Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

ja tez jeszcze nie mam

nie ma jeszcze nadgodzin za grudzien a mamy 7 luty i zwrotu za zaswiadczenie o niekaralnosci to chyba nikt w firmie nie dostal

x
@ja tez jeszcze nie mam

Dobra rada.Jeśli pracujesz w nadgodzinach a wiem jak płaci za nadgodziny (usunięte przez administratora)to radzę zapisywać wszystkie dni i godziny pracy w nadgodzinach, wtedy śmiało póżniej możesz iść do sądu i wygrywasz sprawę do 3 lat wstecz.

Sergiusz

Nadgodziny są wypłacane regularnie co miesiąc,więc nie rozumiem o co chodzi.

WŚCIEKLIZNA

NADGODZINY NIE WYPŁACONE Z GRUDNIA DO DNIA DZISIEJSZEGO !! KTOŚ CHYBA ZAPOMNIAŁ CO TO JEST SĄD PRACY

Inżynier Mechanik

Czy ktoś wie, dlaczego ogłoszenia na stanowisko Inżynier Mechanik pojawiają się z taką częstotliwością? Ponad rok temu aplikowałem i nie było reakcji, a teraz widzę, że ogłoszenie jest ponawiane co około miesiąc.

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
naszczeście juz nie pracownik

witam pracowałem 2 tyg na tzw okresie próbnym na zlecenie... Zero informacji jak wystawić rachunek mimo że jestem os fizyczna a nie firma, bo bez niego nie dostanie się kasy za wykonaną prace... Powód nie przedłużenia umowy PODOBNO za wolna praca. Wymagane 16 palet na dzień pracy tj 8h z czego komplet spawa się 35min o ile robot nie nawali co łatwo wyliczyć że jest to nie możliwe. Może mnie uczono innej matematyki w szkole... Firma naraziła mnie na dodatkowy koszt związany z "zaświadczenie o niekaralności" za 50zl mogli powiedzieć wcześniej że nie maja zamiaru przedłużyć umowy to bym się nie fatygował do poznania po papier i nie wydawał kaski...

były pracownik firmy

znam klimat i szukajcie głupich na lato... pozdrawiam..:D

trololol

Chciałabym zobaczyć TATĘ bo od Wszystkich Świętych go nie widziałam.!!!

kgdh
@trololol

Jak tak dalej będzie pracował to będziesz mogła go w szpitalu częściej odwiedzać ...

?

Jacek - 2013-09-17 13:19:44 To ile trwa okres próbny w Gawrońskim? Potem dają podwyżkę (ile?) i umowę na dłuższy okres czasu (jaki?)? Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

co ten anonim tak drąży?!jest zmiana systemu pracy,nie pracuje się w weekendy,niedziele i święta to za co chce dodatki??nadgodzin też nie ma,wszyscy zadowoleni! a 1400 zł to dostawali ci na okresie próbnym

gyrgdg
@ja

Poprawka - jest system 4 brygadowy a nawet jak go nie było to w weekendy i tak się pracowało (jak się chciało ruszyć d... do pracy i mieć kasę), a z nadgodzinami to taki problem że jak są to jest ich za dużo to jest źle a jak ich nie ma to też źle bo kasy mniej, a druga sprawa to tez ciągłe proszenie się o ich wypłacenie... jak sobie samemu zadbasz tak masz

ico

skoro komus sie podoba praca za 1400 takie podejscie do polakow, (usunięte przez administratora)pracy na nadgodzinach za normalna stawke w sob niedz. i swieta w kurzu przy braku wentylacji i non stop na pelnych obrotach pod okiem kamer to ok. ale mi sie nie podobalo wiec tam nie robie

osika

Co wy z tymi nadgodzinami wciąż? Wszystko już zostało napisane w poprzednich wpisach.

?

Ja:A napisz jak tam się płaci za nadgodziny po ile godzin czasem trzeba pracować ,jak się płaci za niedziele i święta .Czy w firmie oficialnie są nadgodziny? Czy nie są wykazywane wcale?Potem dopiero zacznij wychwać szefa.

(usunięte przez administratora)wszyscy tylko :ja chcę ale dać od siebie nie za dużo.Jednak naprawdę im strach w oczy nie zajrzał.ile firm w Śremie ma system 4-brygadowy?w Odlewni chodzą też w niedz.żeby coś dorobić,przenieście się tam

@ja

A za co mieli oberwać pracownicy?(usunięte przez administratora)

?

W tej firmie są teraz produkowane taśmociągi do załadunku opon i palety do opon.(usunięte przez administratora)

robik

witam mozecie napisac czym ta firma sie zajmuje kiedys pracowalem u gawronskiego ale jego siedziba byla w gdyni a oddzial w lesznie i powiem wam ze bardzo dobrze mi sie tam pracowalo bylem w tej firmie 5 lat milo wspominam pana prezesa (usunięte przez administratora)

?

Podobno w firmie była inspekcja pracy ,czyli pracownicy zaczynają się działać .Panowie tak dalej brawo!!!

?

Pensja pozostaje taka sama w systemie brygadowym jak pracowałeś w sobotę i niedzielę ,to miałeś dni wolne w ciągu tygodnia czyli godzinówka wychodziła prawie taka sama jak przy pracy na 3 zmiany.

?

ludzie uciekajcie z tej firmy co sił w nogach, skoro jest tyle opinii negatywnych ;t;o cos to znaczy ........

jojo

Niedawno zmieniono system pracy z 4 brygadowego na 3 zmianowy z powodu braku ludzi.teraz jest lepiej (usunięte przez administratora)

jojo

Ja już tam pracuję dlatego jestem na bieżąco co jest grane.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.