UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

przedstawiciel

A dlaczego Tobie kolego tak na tej podstawie zalezy? Ja samej premii mam dzis pare tys zl, to mam plakac ze moja podstawa wynosi tyle czy tyle zl? Chyba za robote sie placi, tak? A za dobra robote Unicell placi.

@przedstawiciel

Wybacz kolego, ale jestem dzieckiem PRL-u i czy się stoi, czy się leży 2000zł się należy :D

nolan
@Olo

To gratuluje postawy Panie "Olo". Czy się stoi, czy się leży - takim podejściem nie zarobisz u samego Papieża, a co już mówić o normalnych firmach...

przedstawiciel

Oj Panowie Panowie, ja pracuje już w tej firmie wiele lat i wiele widziałem, powiem tylko w skrócie - tych co nie ma z nami, zwolniłbym po miesiacu pracy! To oni prezentują dno i wodorosty! Najlepiej brać kasę, kraść i oszukiwać! Szkoda gadać! Panowie - uczciwie zapraszam do ciężkiej pracy za dobrą kasę, ale tylko najlepszych! krętacze i oszuści trzymać się z dala od Unicella!

@przedstawiciel

To kolega "Przedstawiciel" niech powie jaka w końcu jest ta podstawa? Ja tam pracy się nie boję i nie zbijam bąków, ale sorry jeśli za 1500zł mam pracować to wolę poszukać czegoś innego i darować sobie spotkanie. Nie czarujmy się nawet najlepszy handlowiec nie będzie pracował dla fantazji tylko dla kasy!!! Jak się w portfelu zgadza to i można się w danej firmie rozwijać. A jak bida i nędza to każdy normalny człowiek będzie myślał o ucieczce z takiej firmy.

Olo

Ma ktoś rozmowę 07.08.15 w hotelu w Markach? Ciekawe ilu ludzi, przez jeden dzień przemaglują? :) Powiedzcie raz i definitywnie ile w końcu tej podstawy dają na początek? 1500zł czy 2500zł netto? No bo jak 1500zł netto i z tego odjąć 1100zł na ZUS to 400zł to ja na budowie zarobię przez 4 dni :P Wiem, wiem prowizja do tego dochodzi tam te 2-5 koła jak ktoś pisał :P ale nie opowiadajcie bajek, że przez pierwsze 2 miesiące ktoś wyrobi powyżej 65% planu. Jak najpierw trzeba będzie ponaprawiać błędy poprzedników i poprzyjmować przeterminowany towar to za ciekawie to nie wygląda. Ja tam pracy się nie boję, ale za 1500zł pracować i jeździć od punktu do punktu, gdzie Ci mówią Dzień Dobry i Do Widzenia i zabierz przeterminówki to ja chyba podziękuję :D

cyper

Czy to prawda że dziś osoby zatrudnione przez agencję pracy zostały zwolnione

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

atrakcyjny

Jak będziesz chciał 1500 nett cie wezmą i powiedzą, ze na atrakcyjnych warunkach z możliwością awansu i otrzymania dużej premii oczywiście jak si3 wykazesz.

wolf

Nie masz pracy idz i szukaj dalej Masz zapomnij o Unicell i szukaj dalej Nic więcej

kpwu

"Krówko" chyba przez cały uniwerek doiłaś, bo gramatyka szwankuje. Tak, tam na takich jak Ty czekają, niedouczonych...

PH

z tego co wiem, to szukamy teraz i na rynek tradycyjny i na sieci, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, wszystko w ramach rozwoju sieci, kto jest zainteresowany niech wysyła, ja z pracy w Unicell-u jestem zadowolony bardzo!

ddddd

Oczywiście że są dowody. Teraz już te kradzieże się skończyły, bo samochody mają zainstalowany GPS z funkcją pomiaru paliwa. Ale w pierwszych miesiącach po montażu, były zjawiska "wyparowania" 20 litrów. Oczywiście nikt z wyżej wpisanych się nie pochwalił, podobnie jak się nie chwalą o innych rzeczach, np. że po roku pracy nie znają asortymentu, czy innych szczegółach. Łatwiej napisać gówniana firma. Najwyraźniej dobra firma to taka, która da się oszukać. Oczywiście nie mówię o wszystkich handlowcach. Dla osób z chęcią do rzetelnej pracy i z zaangażowaniem jest miejsce i są możliwości zarobienia naprawdę rozsądnych pieniędzy. Dla osób które chcą tylko "przeczekać zimę" i jak najmniejszym nakładem pracy zarobić tylko podstawę, chyba lepiej szukać gdzie indziej.

Szukaj gdzie indziej
@ddddd

I niech tak zostanie - SZUKAJ GDZIE INDZIEJ - jak pisze na końcu powyżej ddddd - bo w Unicelu cokolwiek nie zrobisz i tak będziesz (usunięte przez administratora) bo nie będziesz chciał pracować za te śmieszne pieniądze które Ci zaproponują po 3 miesiącach przy przedłużeniu umowy mak- bardzo fajny wpis i prawdziwy - faktycznie jeśli potencjalni PH macie taką możliwość to sprawdźcie na waszym terenie - gdzie można kupić produkty Unicela jak nie masz możliwości pojechać to zadzwoń do sklepu, hurtowni namiary liczących się graczy są w necie.

cierpliwy

poczekaj 3 miesiące a będziesz miał ofert - dopiero co zatrudnili nowych

ktos

Po 4-5 miesięcznej nieobecności PH w niektórych punktach słyszysz..nic nie potrzeba ale zabierz te przeterminowane produkty. Pizgasz 400 km dziennie odwiedzając 5-6 punktów. Masz jedną max 2 półki na których kurzy się towar od zawsze. Oprócz trendy nie schodzi praktycznie nic. Asortyment przeogromny zainteresowanie znikome. Marka praktycznie nie znana w hurtowaniach a markety radzą sobie jak czegoś nie mają. Nic za co przywitali by Cię o dobrze ze jesteś bo mam pustki.

mak

Byli RPH - w Unicell banda obiboków, złodziei paliwa, kłamców i itd. W nowych firmach - wyróżniający się ph, kierownicy regionów, a i są dyrektorzy - nie zmieniający pracy od odejścia od Unicell. Ta firma stoi na jednej nodze - na sieciach. Kanał tradycyjny jest od lat niszczony decyzjami jednej osoby. "Nie ma mnie, nie będzie firmy" - prosty sposób na utrzymanie stanowiska?! Asortyment jest naprawdę ok i firma powinna być wiodącą na rynku, ale jeśli przez kolejne lata będzie zatrudniać tylko obiboków i złodziei paliwa... Szok jakiego można mieć pecha do pracowników... Potencjalny ph - przed zaaplikowaniem skonsultuj się z jakimkolwiek pracownikiem pobliskiego marketu, hurtowni budowlanej, on Ci powie co myśli o firmie i Twoich poprzednikach obibokach.

szkoda, że nie ma forum pracodawców, gdzie z imienia i nazwiska można byłoby zmieszac z błotem nic nie wartych pracowników, obiboków, złodziei paliwa, kłamców itd, itd...

Rita Depestel
@Pracodawca

Tony Brems /Charel Weyme en de Venusmannen LOL

ph2

Jak Cię interesuje praca, to aplikuj kolego, bo tu jak widzisz sami poszkodowani sie udzielają, na pewno nie dowiesz sie tu prawdy! A pamietaj, dobrych pracownikow nikt nie zwalnia, tylko ich wynagradza! Dobrze wynagradza! Ja pracuje tutaj już 10 lat i nie narzekam!!!!!!! To chyba o czymś swiadczy...

jasju
@ph2

Witam czy opłaca się przyjść na rozmowę jeżeli mam pracę ale w mojej obecnej pracy nie widzę perspektyw na przyszłość chodzi o coraz mniejszą płynność finansowa ...powiem tak Jako PH mam 2 tyś netto podstawy na umowę o prace + 1,5-3 tyś netto premii jeżdże skodą octavią z 2011 roku pracę zaczynam od godz 8 a kończę u ostatniego klienta około 16 tej w domu przed 17 ta Ale sytuacja w mojej firmie stale się pogarsza i tutaj mam bo nie chcę trafić z deszczu pod rynnę proszę o odp..

pracujący

ooo widzę, że jakiś leniwy pracownik się odezwał? Były pracownik zapewne, który liczy na darmową manne z nieba?????? Za darmo to nikt już wam nie zapłaci, ale za robotę to i owszem

Historia i statystyka

No i znow oferta na stanowisko Ph i tylko 9 regionow !? Brak pracownikow w terenie ?

Zaopatrzeniowiec

Witam Panów. Chciałbym sie dowiedziec o pozostałym środowisku pracy w firmie. Szukają teraz do działu zakupów pracownika. Co mozecie powiedziec na ten tamat? Jak warunki finansowe na innych stanowiskach? Czy ludzie sa ok i czy mozna sie z nimi dogadac?

beton

Odpowiedź jest prosta - PH w Unicellu są tak zajebiści że moment nas konkurencja podkupuje :D

historia i statystyka

do wszystkich zastawiających się: Przykład 1 regionu: w trakcie roku 4 nowych PH do detalu/hurtu - czyli średnio pracowali po 2 mc (1 miesiąc rekrutacja nowego) - oraz 3 PH ds sieci (policzcie sobie sami) Resztę dopowiedzcie sobie sami

ph

przeciez oni zatrudniaja ph tylko na własnej działalności z marna podstawa i jeszcze obciazaja potem za wszystko zeby wyszło do wypłaty góra 1500 hahaha

ph1
@ph

ja pracuje jako PH już tam ponad 7 lat i na wynagrodzenie nie narzekam, tak podstawa jest niska, ale z premii wyciągam prawie 5 000, wiec źle? Pewnie nie chce Ci się pracować, dlatego takie bzdury piszesz kolego ph!

malkontent

Same żale. Jak zaczniesz szukać, dokładnie te same teksty na temat każdej firmy, czy to selena, den braven, dragon czy ten unicel. Nie narzekają tylko w budżetówce, prosta sprawa, tam nie trzeba pracować to i nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.