Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

małpa

Bednarski ide po Ciebie

lol

panie mxx nic mnie tam nie trzyma i dawno mnie tam nie ma, a dziwne pytanie .. gdzieś pracować trzeba a nie wszyscy maja taką komfortową sytuację bądź znajomości że od razu prace zmieniom, nie będe więcej opowiadał, zapraszam do tej firmy sam się przekonasz myśle że 2 miesiące wystarczą nie, któzy po 4 godzinach na 1 przerwie się pakowali ...

ziutek
@lol

lol...masz rację niemal raz w tygodniu zdarza się taki "pracownik" ...ba więcej...są tacy co pracują całe pół godziny......nie zauważyłeś tylko, że dziwnym zbiegiem okoliczności przychodzą pod wpływem alkoholu...a najlepsze jest jak przychodzi ktoś kto w nigdy nie pracował fizycznie i dziwi się że się pobrudził.....bo on jest po szkole średniej i chce pracować w biurze.....Ale co tam oni idą na zasiłek i jak to napisał emenems wszyscy za nich płacimy...oni przecież tacy biedni są (pracy nie mają, wszyscy na nich krzyczą i wymagają)...kto to widział żeby w pracy trzeba było pracować.....no kto?:)

lol

jak chcecie być traktowani jak g_wno to zapraszam do nas do firmy ... przepracowałem tu wiele lat i panu G. już dawno się w głowie przewróciło ....

mxx
@lol

panie lol nie pytam o traktowanie bo w dzisiejszych czasach nigdzie nie traktują pracownika tak jak by chciał. pytałem o zarobki i system pracy a skoro pan przepracował tam wiele lat i jest pan traktowany jak g... to co pana tam trzyma???

mxx

witam większość z was tylko narzeka chce zmienić prace. w Mechlinie Gawroński stawia chale miał bym blisko może ktoś napisać jak tam się pracujecie w jakim systemie? i ile można wyciągnąć jako spawacz z nadgodzinami i bez albo magazynie na wózku.

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
miichal

produkuja jeszcze te palety czy zamowienie juz sie skonczylo

pracus

moze bedzie wreszcie wiecej roboty.Moze podniosa place.. teraz jest okazja...nie?

guest
@pracus

Roboty będzie więcej, a może to ci się podniesie ciśnienie tylko. Im więcej przesiedzisz w nadgodzinach tym więcej zarobisz. Szansę na podwyżki podstaw mają tylko ludzie, którzy wiedzą co robią i się wykazują, a nie przychodzą odsiedzieć.

Beeny Hill
@guest

Podwyżki mają raczej nietykalni pupile majstrów - bo są niby niezastąpieni

praco

Witam jak tam w firmie coś jakoś cicho czyż by zamówień nie było

brak chętnych do wyzysku

to było dawno temu i firma w tym formacie już nie istnieje ... teraz jest tam strasznie... niekompetencja ... donosy ...niepłacenie za nadgodziny, których w teorii nie ma a często trzeba przysiedzieć nawet i 24 godziny ... a rozliczane jako premie jeśli już postanowią zapłacić (ok 10 zł za h).. .. człowiek dawno zszedł na ostatni plan w tej firmie ...

Robert

Witam pracowałem w tej Firmie 6 lat jak mieściła sie w Kościanie i Lesznie bardzo milo wspominam t lata,chciałbym wiedzieć kto z starej ekipy tam pracuje (usunięte przez administratora)

producent

Nie siedzi 11 osób tylko 9 jak się wszyscy zejdą. Ale spokojnie idzie nowe.

wwk

Witam! od jakiegoś czasu w internecie pojawia się ogołoszenie na stanowisko Planista/ka procesu produkcyjnego palet możecie mi coś na ten temat powiedzieć?? niema chętnych czy faktycznie warto tam składać podanie??

Kamil

Nie byłem 1 dzień w pracy i zwolnienie dyscyplinarne.

hyhi

Aj tam głupoty gadacie,fajna firma,jak sie starannie pracuje a nie olewa prace to bardzo mila atmosfera,o wiele lepiej niz w innych niektorych sremskich i okolicznych firmach :) płaca też jak na początek bardzo przyzwoita.Polecam.

mlody

w kazdej innej firmie placa za nadgodziny 50% a soboty i niedziele 100% a w tej ma sie normalna stawke godzinowa(usunięte przez administratora), a pozniej sie dziwia czemu co niektorzy nie chca zostac na nadgodzinach

@mlody

tu nie chodzi czy chcecie zostawać po godzinach,tylko wykonujcie swoją pracę .poszanuj też pracę kolegi obok,bo to on nadrabia to co ty zawalisz

olac to

haha dobre

zifdghf
@ja

Ha ha przecież tam to jest bałagan na maxa ,Majstrowie chcą pokazać ze sa najlepsi a w efekcie nie mają pojęcia o logistyce , zaopatrzeniu towaru na produkcje i o prawidłowym zachęceniu pracownika do uczciwej i solidnej pracy - powód jest jeden chcą pokazac że bez nich ta firma padnie i patrzą jedynie aby mieć jak największą wypłatę ,premie itd.

ciekawski??a

a ile płacą na magazynie ??

olek

ta firma to istna porazka,stare popegeerowskie bloki, 0 przestrzegania zasad europejskich, jednym slowem smrod brud i ubóstwo

stary operatorze

jak ktoś jest baranem i sam nie pójdzie przekonac pracodawcy że należy mu się podwyżka to przecież pracodawca do niego sam nie przyjdzie. A nowi mogą dostać więcej jeśli na rozmowie wywalczą swoje i przekonają pracodawcę, że są tyle warci. Bycie starym operatorem nie uprawnia do większych pieniędzy, tylko to jak się sprzedasz i jak jesteś dobry.

stary operator

szkoda ze fima placi wiecej nowemu pracownikowi jak temu co pracuje znacznie dluzej..

sp

przestańcie płakac jak dzieci, jesli komuś nie odpowiada to nie musi tam pracowac. ciekawe ile jest firm w śremie które opłacają składki od wszystkiego co zarobisz bo u gawrona tak jest. pracować trzeba wszędzie a jak sie nie podoba to do dutronu za 1200.

obserwator

Ta firma to nic nie ma wspólnego z normami europejskimi- raczej wygląda na (usunięte przez administratora) .4 roboty i spawacze na hali - efekt jest taki że osobe stojącą 2m od Ciebie cieżko dostrzec.Pylica to kwestia czasu .Jak nie masz pleców lub nie robisz nadgodzin (10zł ma pomcnik produkcji ,a 12 zł spawacz)za grosze które są wypłacane w formie premii -tylko dlatego żeby nie musieli więcej płacić bo w/g prawa każda nadgodzina powinna być płacona w większej stawce.Oprócz tego masz normy oczywiście ,a za ich nie wykonanie szantaże .Jedni mogą co tydzień opuścić jeden dzień za chlanie a na drugich sie tylko czeka aż im sie noga potknie i wymyśla kłamstwa .A wine za to ponosi kierownik pan (usunięte przez administratora)bo na to zezwala - wręcz pochwala i komunistyczni majstrowie(usunięte przez administratora)którzy za korzyści materialne i rodzinne wychwalają i wywyższają Tylko swoich pupili

widz
@obserwator

To teraz wiem dlaczego w mieście wiszą banery o poszukiwaniu pracowników ,widocznie chętnych brak.W Śremie trudno będzie znależć frajerów.

Wachadło
@widz

(usunięte przez administratora)To są ludzie których nie powinno sie stawiać na stanowisku nie wyższym jak pomocnik przy produkcji-Są zemstliwi ,nastawieni na korzyści które czerpią z pracowników ,jedni mogą sie jawnie opierdzielać a drudzy mają zapieprzać na nich .A cały Szef patrzy w kamery i każe poganiać ludzi krzyczeć bo myśli że jest Bogiem w Śremie .A nowi pracownicy narazie jacyś się jeszcze znajdą -ale zaniedługo to sam Książ bedzie tam zapieprzać bo Wiara ze Śremu mądrzeje i ma w dupie tego pół niemca- pół polaka.Jak nie masz tam Wujka ,Teścia,sąsiada to sie nie pchaj bo Cie psychicznie i fizycznie wykończą

widz
@Wachadło

Jeśli w tej firmie nie zmieni się podejście do pracowników to nie wiem czy warto temu panu warto budować nowy zakład.Kto będzie chciał pracować jeśli tam panują takie praktyki.

waldi
@widz

Brawo panowie widzę że wreszcie ludzią tam otwierają się oczy i zaczynają dostrzegać wszystkie nieprawidłowości które tam istnieją.Ale jeszcze więcej determinacji bo jeśli nie to za jakiś czas i was zwolni pod byle jakim pretekstem.

ole
@waldi

Ten pan właśnie niedawno przegrał sprawę sądową z byłym pracownikiem,więc jest na niego sposób tylko trzeba się odważyć i walczyć o swoje prawa.

Gienek
@Wachadło

Bo Śrem zacznie jezdzic do Poznania i wydawać połowe wypłaty na dojazdy,albo do H&M za 1200 zł... Gratulacje...Widać,że dla Ciebie Książ ma wyższy iloraz inteligencji niz Śrem?? :) Zamiast cieszyć sie ze macie prace na miejscu i to z dobrym wynagrodzeniem to wymyślacie jakies problemy,które nie istnieją.Ci którzy są zwalniani zasłużyli sobie albo pijaństwem albo tym,że do pracy przychodzili sobie posiedziec albo pokrecic sie po placu.A ten pan który jeszcze nic nie wygrał w sądzie z właścicielem to świnia i krętacz.

@Gienek

Święta prawda!wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!do H&M jeżdżą też w soboty i niedziele,a do ulubionej (usunięte przez administratora).przyjmują po koneksjach.życzę powodzenia w szukaniu pracy spełniającej wasze marzenia!praca to praca a nie przedszkole

polok
@ja

tylko ze ten swinia i kretacz ma wiele argumentow i dowodow na nieprawidłowosci panujace w tej firmie i ty majster o tym wiesz tak samo jak wszyscy co mieli tam przyjemnosc (usunięte przez administratora)

Gienek
@polok

Nie jestem zadnym majstrem,nawet w tej firmie nie pracuję.

@polok

ten pan którego tak nieładnie nazywacie tak samo wypowiadał się o Odlewni,z której go zwolnili i cieszył się z różnych aspektów pracy w waszej firmie

polok
@ja

to po co sie wypowiadasz o ludziach ktorych zwolniono jak tam nie pracujesz??

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.