lata temu było super teraz amen ,żona myśli o przejściu do niemieckiej firmy...

Basia
@centek

Chyba Ci się firmy pomyliły , ta firma działa pod tą samą nazwą od 8 lat. Sama pracuję z nimi od 4 i złego słowa nie mogę powiedzieć . A co do innych wpisów to wynagrodzenie i tak ponadprzeciętne a nie wielkie obietnice jak w innych firmach a później same odcinanie i dziwne potrącenia.

bella
@centek

własnie chyba ci się firmy pomyliły, Perfekton nigdy nie zmienił nazwy, mi sie dobrze pracuje, wynagrodzenie wyższe niż u innych i tyle co mówią to jest. Mam koordynatora więc chyba piszesz by pisać hejty, ja jestem zadowolona i wkurza mnie jak ktoś pisze głupoty nieprawdziwe

Irena
@centek

Prawda karty EKUZ nie ma !

Marzęka!!!
@bella

Ta firma oszukuje. Dobre opinie są wpisywane przez właścicieli tej firmy. Niestety miałam przyjemność tam pracować i wrogowi bym tej firmy nie poleciła.

Wojtek

Także firmy niemieckie zadowolone są ze współpracy z Perfecton, stad maja tyle zleceń,ze ciągle sie rozwijają i poszukują nowych opiekunek/opiekunów.

basia

Nie mam pojęcia skąd takie tutaj wpisy że firmy nie działa, że coś jest nie tak. Ja pracuję z P i wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku, zawsze pomocni i sprawdzone zlecenia. pozdrawiam z Berlina

Kleo
@basia

Haha Henryk to jakiś ciekawy ewenement, nie ma co się nakręcać. Szukajmy prawdy i normalności. Rozmawiajmy na poziomie, komunikujmy się a po co hejty.:(

Zawsze mozna polegac , od 3 lat zero problemow w biurze wszyscy bardzo mili. spokojnie mozna sie zglaszac.

Kasiulek
@Adam

Dziękuję Adam spróbuję.

Henryk2724

"Agencja PERFEKTON Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o numerze w rejestrze 10906, NIP 5851466764 została wykreślona z rejestru agencji zatrudnienia w dniu 2016-06-28" http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz/wyszukiwarka Wszystko na ten temat.

Bilenda143
@Henryk2724

firma została wykreślona, gdyż już nie jest agencją a firmą, gdyby byli wykreśleni to już by nie działali, a mamy 2018 rok i nadal działają, ktoś tutaj kręci chyba..

Henryk2724

Dla jasności, jeżeli nie wiesz, nie pisz bzdur. Firma zmieniła nazwę, co potwierdziła rekruterka. Tak działają firmy, zamiast dbać o renomę, to zmieniają nazwę i chałturą dalej.

Henryk 2724

Ma być: chałturzą dalej.

Zainteresowana
@Henryk2724

Na jaką nazwę?bo chciałabym z nimi wyjechać

Lidia

@graz takie opinie jak Twoja na pewno motywują osoby zastanawiające się nad pracą za granicą, by się zdecydowały. Bo jednak ludzie obawiają się takich wyjazdów, bo nie wiedzą, co ich czeka na miejscu. Ale w takim przypadku jak opisujesz firmę Perfekton to raczej powinni czuć się bezpiecznie?

Lidia

@Jagoda chciałam, dlatego się upewnić, skoro wcześniej pojawiły się takie głosy. Oczywiście, że nie ma co się sugerować, ale też można zawsze zapytać. Skoro piszesz, że cały czas jest kontakt z firmą Perfekton to potencjalni pracownicy mogą się śmiało do agencji zgłaszać.

Lidia

@Jagoda czyli firma Perfekton Ci załatwiła pracę? Czyli nie jest w upadłości, jak tam wcześniej spekulowano? Możesz potwierdzić, że jest z nią wszystko w porządku i nadal pomaga znaleźć pracę? Gdyby ktoś chciał zostać opiekunką to może bez problemu kontaktować się tą firmą?

Jagoda
@Lidia

Lidia nie może być w upadłości skoro z nimi pracuję dostaję wynagrodzenie i wszystko się zgadza. Wystarczy wejść na stronę opiekunka.perfekton.pl i zadzwonić lub napisać ja pierwszy kontakt miałam z nimi bo mi koleżanka poleciła bo sama z nimi jeździ i była super zadowolona. Lepiej sprawdź sama zamiast się sugerować jakimś wpisem co nawet nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Jagoda

Polecam firmę z całego serca. Właśnie wracam z wyjazdu i wszystko dokładnie tak jak opisywali na miejscu. Stan zdrowia podopiecznego i miesjce do tego stały kontakt z firmą. Godni zaufania i polecenia, teraz chwila odpoczynku i kolejny wyjazd.

Lidia

Faktycznie @Henryk 2724 znalazłam informację, że agencja Perfekton jest w likwidacji, a nie jest wykreślona. Z komentarzy użytkowników można wywnioskować, że jeszcze działa i pracownicy są zadowoleni. Zatem co jest powodem jej likwidacji? Ktoś coś wie na ten temat?

suzi67

firma bardzo dobra , wyjeżdżałam z nimi teraz zjechałam na święta. to co obiecują jest prawdą i wynagrodzenie na czas tyle ile bylo umówione.

Bel

henryk chyba cię pogrzało , idź gadać głupoty gdzie indziej a może zajmij się prowadzeniem swojej agencji? firma działa od lat i ma bardzo dobre opinie i takie głupoty na pewni tego nie zmienią

Lidia

W październiku firma Perfekton zmieniła logo http://www.perfekton.pl/2017/10/21/nowe-logo-perfekton/ Jak Wam się ono podoba? Logo ma nawiązywać do tego, że firma tworzona jest przez ludzi z wielkim sercem. Co sądzicie na ten temat? Zgadzacie się, że tak własnie funkcjonuje ta firma? Mimo wszystko oferuje ona pomoc osobom starszym, co wiąże się z empatią i poświęceniem, więc dobroć serca potrzebna jest w tej pracy.

Grazz
@Lidia

Tak, perfekton na pewno wyróżnia się na duży plus spośród inny i wiele osób tak twierdzi. Przede wszystkim szanują opiekunki i nie kłamią jak inni na każdym kroku tylko dla własnego zysku.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton