Opinie o Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan w Ostróda

henryk Nowy wpis

nie mozesz ich znaleźć, bo widocznie właściciel usług brukarskich z Ostródy stwierdził, że strona internetowa nie jest mu do życia potrzebna. Taka branża działa sobie sama, klientów zawsze znajdą, promocja jest zbędna :)

kinek Nowy wpis

chceta miec fuszerkie nie ma problemu grzegorz i bogdan wam to zpewnio praca za 6-7zł nie placa w terminie a na dodatek majo tam takiego kiegownoka sreka z 7 demki a on jest kierownikiem i pijakiem i molestyuje ludzi

kasia basia Nowy wpis

ja tez bym bardzo chciała się w tej firmie zatrudnić ale czy teraz z okazji sezonu zimowo - świątecznego są jakieś nowe zatrudnienia w Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan? dodam że interesuje mnie praca głównie fizyczna, dam radę. ogólnie to jest problem że kobieta czy przyjmą bez problemu? pozdrawiam serdecznie

rudyś Nowy wpis
@kasia basia

chyba nie chcesz pytać o takie rzeczy... Prace brukarskie zimą to po pierwsze udręka, bo nie dosyć , że praca ciężka to jeszcze na dodatek zimno :), po drugie często po takich pracach , po kilku latach bruk pęka i mało kto zleca takie prace przy ujemnych temperaturach. toteż poczekaj może zanim w tej olsztyńskiej firmie będziesz chciał popracować ;)

szrek

prawda firma solidna to co uzglendnone z klijentem nie rzałójo materiału jak ine firmy dają gwarancje na swoje usługi pracowników bardzo dobrych majo potrafioą doradzić szybkie wykonanie usługi moge porenczyć za to firme osobiście pozdrawiam i dzienkuje za dobre wykonanie usługi

Aplikowałeś do Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan na stanowisko Do brukarstwa, dobre zarobki, wypłaty co tydzień? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Ostróda
INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
i

super firma

radek

Mam bardzo dobrą opinię o tej firmie. Wykonanie pracy idealne. Nie wiem skąd te złe opinie...

bardzo dobry

Mam dobrą opinię o tej firmie,płacą na czas i zarabiałem 10 zł na godzinę.

mały

forma solidna i zetelna

fran

masakra zrąbali mi całą kostkę i chcieli jeszcze kasy

JACEK

oszukał mnie też na kilka set zł ten jego syn [usunięte przez moderatora] czy jak tam mu. parodia l[usunięte przez moderatora]

jajej

Prawda i klientów reż oszukuje!

Kinek

Traktuje ludzi jak zwierzęta i płaci po 6zł a obiecuje 12zł [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan - Ostróda

Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • pl. Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 5 lok. 19
    14-100 Ostróda