UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

tygrys

Witam serdecznie wszystkich !!! Czy ktoś może napisać krótko, co dzieję się aktualnie w Unicellu, jak z kadrą kierowniczą, jakie wakaty ???

@tygrys

Dla dobrych ludzi wakaty są cały czas, wszedłem poczytać te brednie n/t naszej firmy i łapie się za głowę! Do wszystkich, którzy czytają te wpisy - zastanówcie się, jaki pracodawca mając dobrego pracownika zwalniałby go, bądź nie płacił porządnego wynagrodzenia? Przecież to nie ma sensu! Zapraszam wszystkich do składania ofert, jest praca i są pieniądze, ale płatne za wynik!

Właśnie sobie przypomniałem, ostatnio, będąc u swojego klienta dowiedziałem się, że Unicell znów poszukuje kilku „PH”. Czyżby kolejne osoby nie były odpowiednie do pracy w międzynarodowej firmie w której pracuje się „z poszanowaniem środowiska naturalnego, kierując się kodeksem honorowym i zasadami etyki biznesowej wobec wszystkich firm współpracujących, klientów, dostawców oraz pracowników ”. Wnioski wyciągnijcie sami, Drodzy użytkownicy forum.

Wydaje mi się, że porównanie firmy Unicell do firmy Selena jest nie trafione, ponieważ Selena, jest grupą produkującą swoje produkty na całym Świecie, a Unicell z tego co mi wiadomo ( może się zmieniło) produkcje ma tylko w Polsce. Poza tym Przeglądając portfolio każdej z firm okazuje się, że jest tylko kilka produktów, które ze sobą konkurują. Takimi produktami są grunty akrylowe, i folie paroizolacyjne. Selena z tego co mi wiadomo nie produkuje produktów, do „kreatywnego wykończenia wnętrz” oraz farb do wykańczania Ścian.

Jak w każdej firmie trafiają się produkty subiektywnie lepsze i gorsze. Temat dotyczy warunków pracy w firmie Unicell i tego się trzymajmy.

O firmie nie świadczą certyfikaty i nagrody tylko, chęć pracy "PH" i współpracy kontrahenta.

Rugard Teufel

Przez cały czerwiec pracowałem dla Unicell w piątki i soboty na tzw. pokazie (Castorama)... zanosi się na to że będą trudności z uzyskaniem za to wynagrodzenia (10zł za godzinę - oczywiście umowa miała być "lada dzień" ale tak się zawsze jakoś składało...).... jeżeli odbiorę należne mi pieniądze w ustawowym terminie (do końca lipca) to nie omieszkam tu poinformować. W przeciwnym razie urządzę im Piekło na ziemi.

Bucev
@Rugard Teufel

Frajer!!! Ty to se możesz!!!

akrobata
@Bucev

jak was dobrze podpi... do belgii to wywiniecie fikoła z dużym tulupem hehe

on

dlaczego tak to jest, za na takich forach wypisuja sami nieudacznicy, lenie i darmozjady bądź zwolnione nic nie umiejące osoby? Ci którzy maja pracę i dają w niej wszystko, nie musza się wyżalać na takich stronach, żenada!

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

tak

Pozdrawiam 1234 chyba wiem kto to jest, i powiem wam że ma racje.

z branży

miesięczny bojkot produktów tej firmy na rynku sprowadziłby ich szybko do bardzo uczciwego poziomu płac dla handlowców i tyle w temacie, jeśli klienci nie będą kupować produktów tej firmy to bardzo szybko pójdą po rozum do głowy!!! Podobnie było z taką Biedronką i dzisiaj to sieć, która najbardziej szanuje pracowników ot co czyli można.

PH

chodzi o 4 tys. zł brutto na fakturze którą Ty im wystawisz na własnej działalności, a to mówię Ci są już naprawdę grosze, bo samego vatu, zusu i dochodowego odprowadzisz od tego 2 tys. zł, więc zostaje Ci całe nic!!! Mówi Ci to stary PH z długim stażem w budowlance i własną firmą.

Pracowałem w tej firmie około dwóch lat. Moim przełożonym był M.S. - jedna z kilku normalnych osób w firmie, obecnie jego obowiązki pełni I.M.. Z Firmy mnie nie zwolinili sam odszedłem, i to była słuszna decyzja.Na początku mojej kariery bylo wszystko wporządku, jednak gdy pokazałem, że potrafię sprzedawać, z dnia na dzien mój plan zwiększył się o 30% w porównaniu do roku poprzedniego w myśl zasady " on i tak da radę" .Bywały momenty gdy Po miesiącu ciężkiej pracy na rękę dostawałem 1000,- Według Firmy mozna zarobić nie mniej niż 4000,-, to jest prawda ale kwota podana jest brutto. i ma jeden kruczek. - Trzeba odliczyć faktury za dzierżawę telefonu, samochodu ( koszty paliwa również) i komputera ok 2000 brutto Wtedy zostaje 2000 brutto do wypłaty ( fakturę wystawia się na ok 4000,- Brutto) Z tego co zostało odliczamy podatek, Zus i księgową i zostaje ok 400,- netto wynagrodzenia. jeżeli zrobisz plan dostaniesz ok 2000,- netto premii. ( więc nie wiem czy warto. Bardzo często jest też tak, że wedlug słupków i wykresów, plan na podległym ci regionie jest zrealizowany. Wtedy w zależności od dyrektora firmy A.J. i jego nastroju możesz dostać maila o treści: " panowie zapomniałem wam powiedzieć, że w tym miedsiącu w plan sprzedaży nie wchodza pozycje x,y,z." o takich praktykach nie ma wzmianki w umowie jaką podpisujemy z firmą. Samochody - to miejskie autka w gazie( VANY) - dziennie robisz około 300 km. GPS zamontowany w aucie. podsumowując - szkoda czasów i nerwów na tą firmę, o jej podejściu do klienta niech świadczy ilość ogłoszeń o wpsółpracę w różnego rodzaju mediach, a o jakości produktów - to niech każdy z was zobaczy patrząc dokładnie na ilośc etykiet na produktach

chora firma
@1234

to i tak długo wytrzymałeś Kolego na takich warunkach, te warunki dla ph są dramatyczne, nic nie zarobisz nawet jak się narobisz od rana do wieczora i masz wyniki. Dzięki za dokładne i szczere info, powodzenia Kolego, pozdrawiam. PH

hiy

Jakby ktoś nie wiedział w jaki sposób aplikować do UNICELL , bo nie mają specjalnych rekrutacji, to na ich stronie jest formularz aplikacyjny, wybiera się dział w jakim chciałoby się pracować.

borys

ta firma to dno i wodorosty pracowalem tam 10 lat to [usunięte przez moderatora]

LW

wiesz co kolego to co napisałeś to jest w połowie nieprawdą i przestań zamydlać ludziom oczy pracowałem w tej firmie i mój dzień pracy zaczynał się systematycznie od godzi.6.30 1 16.30 się kończył ,plany miesięczne realizowałem i co firma miała takie widzimisię premii nie wypłaciła dlaczego odpowiedz "bo nie" jeżeli pracujesz po 12 godzin to super i zarabiasz dobrze to jeszcze lepiej ,daj się jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) to będziesz pracował w soboty i niedziele, a rodzina o tobie zapomni, potem nie dostaniesz premii i rozwiążą z tobą umowę tzw.ZDERZAK DO WYMIANY,a z tego co czytam to podlizujesz się właścicielom firmy rób tak dalej powodzenia,

Cordial

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest Polska a nie Belgia !!

rph

nie wiesz co kolego? Jak nie ma sprzedaży to i kasy nie ma! A potem jeden z drugim leń patentowany wypisuje brednie i się zali, że nie zarobił, a do pracy wyjeżdzał o godzinie 11 i 15 już w domu siedział. A potem płaczą, że na zycie nie mają. Ja zarabiam dobrze, ale pracuje po 12 godzin dziennie i nie płacze.

Góral

Widzę, że pan obrońca firmy lubi wszystkich wyzywać. Czyżby ktoś z "kulturalnego" zarządu?. Firma dba tylko o duże markety budowlane. Rynek hurtowy leży i kwiczy a każdy nowy handlowiec na hurcie będzie niedochodowy bo w 3 miesiące cudów nie zrobi.

DDD

Jestem hurtownikiem i odwiedzało mnie już chyba z dziesięciu waszych przedstawicieli. Co kilka miesięcy nowy. Gratuluję.

...

Ciekawe, w ogłoszeniu napisali, że nie interesuje ich człowiek często zmieniający pracę i temu podobne wielkopańskie teksty dla przedszkolaka. Zatem pytanie, dlaczego z dużą regularnością, co kilka miesięcy pojawiają się ogłoszenia na kilku województwach? Dla mnie to oznacza kiepskie warunki, niezbyt ciekawą ofertę pracodawcy i pracownik - pokorne ciele które mimo wszystko ma wytrwać. Tylko, że pokorne ciele nie jest tożsame z dobrym handlowcem, zatem jak piszecie o niektórych że "był spoko" - to nawiewał, bo właśnie był z inicjatywą dobrym handlowcem i sprzedał się gdzie indziej ..... teraz dobry pracownik ma wybór -;)

ŁKS

Pracowałem, nie polecam firmy,(usunięte przez administratora)

????

a kolega to chyba pracuje w tej firmie skoro wie tak wszystko :)???

Kielce

W Kielcach pojawiło si ogloszenie do tej firmy czy ktoś mogłby mi powiedziec ja wygląda rynek w rtym miescie, czy atmosfera jest jak w powyższych opiniach????????????

?????

czy ktoś wie kto zarządza ta firmą słyszałem ze to firma rodzinna czy to prawda czy jest sens ubiegać się o prace w tej firmie????

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.