Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Kamil Kowalski

Stojan to najlepszy pracownik, rzetelnie i z motywacja wykonuje swoją prace, czasem nawet zostaje i robi nadgodziny tak aby firma prezentowała się jak najlepiej :)

Aleksandra

Kiedyś zamieścili ogłoszenie na Operatora Linii Produkcyjnej, pamiętam że było podkreślone, że praca dla kobiet też jest. A zarobki równe dla pań i panów firma proponuje? Pomyślałam, że się upewnię, bo to dla mnie ważna kwestia.

Cześć! Czy mógłbym otrzymać informację ile jest w stanie dostać na start konstruktor CAD z 6-cio letnim doświadczeniem w innych programach niż np. Catia w Valeo Skawina? Dzięki za odpowiedzi :)

Tom
@Tomek

Konstruktor CAD na Śląsku- 10000-14000 brutto

Job

Operator 3600 brutto Doplata za nocki 4,50zl Premia 430zl 4 brygadowka 280zl Niedziela +30zl

Honorata
@Job

Ciężko to policzyć z tego co napisałeś bo to chyba zależy ile tych nocek będzie itp... Dasz radę podać przedział kwot? Z góry dzięki

dramat
@Honorata

W skrócie około 3200 na rękę średnio.

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Skawina
QualitySite

Cześć, dużo ogłoszeń dotyczących labów. Jak aktualnie wygląda tam praca? Jaki dział polecacie (silniki, wycieraczki, chłodnice)?

Xyz
@Paweł

Ludzie sie pozwalniali to duzo ogloszeń

A coś więcej? Warto rekrutować?

Honorata
@Xyz

Czemu się pozwalniali? Możesz coś napisać o warunkach? Bardzo stresująca praca? Laby pracują na zmiany czy 8-16? Zastanawiam się czy wysyłać aplikacje

nik

Mam pracować w valeo skawina przemysłowa 3. Prosze o najświesze opinie

Dyrektor i jak rodzinna jakość ok czy ilości się liczą ? :P

Lizon za dużo na dyrektorów pan hahah bujajcie się https://youtu.be/nQWFzMvCfLEhahahahahwstyd

Lizon

Większej jakościowy nie kojarzę :) Panowie abym nie kojarzył hehehe inżynieria doskonała :)

@Lizon

Co mam potwierdzić biedna firma zeruje na kierownikach

@Piotr

Szczelnej :) takiego motoru bał bym aby podchodzili. Polecam gościa, dymi :) cóż zaperdll na nas liderzy :)

Livu

Trzeba szukać pracy bo warunki w tym (usunięte przez administratora) są nie do wytrzymania

Grzywna
@Livu

Praca pełną parą wg. waszych kierowników ambicja ;)

klient
@Grzywna

Otóż to, ambicja napędza. Zmiana C i B prześcigają się w ponadnormatywnej pracy, a zyski mają z tego wyłącznie kierownicy. Wstańcie z kolan ludzie, bo przykro na to patrzeć.

Łukasz

Płaci się to i wymaga się !

Przemysław
@Łukasz

No to do rzeczy. Jaka kwota za jakie wymagania na stanowisku operatora produkcji? Poza gotowością do pracy w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym.

@Przemysław

Najniższa krajowa. Dodatek do 4 brygad 280 zl. Wymagania dwie ręce ktorymi szybko umiesz machac to by bylo na tyle

Seba

Kojarzy ktoś czy liderzy maja w styczniu szkolenie na obsługę robotów?

Rozczarowany

Ludzi ubywa, roboty nie.

Zadowolony
@Rozczarowany

Roboty robotami, ludzie szkoleni

Alicja
@Rozczarowany

sami odchodzą czy są zwalniani ? Dlaczego, mają dosyć?

Łukasz

Dalej gora przebiera w złomie ;) Lidzie ogarneli już wszystko

Renata

Ja już wszystkich tam (usunięte przez administratora)cza czekać na młode hahah ale to tylko moje zdanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Valeo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny 100%platne zalezne od dzialu na jakim pracujesz, jak chcesz to mozesz odebrac kierownik bedzie zadowolony

Olga

Ile wynosi stawka za nadgodzinę? To jest 100% stawki podstawowej tak? Dobrze zrozumiałam? Ile można dodatkowo wyciągnąć na nadgodzinach ?

@Olga

100%od podstawy, nadgodziny zalezy od miesiaca i od komponentow czasem uda sie 3lub 4 a czasem ani jednej. Roznie to bywa

Bez kasy

Prawda to, że będzie dodatek inflacyjny?

Blondi

Taak 500 zł

Blondi

Tak 500zl

Wirnik

Jak się pracuje heheheh co przeszkadza komu ???

liderka

uważaj żeby ciebie ktoś nie zapyrtasił

Bez kasy

Kiedy bedzie dodatek infla yjny?

Firma
@Bez kasy

Niszczy albo buduje… do kierowników ….

kadry
@Bez kasy

Nie ma takiego, będzie od 1go stycznia ale inflacyjny analfabeto.

@kadry

I ogólnie to już wiadomo ile wyniesie czy czekacie na informację jeszcze?

Xyz

Wiadomo. Mniej niz inflacja

@Xyz

Aha i co oni na reakcję ludzi na to? generalnie jak wam takie rzeczy ogłaszają czy gdzieś od boku się dowiadujecie? czyli konkretnie w % na ile czekacie? jakies jeszcze plany na kolejny rok są?

Mój numer
@Helena

Nr telefonu dyrektor czy tam Krasna i jade z tobą jak ;) bardzo byłaś koleżeńska w zapoznawania hahah

@Mój numer

(usunięte przez administratora) Uważajcie

@Mój numer

nie załapałam chyba. też widzę, że te wpisy tutaj jeśli o ocenę chodzi trochę się rozjeżdżają. możesz mi jeszcze napisać ile w sumie u was osób pracuje i jaki macie średni staż pracy? co z rotacjami?

Malgorzata
@Helena

(usunięte przez administratora):D (usunięte przez administratora)

HR

Wypłata 18go

wybitna
@HR

Jakość

Panowie po co puszczacie buble kierownik od niczego jest jak mistrz o od (usunięte przez administratora)dla was !!! Wiec dla czego piszczcie buble !! Pytam dlaczego nie można tego złomować ;) dla świetego spokoju !! Poztro konkurencje

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo