Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

JeszczePracownikWioli

Siema Herzu i Marian!! Pozdro chłopaki i wszytskiego dobrego! szacun że się wypowiedzieliście :) Ten zakładzik czeka mały kryzysik jeszcze się zdziwią jak zaczniemy rzucać wypowiedzeniami... za ten brak szacunku im się należy ! Magazyn już podziękował a to dopiero początek... POZDRAWIAM pracowników WIoli ! ( Nie dotyczy kierowników )

XXX

WIOLA to zakład dla ludzi którzy się nie doceniają ! Bo jak można pracować za 8 zł/godz.netto tj.najniższa krajowa!? przy dzisiejszych kosztach utrzymania rodziny.to przecież czysty [usunięte przez moderatora] człowieka ! wielki szacunek dla tych którzy zaczynają tam pracę i im się podoba - ja wytrzymałem tylko parę dni jako chińczyk.

nowicjusz

na dzień dobry oferują 7zl po miesiącu 8zl pracuje sie po 9godzin dziennie ?? to miesięcznie wychodzi 189godz to powinno wyjść więcej miesięcznie ?

to jo

dobrze sprecyzowane ziom

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
nastepny obecny prac

zgadzam sie w 1000000%%%

Marian Gilotyniarz

Nie rozumiem Adwokatów Wioli. Ludzie obiektywnie piszą co im się nie podoba i są za to obrażani. A jak panowie madman i dobromir mają choć trochę odwagi to powinni się przedstawić a nie pisać anonimowo. Bo coś podejrzewam że mogą to być albo "panowie kierownicy" albo też może sam szef. Czy jest zimno? JEST. Dlatego ludzie chodzą w kurtkach, czapkach, kalesonach itp. Kasa jest mała? JEST. Przy 8PLN/godz (nowi pracownicy tyle mają, albo też 7) otrzymujecie najniższą krajową. I to jest fakt. Kierownicy mają szacunek do pracowników? NIE MAJĄ. Wiem z doświadczenia. Plusem są pracujący tam ludzie. Minusem, wszystko inne. Niedawno sam się zwolniłem bo powiedziałem DOŚĆ.

herzu

dobromir - 2013-02-21 18:33:52 Widac ze najwiecej pisza ludzie ktorych z wioli zwolnili, pewnie w ramach protestu. Skoro wam tak nie pasowalo to po co tam pracowaliscie ? Zal wam chyba tera dupe sciska. Robota nie jest zla, wyplata okolo 1800zl u mnie, wystarczy nie podskakiwac i bedzie ok. No tak, bo jakby pisali Ci, którzy ciagle pracują to pewnie by za to wylecieli :) Żal to ściska dupę może Tobie, ja nie mam z tym żadnych problemów. Poza tym nie wiem czy zauważyłeś, że Gowork to portal na którym wystawia się opinie na temat firm, a nie tylko POZYTYWNE opinie. Boli Cię, że ktoś ma inne zdanie? Teksty typu "po co tam pracowaliście" pokazują tylko, że Twój poziom intelektualny nie jest wyższy od poziomu orangutana. To co napisałem, to moja opinia, która powstała w oparciu o czas jaki w firmie przepracowałem i nic Ci do tego. Nikt nie karze Ci się ze mną zgadzać. Pozdrawiam

madman

freman, jak tak ci sie nie podoba to po co tam pracujesz ? zwolnij sie i idz plakac gdzie indziej jak robota nie odpowiada to na studia idz hehe.

dobromir

Marian

Siema Herzu. Tu Marian. Nic dodać nic ująć. Zapewne teraz szefa i "kierowników" oczy bolą. Bo PRAWDA W OCZY KOLE!!!!! P.S.-Ja też już ich olałem.

herzu

Italiano i espaniolo dobrze prawią - polać im :). Pracowałem tam 2 lata i 8 miesięcy więc wiem o czym mówię. W firmie jest kompletny brak organizacji, słowem jeden wielki [usunięte przez moderatora]. Decyzje podejmowane są bez przemyślenia, często zmieniają się pod wpływem chwili (przez co nie są czasem racjonalne) i część z nich zamiast polepszyć pracę i podnieść wydajność, to utrudnia ją i komplikuje poprzez niepotrzebnie wprowadzone "innowacje". Ludzie traktowani są jak tania chińska siła robocza, a nie jak normalni pracownicy, tak jak wspominał espaniolo - totalny brak szacunku. Kierownicy są tu chyba tylko od poganiania pracowników ( codziennie 100 razy tekst typu: naciśnijcie, szybciej, to dzisiaj jedzie itd.) i straszenia zwolnieniem jeśli ktoś nie chciał zostawać przymusowych nadgodzin (nie wiem jak jest teraz bo od grudnia nie pracuję, ale podejrzewam, że niewiele się zmieniło). Warunki również nie najlepsze. Na halach bywało zimno, brak ciepłej wody, a zdarzało się nawet że zamykali nam wc, bo ktoś "odpowiedzialny" zapomniał zgłosić i przebrało (oczywiście wina ZAWSZE spadała na pracowników, że zapchali - najczęstszy powód to były potajemnie znajdowane przez kierownika nity w muszlach). Sprawa kolejna to stan techniczny maszyn... akurat tak się składa, że pracowałem na tzw. " blachach" więc wiem jak to wygląda. Maszyny (w szczególności prasy do otworowania) są w opłakanym stanie, po prostu się rozsypują (co chwila wypadają jakieś śruby itd. itd.). Nie ma osób odpowiedzialnych za stan techniczny maszyn i ich konserwację (bo pewnie szkoda pieniędzy) więc jak już coś się zepsuje to pretensje są do pracowników, bo na kogoś winę trzeba zwalić. Premie jeśli są, to są przyznawane według widzimisię kierowników, a nie w zależności od tego kto jak pracuje (czyli jesli Cię nie lubią to masz raczej liche premie). Dodatkowo tak jak już wcześniej tutaj wspominano - za l4 jest brak premii przez 3 miesiące, za urlop na żądanie brak przez miesiąc. Na plus trzeba zaliczyć fakt, że wypłata była praktycznie zawsze na czas, a sama praca nie należy do najgorszych/najcięższych. Kolejnym plusem i to zdecydowanie największym jeśli chodzi o tę firmę są ludzie tam pracujący (poznałem tam kilka naprawdę spoko osób). Pomijając kilku [usunięte przez moderatora] to ekipa jest bardzo zgrana - jeden drugiemu nie robi pod górkę i bez problemu pomaga, jeśli zajdzie taka potrzeba. Podsumowując - jeśli ktoś szuka czegoś tymczasowo, to można się zainteresować, jednak jeśli ktoś myśli o ustatkowaniu się to proponuję poszukać czegoś innego, bo tu nigdy nic nie wiadomo (poza tym nie wyobrażam sobie pracy tam np. przez kilkanaście lat bo by mnie wywieźli w kaftanie ;) ) Pozdro dla starej ekipy :) PS. Tak dla informacji czytających to kierowników - tak to ja Michał, pozdrawiam :)

Italiano

Do madman. Żart na poziomie, nie ma co. No ale w sumie to czego ja od Ciebie mogę oczekiwać? Je.baj dalej. A swoje żale wygłaszaj gdzieś indziej bo rzetelnej opinii to raczej od Ciebie nie usłyszę.

Freeman

Hej Kosa! Normalny dzień pracy ma 8 godzin, więc każda kolejna jest już nadgodziną. Weź się doinformuj a potem mnie pouczaj. Więc przelicz to sobie jeszcze raz czy bez problemu masz te 2000. A w [usunięte przez moderatora] dać to możesz, ale swojemu partnerowi i dobrze wiesz co.

madman

freman ty to masz za to mozliwosci, za 7zl (usunięte przez administratora) robisz.

Chinczyk

Pierwsza sprawa[usunięte przez moderatora] Sprawa druga; 'kosa' Pewnie w skladaniu przyczep jestes swietny ale ze zdaniami to juz troche gorzej a te epitety zostaw dla kolegow.To jest miejsce na obiektywne opinie o zakladzie pracy a nie historie o slicznym budynku. Co do reszty ostatnich postow,to wreszcie ktos potrafi wziasc kalkulator do reki:) i nazwac rzeczy po imieniu.

kosa

to se policz. 21 dni x 9 godz * 11zł = 2079zł + 2 soboty i masz ponad 2200zł jak masz 7zł to pewno nie masz jaj żeby iść po wiecej... hehe albo (usunięte przez administratora) z ciebie nie monter. Moze ortgrafi nie znam ale w [usunięte przez moderatora] ci zawsze moge dac za glupie gadanie [usunięte przez moderatora].

FreeMan

Hej Kosa. A gdzie Ty byś więcej z Twoimi możliwościami dostał? Sądząc po Twojej ortografii to możesz byki na krowy napychać. Aha i podaj ilu pracowników procentowo ma 10 albo więcej na godzinę. I z liczeniem też cienko. Bo tyle co piszesz plus dwie soboty to niecałe 2000. Jeb.aj dalej i dawaj się [usunięte przez moderatora]. I co Ci [usunięte przez moderatora] z tego że budynek jest odnawiany? Masz coś z tego? A teraz [usunięte przez moderatora] na 2 piętro do szatni. I [usunięte przez moderatora] bo tyle masz.

kosa

[usunięte przez moderatora] same tutaj pisza. Pracuje kilka lat w tej firmie i chcialby jeden z drugim zobaczyc jak ten budynek wygladal kilka lat temu... teraz macie chyba za dobrze ze tak placzecie, jak chcesz wiencej zarabiac to idz do [usunięte przez moderatora] a nie do kierownika. Zarobki jak w tesco tak... ja mam 11zl za godzine i z dwoma sobotami 2200zl bez premi i nadgodzin. Becza na tej stronie najwieksze bolki i cieniasy, jak sie nie podoba to do biedronki na kase zapylac !

kaloryfer

Zarobki i praca spoko? Zbysiu prosze cię... jakby praca i zarobki w tym zakładzie były "spoko" to by nie było tylu ogłoszeń odnośnie wolnych wakatów. Ludzie tylko jak coś znajdą o podobnej kasie to odrazu uciekają... ciekawe dlaczego? co Zbysiu?

Italiano

Jakie zarobki? Czytać nie potrafisz? NAJNIŻSZA KRAJOWA. W Tesco lepiej płacą. Ale jak kto woli. Jeżeli chcesz być poniżany i do tego zarobić na waciki to proszę bardzo. Ja na szczęście przejrzałem na oczy i już tam nie robię. Pozdro dla Pracowników(nie mylić z kierownikami którzy są tylko statystami).

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów