Opinie o Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. w Piaseczno

Już wiem, że uciekła mi oferta na Geodetów dla księgowego, bo w okolicach początku roku była dodawana. Czy te poprzednie opinie odnośnie przyjaznej atmosfery dalej są utrzymywane? Interesuje mnie też kwestia umowy, bo oprócz tej o prace można byłoby się zatrudnić na b2b. jak wtedy rozwiązywana jest kwestia urlopów?

były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tym biurze przez ponad rok. Ogromny plus za to, że nie jest to korpo, fajny, miły zespół, jak się uczyłam to zawsze miałam pomoc innych, fajna i rodzinna atmosfera. Super program księgowy Enova, który ułatwia pracę. Właścicielka, pani Agata uprzejma, jak komuś chce się pracować to może zarobić fajne pieniądze i baaaardzo dużo się nauczyć, więc to zależy od tego na co się dogada. Dodatkowy plus to super główna księgowa, zawsze pomocna i ma dużą wiedzę. Osobiście polecam pracę tutaj, uważam, że wiele negatywnych tu opinii pisanych jest na wyrost. i zawsze jest tak, że te negatywne opinie się pisze, ale się nie chwali ;)

Amelia

Serdecznie polecam to miejsce do pracy! Miałam okazję odbyć staż w PROFIN, który wspominam bardzo pozytywnie. Gdyby nie wyjazd za granicę, to na pewno zostałabym tam na dłużej:) Atmosfera jest bardzo pozytywna, brałam tez udział w różnego rodzaju wydarzeniach i integracjach, wszyscy byli naprawdę bardzo otwarci i świetnie spędzało mi się tam czas! Sama Pani prezes jest bardzo wyrozumiała i posiada ogrom wiedzy, a mimo to do wszystkich pracowników podchodzi z szacunkiem. Wiele się nauczyłam i zdecydowanie wszystkim polecam!

Honorata
@Amelia

Brzmi super! A na jakim stanowisku miałaś ten staż ? Wiesz może czy nadal można do nich się zgłosic?

Amelia
@Honorata

Hej, staz odbylam w dziale prawno-podatkowym:) Jesli chodzi o zakres obowiazkow to przede wszystkim pomagalam w ksiegowosci w systemie Enova, odczytywalam dokumenty w saldeo i przygotowywalam dokumentacje cen transferowych. Z tego, co wiem, to stazysci sa mile widziani, pracuje duzo mlodych osob i raczej mozna zglosic sie na rozmowe rekrutacyjna w kazdej chwili

Wanda Nowy wpis
@Amelia

Brzmi w porządku i na samym początku ze wszystkim tu pomagali? Ile taki staż tu trwa i jak jest płatny?

pracownik Nowy wpis

Bardzo przyjazna atmosfera wśród pracowników. Wyrozumiały pracodawca, musiałam, jeśli jest potrzeba załatwić sprawy prywatne, można to załatwić nawet w godzinach pracy. Płatność dokonywana jest zadaniowa, nie od ilości godzin.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa ze znajomością zagadnień kadrowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Kinga

Szukasz pracy? Omijaj to miejsce. Dlaczego? Zostałam po rozmowie rekrutacyjnej zaproszona do współpracy z Panią (usunięte przez administratora), na rzecz pracy dla Profinu złożyłam wypowiedzenie w mojej pracy i zrezygnowałam z drugiej oferty pracy w której chcieli mnie zatrudnić, ale wybrałam Profin. Ta sytuacja miała miejsce pod koniec lutego i miałam zacząć pracę od początku kwietnia. Przez praktycznie cały marzec cisza, więc tydzień przed rozpoczęciem pracy zadzwoniłam do właścicielki czy wszystko jest aktualne (koronawirus), dostałam zapewnienia, że tak, że pracują normalnie z zasadami trzymania odległości i, że w tej sytuacji pewnie będę miała umowę zlecenie, ale, że porozmawia z kadrową. Potem już zbliżał się 1 kwietnia (dzień w którym miałam zacząć pracę) i nie otrzymałam żadnego telefonu ze strony właścicielki firmy. Takie podejście jest straszne i nie polecam zmieniania pracy lub myślenia o zatrudnieniu u takiej osoby. Ja zamiast mieć stabilne zatrudnienie, które miałam w starej firmie lub pójść tam gdzie miałam drugą ofertę, przez Profin zostałam na lodzie i nie usłyszałam, żadnego przepraszam lub czegokolwiek, mimo, że miałam zacząć pracę od 1 kwietnia to do tej pory nie dostałam żadnego telefonu ze strony właścicielki. Nie polecam tego pracodawcy. Ostrzegam, że na rozmowie właścicielka jest czarująca i zachęca do pracy u siebie - nie dajcie się oszukać. Jej ogłoszenie na olx jest stale, więc to też o czymś świadczy.

@Kinga

Szanowna Pani Kingo, jestem bardzo zdziwiona i zasmucona zaistniałą sytuacją. Była Pani na rozmowie kwalifikacyjnej w lutym i ustalałyśmy, że z chęcią rozpoczniemy współpracę. Zakończyłam przy tym proces rekrutacji odmawiając zatrudnienia innym osobom. Prosiła mnie Pani o miesiąc czasu na poukładanie spraw (wypowiedzenie u innego pracodawcy, na którego się Pani dosyć mocno skarżyła podczas rozmowy rekrutacyjnej). Pod koniec marca skontaktowała się Pani ze mną oznajmiając, że jest już Pani gotowa na rozpoczęcie pracy. Oczywiście zaprosiłam Panią do nas. Byłyśmy umówione na dzień 01.04.2020 r. o godzinie 9:00. Pracownicy zostali powiadomieni o rozpoczęciu przez Panią pracy, ustaliliśmy zakres zadań i przygotowaliśmy specjalnie stanowisko. Została wyznaczona osoba, która miała się Panią zaopiekować, przeszkolić i wdrożyć w sprawy firmy. Niestety nie stawiła się Pani u nas w biurze oraz nie otrzymaliśmy od Pani jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Pracownicy byli zdziwieni niepojawieniem się Pani. Niefortunnie czas planowanego zatrudnienia miał miejsce w dobie koronawirusa stąd też uznaliśmy, że się Pani po prostu zlękła rozpoczęcia pracy w nieznanym środowisku. Umowa zlecenie była podyktowana problemami w obecnym czasie z badaniami lekarskimi wymaganymi przy umowie o pracy. Dnia 29.04.2020 r. ponowiłam ogłoszenie pracy, ponieważ do tej pory Pani stanowisko nie zostało obsadzone a potrzebujemy księgowej. Nie ukrywam, Pani niepojawienie się w pracy skomplikowało nam pewne sprawy, ponieważ miała Pani przejąć cześć obowiązków, w szczególności prowadzenie firm, które obsługujemy od stycznia. Zadzwoniłam do Pani 30.04 aby ustalić, czy chce Pani rozpocząć pracę od nowego miesiąca, nie widząc niniejszego komentarza. Zaistniała sytuacja jest dla mnie niestety przykra i niezrozumiała. Z poważaniem, Agata Chrzanowska

Zaskoczona
@Agata Chrzanowska

Umowa zlecenie nie jest w tej "firmie" podyktowana koronawirusem tylko normalną praktyką od dekady. Tak, żeby nie płacić składek. Pracownik jest rzucany na głęboką wodę, w stylu "radź sobie sam"... a kto ma wiedzę przekazać? Brak poszanowania pracownika, ogrom nadgodzin, kamery nawet w kuchni... ale czego wymagać kiedy właścicielka kładzie nacisk na ilość firm a nie jakość obsługi.... duże biuro nie oznacza dobrej i profesjonalnej opieki. Po prostu przestrzegam.

Pracownica
@Zaskoczona

Do Zaskoczonej - weszłam na forum z ciekawości i to ja jestem zaskoczona. Pracuję w firmie od 2016 roku i zastane tu komentarze są krzywdzące. Zarówno ja jak i pozostali pracownicy mamy oczywiście umowę o pracę. W okresie próbnym normalnym jest, że otrzymuje się w pierwszej kolejności umowę zlecenie. Jeżeli zatrudniamy pracownika na stanowisko "samodzielna księgowa" to proste jest, że wymaga się samodzielności, natomiast zawsze wprowadzamy pracownika w nowe obowiązki, pokazujemy funkcjonowanie systemu, pomocą służą inni pracownicy i zawsze można porozmawiać bezpośrednio z szefową, dopytać o wszystko. Zatrudniamy także osoby początkujące w księgowości i z sukcesem uczą się nowych rzeczy i super sobie radzą. Brak poszanowania pracownika nie zauważyłam jak do tej pory. Nadgodziny nie są kompletnie wymagane, pracujemy zadaniowo. Możesz swoją pracę zrobić w 3 godziny albo w 8 godzin, byle był efekt. Godziny pracy elastyczne, musisz coś załatwić czy pójść z dzieckiem do lekarza - bez problemu. Dodatkowo każdy ma możliwość pracy zdalnej i to czego nie zdążysz zrobić w biurze możesz spokojnie nadrobić o dowolnej porze lub po prostu pracować z domu. Co do kamer - oczywiście są, w miejscach, którędy ktoś może się włamać (a mieliśmy taką sytuację) czyli parter i piwnica, w której jest akurat kuchnia. Oprócz parteru gdzie pracuje kilka pracowników mamy jeszcze dwa piętra i kamer tam nie ma. Odnośnie jakości - zawsze na tym nam zależy i świadczy o tym ilość stałych klientów a także nowych, którzy przychodzą z polecenia, ponieważ nigdzie się nie reklamujemy. Dodatkowo każda księgowa ma wsparcie doradcy podatkowego. Zatem klienci otrzymują zarówno dobrą jak i profesjonalną opiekę.

Renata
@Pracownica

No widzę że mamy tu dwie różne wersje. A powiedz mi w takim razie po jakim czasie ten okres próbny na umowie zlecenie się kończy i przechodzi się na umowę o pracę?

Pracownica
@Renata

Renato, mamy 3-miesięczny okres próbny, po tym czasie każdy przechodzi na umowę o pracę ;)

Wanda
@Pracownica

"Każdy"? ;) To zabrzmiało tak jakby nigdy nikomu tutaj nie odmawiano dalszej współpracy, co oczywiście brzmi pozytywnie. I ta uop to już na nieokreślony czas czy na rok?

Mikołaj

Cześć, widzę, że opinie o Profinie są bardzo zróżnicowane. Podpowiedzielibyście proszę czy warto wybrać pracę w tej firmie ze względu na panujący klimat - atmosferę? Jak wyglądają relacje i jak przekładają się na pracę? Ogólna komunikacja jest na plus? Proszę o aktualną opinię. Dzięki.

Irena

Po nazwie widzę że jesteś pracownikiem firmy? Mam nadzieję że ta kropka to przez pomyłkę :P Chciałabym rekrutować do firmy, zdradzisz może coś o warunkach pracy, na jaką stawkę można liczyć na początek?

Ela

Witam wszystkich serdecznie. Jestem byłą pracownicą PROFIN. Pracowałam w tej firmie 7 lat. Przyszłam tam do pracy tuż po studiach - finanse i rachunkowość. Nie miała absolutnie żadnego doświadczenia. Zaczynałam jako pomoc księgowej systematycznie poznając zasady najpierw KPiR potem pełnej księgowości. Po jakimś czasie dostałam "swoje" firmy do prowadzenia jak już poczułam się na siłach by to móc robić. Denerwowałam się jak pojawiały się pytania czy jakieś problemy ale zawsze mogłam liczyć na pomoc kolegów i Pani Agaty, która ma ogromną wiedzę. Potwierdzam, że jak tylko coś się zmieniało w przepisach mieliśmy wszyscy szkolenie organizowane wewnętrznie. Zwłaszcza w VAT kiedy tez pojawiały się pytania od klientów musieliśmy być na bieżąco. Jeżeli chodzi o atmosferę to super! Ludzie są naprawdę w porządku i każdy jak może pomaga sobie nawzajem. Dzisiaj prowadzę własne biuro rachunkowe, małe bo małe ale i już działam samodzielnie i zdecydowanie polecam prace u Pani agaty ja chcesz się nauczyć i pracować w miłej atmosferze.

Imionka

MASAKRA! to za mało powiedziane....Rozmowa rekrutacyjna z Właścicielką na poziomie (-/minus)10/10! (usunięte przez administratora) Przekonana o swoim profesjonalizmie, a już na wstępie widać, że "epoka kamienia łupanego" jeżeli chodzi o obsługę, podejście do Ludzi, traktowanie pracownika. Pracownicy wyglądają na mocno zestresowanych, takie relacje wyczuwa się po wejściu do firmy. (usunięte przez administratora) Podejście (usunięte przez administratora) zaobserwować można już na stronie internetowej prezentującej usługi firmy Profin, proszę bardzo, cytuję: "Biuro w przeciwieństwie do pracownika: ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone usługi; nie choruje; nie chodzi na urlop nie porzuca pracy przed bilansem"...... ---- no coment! :-)))) albo może właśnie much coments! ...Umieszczenie takiego wpisu uważam za skandaliczne..... A kto wykonuje pracę w tymże "biurze"? Nie Pracownicy czasem, nie Ludzie? No chyba, że roboty tam są zatrudnione (bo tak "zmechanizowaną" obsługę Pani przedstawia opisując działalność firmy). Poza tym każda z wymienionych wyżej pozycji jest totalną bzdurą..... UCIEKAĆ polecam!

@Imionka

Szanowna Pani, przykro czytać taki komentarz, zwłaszcza że ostatnią rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzaliśmy w lutym i niestety nie wiem o jaką sytuację Pani chodzi. W firmie panuje miła i dosyć luźna atmosfera, oczywiście przy zachowaniu profesjonalnej obsługi klientów. Pracownicy w obecnym czasie sam dostosowują godziny pracy do swoich potrzeb, jeżeli zgłaszają inne zapotrzebowania to nie zostają one pomijane. Obecnie zatrudniamy ponad 20 osób i ta liczba nie maleje. Niektórzy pracownicy są z nami nawet po kilkanaście lat co świadczy o zadowoleniu pracowników z współpracy. Sposób świadczenia przez nas usług idzie "z duchem czasu". Przechodzimy na system skanów, udostępniamy klientom nasz zewnętrzny dysk, działamy na najnowszych programach takich jak Enova i Saldeo. Duża ilość dokumentów jest wgrywana automatycznie lub odczytywana OCR, bez konieczności ich "klepania". Wysyłamy dokumenty elektronicznie oraz świadczymy dla klientów usługi elektronicznego składania np. sprawozdań finansowych, przeniesienia sprawozdania do XML. Pomagamy także przy zakładaniu podpisów, profili zaufanych klientom, którzy niekiedy mają problem w tym zakresie. Dodatkowo każdy pracownik działa na dwóch monitorach oraz ma możliwość pracy zdalnej. Niezrozumiała jest zatem opinia o "epoce kamienia łupanego". Nasza nowa strona internetowa jest w takcie przygotowania, zachęcamy do jej odwiedzenia w niedalekiej przyszłości. Pozdrawiam serdecznie, Agata Chrzanowska

To prawda ze nie ma u was szkoleń ?

@Michał

Szanowny Panie Michale, nasza firma przeprowadza wewnętrzne szkolenia dla pracowników w zakresie wszelkich zmian podatkowych oraz nowych rozwiązań wprowadzanych przez Państwo. Jest do tego specjalnie wyznaczona osoba. Dodatkowo oferujemy pracownikom możliwość wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Obecnie wprowadzone są dla pracowników szkolenia on-line na wykupionej specjalnie platformie. Świadczymy także usługi szkoleniowe na rzecz naszych klientów co potwierdza, że musimy stale uaktualniać wiedzę naszych pracowników. Pozdrawiam serdecznie, Agata Chrzanowska

tomek

oni jako kancelaria doradcy podtkowego mają naparwde sporo zgłoszeń i widze, ze tez ososby z Warszawy do nich jezdza, wiec działaja faktycznie nie tylko na terenie Piaseczna, ale nie wie jakie sa ceny, to chyba indywidualnie jest wyznaczane jednak jak wiem.

profin - profesjonalna inwigilacja!

Bałgan nie z tej ziemi. Dziewczyny zostawione same sobie. Zero szkoleń czy pomocy. Przyjdź i sobie radź sama, do tego na archaicznym sprzęcie komputerowym. Jeszcze nie miałam okazji pracować w firmie, w której nie ma mowy o jakichkolwiek standardach. Do tego inwigilacja na całego, kamery są wszędzie, również w kuchni (do obserwowania pracowników). Współczuję klientom, których dokumenty są prowadzone w tak archaiczny i bałaganiarski sposób. Firma (która razem z wlascicielka) zatrzymala sie w latach 90tych. Zdecydowanie odradzam!

Gal

2.500 to można negocjować .... po 2óch latach :-)

Nauczyć tu się można... ale na własnych błędach lub na naprawianiu ich po innych. Brak czasu ze strony Pani Prezes. Sposób traktowania pracowników... odbiegający od poprawnego. Gdzie może być lepiej? WSZĘDZIE... to droga bez powrotu!

agnieszka_005

Słowa kojarzące się z PROFIN Agata Chrzanowska (np:.wykształcona , stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako śreni Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? - 2500netto Najbardziej podobało mi się w PROFIN Agata Chrzanowska: LUDZIE Najbardziej nie podobało mi się w PROFIN Agata Chrzanowska: bałagan

Zostaw merytoryczną opinię o Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o.?

Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 336 ocen.
  • Geodetów 48
    05-500 Piaseczno

Profin Agata Chrzanowska Sp. z o.o.