Opinie o Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń w Kraków

pracownik Nowy wpis

Szef który ma za nic swoich ludzi... Liczy się tylko zysk i wyzysk. Zastraszeni, min.opłacani, ale płaci, wyjątkowo nieprzyjemny typ.

Najemca

Wspaniała współpraca, konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście do klienta:)

Pajpaj Nowy wpis

Podwyżki - u Osmoły zawsze jest czas podwyżek i zawsze jakiś powód się znajdzie - trza uciekać, jest dużo dobrych innych

Kajko Nowy wpis

U Osmoły zawsze podwyżki były, są i będą- buhahahaaaa I to bez znaczenia, czy media idą w górę, czy stoją - bez znaczenia - zawsze jest jednostronnie - wyciągnąć potrafi, ale dać NIGDY - to jest jego maksyma byznesu - tak się chłopisko bogaci...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
gość

Zabolało. Ktoś kasuje wpisy.

Agnieszka
@gość

A co takiego zostało usunięte? Może po prostu usunięte opinie nie spełniały zasad regulaminu?

@gość

jest ciąg dalszy -- są podwyżki -- do niczego ten wynajem.

Najemca Nowy wpis

Ogrzewanie zdrożało i z tego są głównie podwyżki.

gość

Teraz też są kolejne podwyżki - trzeba szukać innej lokalizacji, solidnej firmy, która dba, a nie tylko wyciąganie kasy

Jest klakier analfabeta?

Hi hi --- zadajesz "rzeczowe" zapytania -- hi hi rozumu zabrakło - hi hi ......Jak może wynajem zdrożeć, skoro na umowie jest podana cena, która została zaakceptowana? trza zapytać naszego ekonoma p. Belki --- jak to jest możliwe hi hi. Albo grubiutkiego p O, albo pani O hi hi ----- oni będę /nie/wiedzieli -- hi hi

I jest w tym sporo prawdy. Podobno O zatrzymał się w latach głębokiej (usunięte przez administratora) Ktoś wynajmował w tej firmie. Poszukał inną lokalizację, bo w Wynajem było i ciągle drożej i warunki wynajmu ciężkie. Dogadywanie się z p O. jeszcze trudniejsze. Odradzam

Weronika
@Gość

Czy trudne dogadywanie się z właścicielem, to dotyczy klientów, którzy wynajmują, czy też jest pracowników? Jest trudny, z powodu wymagań czy chodzi o kłopoty językowe i z wypowiadaniem się? Jak może wynajem zdrożeć, skoro na umowie jest podana cena, która została zaakceptowana?

Stanisław
@Gość

Współpracuję z p. Janem już 15 lat i nigdy nie miałem problemu z dogadywaniem się. Zawsze kiedy potrzebuję p. Jan służy pomocą. Profesjonalna obsługa i godna polecenia firma.

klient

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalne podejście i szybka obsługa. Wynajęcie biura przebiegło bez żadnych zastrzeżeń. Polecam:)

panTadeus

Jan Osmoła jest kosmicznie oderwany od rzeczywistości. Zbiegiem okoliczności - jest mały i oferuje małe zarobki.

Najemca

Jan Osmoła jest oderwany od rzeczywistości Wszędzie zamykane firmy w związku z pandemia wszyscy rozmyślaja co dalej, a biznesmen osmoła roznosi podwyżki czynszów. jego koronawirus nie dotyczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń - Kraków

• Jak się pracuje w Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń?

Jan Osmoła Wynajem Pomieszczeń
  • Pana Tadeusza 4