Opinie o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dalpo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dalpo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Etiśląsk

Witam Chciałbym aby odpowiedział mi ktoś z pracowników Dalpo, jakiego typu maszyny firma posiada do sztancowanie czystych etykiet? Lesko? Daco? może inna? Ładnych parę lat pracuję przy produkcji takich etykiet, ale powoli myślę o zmianie klimatu i rejonu zamieszkania, a że branża jest dość wąska to chętnie się czegoś dowiem. Posiadacie jakieś normy produkcyjne? Nie pytam o wynagrodzenie bo to kwestia późniejsza, ale jeszcze ciekawi mnie czy pojawił się kiedyś ktoś mocno doświadczony w produkcji etykiet? Liczę na odpowiedź pozdrawiam

@Etiśląsk

Jakie stanowisko Cie interesuje? Niestety nie znam marki maszyn, o które pytasz, ale mogę przybliżyć stanowiska na które obecnie Dalpo szuka pracowników. Rekrutują magazynierów, pracowników produkcji, mechaników w dziale utrzymania ruchu. Praca jest w systemie trzy-zmianowym. Więcej informacji na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dalpo-poznan-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp-k,2203. Napisz jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Zero0
@Etiśląsk

Na dzień dzisiejszy pracownik produkcji na stanowisku operatora maszyn sztancujących, który pracuje w firmie od roku, nie zarabia więcej niż 2500 na rękę... wnioski wyciągnijcie sami

@Zero0

Czy taki pracownik może z powodzeniem zwrócić się do pracodawcy o ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Jestem ciekaw, jak pracodawca reaguje na takie wnioski. Są pracodawcy, którzy chętnie rozmawiają na ten temat, jednak są również tacy, którzy nie lubią podejmować tego tematu.

Berberys
@Sebastian

Zwrócić zawsze się możesz ale zapomnij o podwyżkach w tej firmie

Dalpo Poznań
@Sebastian

Podwyżki wynagrodzenia są ściśle powiązane z rozwojem kompetencji naszych pracowników. Rozwój kompetencji jest omawiamy z naszymi pracownikami podczas oceny rocznej. Dodatkowo w trakcie roku można omawiać ze swoim przełożonym możliwości ewentualnej zmiany stanowiska, która wiąże się często ze zmianą wynagrodzenia na wyższe. Tym samym np. Pomocnik Zmiany może awansować na Operatora po zdobyciu odpowiednich umiejętności.

TomaszP

Ta firma to mało śmieszny żart, czasy głębokiego komunizmu przeplatane z wszechobecną biedą. Nic w tej firmie nie ma poza wypłatami w terminie. Nawet wypowiedzenia człowiekowi nie podpiszą żeby na siłę ludzi trzymać

@TomaszP

Trochę mało uzasadniłeś swoją wypowiedź. Mógłbyś podać konkretne przykłady, dlaczego w taki sposób oceniasz tego pracodawcę? Zdziwił mnie fakt problemów z podpisaniem wypowiedzenia, które składa pracownik. Jeżeli możesz, to rozwiń swoją wypowiedź.

TomaszP
@Sebastian

Wychodzi na to że mają straszne problemy finansowe bo wszystko dla nich jest za drogie, narzędzia za drogie, pomoce warsztatowe za drogie, części do maszyn za drogie, coś takiego jak BHP tam nawet nie istnieje

Stary Pracownik
@TomaszP

Tomek jedyne co potrafiłeś pokazać w naszej firmie to niechęć do pracy Wieczne narzekanie i przekleństwa Nie nadajesz się nawet do kopania rowów bo pewnie szpadel nie będzie ci odpowiadał Przez ten krótki czas twojej pracy widać że jesteś życiowym nieudacznikiem tyle w temacie

Tomasz
@Stary Pracownik

Życiowi nieudacznicy to pracują w Dalpo, fakt że wy do kopania rowów akurat się nadajecie bo kowala z wioski tylko do tego można wziąć, w dodatku (usunięte przez administratora) wynoszącej złom, nie wiem jak nisko trzeba upaść żeby kraść złom....

Pracownik biurowy

Podstawowa pensja w biurze jest na poziomie pracownika Biedronki. Nieco ponad 3000 PLN brutto. Nie polecam.

Byłem na rozmowie jakiś czas temu warunki tak jak przedstawiają wydają się spoko. W miarę bogaty socjal nie wiem jak z atmosferą zapewniali ze ok. Do wynagrodzenia podałem swoją stawkę(rozsądna) jest tylko ten jeden problem mialem być tam pomocnikiem oporatora maszyn i uwaga: operator jest na stawce akordowej,a ja mialem mieć godz. To co to za układ? Stawka godz a robota wykonywana jak w akordzie..

@Gość

Zgodziłeś się na takie warunki zatrudnienia? Czym jeszcze przekonała Cię firma Dalpo? Jak długo będziesz czekał na wyniki rekrutacji? Jeśli już się czegoś dowiesz i zdecydujesz się podjąć pracę, daj znać czy będziesz zadowolony z tej decyzji. Takie wpisy o atmosferze panującej w pracy i sposobie traktowania pracowników są bardzo cenne dla osób odwiedzających ten konkretny wątek.

Czy po rozmowie w Dalpo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Janek

Witam. Niech mi ktoś uswiadomi ile mozna zarobic w Dalpo ?

@Janek

Na jakim stanowisku? Firma Dalpo posiada różne stanowiska pracy, więc, aby ktoś mógł Ci dobrze odpowiedzieć na Twoje pytanie, to chciałbym, abyś sprecyzował swoje zapytanie. Możesz to zrobić?

Na stanowisku Pracownik produkcji / Operator maszyn

@Janek

Niestety nie znam dokładnej wysokości stawki godzinowej, ale pracodawca zapewnia wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa plus dodatek za dojazd, bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne, karta Multisport. Musisz być przygotowany na pracę w systemie trzyzmianowym z wolnymi weekendami. Daj znać na forum jeśli się zdecydujesz na pracę.

Jestem zdecydowany.

Maja

Znalazłam na stronie internetowej firmy Dalpo, że oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet socjalny. W jego skład wchodzi między innymi dofinansowanie na dojazd, wypoczynek letni i zimowy, bony lub premie świąteczne. Tutaj znajduje się pełen spis: http://dalpo.poznan.pl/jakim-jestesmy-pracodawca Co sądzicie o takim motywowaniu pracowników?

Farmer

Witam , jaka atmosfera panuje w dalpo na magazynie w niepruszewie? Ludzie zwalniają się? A wynagrodzenie średnie jakie na magazynie?

@Farmer

Będziesz starał się dostać do pracy w firmie Dalpo na stanowisko magazyniera? Przepraszam, że zapytam, ale zastanawia mnie, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Jest to związane z przejrzystymi warunkami zatrudnienia, które firma opisuje na swojej stronie internetowej? Czy może z zupełnie innego powodu? Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat.

Farmer
@Bogdan

Myślę o tej firmie i szukam informacji żeby w wpaść z deszczu pod rynnę i czy faktycznie jest tak jak opisują

@Farmer

Rozumiem. Mimo wszystko mógłbyś napisać, dlaczego akurat praca w firmie Dalpo Cię zainteresowała? Jest tyle miejsc pracy i tylu pracodawców, którzy poszukują pracowników, więc na pewno jest coś, co sprawia, że widziałbyś się jako pracownik akurat u tego pracodawcy. Co to takiego?

Farner
@Bogdan

A Pan pracuje w tej firmie ?

Pracownik działu obsługi

Dalpo to pracodawca godny polecenia. Pracuję od prawie 2 lat w dziale obsługi klienta zagranicznego i rozwinąłem swoje kompetencje językowe na bardzo dobrym poziomie. Jeśli chodzi o atmosferę to uważam, że jest bardzo dobra. Zdarzają się sytuacje stresowe, ale jak w każdej pracy trzeba umiejętnie obchodzić się ze stresem i spiętrzeniem zadań. Premie świąteczne oraz do podstawy wynagrodzenia są również zadowalające.

Dwuletni pracownik

Pracodawca godny polecenia- pakiet socjalny w pełnym zakresie(opieka medyczna, multi-sport, pożyczki , premie świąteczne), atmosfera wyjątkowo dobra.

On

Chamówa, wzajemne donoszenie między działami, atmosfera nie do wytrzymania, brak podwyżki od lat, nowi mają więcej od tych co pracują kilka lat, przełożeni wykorzystują i zwalają na innych swoje obowiązki, nie chcą dać urlopu, pensja głodowa.

Stary pracownik
@On

Zawsze można zmienić stanowisko rekreacja cały czas otwarta. Dla czego nikt nie chcę przyjść na Siaty można zarobić ponad 4000 na rękę.Ale trzeba zapi.....ać a to widać sie nie podoba takim delikwentą jak ty.

Też stary.
@Stary pracownik

Właśnie czasami pracownicy tego nie rozumieją, w Dalpo idzie zarobić, ale trzeba się narobić. Kaskada za ewidentny błąd to potrącenie 75 zł brutto (a dodatkowo trzeba naprawdę się postarać, aby ją zabrano). A dla przykładu premie za zmniejszenie odpadu były kilkukrotnie wyższe.

@On

Pensja zależy od wyników - jeśli za mało zarabiasz to znaczy że jesteś słaby/słaba. Nie znam przypadku aby ktoś nie dostał urlopu.

nowy

a ja mam takie pytanie, poniewaz chce sie zatrudnic w dalpo, jest moze jakas osoba dojezdzajaca z okolic grodziska wlkp, opalenicy do zakladu w rosnowie?

@nowy

Czy próbowałeś zadać to pytanie na lokalnym forum? Być może szybciej udałoby Ci się uzyskać informację na ten temat. Na forum opinii o pracodawcach GoWork.pl rozmawiamy o ogólnych warunkach pracy i zatrudnienia w Dalpo. Niewielu użytkowników będzie w stanie pomóc Ci w obecnej sytuacji.

Radek
@nowy

A na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić w tej firmie?

@Radek

Widzę, że uaktywniłeś się na forum i zadałeś pytanie związane ze stanowiskiem, na które chciałby dostać się użytkownik zadający pytanie w tym wątku. Pracujesz obecnie w firmie Dalpo? Mógłbyś napisać, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia? Brakuje informacji na ten temat, więc mam nadzieję, że uzyskam ją od Ciebie. Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że w związku z ciągłą rozbudową parku maszynowego oraz rozwojem firma Dalpo aktualnie prowadzi rekrutację na dwa stanowiska do biura w Poznaniu - Export Managera z językiem angielskim oraz Specjalisty ds. Sprzedaży. Podpowiecie, jakie wymagania należy spełnić, aby dostać się tutaj do pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dalpo Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Były pracownik :)

Atmosfera w firmie jest kiepska..trzeba uwazac z kim i o czym sie rozmawia. Nie polecam . Chyba ze ktoś lubi donosić. Wtedy bedzie dorabiać po 50 zł do wyplaty.

@Były pracownik :)

Co masz na myśli? Twój wpis jest nie do końca precyzyjny, czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej? Sugerując się Twoim nickiem, sądzę, że jesteś byłym pracownikiem firmy. Wobec tego, może coś się w firmie zmieniło od czasu Twojego odejścia?

Uu pani Karolina juz nic nie pisze czyzby sama prawda zostala napisana chyba tak niestety.. widxe pelno ofert pracy, w dodatku oferuja 1000 zl brutto jesli sie kogos przyprowadzi do pracy i zostanie ktos po okresie probnym a mimo to nikt nie chce przyjsc -jak myslicie dlaczego?? Piszcie smialo;)

@Marcin

Skąd to przypuszczenie? Czekam jedynie na merytoryczne komentarze użytkowników dotyczące warunków pracy w firmie. Prowadzenie dyskusji z osobami, które rzetelnie opisują sytuację w firmie jest dużo bardziej produktywne. Nigdzie nie znalazłam informacji na temat wspomnianych 1000 złotych brutto za polecenie pracownika. Czy mógłbyś podać źródło tej informacji?

@Karolina

Przepraszam bardzo a ja nie opisuje rzetelnie sytuacji w firmie? Jak juz nie ma pozytywnego komentarza to juz jest nieproduktywny? Pisze poprostu jaka jest prawda... niestety ale jak zawsze podwyzek nie bd, dalej bd donosic na siebie by dostac 50 zl i duzo duzo wiecej takze no ja juz zakoncze ten temat tu bo to i tak nie ma.sensu, a jedno pytanie mam,czy pani Karolina pracuje w dalpo? Prosze o szczera odpowiedź,jesli tak to wie pani gdzie sa informacje odnosnie tysiaca zlotych brutto.pozdrawiam i zamykam temat

@Marcin

Nic takiego nie powiedziałam zatem nie rozumiem skąd te negatywne emocje? Wspomniałam, że nigdzie nie znalazłam potwierdzenia informacji, które opisałeś i tak rzeczywiście było stąd moje pytanie o źródło. Nie pracuje w firmie ani nie działam w jej imieniu. Jeśli czujesz, że w firmie miały miejsce zachowania,które obniżały komfort psychiczny pracowników i masz na to świadków skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl Więcej szczegółów znajdziesz na stronie głównej.

Mlody

Oj widze ze jesli nie ma pozytywnego komentarza odnosnie pracy w dalpo tonjuz pani Karolina nie chetnie odpisuje czyzby pani pracowala w dalpo mysle ze tak;) ludzie dajcie podwyzki jakies bo kolejne wypowiedzenia juz wkrotce...

Mily

Jedynie co w tej firmie zwiazane z podwyżką to jest podwyżka nie wynagrodzenia a obowiązków... niesteyy takie realia.. coraz gorsze zlecenia to cięcia,więcej latania dzwigania, a wyplaty gorsze,jak ma czlowiek cos zarobic poprostu sie nie da..

@Mlody, być może w najbliższym czasie planowane są podwyżki? Czy jest to możliwe? Czy dodatkową płacę można uzyskać z nadgodzin? Czy nadgodziny przewidziane są wyłącznie dla chętnych czy może dla osób zobligowanych do wyrobienia konkretnych norm? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

@Karolina

To czy podwyżki maja byc w najblizszym czasie to niewie nikt bo nikt nie rozmawia na ten temat z pracownikami,a jezeli jest juz takie zapytanie to i tak bo dwoch tygodniach cisza.... mozna uzyskac place z nadgodzin to fakt,ale wiadoma sprawa musi byc duzo pracy zeby robic nadgodziny takze z tym bywa roznie... nie ma zadnych konkretow odnosnie podwyzek, czy tak trudno normalnie porozmawiac i przedstawic wszystko....

@Andrzej

Dziwne ze nikt nie pisze o nagrodach 50 zł , za kablowanie na kolegów ;) Zawsze mozna dorobić do wypłaty.

Mlody

I (usunięte przez administratora) nie chodzi o to zeby zapieprzac nadgodziny caly miesiac zeby otrzymac godne wynagrodzenie, tylko zeby przy normalnym czasie pracy wynagrodzenie bylo satysfakcjonujące, nie mowie zeby nie robic nadgodzin i wgl ale zrozum zeby utrzymac rodzine to przydały by sie wieksze zarobki niemowi o jakis kosmicznych podwyzkach czy cos nie zeby nadrabiac nadgodzinami,- wiadomo jesli jest opcja to warto. Ale jeski sa 3 zmiany albo nie ma pracy to jest niestety to nierealne a nie chodzi o to zeby 2 razy w roku zrobic sobie nadgodzinami wieksza wypalte tylko zeby byla zadowalajaca caly rok... tyle ode mnie

Mlody

Karolina dobrze napisalas byc moze sa planowane... jak zawsze a i tak ich nie bedzie nie oszukujmy sie... i andrzej dobrze odpowiedzial na twoje pytania.

Mlody

I jedno pytanie jeszcze jak krojczy-Operator maszynt moze zarabiac okolo 3 tys. przeciez to sie nie miesci w glowie.. w innych firmach pracownicy maja takie wynagrodzenia na stanowisku magazyniera czy tez pomocnika operatora.. tak zaraz pani zapyta dlaczego tam nie idzie nikt-nie idzie ponieważ dbaja o pracownika i chetnie ludzie tam zostają wiec nie ma miejsc w takich firmach i ciezko sie dostac.. TAK JAK KIEDYS DO DALPO... czasy sie niestety zmienily- wyplaty zamiast isc w gore to niestety ida w dol a wszystko wokol drozeje... pozdrawiam

Mlody

Od kilku lat wyplaty stoja w miejscu ba a nawet ida w dol przeciez wszystko drożeje ale wyplaty w tej firmie fakt sa na czas ale coraz gorzej sie tam dzieje... praca na produkcji ciezka troche ton dziennie czlowiek dzwiga.. a zeby kordynator cos zalatwil nie ma szans czesa gaciami zeby osc normalnie porozmawiac odnosnie podwyzki itp. No skoro od ponad roki sa te same ogloszenia o prace i brak chetnych to o czyms swiadczy niestety, a byla to firma gdzie warto BYLO KIEDYS przyjsc nie teraz.relefonicznie zupelnie inne warunki przedstawione niz w rzeczywistosci ... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dalpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dalpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalpo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalpo Sp. z o.o.