Perfekton

Opinie o Perfekton

Lena

Czy moze ktos napisac kto oplaca przejazd czy opiekun placi za transport czy firma. I jak jest z wynagrodzeniem do kiedy......? Jak wygląda umowa? Czy jest jedna umowa czytelna i czy jest w niej wynagrodzenie ..... - kwota w euro netto? Napiszcie coś o umowie? Czy same w niej kary jak w innych firmach? Czy w umowie jest coś napisane o 40 godzinnym tygodniu pracy.... i coś jest w umowie na temat przerw dla opiekunki? Czy w umowie jest zapis że opiekunka jest 24 godziny do dyspozycji......? Czy wynagrodzenie jest zgodne z ustaleniem przed wyjazdem? A czym dowożą na zlecenie .... busem czy Sindbadem? Kto płaci za podróż w obie strony? Firma?

Opiekunka
@Lena

za przejazd placi agencja,zamawiaja tez busa,pensja w umowie do 15tego ale na koncie przynajmniej u mnie zawsze na początku miesiąca,podana jest kwota netto w umowie, nie ma zapisu o pauzach,kary sa podane jak prawie z każdej agencji

Lena
@Opiekunka

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Teraz to zacznie się na granicach. Osoba wyjeżdżająca musi mieć wynik testu przy sobie zrobiony 48 godzin przed wyjazdem z Polski albo 14 dniowa kwarantanna. Opiekunka będzie musiała podać adres pobytu w Niemczech i kontrole będą...... A za naruszenie kwarantanny 25 tys. euro kary pieniężnej. Osoby starsze będą chyba musiały pójść DOMU SENIORA? A wyjeżdżających opiekunek będzie na pewno dużo mniej......

Polecam Perfekton jako pracodawcę. Wypłata na czas, wparcie kierownika.

Opiekunka

musze bardzo pochwalic wspolprace z perfekton poniewasz wszystko mi pasuje a firma jest elastyuczna i co potrzebuje to mozna zalatwic takze naprawde jestem zadowolona ponadto wyplate dostaje na poczatek miesiaca co jest bardzo donbre poniewaz mam rachunki do oplacenia takze jest mi to na reke,,, jest bardzo mila obsluga za co musize pochwalic pania patrycje i pawla poniewaz zawsze mi pomagaja i sa bardzo cchyba zorganizowani bardzo wam dziekuje i bede z wami wspolpracowala poniewaz jestem bardzo zadowolaona i oby tak dalej super

@Opiekunka

Bardzo dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło to słyszeć. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Opiekunów i staramy się aby zapewnić im wszystkie potrzebne rzeczy oraz wsparcie. Bardzo dziękujemy i zostajemy do Pani dyspozycji pod numerem kontaktowym: 58 728 29 49 lub adresem e-mail: kontakt@perfekton.pl. Pozdrawiamy!

Danuta

Polecam

@Danuta

Pani Danuto, niezmiernie nam miło! Bardzo dziękujemy za opinię i polecenie. Zostajemy do Pani dyspozycji pod numerem kontaktowym: 58 728 29 49 lub adresem e-mail: kontakt@perfekton.pl. Pozdrawiamy!

graz

Polecam wszystkim opiekunkom ktore sukaja solidnej firmy. Zawsze i w kazdej sytuacji mozna liczyc na paniew biurze i wsparcie. Podaja prawdziwy stan zdrowia i warunki na miejscu co czesto bylo przede mna ukrywane w innych firmach. polecam raz jeszcze

@graz

@Graz bardzo dziękujemy za miłe słowa. Naszym priorytetem jest dobro drugiej osoby i rzetelność., dlatego zawsze staramy się przekazać jak najdokładniej wszystkie informacje o miejscu pracy, stanie zdrowia podopiecznej lub podopiecznego. Pracownicy oraz koordynatorzy biura zawsze chętnie służą pomocą. Dziękujemy za polecenie!

