PPHB PIOMAR

Sosnowiec

Opinie o PPHB PIOMAR

Drunksman 2013-12-11 10:33
Pozdrawiam wszystkich i odradzam prace lub jakikolwiek kontakt z tą "firmą", to sa po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podczas przyjęcia mnie powiedzieli minimum 10zl/g a do wypłaty dali 5pln i to z wielką łaską, wiec NIE POLECAM NIKOMU!!!

ps.ubrania robocze, umowa, ubezpieczenie, o takich rzeczach to oni chyba nawet nie słyszeli
jkc 2014-09-16 12:42
Przestrzegam wszystkich przed tymi Panami, zwyczajni oszuści i naciągacze, proszę uważać.
ktostaki 2015-02-06 21:53
szkoda czasu na ta firme to co wyzej napisało dwóch panów to swieta racja i to telikatnie opisali ich to co tam sie wyrabia....wogule tam niedzwonce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie niezawracajcie chyba ze chcecie byc zmieszani z gównem
anonimowy pracownik 2015-06-30 03:05
To zwykli kretacze i naciagacze. Ostrzegam przed tą firmą. Przepracowalem tam dwa miesiące a dostalem tylko załczke 500 zl. Kiedy upomnialem sie o swoje pieniądze to uslyszałem przez telefon żebym siedział cicho bo wiedzą gdzie mieszkam i mogą mi zafundować wycieczkę mercedesem do lasu. To zwykle napakowane bandziory w skozanych kurtkach. Ciekawe ze prowadzac taką małą firme mają apartamenty w górach i najnowsze mercedesy.
rudy10w 2016-09-14 21:27
Odradzam wszystko co związane z tą firmą . Zaczynając od kierowcy ( Pana Jurka )bardzo ordynarny I nieprzyjemny koleś kończąc na brygadziscie Waldku który wprowadza nieciekawa atmosferę na budowie. Calw szefostwo to banda naciagaczy.
Jacek 2017-02-14 11:00
POtwierdzam to co napisał rudy10w . Jurek to stary psychol kiedyś za to że na ścianie zostało kilka bąbelków rzucił się na mnie z pięściami. Tylko to że mam dobry refleks i szybkie biegi uratowało mnie przed pobiciem
Zostaw swoją opinię o PPHB PIOMAR - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHB PIOMAR