Opinie o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. w Wrocław

Ola123

w tym kursie nie było mowy o żadnych wakacjach, kurs miał być kontynuowany przez 24 miesiące.

@Ola123

Tak obiecywali, ale w rzeczywistości wyszło im co innego.Trudno określić czy drugie podejście im wyjdzie, o ile będzie, jakoś na to za bardzo nie liczę.

hmm

To chyba dobrze zaczyna się dziać. Nie dziwie się że po przerwie jest mały zator.

@hmm

po długich wakacjach trochę owieczki im się rozprószyły,czyli nasze pociechy

próbowałam wysłać do nich na e.mail wiadomość ale się nie udało,tak jak by ta strona została usunięta .Czy ktoś inny próbował i czy mu się udało...

ela758
@Ewa

Ja wysyłałam wczoraj, dostałam miłą odpowiedź, że w celu jak najszybszego wyjaśnienia problemu proszą o podanie imienia i nazwiska ucznia. Oczywiście odpisałam im, ale już żadna odpowiedź nie przyszła.

Renata

Zostawiam maila renia78.31@o2.pl Proszę o kontakt. Jestem z woj. śląskiego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

A jeszcze potwirdzcie ze przyjechał do was jakąś marną polską marką samochodu, koloru granatowego ,jeśli tak to mógł być to ten sam pan

Pan Krzysiu był bardzo przekonujący,ale ten garnitur na prawdę mi do niego nie pasował.

Pati

Jakim cudem im zagroziłaś skoro nie ma żadnego kontaktu z firmą?

Ola123

Mój syn również w tamtym roku zaczął ten kurs przez jakiś czas kontaktował się z nimi telefonicznie jednak jakis czas temu sprawa ucichła i nikt nie odbiera telefonu. Co mam z tym zrobić?

Pati

Ja z Muszyny - Małopolska

niech mi ktos powie jaki tam jesy do nich nr telelefonu bo yen podany na internecie nie odpowiada zapisalam corke na kurs i ani slychu ani dychu nikt tam nie odbiera telefonu.

felicja

Dobrze ujete slowo pracowalem ...A co malo skuteczny byles i zrezygnowales?

Ja pracowałem w Maximusie. Atmosfera super ale ciężka praca jest niewspółmierna do zarobków. Nie dajcie sobie wmówić, że kurs nie sprzedaje się przez mało skutecznych konsultantów. Jeśli masz dużo kasy i czasu możesz spróbować. Jeśli nie - koszty jakie musisz ponieść odejmując pracę mogą wpędzić Cię w długi.

felicja

NO TAK !!!!!DLA SPROSTOWANIA TO NIE WASZA WINA. TYLKO KURSU CENAAAAAAAAAAAAA...I NIECH NIK NIE PISZE BLE BLE ZE JEST SUPER BO NIE UWIEZE..

skin

DODAJ FELICJA DLACZEGO_ NIE TO ZE MY SIE NIE STARALI...

felicja

jaki ruch tu! Panowie nic dodac nic ujac.... Ale ja bym dodala tylko tyle ze kurs sie nie sprzedaje.. OPD.NIECH KAZDY SOBIE ODPOWIE '=DLACZEGO__(

skin

masz racje Wrona ja tez pracowalem tam moge tak powiedziec i popieram cie calkowicie.. UWAZAJCIE!!

wrona

kursu nie poleca,a tym bardziej pracy..WIEM CO MOWIE UWIEZCIE MI!!! UWAZAJCIE CO PODPISUJECIE... Jesli chcecie naprawde pracowac to nie TUUUUUUUU....

mati

Witam bylem na spotkaniu w sprawie pracy-szok jak mozna tak traktowac ludzi z gory.

rak

nie polecam tej firmy ani pracy.kursy b.drogie dla zwyklego kowalskiego.

mania
@rak

Czy coś wiecie czemu nie ma kontaktu z nimi bo numery nie odpowiadają ?

beti

Jak dokladnie wzglada ta praca i czy jest firma wzplacalna_

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. - Wrocław

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 105 ocen.

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.