Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Aneta Skok

Witam, Pod Agencją Pracy pracowałam przez 10 miesięcy do momentu podpisania kontraktu z pracodawcą. Nigdy nie zdażyło się abym nie miała zaplanowanych 40 godzin w tygodniu.Wyplaty tygodniowe zawsze były dobrze policzone i terninowo wypłacone. Transport bezplatny w przeciwieństwie do innych agencji. Pracownicy biura są bardzo pomocni i życzliwi. Lokacje są ok - tylko ludzie którzy przyjechali tutaj niby do pracy, a tak naprawdę przyjechali tylko po to aby się nachlać i naćpać niszczą lokacje. Po zakończeniu współpracy nikt z Agencji mnie nie (usunięte przez administratora) wszystkie pieniądze za godziny urlopowe i pieniądze wakacyjne zostały mi w całości wypłacone. Złe opinie wystawione przez ludzi to tylko przez takich, którym nie chciało się chodzić do pracy - w piątek i poniedziałek ZIK. Z Agencją Jupiter nie rozpoczynacie swojej przygody na minusie, tak jak w przypadku innych agencji.

Adi12345

Z całym szacunkiem, ale ja tam byłem 3dni i się zwolnilem. Kompletna (usunięte przez administratora) była, nie wspomnę o warunkach zakwaterowania. Jeżeli komuś odpowiada towarzystwo pijace, (usunięte przez administratora)sie - odnajdzie się. Niestety, ale takie realia, ogólnie nie jestem zwolennikiem.żadnej agencji polskiej, bo przerobilem kilka, no ale w tej wytrzymałem 3dni bo nie szło po prostu wytrzymać

@Adi12345

Przykro nam, że tak Pan trafił... Robimy wszystko, by eliminować takie sytuacje - ideałem, do którego dążymy, to zatrudnianie ludzi, którzy serio traktują swoje obowiązki i pracę, chcą zarabiać, rozwijać się coś pozwiedzać - i takich zapraszamy! Mamy oferty, gdzie nie trzeba mieć doświadczenia w pracy ani nawet znać języka - jak są dobre chęci, wszystkiego można się nauczyć. Tylko trzeba chcieć. Pozdrawiamy Pana i życzymy powodzenia!

nie widzę ich właśnie dlatego, że zostały usunięte przez admina...

Pani Agato - napisać można wszystko, szczególnie anonimowo... Powtarzamy raz jeszcze - jeśli coś poszło nie tak z naszej strony - naprawimy to, ale nie będziemy się odnosić do anonimowych, wulgarnych, obraźliwych wpisów.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Hm... podajemy za Wikipedią: Holandia (niderl. Nederland) – kraj składowy Królestwa Niderlandów składający się z europejskiej części tego państwa oraz trzech karaibskich gmin specjalnych: Bonaire, Saba i Sint Eustatius.

Olo

Jeżeli wymaga się od pracowników bycia w porządku to trzeba ich szanować dotrzymywać umów ....z czym mają państwo duże problemy.......a później zostaje to co zostaje ......

@Olo

ma Pan oczywiście rację. Staramy się przestrzegać tej zasady

Olo

Droga pani bez imienia jak zwykle w waszym przypadku odpowiedź nie jest merytoryczną uogulniacie państwo i uciekacie od odpowiedzi na zarzuty np.ubiezpieczenia itp.przypminam to forum opini o jupiterze a nie o pracy w Niderlandach .

nie uważa Pan, że ten "gość" powinien podać nazwisko?

dzień dobry, zastanawiam się, jaki cel ma Pana wpis? Zauważył Pan, że często te "pomyje" wylewane na tym forum dotyczą ogólnie pracy w Holandii, za pośrednictwem w ogóle agencji, jak to jest źle, jak to wykorzystują, jacy to są głupi itp. Pana wpis też jest dokładnie w takim stylu. Powtarzamy po raz kolejny: jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, którą dostał za pośrednictwem NASZEJ agencji pracy, jeśli ma KONKRETNE pytanie, KONKRETNĄ pretensję, jeśli ma odwagę przedstawić się (niestety, czasem te obraźliwe wpisy i nicki są po prostu zmyślone) ZAWSZE odpowiemy. Naszym celem jest znalezienie solidnych ludzi do pracy. Staramy się zapewnić im to - zadowolony, solidny pracownik = większy zysk DLA WSZYSTKICH (łącznie z pracownikiem) . To prawo stare jak świat - i nadal działa! Oczywiście - zdarzają nam się wpadki - jesteśmy tylko ludźmi.

Ex koordynator marcin

Wypłaty nie są na czas. Godziny nie są gwarantowane. Ubezpieczenie jest grupowe, można to rozumieć jako najgorszej kategorii. Dla porównania lepsze maja ludzie bezdomni. Domniemam ze administrator nie widzi merytoryki w ostatnim zdaniu. Ponad to agencja nie przestrzega prawa, ponieważ zgodnie z artykułem 10 RODO. Mam na myśli fakt iż firma WYMAGA świadectwa o nie karalności. (Świadectwo o nie karalności do pracy na szklarni xD) Przetwarzania takich informacji wolno dokonywać wyłącznie pod nadzorem władz publicznych lub jeżeli przetwarzanie jest dozwolone prawem przewidującym odpowiednie zabezpieczenia praw i wolności osób, których dane dotyczą.

Wojt

170 euro tygodniowo to jest jakieś 30 godzin pracy w tygodniu po odliczeniu kwatery 108 euro i ubezpieczenia no szał ach och ach och co za kasą no nic tylko zatrudnić się w tej agencji

Jan

Możecie państwo się nie ośmieszać pisząc że usuwacie pijaków i (usunięte przez administratora) wielokrotnie na wlasne oczy widzę że takie osoby są puszczane do pracy nie róbcie z ludzi (usunięte przez administratora).....że tak pilnujcie i jesteście ....super .... może popilnujcie koordynatorów. .....

Zdecydowanie nie wie Pan/Pani, o czym mówi... alkohol i inne używki w pracy = natychmiastowe wydalenie z pracy. Jeśli uważa Pan/Pani, że jest inaczej, ma Pan wątpliwości - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, oczywiście nie anonimowego. Pozdrawiamy

Aa
@Jupiter

Zdecydowanie wiem o czym tu piszą państwo nie usuwają ludzi pijących oraz (usunięte przez administratora)bo widzę to na co dzień i brak reakcji koordynatora ....więc niech państwo lub pani nie będzie śmieszna

zgadza się, znowu szukamy. Pan też znowu szuka pracy (-: ? Pozdrawiamy

Więcej wiary w ludzi! Dobrego dnia...

Uznałam , że jak Pan/Pani wstanie rano, to będzie Panu/Pani miło :)

Nie mamy wątpliwości , że ludzie są inteligentni dlatego nie będziemy powtarzać tego, co pisaliśmy wcześniej. Pozdrawiamy, miłego dnia :)

Wojt

Znów usunięto wpisy podkreślam bez wurgaryzmow merytoryczne wpisy co się dzieje ......jak go work się do tego odniesie.Co do odpowiedzi biura Jupiter to może zatrudnijcie kogoś do odpisywania ....tylko kogoś kto nie kłamie w odpowiedzi i odpowiada merytorycznie i zgodnie z prawdą na konkretne zarzuty.... Bo wszyscy są zgodni jesteście państwo równi z ludźmi których zatrudniacie a bajki o ogromnej ilości godzin pracy to tylko bajki tak samo jak wasze cudowne lokację przestrzegam przed pracą dla tej agencji

@Wojt

nie wiem, co Panu usunięto, nie wiem, kto , nie wiem, o co chodzi.... Przecież - panie WOJT - widzę Pana wpis i odpisuję na niego....

Panie Piotrze, jeśli jest to merytoryczna treść, bez obraźliwych, żeby nie powiedzieć - chamskich sformułowań, nie jest usuwana - bo niby dlaczego? To raczej byłoby dziwne, gdyby 100% pracowników było zadowolonych, nie miało pretensji itp - w normalnym świecie tak to nie działa, wszyscy chyba o tym wiedzą. Mało tego - jak pojawia się negatywna opinia - a przecież widzi Pan takich sporo u nas - zawsze staramy się wyciągnąć wnioski. Najgorsze są wpisy obraźliwe, siejące nienawiścią - nic nie wnoszą, chyba tylko ulgę piszącemu...

Piotr EX kordynator
@Jupiter

No dobrze to dlaczego teraz mój komentarz został usunięty ? Sam się usunął co ?

Lukasz Marszalek

Jedna z najgorszych firm w Holandi. Narkotyki, Ludzie z nozami. Na lokalizacji Putte Hazeduinen zmieniali sie 6x koordynatorzy w ciagu 5 miesiecy normalnie paranoja. (usunięte przez administratora) . Dalej Brak godzin wyplaty po 170 eur/tyg bardzo ciezki kontakt z biurem. Przygotujcie sie na to ze ktos cos rozwali w domku, wyprowadzi sie a wy bedziecie obciazeni kosztami noi w przypadku jak byscie byli kierowca busa i cos byscie uszkodzili to placicie z wlasnej kieszeni za wszystko. Calkowita porazka trzymajcie sie jak najdalej o tego buira nikomu nie polecam jeden wielki dramat i paranoja!!

Dzień dobry, dziękuję za zwrócenie uwagi na ważną kwestię. Pisze Pan ogólnie, więc my też odpiszemy w imieniu pracodawców - chyba większość się z nami zgodzi. Owszem, usuwane są komentarze wulgarne, obraźliwe, rasistowskie itp. Poza tym admin automatycznie usuwa zwroty z tzw. niecenzuralnymi słowami - dlatego ich Pan nie widzi. Przy okazji wielka prośba - jeśli to możliwe, nie obrażajmy się nawzajem - po co to komu? Nikt nie jest idealny, ale naprawdę staramy się. Pozdrawiamy!

Drogi Zatroskany - śpieszymy z informacją, że wszystkie nasze pojazdy są na bieżąco serwisowane. Pozdrawiamy (-:

Pani Wilusiu - życzymy powodzenia w pracy i w życiu. Miłego dnia. Ps. Na stałe pracuje u nas około 1000 osób, głównie w magazynach i na produkcji. Jesteśmy agencją z 27 letnim stażem, tak na marginesie (-:

@Jupiter

Na stałe pracuje 1000 osób to jest agencja pracy tymczasowej wiec skończ opowiadać bzdury tam większość pracuje Max miesiąc

widzę, że zna Pan - Pani świetnie naszą firmę,,,, dlaczego nie chce się Pan - Pani przedstawić? Po pierwsze: nikt nam nic nie zamyka - wprost przeciwnie, po drugie - alkohol i inne używki są powodem natychmiastowego zwalniania pracowników - stąd między innymi taka duża ich rotacja. Czyja to wina, Pana zdaniem ? Nieustannie szukamy solidnych ludzi do pracy - narodowość nie ma znaczenia. I bardzo proszę nie siać hejtu - dość go na świecie. Jeśli chce Pan - Pani o czymś jeszcze porozmawiać - proszę do nas napisać, zadzwonić - ale nie anonimowo. Pozdrawiamy

@Jupiter

Ojjjj znam was znam i to aż za dobrze co mi da dzwonienie i pisanie jak standardowo macie to gdzieś XD a co lokacje Valkenswaard i Houthalen samo się zamnkneło ? Propo ludzi co kraina zażywają narkotyki i sprawiają problemy nie zwalniacie tylko przenosicie wiec proszę przestać się pogrążać bo mógłbym wymieniać całymi stronami to co tam zapbserwowałem podczas mojej krótkiej miesięcznej współpracy z wami chociaż z drugiej strony noe dziwie ci się że tak wybielasz wszystko jak to tam jest super taka twoja praca

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter