Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

sprzedawca

witam wszystkich czytających wpisy na forum .Pracuje w tej firmie kilka lat i szczerze mogę powiedzieć że nie jest tak żle jak niektórzy wipisują ,może niech poprobują pracy w innych firmach to zobaczą jak jest ,tutaj zawsze wypłata jest na czas ,a że raz była podzielona na dwie raty to jeszcze nie tragedia ,wiadomo trzeba się starać bo dzisiaj jest walka o klienta ,ja zawsze jestem miła i z przyjemnością chodze do pracy nikt nigdy złego słowa mi nie powiedział .Także ludzie doceńcie to co macie bo możecie trafić do firmy gdzie nie jest tak zwyczajnie jak tu ,a co do pani dyrektor ja nic do kobiety nie mam zawsze wysłucha ,doradzi czasami lepiej niż opiekunka ,pomyślcie że ona też ma kogoś nad sobą ,kto stawia jej jakieś wymagania .To tyle ,więcej optymizmu ludzie a będzie dobrze

XXXXX

Pracowałam w tej firmie 7 lat i chyba odeszłam w odpowiednim momeńcie. To co wyprawia pani dyrektor to sie nadaje tylko do sądu pracy.Dziewczyny nie dajcie sie!!!!!Zeby wypłate dawać na raty masakra śmiech na sali.

buleczka

witam.Moze w naszej firmie czas na związki zawodowe.To co się dzieje brak słów nasza firma już dawno powinna wylądować w państwowej inspekcji pracy chociażby za brak wody latem w tak wielkie upały jakie panowały tego lata a dzisiejsze tłumaczenia odnosnie zepsutego systemu czy oni mają nas za wariatów.Pozdrowienia trzymajcie się.

samsung

hejka! jestem :):):):):) a tam nic widać KASA ani PREMIER !

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
nie ważne kto:P

Masz racje strach i jeszcze raz strach,wszyscy tu Cie straszą .Krys-And nie radzi sobie i za wszystko Nas obwiniają.Wymagania tu maja jakbyśmy zarabiali ok 2000 a najniższa krajowa.Jeby dostajemy za wszystko.A od kiedy jest p.dyrektor to nieważne że w pip zwrotów ale trzeba zamawiać,bo towar musi być do 19 i kto tu w puści w maliny krys-and ,chyba już wiadomo.Na sklepach nie ma podstawowych rzeczy,rolek do kas,kartoników do ciasta,wstyd taka firma a nie zapewni nam tego,kostki będziemy pakować w papier i tyle bo mamy dość proszenia się o wszystko same braki ,tak się nie da pracować!!.Ale najważniejsze to są zebrania,bo tam p.dyrektor potrafi nas zmieszać z błotem ,chcesz się obronić nie ma szansy zawsze ona ma racje kochani mobbing i jeszcze raz mobbing .Piszcie ,czemu się boicie może zaczną to czytać i coś się zmieni:)

h wie kto

strach strach strach strach panuje ludzie nic nie pisza pozdro dla normalnych ludzi w tej firmie

xxxx

Możesz zarobic najnizszą krajową

piotrowski

Witam pracowników ,mam pytanie ,ile można zarobić na początek pracy ? ,z grupą inwalidzką? na Rynkowskiej ,czy są premie? ,proszę o odpowiedż ,pozdrawiam.

kierowca L.

Praca u was nie jest zła tylko te zaaarrroooobkiii

;)

Witam wszystkich serdecznie;) Jestem byłym pracownikiem. Pracę wspominam z uśmiechem na twarzy. Prawdą jest to że jak Kierowniczką była Hanna Stuczyńska, pracowało się lepiej. Do wszystkich którzy chcą pracować w tej FIRMIE. Nie czytajcie bezsensownych wpisów, praca naprawdę nie jest zła, a zarobki tak jak wszędzie. Godziny pracy bardzo dobre. Ludzie którzy piszą te bzdury, prawdopodobnie pracują w tej firmie do dzisiaj. Ja pracowałam cztery lata i naprawdę miło wspominam. Pozdrawiam kierowców starej gwardii, którzy odwiedzali s-21, s-26, s-16, s-11, Mam nadzieję że wiecie o kogo chodzi;) Oczywiście Pana Dyrektora KRUPĘ. Który też już nie wspópracuję z ta firmą. Miłego dnia:)

qwerty

SZUKAJA NOWEJ KIEROWNICZKI SKLEPOW STRACH MYSLEC KOGO ZATRUDNIA POZDRO DLA NORMALNYCH PRACOWNIKOW ( malo ich jest ale zawsze)

PPPPPPPP

firma nie jest przyjazna dla pracowników !!!! szczegulnie dla ekspedjetek!!!!!!

##

tak latwo tu nie jest wtym zakladzie duzo ludzi sie przewija .

Goska
@##

A ile bys chciala zarabiac bez znajomosci polskiego?

JEDEN WYZYSK W TEJ PIEKARNI SZKODA GADAC WLASCICIEL TO CHYBA ZAPOMNIAJ JUZ ZE MA COS TAKIEGO JAK PIEKARNIA OBRUSL W PIURKA I TYLE A MY MUSIMY ZASUWAC ZA NAJNIZSZA KRAJOWA I W DODATKU JESZCZE MAJA PRETENSJE ZE I TAK MAMY DOBRZE!!!!!!

blabla

Witam nareszcie ktoś mądrze napisał a nie obelgi wypisywanie nazwisk ekspedientek każdy ma jakieś wady ,no tak ale u siebie się ich niestety nie widzi tacy wszysty jesteśmy idealni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

była \"sklepowa\" pozdrawiam roberta L.

Witam wszystkich!!! Pracowałam kilka lat i tak czytając wasze wypowiedzi postanowiłam napisać też coś od siebie. W każdej opinii - zarówno negatywnej jak i pozytywnej - jest ziarenko prawdy. Firma jest ogromna i spokojnie ją stać na "jakiś " socjal. Zwłaszcza skandalem jest to, że nie zaopatrują w wodę pitną - w te upały. Nie wszystkie sklepy mają klimę i w niektórych jest po prostu sauna. Co do szefowej - osobiście nie miałam z nią spięć, ale miały moje koleżanki i faktycznie - czasami wpada w szał i potrafi porządnie obrazić człowieka.Nie liczy się ze słownictwem, ale z drugiej strony, to jej firma, jej pieniądze - i tak na prawdę kto ma dbać o dobro firmy? kierowniczki mają to gdzieś-one wykonują swoje obowiązki, ale nie boli ich to, że marnuje się np. woreczki:), dlatego w jakimś tam stopniu ją rozumiem. Jeśli chodzi o umowę - jest na najniższą krajową - wiele firm tak robi i to do końca nie jest w porządku, dlatego uważam, że np. dobrym rozwiązanie byłaby szansa na lepszą umowę np. dla pracowników którzy się wykazali i pracują już dłuższy okres.To by było coś w rodzaju zachęty. Wiele jest osób, którym naprawdę zależy na tej pracy, wykonują ją sumiennie i tacy pracownicy powinni dostać umowę na wyższą kwotę niż najniższa krajowa, zresztą z taką umową ciężko się wystarać o kredyt!!! Ogólnie jeżeli chodzi o pracę- tutaj skupię się jedynie na handlu, ponieważ sama pracowałam jako kasjer/sprzedawca - więc nie chcę się wypowiadać o innych stanowiskach - o których zresztą nie mam pojęcia. Praca do lekkich nie należy - samo rozładowanie towaru, wyeksponowanie i oceno-wanie- pochłania mnóstwo czasu a skrzynka z samym chlebem do lekkich się raczej nie zalicza - dlatego trzeba mieć trochę siły i sprytu, żeby w miarę szybko i sprawnie rozładować pełne po brzegi skrzynki z pieczywem. W sklepach gdzie są dodatkowo jeszcze ciasta - taką pracę na przygotowanie sklepu do otwarcia wykonuję się czasami ponad 1 godzinę - a za moich czasów szefowa płaciła tylko za 30 min./ nie wiem jak jest teraz. Ale są też plusy....otóż jeżeli ktoś chce dorobić zawsze może poprosić o dodatkowe zastępstwo, nie jest lekko pracować po 10 czy 12 godzin i to kilka dni pod rząd, ale jeśli komuś jest potrzebna kasa - to przynajmniej jest możliwość dorobienia a nie w każdej firmie się tak zdarza. Także praca co drugi dzień i wolne niedziele - do najgorszych nie należy. Dużo by można tu pisać o firmie - kto pracuje lub pracował wie jak jest a kto się stara o pracę , najlepiej jak by się przekonał na własnej skórze. Osobiście uważam , ze praca nie jest zła, ale niestety trzeba PRACOWAĆ, nie ma obijania się , szefostwo jest wymagające. Można by powiedzieć , ze kartka z napisem" Kliencie jeśli nie jesteś zadowolony z obsługi it (usunięte przez administratora) ." to przegięcie totalne, bo Klient w sklepie czuję się władca i myśli,że może sponiewierać sprzedawcę - nie każdy korzysta z tej możliwości, ale osobiście spotkałam się z szantażem ze strony pewnego Klienta. Wykorzystują to głównie ludzie, którzy nie pracują lub są wybitnie złośliwi, bo tak na prawdę rzadko mają powód do złożenia skargi, towar podaje i sprzedaje się automatycznie, są nieustanne kolejki i nawet nie ma czasu , żeby pogadać z Klientem - chyba, żeby odpowiedzieć na pytanie. Akcja " tajemniczy klient" to raczej komedia niż sprawdzenie pracownika i jego wiedzy. Jeśli szefowa chce fachowców powinna zainwestować w szkolenia. Tyle mam do powiedzenia - pewnie gdyby ten wątek powstał wcześniej - było by tego więcej. Ale reasumując - moja ocena w skali od 0-10 to dobra 5, nie wiem jak jest u Kubiaka:) Pozdrawiam.

kierowca bombowca

oczy ci chyba [usunięte przez admina] zarosły. :/ skoro nie wiesz jakie warunki panują w piekarni, a to że siedzisz 12/h na sklepie to ci morze pasuje??, skoro tak to zrób jeszcze moją robote. Z twojej opinii wnioskuje że siedzisz na jakimś sklepie. Daleko od nas. Skoro tak rzadko szefowa wpada w odwiedziny, A co do obciążeń to może ciebie wyjątkowo obciążają za coś co przeskrobiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Nas obciążają za byle co , i na dodatek obciążenia są tylko przed wypłatą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe,m bo jak sie ktoś uczepi jednego pracownika to ma przesrane do końca, aż do zwolnienia!!!! czy to coś normalnego>??

małoważne - 2011-12-09 20:55:44 Ta firma to porażka nowa p.dyrektor doprowadzi ją do zamknięcia! Przeinwestowali mają problemy finansowe a na nas się odbija. Chyba będzie trzeba nowej pracy szukać bo ta firma i tak padnie,coraz większy mobbing. Od Nas wymagają coraz więcej za nędzne grosze a od Siebie nic nie dają.Lepiej zacznijcie szukać pracy Ja tej firmie daje rok.Porządni pracownicy poodchodzili.Zatrudniają starych powolnych ludzi co na sam widok odstraszają klientów.Traktują nas jak złodziei! Aż nie chce się pracować w tej firmie.Jak zaczną wszyscy powoli się zwalniać może wtedy zaczną doceniać pracowników-jak będzie jeszcze kogo...Art. 220. § 1. Niedopuszczalne jest stosowanie materiałów i procesów technologicznych bez uprzedniego ustalenia stopnia ich szkodliwości dla zdrowia pracowników i podjęcia odpowiednich środków profilaktycznych. § 2. Minister zdrowia i opieki społecznej w porozumieniu z ministrem pracy i polityki socjalnej oraz właściwymi ministrami określi, w drodze rozporządzenia: 1) wykaz jednostek upoważnionych do przeprowadzania badań materiałów i procesów technologicznych w celu ustalenia stopnia ich szkodliwości dla zdrowia oraz zakres tych badań, 2) zakaz albo ograniczenie stosowania, obrotu lub transportu materiałów i procesów technologicznych ze względu na ich szkodliwość dla zdrowia albo uzależnienie ich stosowania, obrotu lub transportu od przestrzegania określonych warunków. § 3. Przepisy § 2 nie dotyczą substancji i preparatów chemicznych. Art. 221. § 1. Niedopuszczalne jest stosowanie substancji i preparatów chemicznych nie oznakowanych w sposób widoczny, umożliwiający ich identyfikację. § 2. Niedopuszczalne jest stosowanie niebezpiecznych substancji i niebezpiecznych preparatów chemicznych bez posiadania aktualnego spisu tych substancji i preparatów oraz kart charakterystyki, a także opakowań zabezpieczających przed ich szkodliwym działaniem, pożarem lub wybuchem. § 3. Stosowanie niebezpiecznych substancji i niebezpiecznych preparatów chemicznych jest dopuszczalne pod warunkiem zastosowania środków zapewniających pracownikom ochronę ich zdrowia i życia. § 4. Zasady klasyfikacji substancji i preparatów chemicznych pod względem zagrożeń dla zdrowia lub życia, wykaz substancji niebezpiecznych, wymagania dotyczące kart charakterystyki substancji lub preparatów niebezpiecznych oraz sposób ich oznakowania określają odrębne przepisy. § 5. skreślony. Art. 222. § 1. W razie zatrudniania pracownika w warunkach narażenia na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, pracodawca zastępuje te substancje, preparaty, czynniki lub procesy technologiczne mniej szkodliwymi dla zdrowia lub stosuje inne dostępne środki ograniczające stopień tego narażenia, przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. § 2. Pracodawca rejestruje wszystkie rodzaje prac w kontakcie z substancjami, preparatami, czynnikami lub procesami technologicznymi o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, określonymi w wykazie, o którym mowa w § 3, a także prowadzi rejestr pracowników zatrudnionych przy tych pracach. § 3. Minister właściwy do spraw zdrowia, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw pracy, uwzględniając zróżnicowane właściwości substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, ich zastosowanie oraz konieczność podjęcia niezbędnych środków zabezpieczających przed zagrożeniami wynikającymi z ich stosowania, określi, w drodze rozporządzenia: 1) wykaz substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym i sposób ich rejestrowania, 2) sposób prowadzenia rejestru prac, których wykonywanie powoduje konieczność pozostawania w kontakcie z substancjami, preparatami, czynnikami lub procesami technologicznymi o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, 3) sposób prowadzenia rejestru pracowników zatrudnionych przy tych pracach, 4) wzory dokumentów dotyczących narażenia pracowników na substancje, preparaty, czynniki lub procesy technologiczne o działaniu rakotwórczym lub mutagennym oraz sposób przechowywania i przekazywania tych dokumentów do podmiotów właściwych do rozpoznawania lub stwierdzania chorób zawodowych, 5) szczegółowe warunki ochrony pracowników przed zagrożeniami spowodowanymi przez substancje, preparaty, czynniki lub procesy technologiczne o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, 6) warunki i sposób monitorowania stanu zdrowia pracowników narażonych na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym.

czarna (usunięte przez administratora) a - 2010-02-24 20:19:39 spadaj krowo w tym zakładzie jest super extra fajnie kasa niezła a premie co miesiąć .Art. 214. § 1. Pracodawca jest obowiązany zapewniać pomieszczenia pracy odpowiednie do rodzaju wykonywanych prac i liczby zatrudnionych pracowników. § 2. Pracodawca jest obowiązany utrzymywać obiekty budowlane i znajdujące się w nich pomieszczenia pracy, a także tereny i urządzenia z nimi związane w stanie zapewniającym bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Maszyny i inne urządzenia techniczne Art. 215. § 1. Maszyny i inne urządzenia techniczne powinny być tak konstruowane i budowane, aby: 1) zapewniały bezpieczne i higieniczne warunki pracy, w szczególności zabezpieczały pracownika przed urazami, działaniem niebezpiecznych substancji chemicznych, porażeniem prądem elektrycznym, nadmiernym hałasem, szkodliwymi wstrząsami, działaniem wibracji i promieniowania oraz szkodliwym i niebezpiecznym działaniem innych czynników środowiska pracy, 2) uwzględniały zasady ergonomii. § 2. Konstruktor oraz producent maszyn i innych urządzeń technicznych ponoszą odpowiedzialność za niedopełnienie obowiązków, o których mowa w § 1, określoną w odrębnych przepisach. Art. 216. § 1. Maszyny i inne urządzenia techniczne, które nie spełniają wymagań określonych w art. 215 § 1, wyposaża się w odpowiednie zabezpieczenia. § 2. W przypadku gdy konstrukcja zabezpieczenia jest uzależniona od warunków lokalnych, wyposażenie maszyny lub innego urządzenia technicznego w odpowiednie zabezpieczenia należy do obowiązków pracodawcy. Art. 217. Niedopuszczalne jest wyposażanie stanowisk pracy w maszyny i inne urządzenia techniczne, które nie spełniają wymagań dotyczących oceny zgodności określonych w odrębnych przepisach. Art. 218. Przepisy art. 215 i 217 stosuje się odpowiednio do narzędzi pracy. Art. 219. Przepisy art. 215 i 217 nie naruszają wymagań określonych przepisami dotyczącymi maszyn i innych urządzeń technicznych: 1) będących środkami transportu kolejowego, samochodowego, morskiego, wodnego śródlądowego i lotniczego, 2) podlegających przepisom o dozorze technicznym, 3) podlegających przepisom prawa geologicznego i górniczego, 4) podlegających przepisom obowiązującym w jednostkach podległych ministrom obrony narodowej i spraw wewnętrznych i administracji, 5) podlegających przepisom prawa atomowego. Czynniki oraz procesy pracy stwarzające szczególnie zagrożenie dla zdrowia lub życia

kot - 2010-02-27 10:04:01 Jak byla [usunięte przez administratora] to bylo ok ale teraz to syf taki nikt nie trzyma z pracownikami na nikogo liczyc nie mozna i za te grosze;/Obiekty budowlane i pomieszczenia pracy Art. 213. § 1. Pracodawca jest obowiązany zapewniać, aby budowa lub przebudowa obiektu budowlanego, w którym przewiduje się pomieszczenia pracy, była wykonywana na podstawie projektów uwzględniających wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy, pozytywnie zaopiniowanych przez uprawnionych rzeczoznawców, zgodnie z odrębnymi przepisami. § 2. Obiekt budowlany, w którym znajdują się pomieszczenia pracy, powinien spełniać wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. § 3. Przebudowa obiektu budowlanego, w którym znajdują się pomieszczenia pracy, powinna uwzględniać poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. § 4. Przepisy § 1-3 stosuje się odpowiednio w przypadku, gdy budowa lub przebudowa dotyczy części obiektu budowlanego, w której znajdują się pomieszczenia pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.