Opinie o VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński w Sokolniki Gwiazdowskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński w Sokolniki Gwiazdowskie

Luidzi Nowy wpis

Wygląda na to, że firma jest aktywna ale patrząc na to forum miałem inne zdanie. Warto starać się o pracę w firmie?

one Nowy wpis

No oczywiście, że nie mają najniższych stawek. Ja bym nawet powiedział, że zarobki nie są takie najgorsze @hu.

marek Nowy wpis

Wiecie, najniższa krajowa, to jest to, co oferuje Nam państwo, jest to stawka jak najbardziej uczciwa, pamiętajcie, że są firmy, które płacą mniej i próbują coś oszukac, mamy kryzys w kraju, to może warto docenić, to co daje Virgo, przecież nie trzeba godzić się na takie stawki, chętnych pewnie i tak znajdą.

Owitek Nowy wpis

Za najniższą krajową wcale bym się nie zastanawiał żeby tam pójść do pracy. Prawda jest taka, że w Polsce wiele osób jest niedocenianych czy to pod względem finansowym czy rozwojowym. Mam nadzieję, że Virgo daje spore możliwości do póki pracownik sam chce osiągać jakiś sukces. Powiedzcie co dają na start. Jakiś socjal, multisport?

Firma VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy moze ktoś teraz pracuje w tej firmie mam pytanie czy warto wogole tam isc do pracy bo jak czytam te opinie to sie coraz wiecej zastanawiam prosze o uczciwa opinie

Krysia

Mnie pracowało się bardzo dobrze, miło wspominam. Kasa taka jak wszędzie za pracę fizyczną. pozdrówka

Beata

Praca spoko, wypłaty regularne.

frużelcia

Praca tam jest ok, fizyczna ale nie ciężka. Z umowami normalnie, okres próbny o umowa na etat. Ja byłam z pracy b. zadowolona. Atmosfera normalna. Szef to szef a nie przyjaciel. Polecam i pozdrawiam.

buras

Witam, jak na pracę fizyczną bardzo okej. Z tymi umowami lub ich brakiem to bzdura totalna. Polecam

mamamia

Również nie mam nic do tej firmy! Wszystko okej:)

arabika

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami! Pracowało mi się tam bardzo dobrze i polecam innym. Jak to zawsze jest negatywy wypisują Ci którym się pracować nie chciało:)

NIE LUBIE DUPOWŁAZÓW

tygrysiatko - 2012-05-13 21:15:00 Witam , nie zgadzam się z negatywnymi opiniami !!! Pracuje obecnie w tej firmie i bardzo jestem zadowolona , praca w normalnych warunkach i godz nic nie trzeba tyrać jak opisuje koleżanka po złości co została zwolniona a korzystała jak mogla ... Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie zagrzeje miejsca .Pracodawca ok.PolecamTA FIRMA POŻAL SIĘ BOŻE JESZCZE ISTNIEJE ? JUŻ DAWNO POWINNI Z NIĄ ZROBIĆ PORZĄDEK SZEFOSTWO UWAŻA LUDZI ZA WOŁY ROBOCZE BO SAMI JUŻ MAJĄ SWOJE LATA I GŁUPICH SZUKAJĄ I TAKICH ZNAJDUJĄ I MAJĄ ,OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY I NIE WIADOMO CO JESZCZE A PRAWDA JEST TAKA ŻE (usunięte przez administratora) ALBO PRACUJESZ PRZEZ X-CZASU NA UMOWĘ ZLECENIE CO GORSZA BEZ ŻADNEJ UMOWY ALBO NIESTETY PRACY NIE MA I DO TEGO JAKIE WYMAGANIA CHOCHOCHO. JEŻELI JUŻ KTOŚ SIĘ ODWAŻY I ZDECYDUJE PÓJŚĆ TAM DO PRACY TO MAŁA RADA UWAGA!!!! CO SIĘ MÓWI I O KIM SIĘ MÓWI (usunięte przez administratora) O ILE JESZCZE TAM PRACUJĄ A PEWNIE PRACUJĄ BO WIEDZIAŁY DOSKONALE JAK SIĘ SŁODZI SZEFOSTWU ps. to nie są złośliwe opinie tylko prawdziwe,pytanie zasadnicze dlaczego wciąż szukają nowych pracowników ? bo rzadko kto jest tak głupi żeby dać się wykorzystywać za marne grosze!!!!! tam nie ma ani normalnej umowy ani normalnego wynagrodzenia POZDRAWIAM WSZYSTKICH JAK I W SZCZEGÓLNOŚCI DWIE PANIE (usunięte przez administratora) ..

tygrysiatko

LALALA

ludzie wszystko tylko nie ta falszywa firma i ludzie ktorzy w niej sie znajduja,mozna sie na nich przejechac i to baaaardzoooo...nie dajcie sie tam wciagnac OSTRZEGAM i NIE POLECAM

olalala

Jestem jaknajbardziej za wypowiedziami negatywnymi.Pracowalam tam,wiec wiem cos na ten temat.Pracodawca i jego zona wykorzystuja pracownikow jak tylko moga pod kazdym wzgledem.Nie polecam tam pracowac!!!!No chyba ze ktos lubi prace z nieuczciwymi pracodawcami,to jaknajbardziej jest to miejsce dla takich osob.

lala

NAJGORSZA FIRMA POD SŁOŃCEM...DRUGIEJ TAKIEJ NIE MA

hejek

Absolutnie się nie zgadzam z negatywnymi opiniami. Są bzdurne i wyssane z palca. Wylatuje ten kto nie pracuje. Ja nawet na macierzyński poszła bez problemu, więc nie rozumiem tych nieprawdziwych negatywnych opinii. POLECAM SERDECZNIE tego pracodawcę!

mała

Zgadzam sie jaknajbardziej z pracownikami negatywnych opinii....to nie praca,to kolchoz pracy DOSŁOWNIE tak jak piszecie.

XXXXXXXX

Witam zgadzam się z poprzednimi opiniami dotyczącymi tej firmy szału tam faktycznie nie ma,na początku oj jak to u nas jest dobrze ile to można tu zarobić pierwsza umowa zlecenie następna na stałe,i zaczynają się chocki klocki,podburzanie pracowników jednego na drugiego itd. w poprzednich opiniach jest dosłownie zawarte wszystko więc bez sensu pisać to wszystko jeszcze raz.Jak chcesz wiedzieć jak było w kołchozach serdecznie polecam,przydała by się tam SOLIDNA I SZCZEGÓŁOWA KONTROLA.

pracodawca w porzadku?hihi dobra sciema.Obiecuje umowy a nic w tym kierunku nie robi.Umowe dostaje ta ktora w tylek wchodzi.Ludzie nie dajcie sie pracodawcy,bo na poczatku tylko dobrze spiewa...pracowalam tam,wiec wiem cos na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński - Sokolniki Gwiazdowskie

VIRGO Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Jerzy Krzywiński
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • TRUSKAWKOWA 9
    62-021 Sokolniki Gwiazdowskie