Opinie o ZGO-NOVA Sp.z.o.o. w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ZGO-NOVA Sp.z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZGO-NOVA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGO-NOVA Sp.z.o.o. w Jarocin

T.P. były pracownik.

Ja o firmie mam dobre zdanie. Praca mi pasowała, pensja na czas zarówno podstawowa jak i nadgodziny. Odszedlem z powodów prywatnych. Korzystając z faktu, że jestem na forum to chciałbym rozwiać co niektórych wątpliwości odnośnie mnie jako osoby negatywnie wypowiadającej się o firmie. Nie jestem autorem styczniowego wpisu a doszły mnie słuchy o obwinianiu mnie za to. Życzę wszystkim miłej pracy.

@Nowy pracownik ZGO

Też bym chciał wiedzieć czy w ogóle można aplikować osobiście czy lepiej wysłać gdzieś swoje papiery. Mnie interesuje etat kierowcy przy wywózce odpadów tylko nie bardzo wiem jakiej pensji mógłbym się spodziewać, pomoże ktoś? Ciekawi mnie jeszcze jak często pracownicy dostają nowe komplety ubrań o ile je dostają. Pytam ze względu na branżę.

T.P. były pracownik.

Nowy pracownik ZGO Nowy wpis
@T.P. były pracownik.

Mam do ciebie pytanie jak tam pracowałeś to powiedz mi do kogo mam iść w odnośnie podjęcia tam pracy ?

@Nowy pracownik ZGO

Co to znaczy ? Ja nie zrozumiałam za bardzo odpowiedzi. Może masz więcej wiedzy o rekrutacji? Chciałabym również wiedzieć czy w każdym przypadku jest feedback i ile jest etapów.

Nosków

Worki z odpadami (tak, są odpowiednio posegregowane) notorycznie nie są zabierane… dramat!

Anim22

Taka super firma dzwonię od 9 godziny nikt nie odbiera albo jest odrzucane połączenie

Alicja
@Anim22

Ale, że wczoraj? Bo długi weekend niektórzy mają. Może trzeba w poniedziałek spróbować?

Czy po rozmowie w ZGO-NOVA Sp.z.o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

Miałem przyjemność pracować w tej jaśnie wielmożnej firmie ok roku. Firma znajdująca się w Gostyniu to jakiś dramat praca ponad norme bo trzeba zrobić brak odzieży ochrnnej, ludzie brani z ulicy byle był robaczek robiacy na tą całą chołote!! brak jakikolwiek szkoleń bhp ,brak masek ochronnych. A co miesięczne premie wypłacane w bonach do dino i tylko w okresie zimowym !! Stawki to jakaś kpina !! Za najniższa to lepiej iść na produkcję a nie męczyć się w deszczu !

Krystyna
@Andrzej

Masakra jakaś! A zgłaszaliście, że potrzebna jest wam ta odzież ochronna? Może warto było przycisnąć o to pracodawcę...

Odziez
@Andrzej

Przecież każdy dostaje po kilka kompletów, buty spodnie, koszulki odblaskowe itp wiec o czy ty mówisz?

Alicja
@Odziez

Może on jakąś zbroję ma na myśli skoro podkreśla, że ochronne? ;p A tak serio to możliwe, żeby komukolwiek nie dali? Jakieś rękawice też są w zestawie?

RAPTOWNY

Miałem czas być gościem tej (usunięte przez administratora)firmy typowe wykorzystanie ludzi normalnych bo ileś procent to typowe oliwy prezes dlatego takich zatrudnia bo mogą od rana pić i zbierać (usunięte przez administratora) po 24h na dobę za nadgodziny nie płacą do tego rizjebane samochody co nie które nawet bez przeglądu Ogulnie szefostwo traktuje ludzi jak i te (usunięte przez administratora)co każą zbierać ludzie milkną do bani gaci A ścierwo z biura jeszcze dokłada trasy wypłaty to lipa zarabiają na śmieciach A ludzi mają w (usunięte przez administratora) jak i te ich samochody moje zdanie prezes wędrując ludzi buja się głąb po Jarocinie po sklepach i zaprasza rzuli do pracy tacy mu tylko pasują bo zgadzają się na wszystko i do tego mogą walić w beret od rana me zdanie normalni ludzie powinni jechać do prezesa urwać mu łeb i gluta (usunięte przez administratora)do gardła w biurze to samo mają w (usunięte przez administratora) wszystko wiedzą że samochody są do naprawy A ci tylko byle zbierać me zdanie samochody są zagrożeniem w ruchu jak i cała ta elita co rządzi typowe ścierwo z biura nie polecam tej firmy nawet bezdomnym A sam prezes co Może wiedzieć o tej pracy jak to gamoni całą firma czyli biura prezesi i reszta tego (usunięte przez administratora) co rządzi do utylizacji

Ciekawy
@RAPTOWNY

A można prosić o informacje w języku polskim?

Odkąd jest nowy prezes są zmiany idzie to odczuć choć nie znam go osobiście i jak coś obieca dotrzymuje słowa nie tak jak poprzedni prezes który tylko pięknie gadał i nic więcej

MK

@Ddffdddf a jakieś konkretne kierunki studiów są preferowane?

Mieszkaniec gminy

(usunięte przez administratora) firma albo ma dziadoskich pracowników. Nie dosyć że nie odbierają wszystkich śmieci posegregowanych to jeszcze nie zostawiają worków albo rzuca byle gdzie i wiatr roznosi . Suma summarum na drugi miesiąc nie ma w co śmieci segregowac .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ZGO-NOVA Sp.z.o.o.?

Ddffdddf

Tak bez problemu

@Ddffdddf

Piszesz że osoby bez doświadczenia również mogą starać się o zatrudnienie w tym miejscu. Powiesz mi na jaką pensję może liczyć taki pracownik w ZGO-NOVA oraz czy pracodawca oferuje szkolenia przygotowujące do pracy?

Dominika

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

przemko

Z wywozu śmieci jestem zadowolony, w porównaniu z poprzednikami rewelacja.

CHC

Ta Firma to jakieś żarty. Kubeł ze śmieciami nie został zabrany i na pytanie Panów kiedy to zabiorą wysmiali mnie i powiedzieli że w następnym miesiącu. Nosz kur... place za wywóz śmieci ...

przemko
@CHC

A gdzie go zostawiłeś?

Miłosz

Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał!!

Aga

Nie polecam tej firmy. Poniewaz odbieraj u nas odpady i nie zostawiaja workow do segregacji odpadow. Byla firma z boguslawek byla o wiele lepsza niz ta. NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!

Jarocinianin
@Aga

Bo jak ci zostawią worki to zaraz nakładziesz tam śmieci komunalnych. W Niemczech potrafią z segregacją jechać nawet 20 kilometrów a w Polsce pozakładają hektary trawników i liczą że im ktoś wywiezie wszystko za darmo bo płaci kilka złoty za śmieci masz trawnik to ponieś koszty wywozu a nie licz że wszystko będziesz miał za darmo. A firma z glinek była taka dobra że jej już niema

J

No ja uważam, że ciekawą sprawą jest próbowanie tutaj

mama

Praca nie jest zła ale płaca w dziwny sposób każdy pracownik ma inną mimo,że pracował tak samo jak inni.Wypłaty nie są w terminie!!!A pan kierownik powiedział że nie mamy nic do gadania.Umowa to umowa no chyba,że tu jest jakaś zmowa nie płacenia w terminie.Nie polecam tej firmy nie dba o nawet dobrych pracowników.NIE POLECAM!!!

Robot
@mama

Kłamiesz mama. Jeśli masz wynagrodzenie płatne po ustalonym terminie, to każdy sąd ci odsetki naliczy na twoją korzyść. Zostałaś zwolniona przez swoje nieróbstwo zapewne i teraz złośliwe komentarze wypisujesz. Co za typ z ciebie. Żenada.

bili

„ZGO-NOVA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie,jest spółką zajmującą się kompleksową obsługą w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Już dużo czasu siedzę w tym może nie najczystszym biznesie i muszę przyznać , że mają zaskakująco dobre i niskie ceny. Innym firmom na takich cenach usługi by się prawie nie opłacały

Django

Różnie to bywa. Niby kontakt do firmy jest, co prawda formularza aplikacyjnego nie ma. http://www.zgo-nova.pl/index.php?page=kontakt Ale jeżeli ktoś jest zdeterminowany do podjęcia pracy to tak czy owak podeśle im swoją aplikację. Zastanawiam się tylko czy można liczyć na jakieś sensowne warunki z ich strony i czego się spodziewać podczas rekrutacji?

pepe

Zatrudnianie po znajomościach za średnim wykształceniem do biura ,a po" ochronie środowiska" i wyższym wykształceniu zero umowy ,może nawet lepiej ,znalazłam lepszą pracę poza Jarocinem.TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI ,NO MOŻE POZA PANIAMI Z BIURA,TEŻ TO SŁYSZAŁAM.Kto nie ma znajomości przez burmistrza pracy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o ZGO-NOVA Sp.z.o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w ZGO-NOVA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZGO-NOVA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGO-NOVA Sp.z.o.o.?

ZGO-NOVA Sp.z.o.o.