Opinie o WMN w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WMN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WMN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WMN w Gliwice

Magda Nowy wpis

Czy do firmy biorą wszystkich czy mają jakieś specjalne wymagania?

Moo Nowy wpis

Zastanawiam się bardzo mocno jak to jest, że tutaj mało opinii jest naprawdę pozytywnych, tak jak pisze @mike że bez przyszłości, kiedy własnie prawdą jest fakt, że to jedna z najznakomitrzych firm w ogóle i generalnie rozwija się niczym kwiat, jest super.

Kolo Nowy wpis
@Moo

Pewnie pracuje w biurze albo nosi biały kask bo Ci ludzie mają przyzwolenie na nierubstwo to chwalą swój zakład pracy bo im życie uratował.

Kolo Nowy wpis

Beznadziejny pracodawca nie polecam ludzią z ambicjami którzy chcą sie uczyć nowych technologii i rozwijać się zawodowo,tego niestety na tym zakładzie nie znajdziecie i zarobki marne!.ogólnie nie polecam pracy w WMN.

Mike

Firma bez przyszłości , zakład zatrzymał się na latach komuny, ogromna niewiedza pracowników co do wytwarzanych produktów , obsada pracowniczą pamięta czasy Gierka, ogromna niewiedza , i jeśli będziecie mieli do czynienia z ta firma musicie się wystrzegać pani [usunięte przez moderatora] ta kobieta ma iloraz inteligencji piecioklasity , zreszta była kiedy (usunięte przez administratora) i donosiła na wszystkich.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WMN, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Kuba

Słowa kojarzące się z WMN (ciekawa, niestabilna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczające (brak możliwości awansu) Atmosfera i ludzie tam pracujący są interesujący Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zł Najbardziej podobało mi się w WMN:możliwość nauczenia się nowych rzeczy, możliwość kontaktu z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w WMN: niestabilność, brak możliwości awansu

Zostaw merytoryczną opinię o WMN - Gliwice

WMN