Grzegorz Turnau Grupa

Kraków

Opinie o Grzegorz Turnau Grupa

amanda w 2016-08-06 22:44
rozważam rozpoczęcie u państwa kariery jako recepcjonistka, mam już pewne doświadczenie w branży hotelarskiej, chciałbym się jednak najpierw dowiedzieć jak to jest konkretnie u państwa jeśli chodzi o szczegółowe wymagania wobec recepcjonistek, prosze o odpowiedź
A. 2016-11-26 00:26
Najgorsze miejsce na pracę! Gość wyzyskuje ludzi, potem po kilku miesiącach zwalnia i czerpie z tego przyjemność. Obłuda i fałsz!
zulugula 2017-01-22 13:15
Potwierdzam - szef firmy ma ludzi w glebokim powazaniu, nie docenia nawet bardzo dobrych pracownikow, najpierw cos zleca do wykonania, a pozniej gdy ktos juz to zrobi to zmienia zdanie albo calkiem zaprzecza ze kazal wczesniej cos takiego zrobic. Juz nie mowiac o tym, ze oszczedza na pracownikach jak tylko sie da. Musze przyznac ze rzadko spotyka sie takich toksycznych ludzi. Unikajcie Turnau bo bedziecie musieli pracowac w stresie, byc do ciaglej dyspozycji, a i tak was predzej czy pozniej zwolni mimo efektow pracy.
Zostaw swoją opinię o Grzegorz Turnau Grupa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Turnau Grupa