Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

lgchem

Piszesz o nowo powstałej fabryce obok LGChem czyli EP (engineer plastic). Nadgodziny w tygodniu płatne 50% to przecież norma, soboty 100%, niedziele i święta 200%. Wszystko co piszesz po części pokrywa się z prawdą, ale stawiasz wszystko w takim świetle, w jakim Ci najbardziej pasuje. Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić woreczki :)

klik
@lgchem

Tylko jakby nosił teczkę to kto by nosił ten woreczek?

Szarak

Dodam jeszcze że nie pracowałem tam nigdy , a wszystkie informacje pochodzą od osób które kierują tym zakładem

szarak

Praca polega na wytwarzaniu jakiegoś granulatu do produkcji np. obudów telewizorów . Praca na 3 zmiany od 6 do 14 , od 14 do 22 i od 22 do 6 rano, Zarobki 1650 zł brutto ( netto to ok. 1000 zł, + jakieś śmieszne premie uznaniowe.) (Jesteście cały dzień poza domem i zarobicie na suchy chleb ) Dowożenie do fabryki 6-osobowymi taksówkami z dworca PKS i z placu Jana Pawła II , odjazd o 5:15 rano, ( dojazd do placu lub dworca na własny koszt) Umowa o pracę , najpierw na 3 miesiące, po kilku latach - jak dożyjecie i nie popełnicie seppuku z depresji - to na stałe . Nadgodziny są obowiązkowe i płacą 50% normalnej stawki . Jak fabryka ma większe zamówienie to trzeba bez gadania zostać po godzinach i w weekendy. Po 3 miesiącach pracy można korzystać z ich prywatnej przychodni - najlepiej to w ogóle nie chorować bo zwolnią , Czasem dają jakieś śmieszne upominki dla dzieci pracowników i robią pikniki dla pracowników , Praca w zapyleniu i w hałasie , na stojąco . Przerwa na śniadanie to trzeba się umówić z kolegami , bo produkcja nie może zostać przerwana nawet na chwile , Żeby chcieli przyjąć to trzeba być młodym , silnym , mieć przepracowanych klika lat na podobnym stanowisku i mieć szczęście. (usunięte przez administratora) . Podsumowując powiem krótko : Co nas nie zabije to nas wzmocni ;-)

Pracownica

I co o nim sadzicie???

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ANIA

ZNAMY!!!

ha

polecam Wam linki o Jabilu dowiecie się trochę o nie których ludziach z jabila. Może b edziecie zmuszeni z tymi osobami pracować opisanymi tak. Będziecie wiedzieli jak z nimi postępować. Pozdrawiam. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,514,0,0,1

gość

..... - 2012-12-02 13:25:20 woow spoo ozwinelo sie komentarzy na temat lg.(usunięte przez administratora)A jak wygląda praca w dziale zakupów i jakości? ostatnio otrzymałem propozycje pracy w tym dziale..z tego co obserwuje to strasznie dużo LG proponuje stanowisk pracy np.Inżynier Jakości, Inżynier Produkcji, Specjalista ds. Zakupów. Czy rzeczywiście jest tak dobrze?czy to tylko polityka firmy mająca na celu pokazanie LG w przyjaznym świetle?Proszę o jakieś mądre komentarze..

.....

woow spoo ozwinelo sie komentarzy na temat lg.(usunięte przez administratora)

lgchem

nawet nie wiesz jak łatwo cię znaleźć w internecie, dlatego przyhamuj trochę z takim 'czymś' Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

DyStRyBuToR

Pracuje już troche czasu i dużo widziałem i słyszałem ale dziwi mnie fakt ze ludzie piszą takie rzeczy na jakims forum, w jakim celu? zazdrość a może dla satysfakcji ze sie komuś pojechało. heh żenada jak mam coś do kogoś to muwie to tej osobie w twarz ale w tej firmie jest duży odsetek (usunięte przez administratora) w to w przypadku obojga płci. masakra do czego ludzie są zdolni żeby podlizać się do liderki nad sobą. 2 rodzaj ludzi to fałszywce którzy za twoimi plecami najerzdzaja na ciebie ile wlezie a potem chcą z tobą rozmawiać i plotkować na inne osoby .......... hehh masakra. Pozdro dla normalnych.

lgchem

Praca polega na kontroli produktu. Sprawdzaniu czy jest wolny od wad i odrzucaniu tych 'zdefektowanych'. Pracę wykonuje się przy swoim stanowisku (biurku) stojąc lub siedząc (jak komu wygodniej). Praca jest łatwa, monotonna, bez wysiłku fizycznego.

Makki

W internecie pojawiła się oferta pracy : PP/ Kontroler jakości - operator procesu produkcyjnego ale nie ma napisane na czym praca polega i jakie są obowiązki dokładnie na tym stanowisku proszę o opinie osób które pracują na tym stanowisku .

lgchem

1) Praca nie jest trudna, ale odpowiedzialna 2) Są tylko 2 zmiany 3) Pracują kobiety, ale nie jako operatorzy maszyn 4) Pracuje się w kombinezonach antystatycznych

Witam mam mam wazne pytanie. w internecie jest ogloszenie na stanowisko operatora maszyn produkcyjnych moglby mi ktos powiedziec 1 na czym ta praca polega i czy jest trudna i co to wogole za dział 2 czy tez sa 2 zmiany 3czy kobiety tez tam pracuja 4czy sa tam jakies kombinezony sluchajcie bardzi prosze o odpowiedz bardzo mi zalezy z gory dziekuje

thesmiths

mam pytanie, na ile zmian pracuje się w lgchem?

znajda

na 2 zmiany

M

nie narzekajcie, nie chcielisce zwiazku w zakladzie bo wam dobrze i niczego wam nie trzeba, rozumiem, ze podwyzek tez nie chcecie i niczego wam nie trzeba, super, naiwniacy

Witam pod jakim światłem na inspekcji sprawdzacie matryce ?? czy może pracować kobieta w ciąży przy tym świetle>>??

chop

Hmm przeczytałem wszystkie opinnie ciekawa lektura ...... mam pytanko jakie zarobki są w waszej firmir bo mi chyba cos umkneło albo nie przeczytałem i jeszcze cos w dziale technicznym jak jest z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi ... jak macie jakies rady to piszcie okii pa pozdrawiam

Były pracownik - 2011-04-07 22:01:26Pracuję w bratniej firmie w Hi Logistics,to(usunięte przez administratora) Dalej dajcie sobą pomiatać, im jest zdecydowanie lepiej i czekają kiedy tylko Was zwolnić.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG