Opinie o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Byly

Ja się zwolnilem i naprawdę dałem z siebie sporo ale są tacy co nie robią nic. Totalny brak organizacji, zwalniają i dzwonią do zwolnionego jak z tego stanowiska ktoś ma urlop, nikt nie wie o niczym, kolesiostwo na każdym kroku. Zamiast stawiać na ludzi z których jest pożytek to stawia się na nierobów ale wiadomo jak majstrami są totalne (usunięte przez administratora). Jeden pantoflarz co wyżywa się na innych, drugi Shrek z niskim IQ, trzeci spryciarz i lizus, kolejny boi się w domu siedzieć i najlepiej spadłby w pracy. To obsada majstrów... tfu

Na jednym z działów brygadzistką jest kobieta, której tak naprawdę więcej nie ma w pracy niż jest, natomiast jeśli już pojawia się pracy to ważniejsze są dla niej "amory" , uśmieszki itp.niż rzetelna praca. Niestety ma przyzwolenie od "góry" i to jest przerażające w tej firmie, że jedni mogą całkowicie nic nie robić i jest wszystko cacy , a porządnych pracowników zwalniają. Ja już tam nie wrócę. Kolesiostwo góruje.

Nieznajomy

Wyjaśnisz o co chodzi?

Szok

Co tu się dzieje wpierw zwalniają i dochodzi do sytuacji, że nie ma komu robić na produkcji a teraz kierownik wydzwania po ludziach aby wrucili. Czy to naprawdę niema żadnego planu, wiedzy odnośnie bliskiej przyszłości. Szefostwie wie o tym czy nie. To jest częste w mdd i sytuacja się powtarza co rok nikt z tym nic nierobi. Może warto wymienić tych co narażają firmę na takie sytuacje. Nawet nikt nie odpowie z tych pseudo kierowników bo by się pogrążyli. Wszystko tylko na papierze jakoś wygląda a firma promuje takich (usunięte przez administratora) jak 5S, tutaj trzeba być kogoś (usunięte przez administratora), na kogoś mieć haka lub wchodzić tam gdzie światło niedochodzi to wtedy jesteś cool.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Cyrk

Informacja ze strony: W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowiska: to po co zwolnienia? I tak najlepsi odchodzą lub mają zamiar odejść bo widzą co się dzieje. Brak słów na te firmę.

Firma niepoważna. Żadne słowa niemogą oddać w pełni tego co tu się dzieje. Wszystko tutaj jest na pokaz a człowiek w tym wszystkim jest nikim. Jeszcze pracuje bo w okolicy ciężko o robotę ale co dzienne upokorzenia ryją beret. Niektórzy nie robią nic i majstrowie na to przyzwalają. Ich głupie uśmieszki, olewanie tego co się dzieje świadczą tylko o tym jaka tutaj jest (usunięte przez administratora)

katarzyna

pracowalam 3 miesiace na tapicerni zenada (usunięte przez administratora) jeszcze raz zenada firma ludzi traktujecie jak (usunięte przez administratora)ale za nie dlugo sie skocza ludzie beda sprowadzac ludzi ze wschodu nikt w takie firmie nie bedzie pracowac to raz nikt nie bedzie chodzil 3 miesiace zwolniony potem przyjdz spowrotem znowu zwolniony tak wkolo i wesolo

Zdziwiony

Jakto jest z tymi ze zwolnieniami? Firma naszpikowana kamerami, kadra kierownicza niby inteligentna a lecą osoby, które pracowały poprawnie. Natomiast nieroby nadal pracują i nikt im nawet nie zwraca uwagi. Poco są majstrowie, brygadziści? Zapewne to za trudne pytanie do zarządu.

Maszynista

Dzień dobry, dziś chciałbym opisać moje doświadczenie z firmą .Mdd Zacznę od samych benefitów które firma "oferuje" w jednej z ofert "konkurencyjne wynagrodzenie" co jest kłamstwem powinno być "Konkurencyjnie najniższym wynagrodzeniem" -mało kto daje mniej. "szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne" przez ostatnie 6 lat miałam tylko szkolenie bhp. "pracę w nowoczesnym biurze" nowoczesne biuro "open-room", nie zamienisz z nikim słowa i nawet dobrze się nie skupisz bo zza pleców słyszysz telefon z biura obsługi klienta. Dramat Oczywiście nie zabrakło mema "Pracę w młodym i dynamicznym zespole" no ale profesjonalna firma bierze to na poważnie. podsumowując moje 6 lat pracy z mdd to był jeden wielki dramat i katorga dla zdrowia psychicznego dla nowych pracowników mogę napisać tyle, ze tu nie warto się angażować w cokolwiek a na pewno nie przed ustaleniem podwyżki. dla mdd liczy sie tylko jak najmniejszy koszt za pracownika. Pracownik to ma najlepiej pracować za dwóch i za jedną pensje. Śmiało mogę napisać, ze tu nie warto wychodzić po za szereg czasem nie dogadasz się z Dyrektorem i praktycznie masz po pracy, Czasem Marlenka stwierdzi że za dużo gadasz i zacznie kazać wypisywać w zeszycie co się robi cały dzień i notować kiedy szło sie do toalety. Zarząd ogólnie dramat aż po samych mistrzów. Mam nadzieje, że kogoś tym zmotywuję do rezygnacji z tego miejsca pracy.

Kolo

Tutaj kuleje wszystko organizacja, rekrutacja, majstrowie, kierownicy, pomysły i pieniądze. Zarządzam grupką ludzi ale chcę zrezygnować bo pensja to śmiech na sali. Na majstra bym nigdy nie chciał za te śmieszne grosze ale tamci się trzymają stołków bo 1 na 5 coś potrafi a reszta to statyści. Śmieszna firma nigdy nie myślałem że będę pracować w cyrku. Naczelnemu i właścicielom jak widać wszystko jedno

Krwiodawca

Brak premii dla osób oddających krew, śmiech na sali. Dobra inicjatywę trzeba wspierać, bo to najważniejszy lek na świecie którego nie można wyprodukować! A w firmie każe się krwiodawców ;)

Były

Jak zawsze fala zwolnień a panowie z biura twierdzą że pracy jest bardzo dużo. Ktoś to wytłumaczy? Dziś zwolniono ponad 40 osób. Od innych wiem że to norma w tej firmie.

X

Dla Pani z BHP są równi i równiejsi. Przyzwala na brak obuwia swoim kolegom gdzie grozi za to mandat a czepia się mało znaczących spraw. Nieładnie.

Nn

Pracowałam w firmie mdd prawie trzy lata nie dawno dostałam wypowiedzenie.Ludzi traktują jak znuzyte ścieżki jak nie potrzebne to wyrzucić.Za jakiś czas znowu będą potrzebować to zatrudnią spowrotem.

Kierownictwo wie, kto kradnie, przychodzi do pracy na % wystarczy tylko spojrzeć na opuchnięte i czerwone twarze ale i tak z tym nic nie robią. Znajomości i jeszcze raz znajomości. Ilość pracowników topnieje ale Ci co nadają się do zwolnienia pracują nadal.

Ta firma to skupisko absurdów. Zostało jeszcze na placu boju trochę uczciwych ludzi ale na wyzszych stanowiskach to mam wrażenie, że są już tylko (usunięte przez administratora) krętacze, (usunięte przez administratora) i lenie. Załatwianiem prywatnych spraw w trakcie pracy to u nich norma i nikt tego nie sprawdza a w prawdziwej potrzebie robią problem z przepustką pracownikowi. Tak samo z paleniem papierosów, są przerwy tymczasem majstrowie i kierownicy oblegają palarnię gdzie w tym samym czasie szary pracownik dostałby wilczy bilet. Z ręką na sercu nie polecam.

Znajomy

Pracownik, który mial objawy kłucia w sercu nie mógł sie zwolnić z pracy do lekarza, a przełożony jeszcze na niego krzyczał. Pracownik 2 dni później miał zawał serca. Ale o tym przełożonym to tak jak czytam opinie wychodzą już poza nasz region. Ryba psuje sie od głowy. Osoby mające pod sobą pracowników czerpią frajde z pastwienia sie nad innymi.. Cos ewidentnie tam nie gra w zarzadzaniu ludźmi. Nie polecam.

Bubu

ZOSTSŁEM ZWOLNIONY, TYMCZASEM W MOIM OTOCZENIU BYŁY OSOBY, KTÓRY STALE UNIKAŁY SWOICH OBOWIĄZKÓW. OCZYWIŚCIE DOBRY KONTAKT Z MAJSTREM DUŻO DAJE. CHWILAMI WYGLĄDA TO TAK JAKBY MIELI JAKIEŚ HAKI NA MAJSTRÓW. NIEPOLECAM.

Również kiedyś byłem przełożonym i z tego co wyczytałem między wierszami nie dojrzałeś emocjonalnie do tejże funkcji. Radzę pogłębiać relacje z podległą kadrą... I przestrzegać zasad etyki.

Na jakie zarobki można liczyć w dziale obsługi klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 310 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.