Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Covid

Valeo zmusza do testowania osoby zwolnione z kwarantanny przez sanepid.

Covid
@Covid

To się już nadaje do radia albo telewizji. Jeśli ktoś został zwolniony z kwarantanny, to forma nie ma prawa wymagac zadnych testow.

Aleksandra

Dobre ;) ile dają tyle maga s ile się polecamy

Pytanie do działu R&D, możliwa jest pensja 10-11k brutto na stanowisku regulara?

Ksiegowy

podobno dziś

pampers
@sami

to zainwestuj :) dla przestrogi

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska

Do tego cale biuro moze korzystac z 2 home office w tygodniu, a Don Dario zabrania wiecej niz 1 w miesiacu wziac. W tym roku z labu zwolnily sie juz 3 osoby. W ciagu ostatnich dwoch lat wymienil sie prawie caly team.

K. K

Na święta zawsze zostawia się parę dni urlopu więc żadne zaskoczenie

Prawda to. Ja zmieniłem właśnie Valeowy Lab na innego pracodawcę i wszystkim polecam.

K.k

Ciekawe kiedy szefostwo zorientuje się, że dzieje się coś niedobrego...pewnie jak już wszyscy doświadczeni ludzie odejdą...

Beata

Ja tam polecam prace ;) ile można wyciągnąć przez roboli :)

xyz
@K.k

Nigdy szefostwo się nie zorientuje Kolego. Właściwie to oni mają to głęboko gdzieś. Doświadczeni ludzie odchodzą od wielu lat i nikt nie reaguje, mało tego, gdy ja po nastu latach odchodziłem miałem wrażenie, że im to na rękę. "Lepiej" widocznie na moje miejsce przyjąć tymczasowo zielonego Ukraińca, a za niego za chwilę kolejnego... Cóż taka polityka firmy.

@xyz

Drogi HR Team....chyba czas się przyjrzeć nastrojom w dziale....porozmawiać indywidualnie z pracownikami...wyciągnąć wnioski...zareagować odpowiednio wcześnie na sygnały. Nikt sam nie przyjdzie do Was...a jak przyjdzie to z wypowiedzeniem, a wtedy to już chyba jest za późno. To jest Wasze 5 minut.

Abc

Komentarze znikają tak jak ludzie z laboratorium Kolejna osoba rzucila papierami w tym miesiacu. Usuwanie komentarzy raczej nie poprawi nastrojow w firmie....

Wirnik
@Abc

Dobre a komentarze logistyki również znikają bhhahaha ;) czy wstyd !!!!

DEF

Marian, taniej usunąć komentarz i rozdzielić robotę między pozostałych niż zatrzymać doświadczonego pracownika. Obudzą się jak zwykle, jak już będzie za późno i wszyscy, którzy coś potrafią pójdą w świat. To nie pierwszy raz.

Abc

Ile osób jeszcze musi rzucić papierami, żeby kadry i szefowie działu zrozumieli, że chyba coś jest nie tak?

@Abc

Benefit w postaci jabłka już nie wystarczy...

KO
@K.k

Szefostwo wie i się cieszy, na każdym odejściu ktoś korzysta i ładuje tam znajomego, a cały (usunięte przez administratora) spada na produkcję.

Menago

Wbijam tam i co. Widzę tylko (usunięte przez administratora) a reszta się buja

K.k
@KO

Mylisz sie. Szefostwo przyprowadza do pracy swoje dzieci. I to nie jest żart.

@K.k

Nie tylko dzieci ale braci siostry kuzynostwo rodzinę koleżanek itp itd... Ty jako niespokrewniony z kimś wyżej niestety nie masz szans się rozwijać w tej firmie...

ABC

HR Team - podwyżka albo psikus

Jestem za :) ja i reszta do zabawy :D

@ABC

Następna osoba z R&D ochodzi...

Def
@Abc

Czemu? Przecież przywieźli dzisiaj jabłka. Nie wystarczyło, żeby został?

Deb
@Def

No dlatego, ze aptiv daje inzynierowi testow 8500 na dzien dobry. Proste.

Dab
@Deb

(usunięte przez administratora)ludzie uciekają do aptivu bo daje inżynierowi R&D 9000zl na dzień dobry.

@Dab

Dziękujemy milosniką technologi :D

@Deb

To co? Idziemy wszyscy po podwyzki, albo do aptivu.

Hunter
@Abc

Aptiv, Merit, Bwi, Borg Warner, Smay, Somfy i jeszcze kilka innych firm obecnie rekrutuje do labu inżynierów i techników. Możecie czekać na podwyżki w valeo, które jak co roku pewnie będą w kosmicznej wysokości, albo wysłać cv i pracować za lepszą kasę.

zorientowany
@Hunter

Jest takie powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A to naprawde tak nie działa ze gdzie indziej jest tylko lepiej. chociaż odchodząc z Valeo to był dobry ruch.

Hunter
@zorientowany

Skoro jest tak cudownie to zapradzamy do laboratorium. Troche osob sie zwolnilo. Moze znajdzie se dla ciebie miejsce. Tylko, zebys potem nie mardzil, ze szef marny, kasa marna, atmosfera jeszcze gorsza...

zorientowany
@Hunter

Wiem co piszę. piszę co wiem.

@Hunter

Piszesz że dają marne pensje, ile konkretnie? Możesz podać takie szczegóły czy nie bardzo?

@Łukasz

Jak tam rekrutacja? Znalezli juz technika z dyplomem inzyniera? Taki kabaret to tylko w valeo. Ile dają? Trójkę brutto?

Łukasz

Paaanie, ja tu potrzebuję poważnej odpowiedzi a nie linki na jutuba XD

Sel

Marne to marne no

Ludzik

Ja bardzo polecam,ale poszukac pracy gdzie indziej.

@Ludzik

Czemu odradzasz tu pracę? Naprawdę jest tak źle że nie warto składać CV? Co ci najbardziej nie pasowało?

Kar

Oj no ciężko będzie

DD

Jakie są widełki zarobków dla Junior Cad Engineer? Może ktoś sprecyzować w jakim stopniu trzeba znać program CATIA?

Cad
@DD

A co umiesz robić?

Heheh
@DD

W stopniu takim jakbyś aplikował na mida

Były Pracownik

Ludzie pytacie o zarobki ,to jest jakoby indywidualna sprawa . podczas rekrutacji podają fantastyczne stawki ,byle zachęcić _No oni z tego maja prowizję ,a wy wizję oszukanstwa. Stawka jest najnisza plus dodatki za godziny nocne około 3zł brutto za każdą godzi. Plus dodatek za pracę czterobrygadową,tz świątek piątek czy niedziela około 280 zł brutto plus premia około 280 zł brutto dwa razy na rok ,bo zawsze coś jest zepsute albo niedorobione i nie zapłacą. Jeżeli przychodzicie jako protegowani od dyrektora ,kogos z kadry zarządzajacej to widełki na dzień dobry sa na max np 3500 tyś brutto plus dodatki,wtedy nie ważne ze nic nie umiecie inni was nauczą ze strachu ,nikt nie chce się narazac .

@Były Pracownik

Wychodzi na to ,że zarobki na teraz dla nowych brutto to 3010podstawy+280dodatku za 4 brygady+200nocki to na rękę/netto da około 2500. Premii widmo nie liczę. Dużo to czy mało?

@ja

W Lidlu za kasa więcej zarobisz ????

livi

co z wypłatą

@livi

Co, nie wypłacili nadal? To pierwszy raz, czy wcześniej zdarzały się takie akcje też?

@Łukasz

Przecież to wypłata grudniowa więc co wy chcecie? Fakt zawsze jest przed swietami więc pewnie przelewy będą jutro Cierpliwości ????

@K. K

Wypłata hahahah lidzie ogarnijcie ten (usunięte przez administratora) z pieca 7 na ludzi się sypie. Wdychają tą itp. Jak wy nie pomożecie to związki zawodowe może pokażą co mogą !!!! Chodź wodzie !!!!! (usunięte przez administratora) JAK H U J

Ksiegowy
@livi

Po swietach

Biuro
@Ksiegowy

Burakami wystawicie faktory ? Bo nie wiem czym mnie stać

Maro

HEJ. Powie ktoś jakie są zarobki na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu. Najlepiej by wypowiedziały się osoby które pracują bądź pracowały na tym stanowisku , nie pogłoski.

Siwy
@Maro

Pracuję już od 10 lat - 5 lat produkcja a 5 lat Technik UR. Moja stawka BRUTTO na dzień dzisiejszy 5100zł.

@Siwy

To powiem ci po 10latach i praca w UR to szału niema.

RB
@Maro

Stanowisko technik UR. Pracuję od 2013r i aktualnie 5450zł brutto.

Robol
@Maro

W biurze podobno zarabiają po 13000zł, 15000zł, do tego widać jakie samochody stoją na parkingu, za które firma płaci.

@Robol

A to ciekawe ???? Muszę się w takim razie zgłosić po ta resztę o której zapomnieli w wypłacie od kilku lat ????

Ic
@Robol

Manager może i tyle ma ale zwykły inżynier z biura to bez przesady ;) podziel przez pół

Alfons

Będą podwyzki inflacyjne porządne w tym roku? Czy znowu super zwiazki zawodowe załatwią dwiescie zlotych?

:D

Nudziarze a gdzie Inzynier :D od niczego ?

J

Miejmy nadzieje ze granica bez tolerancji nie zostanie osiegnieta w firmie !

@J

Kierowniku bujmy się :D nowych co oni wykręca hahah

Dolina

Dno i wodorosty. W tej firmie panuje taka atmosfera, że się żyć odechciewa. Mobbing i intrygi na każdym kroku. Jedna liderka z wycieraczek chyba została przeszkolona do gnębienia ludzi. Reszta osób z działu tylko czeka aż coś powiesz, żeby mieć temat do plotek i mieszania cię z błotem. Żonaty kolega „przypadkiem” smyra dziewczyny po nodze i mówi co by to z nimi nie zrobił. Po prostu patologia. Kierownik wie o wszystkim, ale ma w poważaniu. Obiecuje i tylko na tym się kończy. Naprawdę, żeby wytrwać dłużej niż tydzień w tej firmie, to trzeba mieć żelazną psychikę.

Pozdrowienia :D

Jakoś

Nic nie róbcie wiec nic wam nie potrzeba :) prosto i na temat hahahah

Jakośc

Choroba !!! Nie poleca się !!!

Były
@Jakośc

Szefowa wiec wara a jak Ci pasi to do nich !!! Aby dobrze ciągając !!! :)

@Były

czy na valeo pracują sami ukraińcy? czy może polski margines społeczny? bo z wypowiedzi na tym forum ciężko cokolwiek zrozumieć

filko

kiedy wypłata

Daro
@filko

Jeszcze nie ma. Ja mam w tym banku co zakład

@filko

Wyplata ostatniego. Serki topione jedz jak juz wszystko przepiles

Rafał

Hhaha ludzie waszego wymiaru to bida szkoda :)

Hipoteza

Panie KIEROWNICZKI HAHAHAH , jaja se robicie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo