Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

numer

To co tu wyrabia jedna osoba podajaca sie za wiele osób nadaje się tylko do serwisu ŻAL.PL , nie podoba Ci się to zmień firme , przypominam Ci że nie jesteś czarny a oni nie są twoimi białymi panami, masz własną wole wiec znajdz siebie lepsza robote...proste

borsuk

[usunięte przez moderatora]. Ty też jesteś Super Operator wózka widłowego i rozwiązywacz krzyżówek.

zamiast rzucać obelgami przejdźmy do konkretów dlaczego wszyscy pracownicy nie mogą być jednakowo traktowani bez podziału na lepiej lub gorzej płatna robotę system akordowy z wyciągniętymi normami na maksa powinien być zastąpiony dniówką no i proszę zwrócić uwagę na rosnące wszędzie ceny a co z naszymi zarobkami??

inny

Hej "ww"! Ale sobie wymyśliłeś teorię... A poza tym, co to za zabawa " zgadnij kotku co mam w worku"? Ty jesteś największą żenadą. Domyślam się, że jesteś jednym z tych (usunięte przez administratora), co zgarniają lepszą robotę za włażenie (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

dzielny z ciebie pracownik skoro sam 1 piszesz za wszystkich i pewnie jeszcze nalezysz do związkuw prawdziwy z ciebie bohater

Hej ww jak określiłeś \"kolega\" pisze w imieniu wszystkich pracowników firmy pod rożnymi nickami gdyż to, co pozostali pracownicy przemilczają, "kolega" potrafi ująć w słowa

ww

Kolego jak już piszesz na tym forum to podpisuj się jednym nickiem, a nie udawaj głupa - piszesz pod kilkoma nickami i podajesz sie za różne osoby. Zobacz sobie, że wszystkie pisane przez ciebie opinie są dodawane w mniej więcej tych samych odstępach czasowych - nie raz po kilka jednego dnia - także odpuść sobie i nie pisz w imieniu wielu osób a podpisz się jednym nickiem, bo to jest żenada. Chcesz komuś udowodnić jak to źle w twojej firmie i jak duże problemy są w firmie, podawajac się za różne osoby. Wyluzuj bo jak na razie to bawisz się w zgadnij kotku co mam w worku.

z zewnątrz

Czytam to od jakiegoś czasu ... .Widzę u Was to samo co w naszej firmie. Nowy prezes stara kadra . Prezes który nie wie co się w firmie dzieje długo już nie będzie prezesował . U nas pewnego dnia obudził się "z ręką w nocniku" , a dyrektor zajął jego miejsce ... , ale dobrze wyszkolił "swoich" ludzi . Teraz oni pod nim "kopią" . Ciekawe jak długo się utrzyma . Trzymajcie się ludzie . Jesteśmy z Wami !!!!!!!!!!

ollla

forum to jest pomysł

i ha ha

No glonojady przez chwilę musiały być szczęśliwe jak im poznikało. A tu klops. Dalej piszą. Całuję rączki panie prezesie, wyczyscić buciki panie dyrektorze, do tego tylko się nadają. I do gorzały. "O" tylko jeszcze wilczura załatwić to nawet z akwarium nie będzie musiał wyłazić.

założymy własne forum a wtedy szok ........ nie usunie.....

ha ha chyba cała załoga Indukty czyta ten wątek łącznie z prezesem :) (widzę ze wcześniejsze komentarze zostały usunięte wiec ktoś musiał interweniować) Niestety prawda boli !!! Tak układy rodzinne,kolesiostwo,pijaństwo na każdym kroku(chociaż po ostatnich akcjach poszukiwawczych zarządu ludzie trochę się boja :p ) Dozór w większości starej daty "komunistycznej" i takie samo myślenie !!!

ten

Widzę że prawda w oczy kole! Tylko na tyle Was stać drogie szefostwo, załatwić z administratorem portalu o skasowanie postów?! To jest załosne - kolesiostwo trwa.

witam ponownie dozór nawijalni! zrzedły wam minki po pracowniczych komentarzach.na oddziale az huczy od niemych oklasków.jeśli wydaje sie wam ze zrezygnujemy z walki o szacunek to się mylicie! możecie sobie usuwac komentarze a my i tak będziemy pisac od nowa. waszym obowiązkiem jest zlikwidowanie pijaństwa,waszego również.układy,układziki,wyskoki na obiadki,kolesiostwo.i gówniane zarobki za ciężką harówe podczas gdy wy spacerujecie z rękami w kieszeniach.to musi kiedyś sie skonczyc.jeszcze długo nie bedziecie spac spokojnie i nie pojawi sie usmiech na waszych gębach. oczywiscie od jutra bedziecie sie smiac. ale w waszym wypadku smiech to jest ostatni krzyk rozpaczy. do zobaczenia ponownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.