EEC Sp z.o.o

Opinie o EEC Sp z.o.o

zwolnionyZaPrawde 2016-05-05 11:46:08
Cale Eec to jedna wielka sciema.Siatki nie spelnialy zadnych norm opisanych w atestach i certyfikatach.Zywica kobalt i metox porozlewane po calej hali.Zero jakiej kolwiek wentylacji cala chemia idzie w eter.Ludzie z okolicy non stop przychodzili na skargi zwiazane ze srodem.Zero utylizacji odpadow poprostu podjedza smiciarka i laduja te tosyczne zwiazki do niej.Smrod brud wystarczy podjechac na plac i kazdy glupi bedzie wiedzial o co mi chodzi.Kierownik prozniak niemajacy o niczym pojecia udaje szpeca a co chwile byla jakas awaria.Jego samorobki nie spelniaja zadnych norm.Udet i sanepid gdyby wpadl zamknal by ta pseudo produkcje i w 100% nalozyl na nich kary.Oradzam komukolwiek prace tam zreszta kto chce moze tam jechac.Pzdr
ZaplataczMish 2016-05-10 01:02:27
HeHeHe.Wreszcie ktos nie bal sie napisac prawdy o tej bombie ekologicznej!Pracowalem tam troche.Sama prawda.Pozdawiam
wek 2016-09-25 20:09:43
Trochę dziwny ten Twój wpis, negujesz normy, certyfikaty, należy rozumieć, że sam robiłeś badania tych siatek jako pracownik i wiesz z całą pewnością, że parametry się nie zgadzały ?? Piszesz, że żywica, metox czy ten kobalt są porozlewane na podłodze, to co, kierownik czy może prezes latają po hali i na złość pracownikom rozlewają te związki na podłodze hali, czy może tak robią niechlujni pracownicy którzy tam pracują a może dlatego straciłeś tam pracę a teraz się odgrywasz....???
mko 2016-10-03 14:02:46
eh no troche mi rpzykro ze czytam takie rzeczy..bo jednak dla mnie osobiscie atmsofera jest bardzo waznym czynnikiem w pracy i dobrze jak ona dopisuje
Zostaw swoją opinię o EEC Sp z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EEC Sp z.o.o