Opinie o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Kazimierz R

Zakład spoko, szefostwo spoko, tylko szkoda że tak mało kasy za tak ciężką pracę po nocach i nie tylko. Pozdrowienia dla Łysego i Szefa :)

T

Bardzo dobra firma z dobrym podejściem do pracownika. Praca zmianowa ale rekompensowana oferowanymi pieniędzmi.

Lysy

Ok dzięki

Xoxo o

Hmm czy firma motywuje ? Owszem ucinajac pół wypłaty ,Czy panuje dobra atmosfera ? Jasne człowiek człowiekowi wilkiem . ktoś słodko pierdzaco mówi ci coś pozytywnego a za plecami robi Cię w wała i tylko patrzy jak Ci dowalic mimo iż cały czas robi do CB maślane oczy . przechodząc z hali do hali można ludzi policzyć na palcach jednej ręki gdzie firma zatrudniała około 200 pracowników , niektórzy już widzieli co się świeci i w porę szukali nowej pracy a reszta zastraszona siedzi i martwi się co przyniesie kolejny dzień czy może pan wielmozny szef pan i władca wezwie na dywanik i podziękuję za lata pracy gdzie zspieprzałes jak wół w lecie w 40 stopniowym upałe w plastikowych ubraniach od firmy gdzie pot lał Ci się po (usunięte przez administratora) ;)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Instalator instalacji elektrycznych - niskoprądowych w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Lysy

Ja też dostałem ale 5cio miesięczną

Zwolniony

Czy ktoś dostał odprawy bo z tego co wiem to nie wszyscy

Gosia
@Zwolniony

Ja dostałam w wysokości 3 miesięcznych wynagrodzeń, ale słyszałam że niektórzy dostali więcej. Ktoś ma jakieś pewne informacje?

QWERTY

Do wszystkich "pokrzywdzonych" w kwestii wypłat mam pytanie: czy nie lepiej dostać część wypłaty niż żadną? Naprawdę tak trudno zrozumieć, że w obecnej sytuacji takie rozwiązanie jest konieczne? A jeżeli nadal czujecie się pokrzywdzeni to może warto pomyśleć o zmianie miejsca pracy? Oddajcie swoje miejsca pracownikom, którzy chętnie wrócą bez zastanowienia i będą pracować nawet za 1/3 wypłaty... Jeżeli takie z Was "kozaki" na anonimowym forum to miejcie te odwagę również w rzeczywistości i odwiedźcie Szefa osobiście - przekażcie mu twarzą w twarz że nie zgadzacie się z obecnymi warunkami pracy i dziękujecie za współprace... no bo po co to ciągnąć skoro jesteście niezadowoleni i okropnie pokrzywdzeni? Nikt nikogo na siłę nie trzyma przecież, nie odpowiada - zmieniam pracę, pracuję - szanuje ją i nie piszę idiotycznych komentarzy. Zanim usłyszę masę obelg pod hasłem: "Szef to twój wujek", "piszesz jako ktoś z biura", "pewnie dostawałaś trzy razy więcej niż my" ... to rozczaruje Was, z góry musicie sobie darować takie wpisy bo byłam zwykłym "szarakiem" w tej firmie, Szef nie jest moim wujkiem, nie pracowałam w biurze, byłam zwykłym pracownikiem i jak wiele innych osób w obecnej sytuacji zostałam zwolniona... ale zamiast strzelić focha, zmieszać Szefa i firmę z błotem BO ZOSTAŁAM ZWOLNIONA nie, nie zrobię tego bo uważam, że jest to jedyna normalna firma w której było mi dane pracować do tej pory i jedyne co mogę dziś powiedzieć to dziękuję... dziękuję za współpracę. Moim zdaniem tylko ludzie bez kompletnego doświadczenia życiowego nie docenią takiej pracy, po prostu nie macie porównania jak jest w innych miejscach pracy, niekoniecznie tylko produkcyjnych, ja mam porównanie i naprawdę zawsze z szacunkiem będę wspominać te firmę mimo, że zostałam zwolniona... więc podsumowując nie kompromitujcie się już więcej swoimi wpisami które są żenujące ;) Otwórzcie oczka na otaczającą rzeczywistość i ... pokory, pokory Wam życzę ;)

@QWERTY

W pełni popieram i się podpisuje również pod ta wypowiedzią !

Łuun

Łuun
@QWERTY

@Pracownik W pełni się z Tobą zgadzam. Jak jest praca, to jest super, jak pracy nie ma to zaczyna się wyciąganie brudów. Chyba nie jest tak źle, skoro przez tyle lat, z własnej woli, zwolniło się łącznie parę osób.

Czy pracodawca Pulsar K. Bogusz sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Biały

Tak ostatnio MEGA połową wypłaty, gdy pracuje się cały miesiąć. jest moc

Zmotywowany

Jak sam nie wypiszesz urlopu (bo oczywiście to ty chcesz iść na urlop, a nie wysyła cie pracodawca) Bogusz zmotywuje cię wypowiedzeniem. Jego zdaniem każdy w tym czasie marzy o pracy za minimum więc czemu miałbyś nie skożystać nawet z bezpłatnego urlopu, Każdy z nas ma tylko całą RODZINĘ na utrzymaniu.

Barabus

Ale nadal masz wypłatę niektórzy nie mają roboty a wypowiedzenie się skonczylo

Donosicielka

Ja też pozdrawiam Bogusia kijem i niech w tym co niewolnikom wyrządza zgnije.To taki chamowaty kołek i zerujacy na innych matolek:D.

Barabusbsrsbus

Też zostałem zwolniony prawie jako pierwszy i takiego szefa życzę wszystkim super warunki spoko kasa szanujcie to co macie pozdrawiam Pana Bogusza i calom załogę

Smutna
@Barabusbsrsbus

Ja też zostalam zwolniona chętnie wrócę dobrze piszesz super szef i pieniądze również pozdrawiam Pana Bogusza

Krzyś

Kochani, dziękuję Wam za lata wytężonej pracy. Dzięki Wam właśnie spłaciłem ostatnią ratę za Audi. Trzeba wierzyć w siebie i ciężko pracować na sukces! Jeśli będziecie wystarczająco ciężko pracować, to na jesień kupię nowe Audi :*

Dorota
@Krzyś

Widzisz miałem na coś luknąć fenks za przypomnienie :)

Największy Podpierdalacz

Straciłaś pracę to przyjmij to z honorem i poszukaj nowej o ile masz jakiekolwiek ambicje a nie wypisuj bezsensowne komentarze (usunięte przez administratora) piz*o

@Największy Podpierdalacz

Jeszcze pracuje tak jak i Ty. Zobaczymy jak długo jak się patrzy co się dzieje.

Podpierdalacz
@Donosicielka

"Jeszcze" więc doceń że masz źródło dochodów w trudnych czasach a nie (usunięte przez administratora)ze Ci źle

@Podpierdalacz

Dokładnie ja też zostalam zwolniona dobrze mi się pracowało dziękujcie szefowi że macie pracę jemu też jest ciężko ja byłam zadowolona i chętnie bym wróciła

@Podpierdalacz

Tylko że te trudne czasy nie spowodował koronawirus. On są już bodaj od ponad roku jak się nam mówi że nie ma roboty.

Qqqqqqq
@Największy Podpierdalacz

Sikam na Ciebie ciepłym moczem sram mokra kupą pseudo kierowniczku ;)

Solidarny
@Podpierdalacz

odrazu widać że jesteś z kadry zarządu :)

Solidarny

Szczerze ? Co Mam napisać? Wyrażę to tak jak ...wy cala Kadra zarządu na czele bez zadnych wulgaryzmów. Jesteś Bandą idiotów tu można wyrazić swoja opinie.Bo chcieliście rozmawiać tak? Tak było na spotkaniach Szefie prawda?Mam nadzieje ze To czytasz .Pomysły by usprawnić produkcje za co są nagrody. Czy zapytał ktoś porozmawiał ktoś zrobil dyskusje na temat jak obniżyć koszty w firmie z zaistnialą sytuacją, Byśmy wszyscy mogli wyrazić zdanie. Jest Tyle pomysłów ale taka prawda ze robicie wyzysk. Nie słuchacie ludzi. Nie dacie porozmawiać.Kierownicy przeżarci władzą niech każdy kierownik bedzie teraz na każdy stanowisku dzień i popracuje by zrozumieć ludzi.Bo tyle nienawiści jest w tej firmie ze końcu komuś stanie się krzywda , gdyby kazdy starał sie o dobro firmy firma moze by inaczej funkcjonowala,wieksze dochoty przynosila. Ale nie bedzie Bo dbacie o swoje dobro. Skoro solidarnie ucieliscie wyplaty to nam to udowodnijcie wkoncu jestescie spolką jawną i odpowiadacie wszystkim co macie za sytuacje firmy a ratujecie sie naszym kosztem :) zero dbalosci o pracownikow zaślepione oczy kierownikami.Tyle jest Warta ta produkcja.jezeli chodzi o etaty nienpodjeto zadnych dzialan by je ratować.poprostu nie przedluzono umowy :). ciekawe czy bedzie tak jak powiedzieli. Bedziemy sie starac w pierwszej kolejnosci o pracownikow ktorych utracilismy.fajna sytucje byscie mieli. Gdyby ktoś przyszedl na spodkanie o ponowne przyjecie do pracy i napluł wam w twarz byscie poczuli pogardę ktora spotyka nas.Wystawić ludzi w najbardziej potrzebujacym momencie.inni pracodawcy tez tak robią ale nie trzeba być jak inni Trzeba byc lepszym.Ale was na To nie stać pomimo ze macie nasze pieniadze:)

Maverick

"Brawa" dla właściciela za połowę wypłaty na koncie.

Krzyś
@Maverick

Polecam się

Janusz

Kilkadziesiąt ludzi przed świętami straciło pracę, a reszta choć pracowała na 100procent otrzymała wypłatę na 50% tylko pogratulować. Pierw tnie się dochody u tych co na produkcji zarabiają najmniej. Dziękujemy za biedne święta.

gosc
@Janusz

ja pragnę tylko dodać, że nie tylko na produkcji pensje poszły o 50%. niektóre osoby dostały jeszcze większe cięcia

Skwaszony

Z tego co wiem to wypłatę dostaje się za przepracowany miesiąc... Skoro pracowało się na 100% i w niczym nie zawiniło się to dlaczego pensje (premie) są zredukowane o 40% albo więcej? Czy aby na pewno jest to spowodowane spadkiem obrotów? Czyżby pracownicy mieli teraz płacić za błędy zarządu, niepotrzebne inwestycje czy zaniechania?

News

Celebryta nakupował maszyn, ostro wprowadza 5S ale ludziom za normalną miesięczną prace daje głodowe pieniądze. Jegomość Prezes przez duże P.

jacek

Czego się wymaga od stanowiska realnie Elektronik Pulsar Sp.j.O firmie Wymagania z ogłoszenia są chyba dla dzieci które ledwo skończyły szkołę nie koniecznie o profilu elektronicznym. Czy elektronik z technicznym wykształceniem i doświadczeniem 25 letnim z zakresu serwis i naprawa urządzeń, produkcja urządzeń doświadczenie z wielu dziedzin i kierunków elektroniki ma cokolwiek do robienia w tej firmie w której według opisu pracowników nie jest za wesoło. Na jakie max. wynagrodzenie można teoretycznie liczyć. czy w ogóle jest sens aplikować CV do tej firmy

@jacek

Odpuść sobie. Wynagrodzenie raczej przeciętne, w dodatku dostaniesz jakąś nie za wysoką podstawę, a reszta w premiach, które znikają według widzimisię kierownictwa i wyników firmy. Poza tym nie szanują ludzi.

Typowy januszex. W czasie koronawirusa zwalnia połowę ludzi z umowami na czas określony (każdy w tej firmie pracuje przez ok 2-3 lata na takiej umowie), a reszcie nakazuje noszenie jednorazowych maseczek po 3 dni. Krętacze i (usunięte przez administratora) Omijać na daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar K. Bogusz sp.j. - Siedlec

• Jak się pracuje w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulsar K. Bogusz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Pulsar K. Bogusz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • 150
    32-744 Siedlec