Opinie o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

On

Większość tych ludzi których wypowiedzi są negatywne na temat pracy Pulsar, jest to ich pierwsza praca, bądź ich bagaż życiowy jest zbyt mały. Jestem pracownikiem już jakiś czas i nie mam na co naprawdę narzekać. Raczej za co pochwalić.

Xxx
@On

No tak jak siedzisz za biurkiem i pierdzisz w stolek to naco masz narzekac popatrz na tych ktorzy pracuja fizycznie na produkcji to wtedy napewno zmienisz zdanie

ela

Ta firma to jedna z większych patologii jakie w życiu widziałam!

XXX

Wszystko się zgadza we firmie panuje duża rotacji jedni sami odchodzą a drugich zwalniają bo nie spełnili oczekiwań firmy . Spełnienie oczekiwań firmy to pracować z prędością bolidu F1 błyskać pomysłami jak usprawnic produkcje i robić więcej szybciej . Nowi pracownicy mają za mało czasu na nauke a jest się czego uczyc . Oczekują by robili jak starzy z wieloletnim doświadczeniem . Zresztą kto pracuję dłużej ten wie o czarnych piątkach ..Firma pulsar słynie z zwalniania i nieprzedłużania umów dzis masz praca a jutro przyjdą i cię zwolnią . Na chwilę obecną praca nie jest stabilna mogą z tobą zrobić co chcą kiedy chcą . Widac ze postawili na produkcje masową ich celem nie jest dbanie o ludzi i dobrą opinie ich celem jest jak największa produkcja w jak najkrótszym czasie za jak najmniejsze koszty skoro mają pracownika który robi 100 szt/h a jest ktos kto zrobi 110/h to zwolnią tego co robi 100 i tak w kółko jak znowu bedzie ktos kto zrobi 120 szt/h to zwolnia tego co robi 110 i tak się interes kręci w firmie Pulsar .

Niewiadomoskad
@XXX

Bo jakbyscie nie zauwazyli to Ci co robia wiecej a chodzi o magazyn jada na uzywkach... I zwolnili go a podobno maja go przyjac od nowa a jest chory psychicznie...to powodzenia mu zycze i reszcie!!

Psych
@Niewiadomoskad

I zwolnili go a podobno mają go przyjąć od nowa. A jest chory psychicznie. Ha Ha Ha Powodzenia. Idź tam z kad przyszłas Czyli NIEWIADOMOSKAD

Karol

@Niewiadomoskad, piszesz z perspektywy obecnego czy byłego pracownika firmy PULSAR Bogusz Krzysztof? Przypominam, że na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców. Jeśli takową posiadasz - zachęcam do napisania jej. Co jeszcze moglibyście dodać na temat tego pracodawcy? Czy w firmie prowadzone są obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Maniek
@Karol

Dlaczego wypytujesz o takie rzeczy ? Po co Ci te informacje ? Czy masz zamiar je w jakiś sposób wykorzystać ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Instalator instalacji elektrycznych - niskoprądowych w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Trololo

To się ciesz że nie pracujesz

Alimenciarz z bochni z osiedla

Nikomu nie polecam tej firmy! Jeden na drugiego donosi do szefa ! Kamer to nie ma tylko w Wc a tak to są wszędzie do tego kierownicy maja dostęp do monitoringu na telefonia komurkowych i poza godzinami pracy obserwują co się dzieje i nagrywają filmy !! O umówię to zapomnij ! Na rozmowie wszystko pięknie ładnie a po jakimś czasie dostaniesz zwolnienie i noe podadzą Ci przyczyny !!! Będzie jak dawniej ze kartki z przyjęciami do firmy pulsar będa wisiały w każdym sklepie w promieniu 30 km. Nie polecam nikomu !!!

Maniek
@Alimenciarz z bochni z osiedla

Utrudniają na każdym kroku byle byś wyszedł urypany jak bydło i rąk nie mógł podnieść ciągle zebrania ludzie nie spełniają oczekiwań chociaż wyciskają siły do granic możliwości. Mam wielką nadzieję że ta śmieszna firma upadnie szybko . Nie wróżę długiej kariery i żeby Ci wsZyscy pozal się boże kierownicy wylądowali na etatach za najniższą krajową

Gggggggggg
@Alimenciarz z bochni z osiedla

Firma Pulsar nie zdaje sobie sprawy co to jest RODO? Każdy pracownik może to zgłosić a konsekwencje były by bardzo duże . Nie do pomyślenia jest by nagrywać pracowników a później odtwarzać to gdzie kolwiek

Karol

@Negatywny, bardzo proszę o rzeczowe, merytoryczne i kulturalne wypowiedzi na forum. Długo już pracujesz w PULSAR Bogusz Krzysztof? Czy w firmie jest obecnie tak dużo pracy, skoro piszesz, że tempo jest naprawdę wysokie? To chyba dobrze, że nie ma przestojów? @Trolololo, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Jesteś pracownikiem tej firmy?

Trololo
@Karol

A Ty pracujesz ? Bo chyba (usunięte przez administratora) wiesz co dzieje się na produkcji tylko siedzisz na ciepłym krzesełku sącząc kawkę. Wejdź zobacz popracuj wtedy się wypowiadaj

Negatywny

Zapierdal**anka idzie pełna . W firmie pulsar bieganie jest juz za wolne . Tepo coraz wieksze nie da sie normalnie pracowac. Na lakierni jest jakas maskara ciągle narzekanie i spiny . Szkoda słów traktuja ludzi ja jakies go*no

Trolololo

I znowu nieprzespana noc i znowu zmarnowany dzień :)

Karol

@Zik, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w PULSAR Bogusz Krzysztof, ale wypowiadając się na forum, bardzo proszę, nie obrażaj nikogo. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin , który akceptujesz publikując swój komentarz. @Anka, rozumiem, że taka sytuacja była Twoim udziałem, tak?

Karol

@lan, dlaczego? Czy to oznacza, że w firmie panuje niezbyt przyjemna atmosfera? Jeśli tak, to co jest tego przyczyną? @Anonim, rozumiem, że zwolnienia leżą po stronie pracodawcy, tak? Dlaczego tak się dzieje w firmie PULSAR Bogusz Krzysztof? Mógłbyś coś powiedzieć na ten temat?

Zik
@Karol

A kto może powodowac atmosferę? wiadome ,że ludzie niektórzy (usunięte przez administratora) ,że aż głowa boli większośc tam jest chora na łeb!

Anka
@Karol

Jak się zwalniasz to nawet nie zapytają dlaczego, więc nie zależy im na ludziach.

Zwolnienia zwolnienia lecą jak złoto lepiej niż grzyby po deszczu a potem problem bo ludzi brakuje . Szefostwo oczywiście nie widzi żadnego problemu robią z ludźmi co chcą jak chcą . Jestem ciekaw czy aby teraz do pulsara spływają cv .

Karol

@Coś się dzieje @XYZ z jakich powodów według Was pracownicy się zwalniają? Czy chodzi o nieodpowiadające warunki zatrudnienia, niestabilną pracę czy może winna jest atmosfera panująca w firmie? Jeśli napiszecie jak to wygląda z perspektywy pracowników, z całą pewnością będzie to cenna informacja dla osób, które chcą wysłać do PULSAR spółka jawna Bogusz Krzysztof swoje cv.

lan
@Karol

O atmosferze mówić się nie chce ,może opowiem jak mi się zechce!

Coś sie dzieje

Widać że coś pogorszyło się w Firmie jedni sami się zwalniają lub są zwolnieni od tak bez powodu .

XYZ

Pulsar zastosował nową taktykę motywacji pracownika jak ci się nie podoba to się zwolnij . Metoda skuteczna w 100 %

Xcvb
@XYZ

Hahaha HahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahHahahahhHahAAaaaaa a jakże :D

Źródlana

Nie ty jedna.

Jusi

A czy któraś z tych nowych co odchodzi powie prawdę dlaczego? czy wymyślają jakieś dziwne powody! Mam dość gnojenia i znęcania się psychicznego przez starsze koleżanki!

Z boku widac
@Jusi

Jedna byla taka co sie postawila to owszem uzyskala pomoc w postaci uwolnienia sie od babki ale co z tego jak tylko miala dalsze problemy i krzywe spojrzenia od innych i falszywe geby to sie zwolnila poszla na lepsze.

OdwagiBrak
@Z boku widac

Nie było takiej która się postawiła przynajmniej za moich czasów w tej firmie czyli do polowy 2017! Każda podkuliła ogon i odchodziła bo nie chciała się meczyć! W kadrach wcale nie pytają czemu odchodzisz! Ich to nie interesuje więc same też nie mówiły.

Normalna
@Z boku widac

Ale chrzanisz, nie opowiadaj pierdół bo nikogo nigdzie nie przenieśli i nikt nigdzie nie był. Zajmijcie się robotą! Nie kłamcie tutaj na formum bo ludzie nowi wchodzą i czytają. Później się dziwić, że pracowników brak. No jak się naczytają takich głupot to nie dziwota. Pulsar dobrze płaci, nie ma większych problemów w atmosferze oprócz po prostu codzienności. Znowu nie przesadzajcie z tym "wyzyskiem" i "gnojeniem"

Normalna
@OdwagiBrak

Tak? Ciekawe! Bo ja sobie nie pdzypominam żeby ktoś przez kogoś się zwalniał!

proste
@Jusi

Skoro masz dosc to idz do szefa albo sie zwolnij:););););):)

Były
@OdwagiBrak

Jedna się postawiła i wszyscy wiedzą o kogo chodzi ale to nic nie dało bo inne się potem po niej woziły ,reszta faktycznie podkuliła ogon i wolała odejść albo cierpia w milczeniu!

Jusi
@proste

Juz się zwolniłam!!!!

Do normalna
@Normalna

To kiepsko ogarniasz i słabą masz pamięć

proste
@Były

To isc za przykladem i sie postawic. Ale nie bo wam tak dobrze. Jakby bylo wam zle to byscie walczyly o swoje albo zmienily prace. A nie tylko ciagle narzekanie miedzy soba ale (usunięte przez administratora) robienie aby byl efekt. Ja odkad pracowalam jeszcze zadna sie nie postawila ale tylko narzekania. A kto to ma wiedziec jak jest skoro wy milczycie? A pozniej pretensje ze firma nie pomogla. Taka prawda. A co do baby ktora sie postawila - dobrze! Szkoda ze sie po niej "wozily". Baba miala leb na karku. O ile to prawda ze sie postawila

No chyba nie
@proste

Jak masz gadać tego typu tekst to weź się zamknij trollu! Bo najwidoczniej nie pracujesz i nigdy nie pracowałaś/łeś tutaj to Ci się łatwo mówi. Więc weź wyjdź jak masz pouczać. Ona poszła to poszła. Miała siłe na to to poszła a inni nie muszą.

Mała

Oj tam montaż to jest taka zmiana ze nie robi 10 wiecej ale duzo wiecej i nie ma czasu na nic poprostu porażka jak można tak tyrac wsciekłe mrówy !!!!

mia

I bardzo dobrze niech przyszli pracownicy widzą w co się pakują!szkda czasu,nerwów i fatygi!Pierwszy tydzień są miłe żeby zrobić dobre wrażenie a potem by cie z.a.j.e.b.a.ć chciały jakby się dało! wredne i chamskie myślą ,ze jak mają wprawę to moga innych tępić i ścigać!!!a niektóre te co zostały po próbnym to gorsze od brygadzistek i ich zastępczyń!

Inny

To że pulsar dobrze płaci to inna Kwestia . Tylko szkoda ze nie wspominacie o tym jak Pulsar zwalnia . I jak jest naprawdę niech ludzie czytają i wiedzą jak jest . Nie przedłużanie umów zwolnienia umowy na 3 na 6 miesięcy taki jest pulsar nie ma w tej chwili stabilności .Co z tego że płaci w miarę ok jak popracujesz chwile a potem cię zwolnią ? co z tego mamy ? W dodatku niestety ale na montażu trwa wyścig sami sobie podkręcacie tempa bo byle zrobić 5 szt więcej i następnego dnia to samo . Młode dziewczyny które przychodzą nie są robotami a starsze pracownice specjalnie podkręcają Tempa żeby pokazać jakie to one nie są . Rok czy dwa temu było ok ale teraz wiele się zmieniło .Dziewczyny z góry się zwalniają dlaczego ? przychodzą do pracy pracować a nie dożerać się wysłuchiwać szybciej za wolna jesteś .. itp praca powinna być pracą a nie walką o przetrwanie każdego dnia przecież tak się nie da . Tylko że niestety pewni ludzie tam tego nie rozumieją i nigdy nie zrozumieją a atmosfera i warunki będą sie pogarszać . Taka jest prawda smutna ale prawda .

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar K. Bogusz sp.j. - Siedlec

• Jak się pracuje w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulsar K. Bogusz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Pulsar K. Bogusz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • 150
    32-744 Siedlec