MAria

Jestem zadowolona. Czekałam chwilę na zlecenie ale może też dlatego ze miałam wybrany konkretny region. Kontakt z firma regularny można się zglaszac mi pasuje.

@MAria

Pani Mario bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się dopasować zlecenie jak najlepiej względem preferencji Naszych Kandydatów. Staramy się realizować nasze zadania najdokładniej i najszybciej jak jest to możliwe. Zawsze zapewniamy stały i regularny kontakt, stąd tak wiele zadowolonych i uśmiechniętych Pracowników.

deutche

Ja skladalam do wielu agencji opiekunek dla starszych osob, Perfekton najszybciej odzwonil i znalazł mi fajne zlecenie. Pani Kinga jest super. Wyplacaja na czas nawet 12 lub 13 miesiąca. Polecam.

Ulka
@deutche

A to ciekawe ,jaka dobra reklama firmy i koordynatora .

@deutche

Dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się traktować naszych Pracowników oraz Kandydatów z należytym szacunkiem, natomiast wypłaty w naszej firmie realizowane są najczęściej do 15 dnia każdego miesiąca.

Gaspacho

Ja pracuje z nimi od 6 lat i tez jestem bardzo zadowolona.

@Gaspacho

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam miło to słyszeć. Zawsze służymy pomocą.

Hanna

Bardzo fajna wspolpraca od 7 miesiecy. Przedewszystkim super podejscie do pracownika. Polecam.

Lidia
@Hanna

Powiesz nam coś więcej na temat wspomnianego podejścia do pracownika? Jak rozumiem, pracownicy w Perfektonie czują się docenieni? Jeżeli tak, to czy przekłada się to także na wyższe warunki finansowe? Czekamy na Twój komentarz.

@Hanna

Pani Hanno, bardzo dziękujemy za opinię. Miło nam, że dobrze się Pani z nami współpracuje, cieszymy się, że możemy pomóc. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

Czy często w firmie Perfekton zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nasza firma realizuje zewnętrzne oraz wewnętrzne rekrutacje na stanowiska. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@perfekton.pl lub na stronie internetowej https://www.perfekton.pl/oferty-pracy-niemcy/.

Czy warto z tą firmą jechać?

@..

Warto z Nami podjąć współpracę, ponieważ jesteśmy agencją premium od 2009 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu współpracujemy z podmiotami niemieckimi, zatrudniając wykwalifikowanych opiekunów i opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Warunki zapewniane przez firmę Perfekton dla pracowników, to m. in.: ubezpieczenie, wysokie wynagrodzenie, elastyczność współpracy, premie oraz wiele innych. Włożyliśmy dużo siły, by dobrze poznać nie tylko problemy Seniorów, ale także Opiekunów, którzy są sercem naszej działalności. Dziś zatrudniamy kilkuset Opiekunów rocznie, którzy chętnie z Nami współpracują. Przekonaj się jak dobrze jest współpracować z PERFEKTON. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: (58) 728 29 49 lub info@perfekton.pl.

@..

Jola

Co znaczy, że nic nie działa prawidłowo? Co jest niepokojącego w umowach? Jak przebiega wypłata wynagrodzeń.

Dziękujemy za Pani/Pana opinię. Jest to dla nas bardzo ważna wiadomość, ponieważ zawsze staramy się traktować kandydata z szacunkiem i dotrzymywać warunków. Informacja została przekazana odpowiednim osobom, aby w przyszłości uniknąć niedogodności. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług i usprawniamy funkcjonowanie Naszej firmy, m. in.: oferując jasne i przejrzyste umowy, wynagrodzenie na czas, rzetelność i stały kontakt.Jeżeli dotknęły Panią/Pana inne niedogodności prosimy o kontakt pod adresem: info@perfekton.pl. Pozdrawiamy, PERFEKTON.

Jaka atmosfera jest między działami w Perfekton?

Dziękujemy za pytanie. Nieustannie zwiększamy swoje możliwości i jakość dzięki efektywnej współpracy. Regularne szkolenia oraz warsztaty pozwalają Pracownikom Perfekton podnosić ich kompetencje, również te związane z komunikacją i współpracą, dlatego panująca atmosfera w pełni zadowala pracowników. Atmosfera między Poznańskim i Gdyńskim oddziałem jest doskonała, a będąc w stałym kontakcie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Opiekunek i Opiekunów. Perfekton to świetne miejsce do pracy i rozwoju!

Iwo555

czy ja na swieta dostane jakis bonus? dostalam zyczenia dziekuje

@Iwo555

Zawsze doceniamy Naszych Pracowników, dlatego zostały przewidziane bonusy oraz wynagrodzenie dodatkowe. Zawsze przekazujemy informacje odnośnie wynagrodzeń kandydatom oraz pracownikom. Dokładamy wszelkich starań aby Nasi Pracownicy czuli się doceniani za trud wkładany w pracę. Dziękujemy i raz jeszcze życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Kolega

Czy moze ktos napisac kto oplaca przejazd czy opiekun placi za transport czy firma.I jak jest z wynagrodzeniem do kiedy

@Kolega

Transport jest organizowany przez firmę. Nasi Pracownicy nie ponoszą żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów dzięki jasnej i przejrzystej umowie. Wynagrodzenie wypłacane jest do 15. dnia każdego miesiąca.

niepowazna firma

szanowni panstwo pracowalam tutaj przez rok i przez dwa miesiace bylo wszystko dobrze i po tym okresie widac jak firma nie dba o pracownikow poniewaz kazda firma zawsze stara sie byc skierowana ku dobru pracownikow a tutaj tak wcale nie jest w ręcz odwrotnie wiec z czystym juz sumiemien po odejsciu odradzam

@niepowazna firma

A u mnie wszystko dobrze, szczegolnie teraz w czasie wirusa firma mocno pomaga

@Marta

Do dyspozycji Pracowników dostępny jest numer kontaktowy oraz numer alarmowy. Każdy z Naszych Pracowników ma zapewnioną indywidualną pomoc naszych koordynatorów. Dziękujemy za opinię Pani Marto.

Martyna

Polecam wspólpracę, przede wszystkim bardzo miłe Panie z działu organizacji i rekrutacji. Pracuję już kilka miesięcy i nie mogę narzekać. Ze wszystkiego się wywiązują i kasa na czas.

AS
@Martyna

Ta firma to jedna wielka pomyłka tak samo Ci ludzie co tam pracują. Te pozytywne opinie to chyba właścicielka pisze.

dawny pracownik
@AS

Dokładnie, niesmak wciąż pozostaje,a minęło już kilka lat.

Henryk2427
@Martyna

Złego dobre początki. Jak to w firmach, na początku miło. Jak się jest przypartym do muru to bierze się wszystko jak leci, albo pisze się opinie na chwałę firmy jako pracownik.

Henryk2427
@AS

Potwierdzam. Na początku jest miło, ale robi się niemiło jak np. dostaje się umowę.

Kaśka
@AS

Dokladnie sami wystawiają sobie opinie ,tą firmą to porażka pracowałam miesiąc i nigdy już nie będę z nimi współpracować znalazłam fajna firmę wywiązują się z wypłat rzetelnie i sztela jaką chce taka szukają nie polecam nikomu wykorzystują kobiety ktore zaczynają przygoda jako opiekunki taka się nie odezwie siedzi cicho nie upomni się o swoje i to im pasuje nie ważne że przed wyjazdem w (usunięte przez administratora) wchodzą bo jak już się tam jest to nie ma co liczyć na tych goni tylko motto;W życiu to licz tylko na siebie,A firma z Warszawy ul.poznanska to omijać z daleka proszęeee

Honorata

@Halina Nerwami nic nie zdziałasz, pamietaj! Próbowałaś upomnieć się do Perfekton o resztę Twojego wynagrodzenia? Jaką odpowiedź otrzymałaś?

Henryk2724

Moja przygoda z Perfekton, oczywiście w negatywnym znaczeniu, zaczęła się od informacji, że rodzina mnie nie zaakceptowała. Oczywiście takie prawo rodziny. Kolejne zlecenie, pilne bo pani zrezygnowała i nie wsiadła do autobusu, który miał zawieźć ją do lekkiego zlecenia, nawet nie trzeba było mówić specjalnie dobrze po niemiecku. Po przedstawieniu mi sytuacji małżeństwa, które wymagało opieki, stwierdziłem że to ciężkie zlecenie i w dodatku ze wstawaniem w nocy. Nie zgodziłem się na stawkę firmy i zaproponowałem 1600 EUR. Zgodzono się, ale pod warunkiem, że zrezygnuję ze zwrotu kosztów podróży (całe 400 PLN). Odmówiłem, wkrótce zadzwonił sam szef zgadzając się na zwrot kosztów i stawkę. Nie obyło się bez opowiastek o dobrym imieniu firmy, zaufaniu partnera biznesowego, o braku zarobku na tym zleceniu, itp. Po wyrażeniu zgody okazało się, że sprawa nieaktualna. Widocznie partner biznesowy zrozumiał problem, albo firma znalazła jelenia. Otrzymałem kolejną propozycję i przysłano mi umowę. Okazało się, że nawet firmy opiekuńcze uciekają przed odpowiedzialnością i podatkami za granicę, w tym wypadku do Londynu. Umowy są sygnowane mi.in przez Londyn, w innym miejscu Gdynia, Sopot i Warszawa. Za każde przewinienie kara 10 tyś. PLN, dwie wypłaty, a podobno do rozstrzygania spraw są sądy. I tu ciekawostka, kadrowa albo nie zorientowana, albo kłamała stwierdzając, że mam w umowie, iż spory rozstrzygane są w sądzie w moim miejscu zamieszkania. Stał się cud i Perfekton postanowił nie narażać swoich pracowników na dojazdy do sądów w swoim rejonie działania. Żeby było cudowniej, to na jednej z umów sądem właściwym jest Warszawa, a na innej Gdynia. Pomylono czynności opiekuńcze ze sprzątaniem; c) dbanie o czystość okien, f) wykonywanie innych łatwych czynności wg potrzeb klienta (nie dość, że ciężkie zlecenie, to jeszcze darmowe czynności). Umowę podpisała jakaś pani z upoważnienia, nie wiadomo tylko czyjego, premiera, czy ministra? Moja rozmówczyni stwierdziła w rozmowie telefonicznej, że jest obeznana z prawem. W poleceniu wyjazdu umieszczono datę od kiedy, ale brakło do kiedy, pomimo iż wiedziano, że mam ograniczony termin. Sądzono widocznie, że wymienią mnie wcześniej, albo przetrzymają dłużej? Upoważnienia miałem podpisać incognito jakiejś osobie nie znając jej danych. Na umowie podano kwotę inną niż ustalono w rozmowie wstępnej, księgowa tłumaczyła że dochodzą jakieś dodatki, które miała odtajnić w aneksie, ale nie zdążyła, bo zrezygnowałem ze współpracy z nimi. Czas wolny opiekuna (opiekunki) jest dla firmy chyba abstrakcją, bo nie znalazłem niestety tego cudu w umowie. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do powyższego to służę dokumentacją.

On
@Henryk2724

Skąd ja to znam .Prawda to co napisałeś Nie dajmy się wykorzystywać .

Honorata
@On

@On Miło, że chcecie dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem. Ale forum Gowork.pl to forum pracownicze, na nim opisujemy warunki zatrudnienia w Perfekton. Zastanawia mnie jaka jest ogólna atmosfera pracy w tym miejscu? Zechce ktoś mi odpowiedzieć?

Iwona

KIEDYŚ to była dobra firma . Niestety zeszła na psy .Opiekunek się nie szanuje .Płace marne .Miejsca pracy bardzo trudne .Premi i bonusów brak . Kar za to pełno . Nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton