WMN

Gliwice

Opinie o WMN

Kuba 2009-06-01 13:53:45
Słowa kojarzące się z WMN (ciekawa, niestabilna):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczające (brak możliwości awansu)
Atmosfera i ludzie tam pracujący są interesujący
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zł
Najbardziej podobało mi się w WMN:możliwość nauczenia się nowych rzeczy, możliwość kontaktu z ludźmi
Najbardziej nie podobało mi się w WMN: niestabilność, brak możliwości awansu
Mike 2013-06-07 10:37:00
Firma bez przyszłości , zakład zatrzymał się na latach komuny, ogromna niewiedza pracowników co do wytwarzanych produktów , obsada pracowniczą pamięta czasy Gierka, ogromna niewiedza , i jeśli będziecie mieli do czynienia z ta firma musicie się wystrzegać pani [usunięte przez moderatora] ta kobieta ma iloraz inteligencji piecioklasity , zreszta była kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i donosiła na wszystkich.
Moo 2016-05-03 12:34:22
Zastanawiam się bardzo mocno jak to jest, że tutaj mało opinii jest naprawdę pozytywnych, tak jak pisze @mike że bez przyszłości, kiedy własnie prawdą jest fakt, że to jedna z najznakomitrzych firm w ogóle i generalnie rozwija się niczym kwiat, jest super.
Zostaw swoją opinię o WMN - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WMN