brak logo

PROFIN Agata Chrzanowska

Piaseczno

Opinie o PROFIN Agata Chrzanowska

agnieszka_005 2008-12-03 17:14
Słowa kojarzące się z PROFIN Agata Chrzanowska (np:.wykształcona , stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako śreni
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku
Od jakiej stawki można negocjować pensję? - 2500netto
Najbardziej podobało mi się w PROFIN Agata Chrzanowska: LUDZIE
Najbardziej nie podobało mi się w PROFIN Agata Chrzanowska: bałagan
4
anonim 2010-03-26 17:26
Nauczyć tu się można... ale na własnych błędach lub na naprawianiu ich po innych. Brak czasu ze strony Pani Prezes. Sposób traktowania pracowników... odbiegający od poprawnego. Gdzie może być lepiej? WSZĘDZIE... to droga bez powrotu!
3
Gal 2010-10-27 20:11
2.500 to można negocjować .... po 2óch latach :-)
2
profin - profesjonalna inwigilacja! 2014-08-18 17:08
Bałgan nie z tej ziemi. Dziewczyny zostawione same sobie. Zero szkoleń czy pomocy. Przyjdź i sobie radź sama, do tego na archaicznym sprzęcie komputerowym.
Jeszcze nie miałam okazji pracować w firmie, w której nie ma mowy o jakichkolwiek standardach. Do tego inwigilacja na całego, kamery są wszędzie, również w kuchni (do obserwowania pracowników). Współczuję klientom, których dokumenty są prowadzone w tak archaiczny i bałaganiarski sposób. Firma (która razem z wlascicielka) zatrzymala sie w latach 90tych. Zdecydowanie odradzam!
5
tomek 2016-04-21 12:46
oni jako kancelaria doradcy podtkowego mają naparwde sporo zgłoszeń i widze, ze tez ososby z Warszawy do nich jezdza, wiec działaja faktycznie nie tylko na terenie Piaseczna, ale nie wie jakie sa ceny, to chyba indywidualnie jest wyznaczane jednak jak wiem.
Zostaw swoją opinię o PROFIN Agata Chrzanowska - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFIN Agata Chrzanowska