Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

B

Jesli chcesz zostac ,,białym murzynem,, od czarnej roboty to aplikuj do mBanku.

@Ula czemu masz takie zdanie o pracy w firmie mBank? Jakie masz złe doświadczenia związane z firmą? @Gsbbonn jak przedstawiono warunki pracy na rozmowie? A jak jest naprawdę? Powiesz coś więcej o tym?

Gsbbonn

Ja podjełam jakiś czas temu pracę w LB w centrum handlowym i też bardzo żałuję. Myślałam że będzie to fajna praca tak jak przedstawiano to na rozmowie rekrutacyjnej a jest MASAKRA.

Jestem pracownikiem w mBanku z kilkumiesięcznym stażem i czuje się jak ostatnia ściera do podłogi. Z takim złym traktowaniem to ja się jeszcze nigdzie nie spotkałam a nie jest to moja pierwsza praca w banku. Brak szacunku, brak wsparcia i przesadnie chora kontrola. Kilka miesięcy pracy a ja już mam dosyć. MBank jest to bardzo dobry bank dla klienta a najgorsze miejsce pracy dla pracownika.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

Pajdek

Czy możecie napisać, że tak źle jest w całej firmie czy może jakiś konkretny oddział? Może to ma związek z pewnymi ludźmi, którzy stwarzają tak ciężką atmosferę? Dla mnie praca w banku była kiedyś nieosiągalna!

fivm

Tak atmosfera rzeczywiście jest tak kiepska w mBanku i nie można napisać nic pozytywnego. Brak szacunku do pracownika, praca bardzo ciężka a wymagania nie do wykonania. Jeśli ktoś się ceni i szanuje swoje zdrowie to sam odchodzi. Szkoda zdrowia i czasu na mBank. Nie polecam. Najgorszy Bank w jakim miałam okazje pracować.

Laura

Czy rzeczywiście jest tak kiepska atmosfera w banku, że nie możecie napisać nic pozytywnego? Jak widać problemy braku ludzi do pracy nie omijają firm do których do tej pory nie było szans się dostać.

lila

Potwierdzam wszystkich przedmówców, zgadza się wszystko w 100%. odradzam.

Fotograf

Praca w LB MBank to jedna wielka katastrofa. Takiej rotacji pracownikow to ja jeszcze nigdzie nie widziałem. Praca od rana do wieczora, tak jak czynne centrum handlowe, 7 dni w tygodniu. Nowi pracownicy po szkoleniu wstępnym w Łodzi nie sa w żaden sposób przygotowani do pracy samodzielnej a na pomoc doświadczonych pracownikow nie ma co liczyć, bo jesteś odsyłany do czytania procedur i ze wszystkim musisz sobie ze radzić sam. Nowy pracownik to kula u nogi w oddziale. Infolinia czyli tzw. wsparcie dla pracownikow ,, HOUSTON,, to jakaś paranoja, dzwonisz o pomoc a osoba siedząca po drugiej stronie słuchawki wie mniej niż Ty sam. Na pomoc dyrektora też nie ma co liczy. Premie są kwartalne ale już na samym początku za każdy miesiąc masz odciągane 300 zł (za nic). Podstawa na początek od 3000 do 3600 brutto w zależności od doświadczenia. Mobbing oczywiście jest, dyskryminacja tez , donoszenie, itd. Atmosfera pracy masakryczna!!! Każdy jest odpowiedzialny za wszystko, wiec jeśli jedna osoba coś spieprzy to Ty dostajesz następnego dnia opieprz za nią. Brak podziału pracy i obowiązków. Nie ma czas nawet na czytanie procedur. Każdego dnia jesteś rozliczany z każdej minuty w pracy a ja zapomnisz w CRMie odnotować spotkania z klientem to tłumaczyć sie trzeba przez godzinę co sie w tym czasie robiło. Najgorsze w tym banku jest to, ze traktują Cię jak ostatniego debila, który nie ma nic do powiedzenia. Ja jedyne plusy jakie widzę w tym banku to benefity (opieka medyczna i karta Multisportu).

@pracownikbanku a czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłaszałeś to gdzieś? A może ktoś odczuł takie samo wrażenie, że w firmie panuje mobbing?

Patrycja

Czy może ktoś wytłumaczyć jaki jest powód , że mBank potrzebuje dużo osób do pracy? Interesuję się pracą w tym banku ale zaintrygowała mnie ta długa lista. Czy to nowe oddziały czy też powiększanie istniejących i stąd takie potrzeby kadrowe? Dziękuję za pomoc

Pańcia

Zastanawiam się co powiedzieliby o pracownikach wasi menedżerowie? Niektórzy bardzo lubią oceniać zwierzchników a przecież zakres obowiązków tego nie obejmuje. Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś pisał dobrze o swoich szefach, szczególnie wymagających!

Luidzi

Dobrze, że są możliwości wyboru pracy takiej jakiej ktoś szuka. Myślę, że nie każdy nadaje się do pracy w banku. Generalnie to człowiek jest zadowolony z pracy jak robi to co lubi, praca z konieczności to porażka.

Urszula

mBank Łódź - dużo ofert pracy bo bardzo duża rotacja pracowników a jeszcze więcej ich siedzi na zwolnieniach lekarskich. Niestety miałam nieprzyjemność tam pracować. Zatrudniona byłam do obsługi korespondencji elektronicznej (mail i czat) ale było to kłamstwem bo tak na prawdę była to obsługa telefonów przychodzących - mBank lubi okłamywać. Kolejnym największym minusem był brak możliwości dogadania sie przy rozwiązaniu umowy o prace. Chciałam zmienić prace na inna ale mBank stwierdził że nie ma możliwości rozwiązania umowy za porozumieniem stron jedynie wypowiedzenie umowy i zachowanie miesięcznego okresu wypowiedzenia w dodatku nie było możliwości zwolnienia od świadczenia pracy, wiec oferta pracy która znalazłam i chciałam odejść z mBanku przepadła. Sama kierowniczka mnie wyśmiała i stwierdziła "takich rzeczy to my dla pracowników nie robimy". Podsumowując mBank kłamie i nie jest pro pracowniczy. Zdecydowanie nie polecam jako pracy tymczasowej bo uwolnienie sie od nich jak sie znajdzie prace marzeń jest bardzo trudne. Natomiast jak ktoś chce tam spędzić resztę życia to ok, ale zarobki nie są jakoś mega fajne a praca mocno wymagająca.

Klakier

Zgadzam się w zupełności, że do pracy w banku trzeba mieć głowę na karku. Wówczas firma będzie zadowolona i my też.

Pola

Jaka jest przyczyna, że firma ma tak długą listę ofert pracy? Może ktoś wie i mógłby się podzielić na forum?

Koralgol

Co jest powodem tak małej aktywności pracowników na forum? Z zasady jak jest w firmach źle to pracownicy są aktywni czyli wniosek taki,że w mBank-u jest dobrze?

Menedżer Wydziału Modeli Ekonomicznych, taką ofertę pracy widziałem ostatnio. Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna?

Bardzo fajny czlowiek

Test, czy tu mozna pisac bzdety.

Cecylia

Praca dla księgowej jest aktualna? Mógłby ktoś podpowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 10 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.