UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

Alicja

Jakie macie zdanie na temat aktualnego stany firmy UNICELL Poland? Wspominacie, że wiele złych rzeczy dzieje się u tego pracodawcy. Z czego to wynika? Jakie zarobki oferuje firma, co z dodatkowymi benefitami?

Gerard
@Alicja

Jest ok? Pracy dużo, ale do ogarnięcia. Nie ma czasu na leniuchowania.

Bylejak
@Alicja

W tej firmie to praca nie daje ani radości ani satysfakcji, wynagrodzenie też żadne .

Kacy

Proszę o informację jakim aktualnie autami podróżują PH. A także czy owe samochody posiadają GPS... Jakie są podstawy aktualnie dla PH?

BrumBrum
@Kacy

hyundai i20 (ten starszy) z kratką (2osob) gps -tak. Sprawdzają codziennie gdzie jeździsz.

JonBonJovi

Witam, jestem od kilku miesięcy przedstawicielem ds. rynku tradycyjnego-sprzedaje głónie w Bricomarche i PSB. We wcześniejszej pracy miałem bardzo dobre wyniki sprzedaży, lecz nie zostało to doceniane-czytaj słabo płacili,a wynagrodzeniem był uścisk ręki prezesa. W Unicelu moje umiejętnośći są doceniane. Co ważne przez pierwsze 3 miesiące nie ma progu do premi. Na wszystko co się umówiłem podstawa netto z 2 z przodu, zwort za ZUS, podatek itp-wszystiego się trzymają. Bardzo zaangażowałem się w pracę i sumiennie pracowałem. W 3 miesiącu moja wypłąta brutto przekroczyła 11 tys zł. Co na rękę dało mi ok 7500 po odliczeniu wszystkich kosztów. Standardowo na rekę zarabiam ok 5000 zł (gdzie przypominam podstawa to mniej niż połowa tej kwoty). Spora część chłopaków zwalnia się, bo nie osiągają progu premii i dostają suchą podstawę-o dziwo osiągnięcie progu premii nie jest trudne jeśli ktoś ma umiejętności handlowe i sumiennie podchodzi do pracy. Mi przez prawie rok pracy tam zdażyło się raz nie dobić do progu-co uważam za wypadek przy pracy. Reasumując polecam pracę doświadczonym przedstawicielom z dobrymi wynikami, których pracodawca nie docenia finansowo lub młodym, ambitnym zawodnikom.

Mark.
@JonBonJovi

Kolego, proszę napisz czy masz umowę o pracę czy swoją działalność bo to jest bardzo duża różnica. I jaką kwotę masz podstawy brutto lub z vat ( umowa o pracę lub działalność ?).

Unicell

no a Ty w swojej firmie trzymalbys kogoś kto na siebie nawet nie zarabia?

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

Unicell

A dobrze będziesz pracowal?

zxc

2500 zł netto, HYUNDAI 20 z planowaną wymianą w tym roku, w tygodniu można jeździć a w weekend 50 km free za resztę z własnej kieszeni. premia 2000 netto, przez okres próbny premia jest wypłacana od 60% realizacji planu.

T.B.
@zxc

...i co ? wymienili ? NIE. Ta firma to dramat.

@T.B.

Dzień dobry, wymiana floty trwa od zeszłego roku. W 2017 firma zakupiła pięć nowych aut. W roku bieżącym planowane są kolejne zakupy. Unicell Poland zatrudnia ponad 20 Przedstawicieli Handlowych. Ciężko byłoby wymienić wszystkie samochody jednego dnia - nie jesteśmy ogromną korporacja. Wymiana aut to proces, który chwilę trwa, ale następuje. Pozdrawiamy, Unicell Poland

Wstydzę się mojego wynagrodzenia w Unicellu za moją uczciwą pracę

Bardzo były na szczęście

Jaka firma taka płaca

Lolek

Wiele można pisać trzeba popracować i samemu ocenić zależy co komu się podoba

Alicja

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista/-ka Działu Exportu. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

PH

dyrektor nie zarządza PH w terenie, od tego sa kierownicy. Z tego co obserwuję, to dyr włącza się dopiero, jak ktoś mocno wali w ciula, kłamie, oszukuje, do pracy nie jeździ, a takich dziś niestety mnóstwo, to się dziwisz Brico, że zostają zwolnieni?????????????

PH

kim jest "hurtownik" to wiemy u nas w firmie, zapewne były kierownik, zwolniony z każdego poprzedniego miejsca pracy, który po 1,5 miesiąca nie wykazał się niczym innym, po za zawracaniem tyłka, dobrze, że do mnie na region nie przyjechał, bo bym go wyśmiał, co za bzdury wypisuje, od kiedy to dyr zajmuje się reklamacjami? ale porażka! Ja pracuje w firmie kilkanaście lat i uważam to za sukces, bo jaka to sztuka przyjsc na 1,5 miesiąca i za nic nie robienie oczekiwac jeszcze premii. opamiętaj się czlowieku, nikt ci nie zabranail pracować i przynosic wynik, wówczas dyr płaci, bardzo dobrze płaci! Ale nie zrozumie tego nikt, kto w roku zmienia pracodawce 3 razy, głupie to forum, na którym piszą sami frustraci...

Bagno nie firma
@PH

Sam jesteśmy flustrat, że tam pracujesz.

Mr Proper
@Bagno nie firma

Ja pracuję w firmie od niedawna.Podstawa 2000 zł netto.Premia za 100% planu 2000 zł.Auto HYUNDAI i 20 z kratką więc na weekend z rodziną nie pojedziesz ( obiecana wymiana przez AJ na nowe I 30 ).Najważniejsze to kierownik .TB to naprawd (usunięte przez administratora) gość ,naprawdę wiem co mówię bo pracowałem już w wielu firmach,mam nadzieję,że szefostwu wystarczy cierpliwości i dadzą mu szansę bo gość wiee ja się buduje dystrybucję,a przy tym nie ma klasycznego mobingu ,ktorego doświadczyłem w poprzednich firmach

południowiec

PH new...samochodem mozesz jezdzić gdzie chcesz ? Co za bzdury !!! Masz GPS i limit w weekendy 50 km. Hyundaie stare macie, a o nowych autach wam bajki opowiadają. Wiem, to z pierwszej ręki. Dwojka podstawy, żaden szał...i rotacja PH co 3 miesiące. Sami zdecydujcie.

@południowiec

Kolego południowcu, pisz prawdę bo tylko prawda tu się liczy, nie masz limitów na kilometry, po prostu jeśli przejedziesz więcej płacisz za nie z własnej kieszeni, nie wiem co w tym dziwnego jest? Nowe auta powoli będą, ja akurat wierzę dla dyrektora, hyndaie są i stare i nowe, to chyba normalne we flocie, która nie jest kupowana jednego dnia?????? Coś mi się wydaje kolego, że kariery nie zrobiłeś w Unicell-u i teraz głupoty wypisywać będziesz, a to jest bez sensu!

Alicja

@Tommy i jak? Udało się dostać pracę? ;)

Tommy

Byłem dziś na rozmowie. Rekrutacja normalna bez cyrku i sztucznych super scenek. Co do zatrudnienia to normalna forma zatrudnienia czyli etat bezpośrednio po przez unicell nie żadnych pośredników, działalność nie jest wymagana. Zobaczymy co dalej. Wyniki do tygodnia ;D

Henry
@Tommy

A jak kolego postawa? I Premie czy też prowizje?

PH new

A pani w markecie ma auto służbowe, telefon, itd. ???????? Jak Chcesz zarobić w Unicell piątkę, to zarobisz, ale musisz pracować, a nie się obijać. A słyszałem, że w przyszłym roku dla PH będą zmieniać auta na klase wyższe, więc chyba nie jest tak źle

@PH new

Kolego a czym teraz jeździcie ? Osobówki czy dostawczaki ? Masz normalną umowę czy trzeba zakładać działalność ? Pozdrawiam

@PH new

A kolego czym jeździcie osobówkami czy dostawczakami typu caddy itp ? Jest normalna umowa na etat czy trzeba być na własnej działalności ? Pozdrawiam

@Tommy

Kolego, jeździmy w najgorszym wypadku hyundai i20 z kratką, ale w tym roku zacznie się wymiana na osobówki i30, więc będzie na prawdę przyzwoicie. Lepsze auta mają chłopacy od sieci, ale samochodem mogę jeździc gdzie chcę i na urlop i w weekendy

@PH new

a możesz mi powiedzieć co do warunków zatrudnienia jest etat czy tylko własna działalność ?

kocurro

Z wypowiedzi wynika że podstawa PH jest słaba - 2 tys to Pan , Pani na kasie zarabia w markecie budowlanym, i chyba wypada zapomnieć 8 godzinnym etacie. Słabo to wygląda

PH-owiec

Może ktoś coś świeżego napisać, dostałem zaproszenie na rozmowę na PH do sieci DIY, jakie warunki zatrudnienia itp.... czy warto sobie zawracać głowę tą ofertą, opinie są bardzo różne. dzięki za każdą informacje.

PH222

Jakieś świerze informacje? Idę na rozmowę w poniedziałek, wiadomo czy dają umowę o pracę tak jak było to napisane w ogłoszeniu na PH? pozdrawiam

Były PH
@PH222

Kup słownik ortograficzny przed rozmową. Podjedz do dwóch trzech sklepów budowlanych z okolicy popytaj o ich produkty, historię ewentualnej współpracy i wyrobisz sobie zdanie. Castorama, brico, Mrówki tam też możesz znaleźć informację.

@Były PH

Kolego, Napisz coś więcej jak aktualnie sytuacja w tej firmie mam zaproszenie na rozmowy na Regionalnego Przedstawiciela, nie wiem czy warto sobie zawracać głowę. Opinie są bardzo różne.

@Były PH

Mam pytanie dotyczące aktualnych warunków i atmosfery w firmie, mam zaproszenie na rozmowę PH do sieci DIY. warto się tym zainteresować zarobi się ponad 4 tyś, jakie narzędzia ?

PH222

Dostałem zaproszenie na rozmowę, ktoś może szczerze napisać jakie są mniej więcej warunki na stanowisku PH? Czy dają umowę o pracę, tak jak jest to napisane w ogłoszeniu? pozdrawiam

Aleksander

Pojawiły się ogłoszenia na wszystkie województwa. Ktoś może przybliżyć szczegóły czego można się spodziewać ? Podstawa, premia, prywatna opieka medyczna, multisport? Opinie powyżej są tak diametralnie różne, że ciężko to zweryfikować. Wymieniają cały dział sprzedaży czy nie mieli ludzi do pracy?

Pracowity
@Aleksander

Może jeszcze prywatny helikopter, kucharza na wyłączność, lamborghini pod domem i apartament w centrum warszawy? Kiedy chcesz pracować?

Aleksander
@Pracowity

Wiesz co, jak nie masz merytorycznej odpowiedzi na normalne pytania, to zmień forum. Zapytałem o normalne podstawowe dodatki jakie są nieodłączną częścią pracy handlowca. Rozumiem, że nie wiesz o co chodzi bo nigdy tego nie doświadczyłeś albo nie pracowałeś w normalnej firmie. Mamy czasy pracownika a nie pracodawcy.

Czy już ta nowa postać pojawiła się firmie

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.