ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.
counter
1 281 604 5 1
Sprawozdania finansowe OMG!!! Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Jak to się dzieje, że firma ROK W ROK ma MEEEGA obsuwy w przekazywaniu do KRS sprawozdań finansowych... i nikt się tym nie zainteresuje? Współczuje wszystkim pracownikom finansów, którzy jakimś mega ciężkim trafem zatrudniają się w tej firmie. Dodając do tego fakt, że tam NON STOP poszukują Głównego Księgowego... NAWET NIE CHCĘ SOBIE WYOBRAŻAĆ co w tej firmie się dzieje... To poważnie nie jest śmieszne.

NUDA Nowy wpis
@Sprawozdania finansowe OMG!!!

Tak to jest jak sie zatrudnia przestepcow i patologie ktora nic nie wnosi do firmy tylko bierze kase, wiecej bioracych niz dajacych.

Nazwa działu: IT

Spieszmy sie szanowac pracownikow tak szybko odchodza.

Przestepcy
@Tomek

Macie zszargana opinie na agh i polibudzie info poszlo. Nikt sie nie zatrudni u Was

Gardze
@Przestepcy

My inzynierowie gardzimy przestepcami z zamaka. Smieci juz wyrzucilismy.

@Gardze

Zyznowski czeka cie kobierzyn za niedlugo. Wariat totalny.

Jaki fake news

Jaki fake, prawda została napisana o tej firmie w 100%

Dziadziu
@Jaki fake news

Ja tam dużo się nauczyłem dzięki dziadkowi. Duża wiedze ma jest jaki jest

CZY SĄ KARTY MULTISPORT
@Dziadziu

CZY SĄ KARTY MULTISPORT I XBOX?JESLI TAK TO JAKIE MACIE GRY, JEST FIFA?

@CZY SĄ KARTY MULTISPORT

Kiszka nie kradnij!

Tomek Nowy wpis

Kiełbasa nie zabijaj,

TakNie
Nie dla kichy kielbacha Nowy wpis
@Tomek

Znowu szukają konstruktora! WIejski konstruktor do nogi

Nazwa działu: IT

Dziwne ze Solorza nie zamkna za przekrety.

O kolejny pracownik
Nazwa działu: IT

O kolejny zadowolony pracownik.

Tak2Nie1
Firma
@O kolejny pracownik

Z firmą byłoby wszystko super gdyby zlikwidowac dziadka i jego chore zachowania. Nie rozumiem jego podejścia do zwalniania i zatrudniania pracowników, oraz złego traktowania ludzi z wyższym wykształceniem. Ma już 60 lat świat i inżynieria poszła do przodu ale on mentalnie dalej jest w latach 90tych i to początku!

Tak1Nie2
Biuro projektów
@Firma

Nie rozumiem czemu takie (usunięte przez administratora) jest w tych biurach projektów.

Praca w miłej atmosferze
@Biuro projektów

Uwaga oferta pracy! Oferujemy Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Pracę w miłej atmosferze, tworzonej przez młody zespół; Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę); Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia; Jasno wytyczoną ścieżkę rozwoju.

Tak1Nie3
NIE ZATRUDNIAĆ SIĘ
@Praca w miłej atmosferze

5 ofert pracy na pracuj.pl ZAPRASZAMY DO(usunięte przez administratora) GDZIE JEST MIŁA ATMOSFERA I WZAJEMNE POSZANOWANIE

ZATRUDNIAĆ SIĘ
@NIE ZATRUDNIAĆ SIĘ

wlasnie sie zatrudniłem w czwartek i co mi zrobisz ?? no co mi zrobisz, nie zatrudniac sie w tej lipe goowrońskiej. Panie niezatrudniac sie, spadaj na lit z goowsrołka

To cie zwolnia
@ZATRUDNIAĆ SIĘ

To cie zwolnia za 3 miesiace, bo tak robia z wszystkimi, bo Cie dziadziu bedzie wkurzal albo kiszce bedziesz smierdzial w kantorku.

Polacy
@To cie zwolnia

Polacy musza duzo nauczyc sie jesli chodzi o wspolprace z ludzmi.Zamiast klocic sie i drzec sie na siebie moze zaczniemy sie szanowac?

Polak
@Polacy

Oświadczam, ze się już nauczylem i wiele osiągam we współpracy.Uważam, że Polacy nie odstają w niczym od Niemców, Czechów, Słowaków,Ukraińców, Litwinów, Białorusinów i Rosjan oraz Amerykanów i Japończyków.

@Polak

No dobra-wspolpraca idzie dobrze wszyscy pracujmy na dobro narodu.

Firma
@Zyznowski

Firma jest profesjonalna płacą zus, maszyny są na prawde pro, generalnie dużo można się nauczyć tylko prezes trochę nerwowy ale rozumiem go prowadzić firmę w tym kraju jest na prawdę trudno.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Na jakie benefity można liczyć w ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.?

Moze najlepsza
Nazwa działu: IT

Moze najlepsza w tej firmie.

Nazwa działu: IT

Człowiek ciężkie studia kończy zostaje inżynierem i trafia na taką (usunięte przez administratora) która wyłudza pieniądze z UE. Nie dość że się nie znają w ogóle na inżynierii i projektowaniu to jeszcze traktują jak śmiecia pracownika.

Na talon qrwe i balon
@Pytanie

Generalnie na zadne, jedynie kawa z ekspresu za free i mleczko dla zarządu. TYLKO!@

Ta firma jest dobra
Nazwa działu: IT

Ta firma jest dobra dla studenciaka a nie dla doswiadczonego inzyniera.

Nazwa działu: IT

Prezes to niezrownowazony psychicznie stary człowiek. Dawno powinien siedziec przed tv i ogladac twoja twarz brzmi znajomo. Wyzywa sie na pracownikach, i jest agresywny. Totalnie nie ma pojecia jak stworzyc dobrze prosperujaca firme IT.

Nazwa działu: IT

Zyznowski uwaza ze jest jedyna firma na swiecie? Zachowuje sie jakby na rynku pracy nie było innych ofert.

Przyjemny

Bardzo przyjemna firma. dobrze placa, wymagaja, Warto zlozyc cv i przejsc wymagajacą rekrutacje.

Guwny Ksiengowy
Nazwa działu: Finanse

Znowu szukają Głównego Księgowego! Ale jaja...!!!

Gw
@Guwny Ksiengowy

i dobrze, czas zmian, nowa krew, nowa zona, nowy samochod - brawo, ze nie boja sie zmian- wymagania rosna

Tak3Nie
Wymagania Srania
@Gw

Wymagania? Jak sie ktos zorientuje ze to przekrety to ucieka z tej firmy taka prawda

To po pierwsze
@Wymagania Srania

Po drugie to tam sie pracownika traktuje gorzej niz psa. Ludzi z wyzszym wykształceniem?

Jacek
@Wymagania Srania

Przekrety, co to jest ? Uzywa znaczen a nie wie co chce powiedziec.takich wypowiedzi prosimy juz nie lansowac bo sa bez sensu.

Pies
@To po pierwsze

Maja 3 psy, kazdy ma bude, misy i są dokarmiane.widze ze nie szanujesz zwierzat, podaj nazwisko to straz sie zajmie toba w nizszym wyksztalceniem

Srezesiki
@Pies

No srezesiki to traktuja ludzi jak psy, tak sie zwierzat nawet nie traktuje. No ale do tych pustych łbów to nie dociera.

Jutro
@Srezesiki

Jutro macie włam na stronę za niezapłacone pieniądze

Leszcz lesny

Ruszyli, Pan pozew lezakuje, wypoczywa w lesie, zbiera grzyby.

Nazwa działu: IT

Byles swiadkiem mobbingu? Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@http://gowork.pl

KISZESZKA SRECZKA
@Marek

To była najgorsza firma w jakiej pracowałem w życiu.

Tak8Nie1
dyrda
@Marek

dlaczego dyrda i goowork agitują? dlaczego tak jest?kto im płaci za to?w czyim imieniu oni dzialaja?dlaczego nakręcają jezyk nienawiści, a linda to firmuje ? widać gołym okiem, że chodzi o to, aby sie działo, wpisuje zaczepki, aby później ustawiac sie w roli obrońcow, społecznikow, prawdziwe kretactwo i manipulacje, za to goowork ma 1 mln zysku rocznie, zyje z tego, że pozwala oczerniać anonimowo, a później podsuwa "obrone" i rzekoma pomoc- tak dziala szatan, naiwniacy to kupuja i wypisuja co im slina na jezyk przyniesie, byle anonimowo, byle sie nie podpisać, bo tak co sie komu stanie jak w domu do sciany nawrzuca jeden czy drugi koles nieszczesliwy, samotny hejter na sasiada, na pracodawce, ze zyd, arab, polak, niemiec, zlodzej, faszysta, pedał, zbrodniarz- napisze i nic sie nie stalo, taki goowork, takie (usunięte przez administratora) opisowe..... tak jest i nie ma bata, opisza cie i co zamiast czytac poezje, czytaja jak źle jest, jak straszno, jak poniewieraja, jak sie znecaja,krzycza, pija, spiewaja, czy to jest dobre?skąd to zło śiedzi w tych ludziach, chyba ze to te slynne roboty goowrka, bo tak pisza jakby jezyka nie znali, to nie ludzie pisza?Co sadzicie o tym?tak siedze i czytam i pisze bo mi placa, ale juz mam dosc...pomóżcie, proszę, meczy mnie to jak cholera, nie mowiac ze epidemia zabije zlych najpierw albo dobrych, zobaczymy jak sie to zozwinie

Linda
@dyrda

Linda ma rację!

Koronawirus
@Linda

Jak tam wirus was wykonczyl?

KORONAWIRUS
@KISZESZKA SRECZKA

TERAZ KISZKA ZEGNIESZ KOLANA PRZED BOGIEM PALANCIE

Staszek
@Koronawirus

Co to ??strach bezrobocia sie objawił?dlaczego nie krytykujecie tej "okropnej" firmy?Powiem Wam- pracujmy całą parą, szefowie dbają o nas, nikogo nie zwolnili, chwała im za to, to dzielni ludzi!!!Odpokutujecie za te ananimowe obelgi kierowane bezkarnie na tym wrednym gawronskim portalu..;.

Tak3Nie2
Konstruktor
Nazwa działu: IT

O znowu cesorze szukaja konstruktora i operatora CNC.

Truktor
@Konstruktor

Tak to dobrze, twoim zdaniem dobrze jak powiekszaja zespol, czy smuci cie to jednak, szukasz już roboty???

@Truktor

A poprzednich 300 inzynierow to zwolnili bo sie niby nie nadawali?

Dziwne
@Tomek

Dziwne ze (usunięte przez administratora) sie nadaja jak nawet nie wiedza jak wlaczyc drukarke albo nie znaja sie na solidzie. Wy sobie zarabiacie pare klockow a oni miliony na tych maszynach i zyja z przekretow

Milion

A jego imie milion, z 140 000

Buc ubecki
@Milion

Nie lubie solorza, nie lubie jego przekretow, nie lubie ubekow i mam prawo sie wypowiadac na tym forum. To sa swinie i tyle

Bud Ubecki
@Buc ubecki

(usunięte przez administratora) polski przedsiębiorca, właściciel wielu przedsiębiorstw działających na rynku mediów, telekomunikacji i finansów, założyciel Telewizji Polsat i prezes Rady Nadzorczej Polsatu. Tez go nie lubie, ale co ma to z nim wspólnego tutaj? Ma tez tu swoje macki, niemożliwe

To sobie popatrz
@Bud Ubecki

To sobie popatrz na strone kto jest w spółce nadzorczej, jakis pociotek solorza. Jak takie biznesy sie prowadzi w polsce to jedyne co to uciekac z tego kraju.

YEPAC SOLORZA
@To sobie popatrz

Teraz dziadziu docenisz człowieka i pracownika. Z resztą niedługo zejdziesz na ten świat i zostaniesz rozliczony z przekrętów oraz traktowania ludzi śmieciu

Karol
Nazwa działu: IT

Slepy po co Ci pracownicy jak Ci na nich nie zalezy.

IT
@Karol

DZIEN DOBRY ZYZNOWSKI CZY SĄ KARTY MULTISPORT?

@IT

Są karty multisport jak wylizesz mi buty, i będziesz chołbił imię Kiszeczki, i Kasandry. Jesteśmy Bogami, a wy zwykłym plebsem. Możecie zostać najwyżej naszymi podnożkami.

Tak2Nie1
Urszula
@Zyznowski

Twój wpis jest średnio merytoryczny. Naprawdę macie Multisport w ZAMAK MERCATOR? A są jeszcze jakieś dodatki oprócz tego?

Dksk

Bardzo polecam firmę ZAMAK MERCATOR. Wysokie wynagrodzenia, udział w ambitnych projektach, najważniejsze firmy z branży są klientami. Pyszna kawa, wypłaty zawsze na czas, urlopy, świetni ludzie w ekipie. Coś dla osób lubiących rozwój, ciekawe koncepcje. Niestety, ale lesery i ci co lubią klepać w kółko to samo odchodzą po paru miesiącach, bo po ludzku nie dają rady ;-)

Tak4Nie28
Kasandra
@Dksk

Kasandra to pisala?To prezes nie nadaza nad mlodymi ludzmi i reaguje agresja

Tak5Nie2
Znencasz

sie bardzo nad tym znencazem

Przestepcy
Nazwa działu: IT

Uwaga przestepcy nie zatrudniac sie

Kutafon 2
Nazwa działu: IT

Przestrzegam wszystkich przed ta firma. Nie dosc ze zlodzieje to jeszcze zle traktuja pracownika

Tak7Nie
Jan
Nazwa działu: Handlowy

ale ktory prezes bo jest ich 4 ech i kazdy jakas ma zalety i wady- choroby to nie życz nikomu!

Policja
@Jan

Sprawa o niszczenie mienia i zastraszanie pracowników jest już na policji. Dostaniecie wezwanie niedługo.

Tome
Nazwa działu: IT

Firma jest profesjonalna, mają na prawdę fajne maszyny, co prawda zarządzanie ludzmi nie jest na najwyzszym poziomie, ale produkty są ok. Można się dużo nauczyć jeśli chodzi o inżynierię, tak samo CADa itd

TakNie4
Pan Piotr
@Tome

Pan Piotr jest fanem techniki, tylko nie wiadomo dlaczego się tak denerwuje na pracowników

Kiszka
@Pan Piotr

A kiszka jest pasożytem i siedzi w tym kantorku z gobelinem i liczy tylko kase z przekrętów

Mentalnosc
@Kiszka

Mentalnosc polakow nadal jest na niskim poziomie. Wszyscy tylko narzekaja itd.

Doplaty
@Mentalnosc

Doplat z UE juz nie dostaniecie sprawa jest zgloszona!

AGH
@Jan

Na AGH i PK poszlo info zeby nie zatrudniac sie w tej firmie

Student
@AGH

Tak wiemy, jest czarna lista, nazwiska, tytuły i rektor "powiedział" , zeby sie jednak zatrudniać, bo inaczej kazdy bedzie musiał iść na spowiedz i rozgrzeszenia nie dostanie. Dzisiaj tez Macron ma mówić na uczelni, zeby sie jednak zatrudniac, bo inaczej zostana zabrani do Francji i beda tam w wiezieniu 3 dni.

Zarzad
@Student

No zarzad niedlugo bedzie siedzial w wiezieniu.

Wiezien
@Zarzad

Jak to w wiezeniu, za co?.przeciez postepuja pozytywnie, co zrobili, kurka wodna, ty to zawsze cos wymyslisz, jak juz nic nie masz to zawsze cos palniesz,

Mobbing
@Wiezien

Mobbing, (usunięte przez administratora) smierdzacy ludzie, darcie ryja, przeklinanie

JAn Ban
@Mobbing

A mobing, Co to jest ten moming- taki jak napisałeś, czyli ty obrazales ludzi, kolegow, symulowales chorobe, piszesz jezykiem rynsztoku, nienawisci, czlowiek ma twarz, glowe a nie ryja, jest zle z toba. Podpisz sie imieniem i nazwiskiem wtedy uwierze w twoje bajki, szkalujesz anonimowo ludzi na okolo i wydaje ci sie ze jestes bezkarny, a bedzie niedobrze u ciebie, nawet co raz gorzej,

Kolarz
@JAn Ban

Mobbing to jest darcie ryja na pracownika. no ale jak wam to odpowiada bo jestescie drsperatami to prosze bardzo

Ban Jan
@Kolarz

Jest nam dobrze tutaj, nie mecz siebie, idz na ferie, odpocznij, zrelaksuj sie, dajemy sobie rade bez ciebie ludziku smiszny

Kurier

Nie no nie mamy jeszcze, daj znać jak wyślesz, zeby nie zaginelo. Dziekujemy ci kurierze. Powiedz jeszcze cos ciekawego, co nowego w zamak?

Nic nowego
@Kurier

Nic nowego straszna ujnia

Prawniczek

Prawnik, przed „oraz” nie daje sie przecinka, proponuje oraz 20 mln dla zmutowanego a dla kielbasy i dla zniwiarza prace spoleczne na 1 maja a dla saleciarza wypoczynek w osrodku

Proponuje
@Prawniczek

Proponuje miotle dla zyznowskiego i 100 lat wiezienia dla kiszki. Oraz sybir dla reszty ubeków

Sluzba druzba
@Proponuje

ubekow ze sluzb ub o co chodzi?, bo to ludzie, kiedy nie bylo juz ubecji

Sol

Solorz czy Solarz, bo telewizja jest jednego z nich a Solorz to soli

Sol
@Sol

Solorz Zak- on jest tez w Zamak Mercator?inwestuje w spolki techniczne?

