Opinie o Miasto Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Miasto Bydgoszcz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Miasto Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Bydgoszcz w Bydgoszcz

Czy Bydgoszcz będzie normalna? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

(usunięte przez administratora) Prezydent miasta chwali się wymianą taboru tramwajowego, tylko po co nam tutaj komunikacja publiczna, jeśli w tym mieście nie ma pracy, a godziny odjazdu ustala się pod szkoły za sprawą wakacyjnego rozkładu jazdy, a ludzie jeżdżą do pracy, albo chcieliby pracować również w wakacje. Komunikacja publiczna działa pod dyktando szkół, po których nawet pracy w zawodzie nie ma. 90% techników i liceów można by zlikwidować, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego dla miasta. Na bydgoskim rynku pracy, czytaj rynku prac fizycznych spokojnie, wystarczy szkoła podstawowa. Dlaczego dzieciom w szkole nikt nie mówi, że nie ma pracy, bo na jedno miejsce jest 100 chętnych? W czasach (usunięte przez administratora) zrealizowano trochę inwestycji infrastrukturalnych, jednak nadal brakuje połączenia tramwajowego z Toruniem. Poza tym wiele miejsc i ludzi w Bydgoszczy mentalnie nadal żyje w (usunięte przez administratora), albo nawet gorzej.

Żart Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Po kierowcach autobusów następni rolnicy pokazują, że im się nic nie należy. Kierowcy autobusów dostali podwyżki, a jak zmieniło to jakość usług? Kierowcom nadal ciężko dojrzeć, że z tyłu ktoś biegnie do drzwi i otworzyć. Zdecydowanie odjazd sprzed nosa to dużo częsty widok, niż otwarcie drzwi. Za takie coś to powinni im wyrównać do minimalnej, a nie podwyżki prezentować. Do rolników - jeśli nie ma się pieniędzy, to nie jeździ się po całej Polsce kombajnami, tylko siedzi się w domu i czeka na cud, czyli tak jak tysiące osób w całej Polsce mogących polegać tylko na prywatnych patopracodawcach za minimalną, którzy pracy nie chcą dać. Jeśli się biznes nie opłaca to się zmienia branżę, albo idzie na bezrobocie. A co zrobiło miasto Bydgoszcz? Skonfiskować im te traktory, a nie jeszcze głaskać po główce!!! PS. szanuję kierowców, którzy otwierają drzwi i starają się być punktualni. Również rolników, którzy normalnie sprzedają swoje produkty i nie narzekają.

Czy w trakcie rekrutacji firma Miasto Bydgoszcz podawała informacje o zarobkach w mieście Bydgoszcz?

Martusia Nowy wpis

Nie, nie podają w trakcie rekrutacji, pytają ile chciałabyś zarabiać.

Gość Nowy wpis

Może niektórzy pracodawcy to niech lepiej powiedzą swoim pracownikom co ich czeka w tej pracy a nie tylko że o jest praca (usunięte przez administratora),stres,(usunięte przez administratora) ludzie,czy niekiedy nawet bezprawie, przykro mi to mówić ale sam byłem tego świadkiem i s to doświadczyłem .

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Miasto Bydgoszcz rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Stanowisko ds. księgowości podatkowej w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych Urzędu Miasta Bydgoszczy?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy jako mieszkańcy miasta możemy coś zrobić w temacie mzk? Już mnie nerwica bierze jak mam czekać 40 minut na autobus. W tak dużym mieście to skandal żeby komunikacja miejska nie działała.

Bydgoszczanin

Miasto Bydgoszcz nie jest przyjazne przedsiębiorcom, pamiętamy głośną sprawę tartaku i jeszcze kilka innych. Prawie nikt nie wie że Miasto Bydgoszcz nie chce zapłacić przedsiębiorcom za parkowanie pojazdów usuniętych na mocy art. 130a Prawa o ruchu drogowym (za jazdę po alkoholu, źle parkujące po kolizjach itp). Nie zapłacono za lata 2006-2011 Podpisane umowy przez Prezydenta Miasta Bydgoszcz a już kilkanaście lat minęło a zapłaty brak i wyszukiwanie absurdalnych powodów trwa w najlepsze. Czy tak zachowuje się rzetelny partner.? Trzeba przestrzec przyszłych inwestorów .Czy warto robić interesy z takim zleceniodawcą?

Damian Bydgoszcz
@Bydgoszczanin

Miasto Bydgoszcz nie jest przyjazne uczciwym i poczciwym ludziom tylko (usunięte przez administratora) nepotom i złodziejskim firmom, które tu właśnie dzięki tym (usunięte przez administratora) z platformy mają pole do popisu.(usunięte przez administratora)

Wilk

Zapracowani/e ponad miarę (chyba kawy robieniem), pracownicy, nawet tel od kilku dni nie mogą odebrać. Jaka Bydgoszcz, taki urząd.

Mar

Mieszkam w Bydgoszczy od urodzenia ponad 50 lat. Widzę zmiany jakie zachodzą w moim mieście. Jednym się podoba innym nie. Moja opinia o inwestycjach jest negatywna. Jeżdżąc po Polsce widać zmiany idące z duchem czasu. Zmiany dopasowane do 21 wieku. A w Bydgoszczy wiek 20. Most uniwersytecki bez chodnika i ścieżki rowerowej, stadion Poloni z jedną trybuną wartą nowego stadionu żużlowego, stadion Zawiszy z niedokończoną trybuną i zadaszeniem, skrzyżowania bez rozwiązań bezkolizyjnych tylko z tworzącymi korki światłami. Przykładów można mnożyć ale i tak to nic nie zmieni. Włodarze miasta popatrzcie jak w innych miastach zmieniają się obiekty sportowe, infrastruktura komunikacyjna oraz obiekty użytelnosci publicznej. Pora wyciągnąć wnioski Bo wszyscy się śmieją z "Bydgoszczu"

Babcia

Z obsługi w Urzędzie Miasta w Wydziale Komunikacji przy ul. Grudziądzkiej jestem bardzo zadowolona. Panie miłe, sprawnie pracujące. Dziękuję za miłą obsługę. Natomiast proszę by miasto zainteresowało się śmietnikami stojącymi dosłownie na ulicy. Dotyczy to ulicy Lwowskiej w Bydgoszczy. Śmietniki stoją na ulicy, są otwierane, przewracane i tak pozostawiane. Penetrują je menele, którzy często siedzą pod obecnym tam sklepem monopolowym do którego te śmietniki należą Ci ludzie piją tam alkohol. Widok jest okropny. Siadają w miejscach gdzie przechodzą ludzie i spożywają alkohol. Nikt się tym nie interesuje, dzieci na taki widok patrzą i słuchają ich wypowiedzi. Przykro patrzeć, na to wszystko. Co Miasto na to?

Danuta
@Babcia

Dziwne, że nikt jeszcze nie zareagował skoro to jest aż tak widoczne jak to opisujesz. A nie ma możliwości złożenia jakiegoś pisma ze skargą o to? Bo sama nie wiem czy na komentarz na forum ktokolwiek zareaguje

Ted Bundy

UWAGA!!! UWAGA!! Stadion Zawisza Bydgoszcz praca tutaj to chamski (usunięte przez administratora) Poniżający, chamski i upodlający sposób odnoszenia się do pracownika ochrony ARGUS. Pracownik administracji pan Krzysztof S. oraz skorumpowana pracownica ochrony pani Elżbieta W. BCS działał przez cały okres przetargu na szkodę firmy i pracowników ochrony, a przede wszystkim pan Krzysztof S. i pani Elżbieta W. wspólnie i w porozumieniu znęcali się poprzez klasyczny wymiar mobbingu na mojej osobie. Pani Elżbieta notorycznie donosiła do BCS-u panu S. aby mnie gnębić, ponieważ w planach pani Elżbiety, oraz pana Krzysztofa było pozbycie się firmy Argus i sprowadzenie z powrotem firmy Sigma stacjonującej tam od ponad 20 lat. Stadion Zawisza to prywatny (usunięte przez administratora) w rękach BCS-u. Zdaje się, że to miasto Bydgoszcz zezwala BSC-owi na (usunięte przez administratora) i nepotyczne rządy? Ostrzegam wszystkich, aby nie wchodzili w takie (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Ted Bundy

Myślę, że takie oskarżenia są już poważne i jeśli tak było można to zgłosić "wyżej". Próbowałeś to zrobić? Nie trzeba znosić takich zachowań.

unikaj

Jeśli jesteś ambitny, masz dobre wykształcenie, nie masz solidnych znajomości w urzędzie, nie praktykujesz podlizywania się szefowi i nie lubisz plotkować oraz nie jesteś zbyt towarzyski nie polecam się tam zatrudniać. Zazdrośni, pełni kompleksów itp. i obawiający się o swoje pozycje szefowie oraz część współpracowników zrobią wiele, żeby ci dopiec. Na pomoc u właściwych do tego organów urzędu nie masz co liczyć.

Danuta
@unikaj

Masz oznaczenie pracownik, to Ty wciąż tu pracujesz? Czemu? :/ Wgl tak szczerze to masz taką opinię o każdym urzędzie w Polsce?

mieszkanka Bydgoszczy

Chciałam załatwić sprawę w Urzędzie Miasta w pokoju 101,wchodzę,pań dużo ale żadna nie odpowiedziała na moje "dzień dobry",żadna nie spytała w czym pomóc,wszystkie były zajęte rozmową,jakbym była niewidoczna,spytałam do której z pań mogę podejść ,spojrzały ale żadna się nie odezwała,co to jest??? żarty sobie robicie z ludzi? w końcu powiedziałam po co jestem ale żadna z nich nie była tak uprzejma żeby porozmawiać,każda coś dorzuciła od siebie i skończyło się na tym ,że wyszłam.Jestem oburzona postawą pracowników,ktoś te panie przeszkolił jak się zachować?chyba nie, nawet nie wyglądały na urzędniczki.Masakra,życzę tym paniom żeby ktoś kiedyś też tak je potraktował.

Xxxl
@mieszkanka Bydgoszczy

Powinny wszystkich zwolnić naczelne z prezydentem miasta Bydgoszczy pozdrawiam

Zmęczona

Pracują tylko Ci co umieją pracować. Większość nawet nie wie co tam robi. Niska płaca. Wysoka odpowiedzialność. Dobrzy pracownicy muszą robić za tych co nie umieją napisać głupiego pisma.

Zostaw merytoryczną opinię o Miasto Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Miasto Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Miasto Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miasto Bydgoszcz?

Miasto Bydgoszcz
  • Jezuicka 1