Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

ciekawy

Ktoś się orientuje ile na rękę może dostać technik ds. kontroli jakości ?

Cykada

Ona pracowała w Chung Hong i nikt jej nie zwolnił , takich ludzi jak ona nie zwalniają sama odeszła pozdrawiam :-)

dagmara

Wymagają cudów. Szef jakości (usunięte przez administratora)pracował w LG Display. Tam go nie chcieli. Tutaj swoim charakterem popisuje się. Koreańczycy nic nie widzą. Produkuja buble bezmyślnie.

nolte
@dagmara

pracuje w elektroluksie w swidnicy przyszla do nas do pracy liderka lg ola g.kto to jest i dlaczego ja zwolnili moze ktos wie .ps. jest bardzo zarozumiala.

Zdziwiony

"Koreańczycy chcą dobrze. Starają się i dbają. Nie ma pośpiechu ani zbędnego ciśnienia. W ich filozofii: "praca ma Cię wypełniać, ma być miejscem Twojego życia, gdzie się rozwijasz, uczysz, zdobywasz nowe doświadczenia, poznajesz różnych ciekawych ludzi i nawiązujesz przyjaźnie. Z drugiej zaś strony ważne jest abyś po pracy miał dokąd wrócić - dom, rodzina." I tu wszystko jest spoko, poza tym że większość z nas woli pracować żeby żyć a nie po to aby żyć żeby pracować" ...Gdzie ty takich koreańczyków widziałeś? Oj za dobrze wam tam na tej produkcji. Idz sobie chopie do LG Display i wróć opisać swoje przeżycia z koreańczykami...

dari
@Zdziwiony

Dokladnie☺ na sto procent agencja się wypowiada a wiemy jak jest naprawdę

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
wronk

a co sądzicie o managerze jakości? kiedyś pracował u nas. masakra.

janek

Jestem pracownikiem LG chem ep. - już nie długo, niestety. Firma jest ciekawą propozycją w porównaniu z innymi na naszym rynku. Koreańczycy chcą dobrze. Starają się i dbają. Nie ma pośpiechu ani zbędnego ciśnienia. W ich filozofii: "praca ma Cię wypełniać, ma być miejscem Twojego życia, gdzie się rozwijasz, uczysz, zdobywasz nowe doświadczenia, poznajesz różnych ciekawych ludzi i nawiązujesz przyjaźnie. Z drugiej zaś strony ważne jest abyś po pracy miał dokąd wrócić - dom, rodzina." I tu wszystko jest spoko, poza tym że większość z nas woli pracować żeby żyć a nie po to aby żyć żeby pracować. Pracownicy podzieleni na dwie grupy: biuro i produkcja. Jako ludzie czy pracownicy - równi sobie. Ciekawe rozwiązanie dodatków płacowych: multisport (za grosze), opieka medyczna (za grosze), ubezpieczenie grupowe (za grosze) - oczywiście z racji wielkości i samego faktu że to LG. Minus podstawowy to płaca - podstawowa niska, biuro nie ma żadnych premii, produkcja.. Kolejny minus to ludzie, którzy tam pracują - chłopaki z produkcji wiadomo: jak się nie dogadasz to jak faceci damy se po mordzie i będzie potem luz - prosta zasada; natomiast biuro - zdecydowana większość: młodzi po studiach, bez kredytów, małżonków i dzieci, szukający w LG.. hmm do końca trudno sprecyzować czego - przestraszeni, nieśmiali, łatwo sterowalni, posłuszni, niewyraźni,.. itd. ale d.pe też obrobią. Są też osoby fałszywe, obłudne, oszukańcze, o zbyt wysokim mniemaniu o sobie, po prostu niezastąpieni i zbyt "zaj.biści", itp.. i z tego powodu niestety kończę swoją przygodę w LG chem ep. Pzdr - fajne miejsce pracy gdyby nie ta kasa (i niektórzy ludzie).

emil

odwiedzam portal po prawie 4 latach, od tamtej pory niewiele się zmieniło(usunięte przez administratora) ale dyskusje, rozmowy, opinie spostrzeżnia, 'mądrości' są tego samego pokroju co kiedyś. pozdrawiam byłych współpracowników

Roccznica strajku w Chung Hong

5 lipca / „Nie jesteśmy maszynami!” - demonstracja i piknik z okazji pierwszej rocznicy strajku w Chung Hong. Apel o uczestnictwo w ogólnopolskiej manifestacji w pod-strefie kobierzyckiej przeciwko łamaniu praw pracowniczych i wolności związkowych. Pracujemy za grosze lub ponad nasze siły – na linii produkcyjnej, na kasie, na słuchawkach, w usługach publicznych, przy tymczasowych projektach, jako trybiki w korporacjach lub publicznej administracji. Doświadczamy wyzysku, kurczących się środków materialnych, niestabilności naszego codziennego życia. Równocześnie stoimy w obliczu coraz głębszego ograniczania społecznych zabezpieczeń naszych podstawowych potrzeb (jak edukacja, opieka, zdrowie i dach nad głową). Rok temu grupa naszych koleżanek i kolegów z fabryki Chung Hong w specjalnej strefie ekonomicznej LG pod Wrocławiem powiedziała temu dość i podjęła strajk. 28 czerwca 2012 prawie 30 osób odstąpiło od pracy na linii produkcyjnej w proteście przeciwko dyscyplinarnemu zwolnieniu swojego kolegi i związkowca Inicjatywy Pracowniczej, stawiając opór wobec wykańczających warunków pracy, głodowych pensji i anty-związkowych represji. Po dwóch tygodniach strajku, zarząd fabryki zastosował lokaut – dyscyplinarnie zwolnił z pracy 24 strajkujących pracownic i pracowników, tym samym zdeptał jedną z podstawowych wolności wywalczonych przez ruchy robotnicze. Zwolnieni za strajk stracili jakiekolwiek źródła dochodu (nie przysługiwało im nawet prawo do zasiłku dla bezrobotnych), do tej pory część osób nie znalazło pracy i boryka się z problemami finansowymi. Obecnie toczą się sprawy w sądzie pracy, które mogą potrwać nawet kilka lat. Zarząd zarówno Chung Hong, jak i innych strefowych fabryk LG wraz ze swoimi prawnikami z firmy JP Weber, podjął ogromne starania, by wyciszyć protest, represjonować (do dziś) członkinie i członków związku i osoby z ruchu społecznego, które wspierały strajk. Chcieli wymazać pamięć o oporze na strefie tak, by nie rozlał się na inne fabryki, tak by nie dopuścić do pracowniczej solidarności. Jak uświadomił nam strajk w fabryce, żyjemy w czasach, kiedy różne formy organizowania się są brutalnie tłumione tak przez państwo, jak i przez biznes. Ile z nas tego doświadczyło? Teraz chcemy przypomnieć im, że jest odwrotnie i walka trwa. Dlatego apelujemy do wszystkich, które/którzy solidaryzują się z pracującymi w fabrykach LG i ze zwolnionymi za protest – dołączcie do nas na demonstracji przypominającej o rocznicy pierwszego strajku na strefie. Demonstracja odbędzie się 5 lipca w pod-strefie kobierzyckiej (Biskupice Podgórne, 14 km pod Wrocławiem), start o godzinie 13.30 pod fabryką Chung Hong (ul. Innowacyjna 4), a koniec wtedy, gdy tego zechcemy. Aby nie paść z głodu i wycieńczenia w walce, demonstracji będzie towarzyszył piknik z pokazami filmów, koncertami, jedzeniem i innymi kulturalnymi atrakcjami. Więcej informacji znajdziecie na stronie Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza. Zapraszamy

Pan

Co za bzdury... Nieznajoma? W ep nie ma kobiet na produkcji. Ktos wali chamowe bo dostal 25% premi. Zenada

nie znajoma

Hejka na temat Lg Chem EP dodam opinie na temat (usunięte przez administratora)!!!!!! Jest to taki typ czlowieka potrafi zniszczyc pracownika ktory pracuje juz dosc sporo a w zamian tego przyprowadza sobie swoja rodzine do pracy.(usunięte przez administratora) dopisuje sobie godziny i najlepiej na tym wychodz kreci koreańców jak moze. Na nockach ucieka do biura i spi (usunięte przez administratora) mysli ze mu wszystko wolno. (usunięte przez administratora)

izka_ż

hejka mam pytanie, jak się nazywa dokładnie Pani z HR Magda b? ...

an

Zastanawiam się jaki przykład dają na takich bibach(wigilia) ci co rządzą!

Kowal

Byłem na rekrutacji parę dni temu i moje wrażenia są takie: Na rozmowie mówienie prawdy się nie opłaca trzeba łgać i kłamać ile wlezie dlatego moja noga tam nie postanie chodzby nawet zmienili zdanie. Jeśli chcesz pracowac w firmie gdzie się mówi co innego a robi też co innego to jest to cos dla ciebie. Choroba jaka tam panuje - obłuda - dotarła też do HRu, a ich argumenty po rozmowie to smiech na sali nie polecam pracy tam ponad 1000 neg komentarzy o czymś swiadczy...

an

Praca jak w każdej firmie ale przyznaj że nie ma tam (usunięte przez administratora) .....

lgchem

Ludzie padło już wam na mózg totalnie. Idź i zobacz! Nie spodoba się? To nie więzienie! Nikt też maruderów nie będzie trzymał, bo po co?

Janek

Dostałem ofertę pracy przez urzad pracy we wrocławiu musiałem ja wziąść mimo że mi nie pasuje najgorsze ze jak wysle swoje Cv to mogą mnie przyjąć co robić czy jest tam aż tak zle?

a25

czy w tej firmie coś się zmieniło?

szarak

lgchem - 2013-03-24 09:51:25 Rozumiem, ale pewnie wolałbyś pensję najgorszego urzędnika niż najlepszej sprzątaczki. Ja nie krytykuję żadnej formy pracy, sam pracuję w tej firmie, po prostu nie jest aż tak źle jak piszesz.Jasne , a świstak siedzi i zawija w sreberka.

lgchem

Szarak

Wiem że to należy do LG CHEM, Każdy człowiek ma prawo do godziwych warunków pracy i do godziwej zapłaty. A to jest (usunięte przez administratora) wykorzystywanie ludzi tylko dlatego że jest bezrobocie . Osobiście uważam że lepiej być dobrą sprzątaczką , niż głupim urzędnikiem

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG