Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

mała

Owszem,niektórzy nawet nie umieją trzymać wkrętaka do śrubek.Przede wszystkim trzeba być szybkim i dokładnym-bynajmniej na wtryskarkach.Na linii głównej jak nie nadążasz i pociągniesz za alarm to patrzą się na ciebie jak na zbrodniarza.Linka jest nieraz podkręcana do maximum,ludzie siłą rzeczy nie dają rady.Większość osób przychodzących do Elecrtonicsa nie boi się ciężkiej pracy,ale tych 10-ciu godzin,a póżnie wynagrodzenia.Cały miesiąc po 10 godzin,a pensja np.2200.To śmieszne.Ludzie mdleją przy lince,tempo jest zawrotne.Praca całoroczna jest nie równo rozłożona.Przez np.trzy miesiące zapieprz się bez opamiętania,a póżniej daje się na przymus ludziom urlop,albo się kilkanaście osób zwalnia,bo nie ma na tyle pracy.Dlatego między innymi jest taka rotacja.Mało osób raz zwolnionych powraca ponownie do LG.Jest to mała garstka ludzi,która nie ma wyjścia.Znam również kilkoro osób,które przeszły z Max Power na LG i po pół roku zwolniły się.Dla mnie to głupota.Praca ogólnie jest sama w sobie OK,należy ją szanować.Teraz ciężko o pracę z całym socjalem.Z drugiej strony chodzi też o atmosferę w miejscu pracy.W LG z tym jest klawo.Ludzie wbijają sobie noże w plecy,Każdy każdego by utopił w łyżce wody,aby go nie zwolnili.Większość osób jest z małych mieścin,gdzie nie ma szans na pracę i dlatego tak się dzieje.Następna rzecz to ploty.Jest to na porządku dziennym.Wszyscy interesują się cudzymi sprawami.a nie swoimi brudami.Jesszcze można by wiele pisać na ten temet,ale muszę narazie kończyć.DO napisania.

mała

Dostałam,a raczej zostałam zmuszona do niej przez Urząd Pracy.Niestety większość osób pracujących na liniach głównych są zatrudnieni przez Agencję.Po prostu łatwiej jest im zwolnić taką osobę.Oni mają umowę ekonomiczną z polskim rządem,muszą daną ilość polaków zatrudniać na stałe.a reszta to ludzie że tak powiem sezonowi.Jak są potrzebni to są,jak nie to aut.I tak interes się kręci.Co do rotacji to prawda,jest duża.Na wtryskarki przychodzą osoby,które nie potrafią zebrać detalu z linki i go spakować.O czym ty mówimy.Mimo pomocy osoby te nie wyrabiają się.Takie matoły są nam nie potrzebne.Owszem trzeba próbować sił we wszystkim,ale nie jest to firma szkoleniowa,tylko tam trzeba zapieprzać.Ja w dniu przyjęcia dostałam dwie maszyny do obróbki i nikt mnie nie szkolił.Miałam robić tak aby było dobrze.Siedzę już w LG trzy lata i nie jest żle.Trochę wynagrodzenie zostawia dużo do życzenia,szacunek do ludzi-zero,ale człowiek jest gorszy niż świnia,do wszystkiego się przyzwyczai.

Asterix

Witam, Pracowałem w LG Electronics dokładnie 5 lat i 3 miesiące :) I powiem Wam że to co się tam wyprawia to cyrk na kółkach + ZOO w jednym znaczeniu. Praca stojąca 8h przy produkcji-wytrzymałem tak około pół roku później dostałem mały awans i byłem przez jakiś czas logistykiem. Pracowałem u gościa który miał na nazwisko Kowalczyk. Kawał cwaniaka ;) był miły jak chętnie zostajesz na nadgodziny oraz przychodzisz w soboty, nie tolerował zwolnień lekarskich. Wyzysk ludzki w tej firmie przechodzi sam siebie, każdy pod każdym dołki kopie ;) Gdy byłem logistykiem codziennie chodziłem po tzw: "Loty" - czyli części drobne na produkcje które nigdy ilościowo się nie zgadzały i zawsze o to były spiny z gamoniami z magazynów których kierownikiem był jakiś okularnik o imieniu Piotrek- właził w (usunięte przez administratora) poprzedniemu kierownikowi dlatego doczekał się jego stołka . Połowa osób do których ktoś przychodził po jakieś zastępcze części wydawała Ci je z wielką łaską bo była to dla nich dodatkowa robota, słowem - nic na czas jeden patrzył na drugiego aby go tylko podkablować. To samo na produkcji, wyzysk. A w niektórych przypadkach darcie ryja kierowników - również z przypadków (Nosal oraz Albert) czy jak mu tam było. Człowiek pracował tam za jakieś 1500 zł netto + chyba 80 zł więcej jak byłeś logistykiem lub serwisantem. Jesli chciałeś urlop - zapomnij, lub dostałeś go z grymasem na gębie przełożonego. Plusem były świadczenia, zawsze na święta dostawało się jakieś talony i paczki dla dzieci. Rotacja w firmie to kosmos, przez 5 lat które tam pracowałem - z piwrwszej ekipy zostały może 5-7 osób przy 70 osobowej obsadzie linii. Nie polecam tego zakładu. Sam żałuję że pracowałem tam tak długo. Warunki pracy i środowisko pracy oceniam na 2/5. Wypłata 2/5 jedyny + to świadczenia i wypłata na czas tych nędznych pieniędzy.

