Perfekton

Opinie o Perfekton

Baska

A ty co taka doinformowana? Ja pozytywne komentarze to od razu pisze firma? Na każdym forum jakie czytam zawsze jak tylko pojawi się jakiś komentarz pozytywny odnośnie jakiejś firmy to od razu jest kilkanaście ze to pisze firma? Wygląda na to ze nie można już nawet się wypowiadać pozytywnie na jakiś temat. Typowe polskie podejście… rownie dobrze negatywnie może pisać konkurencja pomyslalas o tym kiedyś? A i nie jestem z tej firmy ani nawet nie pracuje w niej po prostu szukam wyjazdu i przeglądam rozne ofery i wszędzie to samo.

opiekunka

widać że pozytywne opinie piszę pracownicy firmy. Niezła ta propaganda perfektonu. W grudniu mają tyle chętnych hahaha.

monia

„w jakie miesjca wysyłaja z prefektonu do pracy?”, wysyłają do całych niemiec. Mają tyle zleceń ze zawsze się cos znajdzie. Moja kolezanka jeździ tylko na zlecenia do Bawarii bo uważa ze to najlepsze dla niej miejsce no i twierdzi ze po tych kilku latach zna tamtejszy akcent:)

jula

pracuje w perfekton, zarabiam 5 tys na reke, jak ktos chce jezdzic na czarno prosze bardzo. ja wole legalnie i za dobre pieniadze. Dobrze ze zglosilam sie jeszcze w pazdzierniku, bo teraz maja tyle chetnych

bylapracownica

Fakt opiekunki mają bardzo dobrze, ale nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż parę miesięcy, poza tymi którzy swoim "cudownym nastawieniem" do firmy są nagradzani. Niestety nikt nie ma tam pojęcia o Coachingu i motywacji współpracowników. Zdecydowanie odradzam pracownikom biurowym, możecie nabawić się depresji.

Pufa

dziwne ja dostaje 4800 zł w perfektonie. Mysle ze to bardzo dobra pensja jak na legalna prace. Mam dobry język, wiec siwaa moze twoj jezyk nie jest wcale taki dobry, a moze zle uslyszalas, a mowili ci o dodatkach do pensji? ja zlego slowa nie moge powiedziec o mojej panci :))))

siwaa

zaproponowano mi stawke 4000tys zl,moj niemiecki jest dobry panie 3 razy gratulowaly i doswiadczenie wieloletnie,ja sie pytam przeciez to nie wychodzi 1000tys euro,ale pancia sie upiera przy swoim LADNIE BRZMI DLA NIEJ 4000TYS ale nie dla mnie poprostu zrezygnowalam CEŃMY SIĘ!!!

Violcia

Mojim zdaniem to obecnie jedna z lepszych firm. Majom dobrą opieke i zawsze jest kontakt co bardzo rzadko się zdarza. Jak by było tak źle to by nie działali tak jak działają a to jest najważniejsze poczucie bezpieczenstwa

Pufa

dobrze, ze choc jedna z tych wszystkich agencji interesuje sie pracownikami. Dzwonia do mnie i czuje sie bezpiecznie z agranica, dla mnie to najwazniejsze. szkoda tylko ze trzeba tak dobzre znac jezyk bo mam kolezanki ze slabszym jezykiem i Perfekton każe im sie poduczyc. Jak dla mnie jedyna firma na wyjazdy do Niemiec. Zarobki dobre no i te zainteresowanie firmy bardzo mi sie podoba.Pozdrawiam opiekunki z Perfekton:)

@Pufa

Hej ja ja też pracujke w tej firmie i podoba mi sie zaangażowanie pań ,bardzio dobre miejsca pracy i zarobki . Również pozdrawiam !!! Sylwia

@Pufa

Ula
@polin81

A jakie te zarobki ? Może się zainteresuję pracą u nich . .

@Ula

od 1300 eur jak masz dobry język , ja mam stałą rodzinę u nich i jestem zadowolona .pozdrawiam

Opiekun
@polin81

Chyba w snach takie wynagrodzenie w tej firmie!

D

Niestety pracowałem w tej firmie też i nie mogę nic pozytywnego napisać o mojej pracy tam. Warto dodać, że posiadam spore doświadczenie zawodowe a w tym 3 letnie w rekrutacji i koordynacji opiekunek osób starszych na teren Niemiec i nadal rozwijam się w tej branży z dużymi sukcesami co niestety nie było możliwe w firmie Perfekton a w związku z tym chciałbym się podzielić moją opinią:) Szanowny Panie Tomaszu.S skoro takie opinie się pojawiają to oznacza, że jednak coś jest nie tak bo po co miałoby się pojawiać tyle negatywnych opinii o firmie? Niestety nie zgadzam się z Pana powyższym wpisem odnośnie, że branża opieki wymaga zupełnie innej atmosfery pracy niż jest to na co dzień spotykane w dużych korporacjach i to sprawia, że nie każdy potrafi się odnaleźć. To że tak się dzieje jest tylko spowodowane tym, ze jest zła i specyficzna atmosfera w firmie, która blokuje rozwój i potencjał pracownika. Mogę tak stwierdzić ponieważ pracując w innych firmach z branży wiem że rotacje są znikome a zarządzanie zasobami ludzkimi jest w pełni profesjonalne, które sprawa, że pracownik rozwija swój potencjał co jest korzystne dla tych firma. Pracownik jest traktowany jak partner biznesowy a nie jak debil. Duże rotacje pracowników świadczą jedyne o złym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Myślę, że Szacunek pracodawcy do pracownika to podstawa dla firmy i employer brandingu. Wiele opinii na tym forum co do pracowników biurowych jest niestety prawdziwe i nie wzięło się z powietrza. Mimo mojej negatywnej opinii nie mam zamiaru odradzać potencjalnym kandydatom możliwości podjęcia w firmie pracy, ponieważ będę mieli okazję się przekonać czy panująca atmosfera, sposób zarządzania i podejście do pracownika im odpowiada. Życzę owocnych rekrutacji :)

Tomasz S.

W związku z pojawiającymi się ostatnio komentarzami chciałbym zabrać głos w sprawie jako osoba reprezentująca firmę Perfekton. Trudno odmawiać prawa do krytyki czy oceny komuś, kto uważa że czuje się źle potraktowany. Również styl zarządzania i panująca w firmie atmosfera może podlegać dyskusji. Niestety powyższe wpisy stanowią nieprawdę i nie tylko są krzywdzące dla samej firmy ale również osób, dzięki którym istnieje ona na rynku od 2009 i nadal prężnie się rozwija. Każdy kto choć trochę zna specyfikę branży opieki nad osobami starszymi wie i zdaje sobie sprawę, że wymaga ona odpowiedniego podejścia i zupełnie innej atmosfery pracy niż jest to na co dzień spotykane w dużych korporacjach i to sprawia, że nie każdy potrafi się odnaleźć. Niestety dla wielu osób zwłaszcza niedoświadczonych na rynku pracy może się to wydać dziwne i nieodpowiednie np.: to, że nie ma z góry ustalonych godzin przerw czy czasu na lunch – u nas każdy dopasowuje sobie przerwy do aktualnie wykonywanych zadań, również to że w firmie każdy ma możliwość korzystania do woli ze wszystkich udogodnień nawet tak drobnych jak zapewniony dostęp do kawy i herbaty raczej też nie wydaje się czymś negatywnym? Uprzejmość ze strony współpracowników czy zwyczajny uśmiech raczej też nie stanowią o negatywnej atmosferze? Zdaję sobie jednak sprawę, że powyższe subiektywne aspekty mogą być oceniane różnie przez niektóre osoby i szanuję zdanie każdego. Niestety powyższe wpisy zawierają również, informacje, które nie mają nic wspólnego z prawdą i podważają dobre imię firmy, która jest transparentna i nie ma nic do ukrycia. - nieprawdą jest jako, że wynagrodzenie kogokolwiek w firmie wynosi 1500zł – najniższe wynagrodzenie jest dalekie od wymienionej sumy oczywiście na plus - nieprawdą jest również, że pracownicy biurowi zatrudnieni na stałe są na podstawie umów cywilno-prawnych - mobbing to poważne oskarżenie i każdy kto używa takich argumentów powinien przemyśleć czy jest to na miejscu i jakie rodzi to konsekwencje Szanuję zdanie każdej osoby i uważam, że krytyka jest również potrzebna ponieważ to nierzadko krytyczne opinie na dany temat pozwalają zwiększyć jakość i zmienić istotne aspekty na plus. Niestety anonimowość jaką zapewnia Internet i fakt, tego że każdy może napisać opinię na dany temat sprawia, że pojawiają się oceny daleko odbiegające od prawdy. Oczywiście każdy sam decyduje i ocenia jakie informacje są dla niego przydatne.

JJ

Zdecydowanie się zgadzam. Na początku nie sądziłam, że tak tak jest. Wszyscy się uśmiechali, byli mili.. aż za bardzo mili. (usunięte przez administratora) Trzeba było postępować według wzorca, mówienie za cicho źle, za wolno, za szybko... trzeba się dostosować do wymyślonej prędkości głosu, która zapisana jest w "schemacie". Trzeba trzymać się ściśle schematu, ignorować pytania słyszane w słuchawce, bo jest schemat.

koffi

moglibyście napisać coś więcej na temat firmy? bo właśnie niedługo zaczynam tam pracę i teraz się zastanawiam.. Może będzie łatwiej na e-mail koffi@vp.pl. Za szybką odpowiedź będę wdzięczna!!

była pracownica

Szkoda, że traktują źle pracowników biurowych.(usunięte przez administratora) Rotacja pracowników co 2 miesiące. Kierownictwo bardzo niekompetentne. Młodzi i mało doświadczeni jeżeli chodzi o prowadzenie pracownika. (usunięte przez administratora) Odradzam tą firmę. A dla opiekunek też są lepsze firmy

nelly
@była pracownica

zgadza się. omijać szerokim łukiem tą firmę. (usunięte przez administratora)Opiekunki mają fajnie ale pracownicy biurowi już nie. Ciągłe rotacje

Byly pracownik
@była pracownica

Od tego wpisu minely ponad dwa lata,a w firmie nie zmienilo sie nic na lepsze. Traktuja ludzi jak smieci. Czlowiek pracuje niby 8 godzin dziennie,ale tak naprawde jest 24/h w pracy,bo musi odbierac telefony i oczywisci nic za to nie zaplaca. Osoba ktora uwaza sie w firmie za menagera jest niedojrzala osoba ktora nie ma zielonego pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Najwiekszemu wrogowi bym nie polecila tej firmy.

Motyl
@była pracownica

Potwierdzam traktowanie ludzi przedmiotowo. Właścicielka i manager nie powinny być na swoich stanowiskach. Niedoswiadczone babska !!!!!!

Suzzy

Wiiocha to znaczy wies zadnych sklepow tylko piekarnia i to drogo i nie zawsze ostwärts.Jest tez kosciol Ale ja nie jestem zainteresowana .Pola las Ale ja mam to w domu mieszkam kolo gor i pieknego jeziora.Jest Kot ale ja kotow nie Lubie wolle pieski .Ten Kot Jest wredny Grazie i juz mi 3 razy podrzucil mysz pod drzwi.Dobrze ze mam internet i spokojnego podopiecznego i noc przespana.Nie mozna miec wszystkiego naraz.Jeszcze miesiac i do. domu.

SpanishEyes

Witam serdecznie. Powiedzcie z jakich miast w de jestescie. Wyjezdzam z Perfektonem i tez trafilam do jakiegos malego miasteczka w ktorym nie ma nic, moze okaze sie ze ktos bedzie z moich okolic to zawsze troche lepiej by bylo spotkac sie z kims na kawke czy cos :)

aska40

tez chce wyjechac do opieki do niemiec z Perfekton ...wiec opowiadajcie jak tam jest :)pozdrawiam

Bozena
@aska40

Male zarobki nie sprawdzone zleceniea zero zainteresowania

Suzzy

Jestem pierwszy raz z ta firma praca do wytrzymania tylko wiocha a ja Lubie pö sklepach latac ale wzielam robote na drutach i nie nudze sie mam tez programy polskie i po 20 jak podopieczny idzie spac moge ogladac.Firna interesuje sie dzwonili dwa razy.Na razie Jest ok a zmienilam juz z 5 firm bo oszukiwali.Zobaczymy Co bedzie tu.

Barbara

Ja wyjeżdżam z Perfekton już od dłuższego czasu, byłam z nimi już na 4 zleceniach. I jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o warunki, to co jest najważniejsze oferty i specyfika konkretnego zlecenia są bardzo szczegółowo przedstawiane. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest bardzo ważne... a co najważniejsze już 3 razy spoktałam się z poprzednią opiekunką na miejscu. Naprawdę wtedy inaczej się pracuje! Także ja polecam

lexi

Chciałabym się dowiedzieć od kogoś kto już z nimi wyjechał jak jest naprawdę? Czy oferta jest sprawdzona? Czy wyjazd i powrót jest opłacony przez firmę? Czy jest to praca legalna i jak z wypłatami? Czy płacą w Euro czy w zł?

Ferkim

Ja wyjeżdżam na 2 miesiące, ale można na dłużej. Wszystko można z nimi dogadać bo ja pojechałam na 2 ale zostałam dłużej. Fajne to ze wlasnie dzwonią i jak sie nie mogłam dogadać z dziadkami to pomogli. Zmieniły sie teraz papiery ale to trzeba zeby było legalnie. Język musi być ale to dla naszego dobra. Jak potem gadać z tymi dziadkami. Z językiem są zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton