UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

rak

Cos niecos wiem o tej firmie ,mam znajomego ktory u nich pracuje i Nie wiem skąd opinia ze dyrektor nęka PH, znajomy praktycznie nie ma z nim kontaktu.No ale moze dlatego ze robi dobrą robotę i wykonuje założone budżety....

Brico

Opisze ktoś może co tam jest za dyrektor? Bo ilu przedstawicieli było u mnie z Unicela to każdy na koniec zwalnia się, bo dyrektor go "nęka", a zaprzyjaźniony PH wybiera sie do nich na rozmowe.

PH

to będzie nowe rozdanie

qwas

pojawiło się ogłoszenie pt. KIEROWNIKÓW SIECI SPRZEDAŻY ds. rynku tradycyjnego - czy takie stanowiska były w tej firmie ??? Jakaś reforma się szykuje?

tak
@qwas

Tak i to podobno kilku, w krótkim czasie.

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

romek

Regionalny przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego jest u nich potrzebny no i zastnawiam się tylko jakie jest wynagrodzenie, bo słyszałem, ze na reke to koło 2500 zł ale samej podstawy, wiec jeszcze jestem ciekaw bardzo tych premii, ktoś coś wie możE?

Vega

Witam zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego, czy ktoś wie jak wygląda 1 spotkanie ? Na co zwrócić uwagę, jak się przygotować?

Danke

Praca dla przedstawicieli (usunięte przez administratora)

???

(usunięte przez administratora) Bylem, widziałem, sprobowalem, NIE polecam

alfonzo

Pospolity co to za argument umowa o prace. Jak ma byc dobrze w tym kraju jesli za wielki sukces uwaza sie otrzymanie umowy o prace

Quadra Investment

@Nos to zastanów się mocno że skoro wiele osób tak pisze to coś w tym jest bo bez powodu by tak nie pisali ;) ale zrobisz jak zechcesz,sam fakt że co 2-3 miesiące szukają nowych ludzi w sektorze sprzedaży jest konkretnym argumentem.Jak chcecie obiektywnej opinii to zapytajcie o firmę w hurtowni budowlanej czy też markecie w dowolnym miejscu w Polsce.Prawda nie będzie jednak pozytywną wiadomością.

Nos

wiele osób pisze, że Unicell to zła firma, ale jak napisał @twardy. Sam nie widzę konkretnych argumentów. Dlatego się nie sugeruję, poczekam aż znowu zaczną szukać sprzedawców.

to juz historia na szczescie
@Nos

to cofnij się do starszych postów - lub sam się przekonaj :-(

mister x

Chętnie odpowiem na zapytania, proszę pisać a dowiesz się prawdy

tom

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Tyle

twardy
@tom

Kolego, a może coś więcej? Jakieś konkretne argumenty?

bes

Tak ja bylam rozmowa luźna o doświadczeniach zawodowych wady zalety

All

Czy byl ktos moze juz na rozmowie na asystenta sprzedazy? Moze sie podzieli jakims info:)

Munio

Asystent/ka działu sprzedaży - czy mógłby ktoś przybliżyć na czym ta praca by polegała? Jakie programy sprzedażowe trzeba znać. W dziale "accountimg" widzę same koboiety. Czy to umowa o pracę? 2000 na rękę dostanę?

A nie prawda, awans możliwy jest w strukturach całej firmy, każdy zaczyna od jakiegoś stanowiska.... :-)

prosze aplikować, przede wszystkim kobiety, praca rozwojowa, z możliwością awansu :-)

Munio
@Andrzej

Hej. Czy ktoś może mi przybliżyć na czym ma polegać praca Asystenta SPrzedaży w tej firmie? O jakie programy sprzedażowe chodzi? Czy to łatwa praca czy stresująca? Trzeba dzwonić namawiać na sprzedaż, czy tylko odbierać telefony od kontrahentów.

Gonzo

Znowu pojawiło się ogłoszenie. Czyżby nowy handlowiec zrezygnował po miesiącu, czy szukają już na jego miejsce następce nie informując go o tym?

Kandydat na PH

Byłem ostatnio na rozmowie. Czysty standard, czyli pytanie o prawie wszystkie miejsca pracy, co w nich robiłem i dlaczego tam nie pracuję. Była też scenka do odegrania na sprawdzenie moich umiejętności. W sprawie oczekiwań finansowych jak krzyknąłem swoją kwotę zaczynającą się na 3 to powiedzieli, że dadzą mi znacznie więcej, chyba mieli na myśli tą 4 z przodu jak ktoś tu wcześniej pisał. Sprytnie powiedzieli, że za dzierżawy, za podatki, ZUS-y będę musiał płacić sam, ale właśnie dlatego dostanę te 4 z przodu i na taką kwotę muszę wystawiać fakturę, bym miał z czego to opłacić. Mam mieszane uczucia. Zobaczymy, czy się dostanę na II etap i wtedy ewentualnie bardziej podpytam jak to z tym wszystkim jest.

przedstawiciel
@Kandydat na PH

Kolego, jak uzgodnisz kaotę netto, to będzie kwota netto, na wszystkie pozostałe koszty otrzymasz zwrot, tym się nie przejmuj, ale nie warto negocjowac podstawy, lepiej negocjuj wielkosc premii, wtedy bedziesz zarbaił, 4, 5 a może i więcej tys, ale nie za siedzenie w domu i pracę 8-16, tego w Unicell-u nie oczekuj

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.