Mała

Ja będąc na L4 w trakcie ciąży i teraz będąc na wychowawczym otrzymuje wszystkie świadczenia socjalne. Pozdro

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lola

Jak to jest bedac na l4 z powodu ciazy I czy przysluguje bon swiateczny???

mała

Pracuje w LG Electronics już dwa i pół roku.Przez 18 misięcy przez Max Power,a póżniej po wielkich prośbach zostałam przyjęta pod LG.Praca jak każda inna.Wymagania coraz większe,a pienidzy coraz mniej.Owszm socjal jest nie najgorszy,ale co miesięczna pensja 2000 tys. brutto to mało za taką tyrę.Muszę wspomnieć,że pracuję na dziale wtryskarek.Główna linka to pikuś.Pensja powinna być co najmniej 2500 na rękę.Odebranie detali z trzech maszyn i ich obrobienie to nie byle sztuka i trzeba to robić szybko,bo linka leci i następne detale też.Oprócz tego trzeba je jeszcze spakować do pudeł i wózków.Jak zwykle jeszcze trzeba utrzymać porządek,bo koreańcy są na to uczuleni.Ogólnie praca jest OK,aby tylko pensja była adekwatna do wykonywanej pracy.

marco

Wrocław widzę to pices of cake, w Mławie to dopiero (usunięte przez administratora)

pracownik LG

Mam pytanie a raczej prośbę,czy ktoś mieszka niedaleko Mirosławic i byłby tak dobry i porzyczył lodówkę w dobrym stanie której nieużywa,tam mieszkają na hotelu ludzie z UK i pracują na stefie a niemają lodówki,proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam

A.N.

Witam, Mam pytanie; czy ktoś pracuje lub pracował lub też ma może kontakt z kimś kto pracuje w dziale refabrykacji/regeneracji/napraw TV, kin domowych, itp? Za pomoc w kontakcie możliwa gratyfikacja pieniężna. Kontakt: wielkibill@o2.pl lub telefon 790 508 288

karol

moim przełożonym był Marcinm totalny psychopata krzyczał zwalniał za byle co nie dawał urlopów potrafił tylko włazić w tyłek koreańcą Wszystkie zasługi przypisywał sobie a porażki które właśnie były jego zasługa , znajdował kozła ofiarnego i wyrzucał go z pracy otaczał się psycholami np jeden z brygadzistów siedział w kryminale

To jest firma w której stawia się pierwsze kroki zdobywa doświadczenie i ucieka. Zgadzam się jeśli chodzi o biuro dużo ludzi po studiach ewentualnie w trakcie. Atmosfera w biurze jest bardzo miła oczywiście jest kilka osób jakby to powiedzieć hmmm... po prostu lepiej im do końca nie ufać. Ludzie pracują rok dostają podwyżkę i odchodzą często za 2x, 3x tyle co dostawali w LG. Jak popracujesz rok to możesz jechać do Korei na wycieczkę, firma stawia, nie wiem czy jeszcze to jest praktykowane ale za to była lojalka na 1 rok. Praca nie trudna i z czasem dostaje się więcej do robienia za te same pieniądze. Można negocjować ale najczęściej raz w roku.

daniel

ostatnio na mikołaja jedna z dziewczyn na 1 zmianie rozdawała mikołajki czekoladowe nie wie ktoś jak ta młoda panna ma na imie.?!

abc
@daniel

to po co pracujesz w tej firmie ? zwolnij się i idź gdzie indziej , i nie skoml na internecie że cie azjata z korei traktuje jak murzyna bambo

zawiedziony

Praca jest dobra dla ludzi bez doświadczenia zaraz po studiach Na początku można się dużo nauczyć ale po pół roku każdy widzi że ta praca nie jest dla normalnych ludzi i trzeba szybko stamtąd uciekać. Praca jest nudna, monotonna i jest jej za dużo. Koreańczycy traktują wszystkich polaków (od produkcji przez inżynierów po kierowników) jak idiotów - Koreańczyk ma zawsze rację. Ich kultura różni się pod każdym względem od naszej i często nie da się znaleźć sensu w koreańskich decyzjach, wymagają po prostu by wykonywać ich polecenia bez myślenia (a często ich wymagania są nierealne). Ciągle słychać jakieś pretensję, standardem jest że się krzyczy na pracowników często za nic poważnego lub bez żadnej przyczyny (taka koreańska natura). Wymagają by Polacy pracowali jak Koreańczycy (często po 24 godziny na dobę - śpią na krzesłach) ale nikt nie wspomina że zarabiają około 20 razy więcej niż Polacy na podobnych stanowiskach (nie 2 lub 3 razy ale dosłownie 20 razy więcej!). Ciągłe gloryfikowanie firmy i pracy, udawanie że LG jest wspaniałe i troszczy się o pracowników a tak naprawdę jednostka nie ma żadnego znaczenia (chyba że to koreańska jednostka). Mnóstwo obietnic o podwyżkach lepszej pracy itd. Podwyżki raz w roku 30 zł i to z wielka łaską. System awansów jest przejrzysty (po roku po 3 latach po 5 latach) ale często trzeba się sporo naprosić by dostać ten awans (dużo zależy od przełożonego). Nie polecam nikomu kto może znaleźć inną pracę, a takiej wcale nie jest mało dla inżynierów we Wrocławiu. Na produkcji jest dużo gorzej, nigdy nie widziałem tak ciężkiej pracy na produkcji (wątpię że w Amazonie pracownicy mają ciężej).

anka

Nie polecam Lg Electronics. Pracowałam - wiem, że nic dobrego na pracownika tam nie czeka. Ani kasa, ani rozwój, ani miła atmosfera. Wokół pełno znajomych, znajomych...ale nawet oni się wypalają. Rotacja jest niesamowita. Nie ma się co dziwić. Zrządzanie Zasobami Ludzkimi=poziom "0".

wercia

Czy ludzie z max power przechodzą na LG bezpośrednio? I jeśli tak to po jakim czasie? i czy ci z agencji często się zmieniają?

zdecydowanie nie polecam lg electronics. buractwo, chamstwo i nepotyzm na każdym kroku (gł.wśród tzw."liderów"). zanim ktoś rozpocznie tam pracę radzę się porządnie zastanowić czy chce się wyzbyć wszelkich ludzkich odruchów na rzecz wyrachowania, cwaniactwa. knucia i krycia tylko własnego tyłka...

aktualny

Mogę coś powiedz o EP bo tam pracuje jako operator. Ogolnie jest OK - robota w zalezności od stanowiska lepsza lub gorsza ale nie ma tragedi. Raczej spoko. No kasa bez rewelacji ale tez nie jest najgorzej. Firma mała - dosyc rodzinna atmosfera zwłasza w porównaniu do innych LG. Nie ma chamówy i gnojenia a nawet jest momentami fajnie. Napewno nie jest to kołchoz o jakim mysli wieszkosc ludzi slyszac LG...

jozef

Nie polecam iscc tam na tak zawany magazyn jest on u gory a rzeczywistoci to normalna produkcija /pakowanie - pakowanie i skalanie kartonow badz wkladanie ludek ze styropianem do kartonu czlowiek pracuje tam jak robot i tylko marzy o godzinie 15 i zeby isc do domu a tu wkrecaja zeby zostac do 17 a jak im nie wydzie to robi sie do 15.15 a potem wyscig szczorow do autobusu i brak miejsca w autobusie pomine to iz shylac sie po 3 tysiace razy na dzien albo pracowac shylonym prze 8 h to trzeba miec plecy z gumy ci co podaja na linke kartony albo styropian to starzy wyjadacze i maja uklady stoja i sie patrza jak ludzie robia w pocie czola i glupim usmiechem na twarzy na pewno mniej cieza praca jest w kopalni lesie albo na budowie kto nie wiezy niech sprawdzi ...

Lisek
@jozef

serio w kopalni ?? takie marudzenie widzę jest od osób którzy co 10 minut na fajke by chodziły ,porażka pracuje tam już ponad 6 lat i nie narzekam ,kasa na czas i na prawdę nie jest ciężko a pracuje na Lini SMPS(power)

lgchem
@Lisek

CHyba ci się firmy pomyliły skoro ponad 6 lat pracujesz

Nie polecam iscc tam na tak zawany magazyn jest o o gory a rzeczywistoci to narmalna produkcija /pakowanie - pakowanie i skalanie kartonow badz wkladanie ludek ze styropianem do kartonu czlowiek pracuje tam jak robot i tylko marzy o Nie polecam iscc tam na tak zawany magazyn jest on u gory a rzeczywistoci to normalna produkcija /pakowanie - pakowanie i skalanie kartonow badz wkladanie ludek ze styropianem do kartonu czlowiek pracuje tam jak robot i tylko marzy o godzinie 15 i zeby isc do domu a tu wkrecaja zeby zostac do 17 a jak im nie wydzie to robi sie do 15.15 a potem wyscig szczorow do autobusu i brak miejsca w autobusie pomine to iz shylac sie po 3 tysiace razy na dzien albo pracowac schylonym prze 8 h to trzeba miec plecy z gumy ci co podaja na linke kartony albo styropian to starzy wyjadacze i maja uklady stoja i sie patrza jak ludzie robia w pocie czola i glupim usmiechem na twarzy na pewno mniej cieza praca jest w kopalni lesie albo na budowie kto nie wiezy niech sprawdzi ...

gochA

w lg innotek jako technik napraw na umowie masz 1750 zł

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG