brak logo

ZGO-NOVA Sp.z.o.o.

Jarocin

Opinie o ZGO-NOVA Sp.z.o.o.

były pracownik 2011-11-21 18:56
Spółka miejska. Obsluga klientów myślę że dobra. Za to [usunięte przez moderatora] tej spółki nie liczy sie z ludźmi. Dla niego najważniejsze są oszczędności i podlizanie sie burmistrzowi. Pensja najniższa krajowa przy podpisywaniu umowy, z tym że pan [usunięte przez moderatora] zaznacza zawsze że po 3 miesiącach okresu próbnego daje na ręke 1500 - 1600 zl, a ja zarabialem nie caly tysiąc a później co najwyżej 100zł więcej. Praca w nadgodzinach oczywiście nie płacona, jak to [usunięte przez moderatora] mówi firma sie rozwija i trzeba sie poświęcić. Miliony spraw na głowie, śniadanie tylko w biegu za te 980zl.... Gorąco odradzam te firme!!!
3
niepolecam 2012-01-04 22:55
atmosfera w ZGO na Witaszyczkach makabra!!!!!! dziewczyny które zjadłyby cię żywcem bylebyście nie przejeli ich stanowisk (stanowcza większość to kobiety). Oczywiscie nie musze mowic ze wszyscy tam mają wykształcenie średnie lub licencjat w baaaardzo pozytywnie stojącej raningiem szkole w JAROCINIE ;) :D
Wiadomo - ZNAJOMOŚCI !!!
I PODLIYWANIE SIĘ PANI KIEROWNIK A ZA JEJ PLECAMI życzenie jej najgorszego ;) no i nie tylko ..... :/
Totalne dno. Każdy normalny, który przepracuje tam minimum 1 miesiąc dobrze wie że trzeba stamtąd spier.......
POZDRO :D
1
NickTymczasowy 2012-06-22 19:00
kręcenie worków - to wszystko czego mozna się tam nauczyć :)
pomyłka 2013-02-05 21:31
Ten opis nie dotyczy firmy ZGO-NOVA ale ZGO, drobna, ale bardzo istotna pomyła.
4
negatyw 2013-02-05 21:43
były pracownik - 2011-11-21 18:56:25

Spółka miejska. Obsluga klientów myślę że dobra. Za to [usunięte przez moderatora]tej spółki nie liczy sie z ludźmi. Dla niego najważniejsze są oszczędności i podlizanie sie burmistrzowi. Pensja najniższa krajowa przy podpisywaniu umowy, z tym że pan prezes zaznacza zawsze że po 3 miesiącach okresu próbnego daje na ręke 1500 - 1600 zl, a ja zarabialem nie caly tysiąc a później co najwyżej 100zł więcej. Praca w nadgodzinach oczywiście nie płacona, jak to [usunięte przez moderatora] mówi firma sie rozwija i trzeba sie poświęcić. Miliony spraw na głowie, śniadanie tylko w biegu za te 980zl.... Gorąco odradzam te firme!!!
Jeśli chodzi o powyższy wpis to niestety cała prawda :(. nie ma co liczyć na dobre pieniądze, chyba, że się "pasuje" [usunięte przez moderatora]i (chociaż może nawet nie) Zatrudnienie niepewne, wymagania nie wiadomo jakie, a wypłata nędzna. Dobrzy kierowcy uciekają gdzie się da (i nie tylko kierowcy, ci w biurze też narzekają i wieją jak się uda) Nie polecam! wprawdzie krótko pracowałem, ale dostałem nauczkę na przyszłość.
Uwaga bo jest kolejny nabór na kierowcę !
2
stażysta 2013-12-05 15:26
Tak czytam i niedowierzam. Byłem tam na stażu, później dostałem umowę, i gdyby nie problemy zdrowotne, pracowałbym dalej.
Ludzie, skąd w was tyle nienawiści i niesprawiedliwego oceniania?
Gdybym tam nie pracował, to cholera wie co bym pomyślał.
A tak zdaje się, że najprościej będzie jak przejdziecie się do tej firmy i zapytacie o warunki pracy i płacę. Tutaj możecie poznać dwie wersje. Jedna to że praca do bani, tułactwo i osiąganie korzyści kosztem innych. Możliwość druga to punkt widzenia pracowników, którzy nie narzekają, czasem może wręcz są zadowoleni z pracy jaką wykonują, z zarobków czy też atmosfery panującej pomiędzy współpracownikami. Informacje te są nie powiem, pomocne przy podejmowaniu decyzji odnośnie przyszłego pracodawcy. Jednak po konkrety warto udać się do źródła. Powodzenia.
6
były pracownik 2014-05-10 19:55
prezes obiecuje złote góry a rzeczywistość okazuje się inna nie płacenie nadgodzin to standard jak zabieranie premi bez powodu
2
pepe 2014-07-18 17:36
Zatrudnianie po znajomościach za średnim wykształceniem do biura ,a po" ochronie środowiska" i wyższym wykształceniu zero umowy ,może nawet lepiej ,znalazłam lepszą pracę poza Jarocinem.TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI ,NO MOŻE POZA PANIAMI Z BIURA,TEŻ TO SŁYSZAŁAM.Kto nie ma znajomości przez burmistrza pracy nie ma
3
Django 2015-01-15 09:01
Różnie to bywa. Niby kontakt do firmy jest, co prawda formularza aplikacyjnego nie ma. http://www.zgo-nova.pl/index.php?page=kontakt Ale jeżeli ktoś jest zdeterminowany do podjęcia pracy to tak czy owak podeśle im swoją aplikację. Zastanawiam się tylko czy można liczyć na jakieś sensowne warunki z ich strony i czego się spodziewać podczas rekrutacji?
bili 2015-03-26 21:18
„ZGO-NOVA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie,jest spółką zajmującą się kompleksową obsługą w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Już dużo czasu siedzę w tym może nie najczystszym biznesie i muszę przyznać , że mają zaskakująco dobre i niskie ceny. Innym firmom na takich cenach usługi by się prawie nie opłacały
1
mama 2016-06-08 06:26
Praca nie jest zła ale płaca w dziwny sposób każdy pracownik ma inną mimo,że pracował tak samo jak inni.Wypłaty nie są w terminie!!!A pan kierownik powiedział że nie mamy nic do gadania.Umowa to umowa no chyba,że tu jest jakaś zmowa nie płacenia w terminie.Nie polecam tej firmy nie dba o nawet dobrych pracowników.NIE POLECAM!!!
3
Robot 2016-09-05 10:05
Kłamiesz mama. Jeśli masz wynagrodzenie płatne po ustalonym terminie, to każdy sąd ci odsetki naliczy na twoją korzyść. Zostałaś zwolniona przez swoje nieróbstwo zapewne i teraz złośliwe komentarze wypisujesz. Co za typ z ciebie. Żenada.
6
J 2016-09-07 11:59
No ja uważam, że ciekawą sprawą jest próbowanie tutaj
2
Aga 2017-03-23 23:14
Nie polecam tej firmy. Poniewaz odbieraj u nas odpady i nie zostawiaja workow do segregacji odpadow. Byla firma z boguslawek byla o wiele lepsza niz ta.
NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!
1
Jarocinianin 2017-06-02 21:55
Bo jak ci zostawią worki to zaraz nakładziesz tam śmieci komunalnych. W Niemczech potrafią z segregacją jechać nawet 20 kilometrów a w Polsce pozakładają hektary trawników i liczą że im ktoś wywiezie wszystko za darmo bo płaci kilka złoty za śmieci masz trawnik to ponieś koszty wywozu a nie licz że wszystko będziesz miał za darmo.
A firma z glinek była taka dobra że jej już niema
4
Zostaw swoją opinię o ZGO-NOVA Sp.z.o.o. - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGO-NOVA Sp.z.o.o.