Opinie o McDonald's Częstochowa Bajorland w Częstochowa Sadowa 31

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy McDonald's Częstochowa Bajorland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's Częstochowa Bajorland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Częstochowa Bajorland w Częstochowa Sadowa 31

Jasiek

To bardzo dziwne co piszecie. Ta firma ma wszystkie procedury narzucone i wszędzie jest ok. Dlaczego u was jest inaczej?

Weronika

@Zuza, zachęcam Cię do dłuższego wpisu, chętnie dowiemy się więcej informacji związanych z pracą w firmie McDonald's Częstochowa Bajorland. Zapraszam również osoby aktualnie związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy waszą ocenę benefitów w tej firmie, kwestie warunków pracy także będą tu bardzo przydatne dla innych!

Ad

Masakra jezeli chodzi o organizacje pracy. Ogolnie porażka jak to funkcjonuje.

Zuza

Praca w firmie nie jest lekka. Młodzi sobie radzą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w McDonald's Częstochowa Bajorland odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Jurek

Nie polecam. Chamska obsługa

Wiki

obsługa klienta nie jest lekką pracą!!

Weronika

@Wwxx a czy porcje w ostatnim czasie się zmieniły? Czy nadal jest to standardowy rozmiar? Czy tylko to jest powodem czemu odradzasz odwiedzanie restauracji McDonald's Częstochowa Bajorland? A czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na temat pracy akurat w tej restauracji?

Wwxx

W porównaniu do innych restauracji mcdonald strasznie małe porcje kombinowane wielkości oraz niewłaściwy skład,pomyłki przy zamówieniach ..... nie polecam ... negatyw !!!

Weronika

@Kosa usuwane są komenatrze, który naruszyły regulamin forum. Według ustępu 4, punku 6 regulaminu "Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6." Co oznacza, że inne treści nie są kasowane z forum, nawet jeżeli są negatywne. Czy w takim razie chciałbyś się wypowiedzieć na temat firmy McDonald's Częstochowa Bajorland?

Weronika

@Rafal w sieciówkach często są takie stawki, ale zawsze takie pytanie warto zadać też pracodawcy, bo on wie najlepiej. Czy ktoś z Was ostatnio był na rekrutacji w McDonald's chciałby opowiedzieć jak to teraz wygląda? Jakieś wskazówki?

Rafal

Jestem tylko ciekaw dlaczego płacą 12.08 na godzinę a nie 13 zł

Weronika

@Polo, tego typu zażalenia proponuję zgłosić bezpośrednio do McDonald's Częstochowa Bajorland. A jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Czekamy na Wasze opinie.

Polo

Mam tylko jedno ale...niesmacznie się robi jak Pani wydająca posiłek ma brudną bluzkę, tłuste włosy i brud za paznokciami. Byłam w tym MC już trzy razy a sytuacja nadal się nie zmieniła. Aż się nie chce pić napoju który szykuje. Smacznego

Weronika

@Tomek, myślę, że najlepiej skontaktować się z tym pytaniem bezpośrednio do firmy. Z pewnością otrzymasz rzetelną odpowiedź.

Wie ktoś może o atmosferze panującej w McDonaldzie na ulicy Okulickiego? Istnieje możliwość zatrudnienia się będąc osobą niepełnoletnią (17)? Bardzo chciałbym podjąć się pracy w sezonie wakacyjnym jednak komentarze na temat traktowania pracownika przez firmę są różne, także negatywne :/

Weronika

McDonald's ma już swoją renomę :) Słyszałam same dobre opinie. A możecie w takim razie powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji? Może jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Podzielcie się ;)

Dżordż

Pracodawca ogólnie chyba wart zainteresowania, bo z tego co słyszałem dużo ludzi po zwolnieniu się wraca z powrotem. Widać jak już raz zasmakują pracy w Mc Donald'sie, to już nie mogą się oderwać - jak od nałogu. Czy to po liceum, czy z magistrem etat każdy znajdzie. Po studiach wiadomo lepiej, bo większy prestiż, niż prosto po szkole.

Co tu mówić, McDonalds zna każdy, oferta i warunki zatrudnienia są dość dobre, a jak wiadomo firma jest pewniakiem, płaci na czas, składki też wypłaca, nie ma w ogóle na co narzekać, no chyba że na ciężką pracę, bo łatwo nie jest ale to wiadomo przecież

admin

Każda restauracja posiada tel. kontaktowy np. 660773400 . Na stronie internetowej.- www.mcdonalds.pl można znaleźć telefony do restauracji. Zadzwonić, umówić się i przyjść na rozmowę. Można też osobiście pójść do restauracji i wypełnić ulotkę zatrudnieniową, bądź poprosić o rozmowę. Powodzenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Częstochowa Bajorland - Częstochowa

• Jak się pracuje w McDonald's Częstochowa Bajorland?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Częstochowa Bajorland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's Częstochowa Bajorland?

McDonald's Częstochowa Bajorland
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.

McDonald's Częstochowa Bajorland