@Sol

Nie ale jest znajomkiem kiszeczki

Kodeks Karny

Art 207 KK - znecanie sie nad ludzmi

Solid
@Tomek

Solorz znajomy kiszeczki, to niemozliwe, co ty opowiadasz, kiszeczka to znajomy ofiar, a nie oprawcow, ub to oprawcy, nie wiedziales tego? Co ty, to abc historii wspolczesnej. Moze wyjasnji to, bo trzeba bedzie to ustalic.

Wlodek

To nazwisko nie jest popularne- Tadeusz Zyznowski - sedzia ?

Slepy
@Wlodek

Nie, zyznowski slepy przestepca gospodarczy oraz kat dla inzynierow

były pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Praca w zamaku - odradzam wszystkim, chyba że twój honor , godność ,szacunek odstawisz na bok i dasz się poniżać przez pracodawcę. Pracodawca nie płaci za nadliczbówki od 2 lat . Urlop dostaniesz jak wiceprezes będzie miał dobry humor. I niema znaczenia że wykupiłeś wczasy , coś zaplanowałeś .Ty i twoja rodzina są zerem w jego oczach co niejednokrotnie udowodnił np. nazywając nas plepsami ! A co do maszyn tam produkowanych to ich jakość nie jest najwyższa.A ostatnio widziałem części -MADE IN CHINA Serwis pogwarancyjny bardzo drogi,kosmicznie drogi !jak to już niektórzy zdążyli się przekonać.

Tak10Nie1
Racja
@były pracownik

Racja, zgadzam się. Dzisiaj jest dużo więcej firm inżynieryjnych które stoją na wysokim poziomie. Rolls Royce, Aptic, Delphi, oraz inne. Generalnie trudno jest prowadzić firmę w tym kraju i zgadzam się że ma problemy z prowadzeniem biznesu. Ale traktowanie ludzi na niskim poziomie, niedługo z takim podejściem nie znajdzie ludzi do pracy, teraz pracuję w zachodzniej firmie, a papiery z zamaka mogę jedynie wrzucić do kosza.

@były pracownik

Zyznowski spotkamy sie w sadzie i tak nie obroni cie kiszka, mam lepszego prawnika.

Aktualny pracownik Stanislaw N
@były pracownik

Nie zgadzam sie z opinia b. Pracownika. Zgodze sie z nim, kiedy poda imie i nazwisko.Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj, Jest dobra atmosfera, urzadzenia produjujemy na najwyzszym poziomie. Robiac zlecenia dla uczelni, czy Lotu albo firmy Corning, nie ma pola na awarie czy wady, Wszystko jest dopiete, szefowie przywizaja straszna wage do jakosci i kompetencji. Bez kompetencji nie ma szans w zamak, ale jako ktos utalentoway to naprawde warto tu byc, nauka ale i Nauka i dobre Pieniadze. Dzieki temu, ze ten zespol to grono profesjonalistow, tak wysoko sa notowane maszyny zamak mercator. To prawda - konkurencja nie moze zniesc ze zamak idzie do gory, To prawda - dlugopisy sa chinskie

Tak1Nie5
@Aktualny pracownik Stanislaw N

No moze cos sie zmieniło i gonicie zachód ale nigdy nie dogonicie jak będziecie pomiatać ludzmi i bedziecie ich straszyc w pracy nikt nie chce w takiej atmosferze pracowac

Lukasz
@Tomek

Po co gonic zachod, jak Polska to srodkowa Europa i Polska ma lepsze wyniki niz Francja i Niemcy.przeciez Lot kupil Condora, a nie Luthansa Lot. Co wy z tym zachodem, na glowe upadliscie, Widzicie we Francji jak sie oklada palami pracownikow. Podnoscie poziom wiedzy kompetencji i Firmy polskie beda tak dobre jak amerykanskie i japonskie. Nie krytykujcie polskich przedsiebiorcow bo daja Wam prace, rozwoj, pieniadze.Jak zle wam to zalozyc mozna wlasna firme albo isc do innej „ zachodniej”, Po co tak meczycie się, kłamiecie, obczerniacie bezimiennie, po co jaki to ma sens i wartosc.

Jaki rozwój
@Lukasz

Teraz pracuję w zachodniej firmie i żałuję że przyszłam do zamaka

Natalia
@Jaki rozwój

Jakze przyszlas do zamaka, jak cie w ogole nie bylo w zamaku, firmy ci sie pomylily, teraz nie jestrs w „ zachodniej” firmie, tylko siedzisz w domu i ogladasz M jak zdrowie. Jakie „zachodnie” , co ty pleciesz, trzy, po trzy

Pieknis
@Natalia

Nie wole ogladac piekna kiszke

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Ile jest zmian w ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.?

TakNie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Nie Wigilia jest dniem pracującym sylwester też i każdy dzień w tygodniu w ciągu. Pracujemy za darmo na cześć wodza!

@Tomek

A tak na poważnie można prosić? Czytałam, że na stanowisku inżyniera sprzedaży są premie http://www.zamakmercator.pl/pl/o-firmie/praca/inzynier-sprzedazy.html . Wiesz może na jakich zasadach są one przyznawane?

Jakie
@Iwona

Jakie premie, zwalniaja przyjmuja itd. Strata pieniedzy i czasu i to dla was jak i dla nich. Dziadziu ma niesłychaną przyjemność w znęcaniu się nad ludźmi

Tak13Nie1
Marcin
@Jakie

Poza pensją podstawową nie ma żadnych dodatków, które sprawiłyby, że wynagrodzenie stałoby się bardziej atrakcyjne?

Tak3Nie

Nie.ma żadnych premii, tylko (usunięte przez administratora) Tomek

@Tomek

(usunięte przez administratora). Na prawdę nie trzeba pracować w tej firmie. Oni nie rozumieją że czasy gdzie pracodawcy byli bardzo poszukiwani dawno minęły.

Tak5Nie
Koszulka
@Tomek

Chyba założę sobie koszulkę zamak mercator i będę grał w lidze klasy C

Marcin
@Marcin

własnie, ze sa - dostalem dodatek na 11 listopada 600 netto.Na 3 maja tez dostane.

600 zl
@Marcin

No to cudownie, 600 zł to są mega pieniądze 2 razy do roku. Jedzcie za granicę, tam inżynier zarabia 200 zł za godzinę!

Reklamy
@600 zl

Solorz bombarduje nas reklamami i głupimi programami, a zarobki słabiutkie w tym kraju.

Janek
@600 zl

Ja w ogóle nie rozumiem tego podejścia, ktoś kto ma firmę jest lepszy niż pracownicy? Albo kimś ważniejszym, i może pomiatać ludzmi. Moze w koncu ludzie zaczna sie szanowac w pracy i zaczac wspolpracowac zamiast sie klocic o wszystko i soba pomiatac.

Tomeczek
@Janek

Człowiek kończy ciężkie studia, ma doświadczenie w branży i trafia na przestępców, którzy totalnie nie mają wiedzy i umiejętności związanymi z inżynierią. To się tyczy prezesów jak i pracowników

@Tomeczek

Prezes straszy zwolnieniami jakby nie było innych firm na rynku. Teraz weszły korporacje do Krakowa, więc nie wiem o co mu biega.

TakNie1
POMOC OSOBOM POKRZYWDZ PRZEST.
@Prezes

POMOC OSOBOM POKRZYWDZ PRZESTEPSTWEM 12 421 22 88

Nazwa działu: IT

Prezes to człowiek chory i niereformowalny. Dawno powinien siedzieć w domu i ogladac tv w kapciach

money
Nazwa działu: Finanse

dziś mija 9 dzień po terminie zapłaty za wynagrodzenie. połowa pracowników jest bez jakichkolwiek środków, notorycznie zlewana. pytamy kiedy otrzymamy wygrodzenie? dlaczego niektórzy takowe otrzymali ? jesteśmy gorsi? ludzie mają rachunki, zobowiązania finansowe, potrzebują coś włożyć do przysłowiowego gara. XXI wiek, rok 2019. chcemy jedynie otrzymać Nasze zarobione pieniądze. resztę osadzi Bóg, na końcu i tak każdy z Nas jest równy .

Tak14Nie1
@money

Niestety opinie o tej firmie to prawda. Oni płacą wg widzimisie, komu się należy a komu nie. Jest to firma prywatna, wolna amerykanka, ale już niedługo pociągnie z takim podejściem do pracownika, i traktowaniem. Dziwne że rodzinka dostaje wypłaty na czas.

Tak24Nie1
@Marek

Już niedługo zwrócą wam pieniądze, sprawa jest w sądzie.

Tak4Nie2
Franek
@money

ale jaja, ale jaja 5000 tys kto za tyle pracuje, ale jaja.Czyżby pozbyli się udawcza i teraz smutno, ze nie ma 5 tys za mierna prace? Smutno co?a tak było dobrze, pokrytykowali, ponarzekali, ale 5000 było.

Topor
@Franek

Bo same udawacze tam pracują. Dzisiaj na prawdę jest pełno pracy na rynku nie trzeba pracować w tym bajzlu, można zarabiać nawet na yt a nie dostawać batów w pracy i być posłusznym pieskiem

Tak1Nie3
@money

Czy to pierwsza taka sytuacja kiedy firma ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. ma opóźnienia w związku z wypłatą wynagrodzeń? Czy pracownicy otrzymali już swoje zaległe pensje?

Pracownicy
@Iwona

Nikt dalej nie otrzymal, ale nie marw sie.Pracujemy dalej, bo to nam odpowiada.Tak W ogole to nie chcemy juz wynagrodzenia, bo mamy wynagrodzenie w innej firmie.Wazne, ze robimy swoje i to nas cieszy. Dziekujemy za pomoc drogie omo, dziekujemy ze czywasz wieki bracie. Jak dobrze, ze ktos tak zacny dba o nasze sprawy pracownicze. Mamy ustalone / tak ustalilismy z pracodawca na Ismie/ze brdziemy otrzymywac wynagrodzenie raz na kwartal, troche smutno ze ta, bo wolelismy raz na pol roku, ale sie nie zgodzil, jak mozesz drogie omo pomoc, to zadzwon - tylko podaj nazwisko, bo nie ma co sie ukrywac w tak slusznej sprawie.

Pitrek
@Pracownicy

Czy zyznoski sie juz leczy psychiatrycznie?

Tak1Nie2
Solorz ssie pale

Nawet Zygmunt wam nie pomoze

Nazwa działu: IT

Dajcie spokoj wszyscy jestesmy ludzmi :)

Meczykicha
@Tomek

No to kiszka szykuj kase niedlugo dostaniecie pismo z pozwem zbiorowym i bedzie kontrola PIP.

Meczykicha
@Meczykicha

PIP juz byl, jest i bedzie taka jego rola, bo donosiciele zwolnieni za kretactwa i lewe zwolnienia traktuja (usunięte przez administratora) jak kosz na smieci, a on biedny sie tym zajmuje, traci czas. Pozew zbiorowy- co to jest?zbiory niezadowolonych bylych pracownikow sa i beda, takie czasy lewakow. Po to sa sady by skladac pozwy jakie kto chce, takze i zbiorowe. Podatnik -/ sad pracy gratis podobno/ pokryje wszystko co byly pracownik niewymysli, a sad pracy sie uraduje ze ma co robic.... Nic nowego,.....kultura niska, nawet prymitywna jak widac z wpisow i poziomu gowoorok Ciekawe, ze aktualny pracownik nie pozywa pracodawcy w trakcie zatrudnienia tylko dopiero po wylotce- podobnie jak po rozwodzie,

PIP
@Meczykicha

Uważaj bo Cie pobiją albo coś gorszego. 21 wiek tam nie dotarł jednak

PIP
@PIP

21 wiek dotarł tam i tu, tego tamtego.Dobra firma-brawo-tak trzymac,(usunięte przez administratora).Eliminowac(usunięte przez administratora) udawaczy, bo oni przeszkadzaja w rozwoju nas, ktorzy chca wysokiego poziomu.

ynteligentin

500 lat za zachodem, czyli odrodzenie, renesans-a tu barkowy pracownik w starciu z odrodzeniem i wynik jasny-pracownik bidok za 5 tycholi, i kazą pracowac po 8 godzin a nie patrzec w ekran monitorka.Ciezko sie pogodzic w porzadnej firmie z wymogami jakosciowymi co?, na zmywaku w Holandii to w dolek by calowali, bo w Polsce to mozna bajdurzyc i jakos to bedzie??

Lukasz
@Marek

Zaprzeczam- te chamskie opinie to same klamstwa i wymysly, czytajcie ale sami oceniajcie-(usunięte przez administratora)

Prawda was wyzwoli
@Lukasz

Niestety prawda prawda. Daleko jesteście za zachodnimi firmami, jeśli chodzi o kulturę pracy, współpracę, oraz prowadzenie firmy. Nie wiem kto wam dał dofinansowanie z UE na badania. Traktowanie inżynierów gorsze niż w kołchozie.

Tak7Nie1
Franczeska
@Prawda was wyzwoli

Ci Ty wypisujesz, nie wyszko ci, nie dalas rady i cie wywalili pewnie. Smutno bez kolchoziku, tak bylo cieplunio, tysiaczki wpadaly, a tu nagle stop- trzeba pomazac wyniki i zaczelo sie... Nie przejmuj sie, poradza sobie bez ciebie

Moj dziadek jest ubekiem
@Franczeska

Trudno sobie nie dawac rady jak sami amatorzy bez studiow albo po studiach tam pracuja. Zatrudnijcie wiecej gimbusow albo sebixow z nowej huty. Preziu jest pan zerem i przekretasem.

Całujemy rączki
@Moj dziadek jest ubekiem

Całujemy rączki prezesów że dają cudowną pracę w cudownych warunkach. Są karty multisport wyjścia do kina, imprezy integracyjne, owoce w lodówce, playstation, piłkarzyki i wiele by wymieniać!Praca 300 godzin miesięcznie to mało! ŻYĆ NIE UMIERAĆ, CUDOWNA FIRMA!GRATULUJEMY!!!

No to trzymajcie się
@Całujemy rączki

No to trzymajcie się tam mocno!

Master
@No to trzymajcie się

No i co zyznowski narobiles sobie wrogow. Odpowiesz przed Bogiem za swoje zachowanie a niedlugo przed sadem. Sajonara

Rower

Rower kosztuje w tym kraju 3000, tyle co zarabia inżynier w tym kraju.Paranoja?

Rower
Nazwa działu: Marketing
@Rower

Co poradzisz?w Niemczch jest podobnie -2500 EUR wynagrodzenie =rower, nie pamiętam marki chyba bmw.

Solorz
@Solorz ssie pale

akcje spadaja, zobaczymy co bedzie przed swietami.Ciagnie ta Tajlandia w dol

Rower 2
@Rower

Akurat rower w Niemczech kosztuje tyle samo co w PL. A ciuchy orginalne sa duzo tansze!

XYZ

Co za bzdury tutaj widzę...... Te komentarze są jakby o innej firmie, nawet lokalizacja się nie zgadza, a co dopiero te mity o ludziach i pracy..... Nie wierzcie w te pierdoły, od razu widac, ze to piszą osoby, które dawno dawno temu zostały zwolnione ;-> Przyjdzcie na rozmowę, od razu zobaczycie, że to są kłamstwa!

Tak2Nie16
Paweł

To jest przyzwoita firma i ludzie też. Na szczęście rozumny człowiek nie musi kierować się anonimowymi nienawistnymi pomówieniami pisanymi przez anonimowych bohaterów i herosów, może sam wyrobić sobie zdanie.

Tak7Nie32
Monte
@Paweł

Jestes po wyroku i klekasz przed kiszeczka?

Tak1Nie5
Tomek

Także kiszeczka spotkamy się w sądzie, a mam dobrego prawnika z korporacji nie z takiego bajzlu jak ten.

Tak2Nie4
Sad

Dziekujemy ze sie sprawa toczy, dziekujemy ze jest wyrok skazujacy goowork

Sad
@Tomek

Sad ostateczny nas wywoli, dobry prawnik z korporacji jas@spolka nawet wyrok wydal, dlaczego komornik zajal ci ostatnio konto? Mandatow nie placisz, wes prawnika z kopropracji jas@franek

@Sad

Ogólnie - żenada. Największym minusem firmy są ludzie. W zdecydowanej większości - kompletni amatorzy w swoich dziedzinach. Przyczyna jest dość prozaiczna - każdy szanujący się fachowiec ma na rynku lepsze opcje niż firma, która mentalnie jest wciąż w latach 90-tych. Drugim oczywistym problemem jest prezes. Człowiek niereformowalny o bardzo ograniczonych horyzontach, fatalnym podejściu do ludzi i kosmicznie wybujałym ego. Zwykły, zakompleksiony nowobogacki. Chciałbym podać jakieś plusy, ale niestety ich nie ma. Benefity żadne, pensje przeciętne, sprzęt do pracy fatalny, wyposażenie i wystrój biura -dramat. Ogólnie, realnie zgodzę się ze średnią ocen - typowy polski januszpol.

Tak32Nie5
@Tomek

Ciekawe ile dni analizowales te firme?szkoda ze tak jednostronnie i falszywie, bo inni maja zdanie bardzo dobre, polecaja ja co uzasadnia, ze warto u nich pracowac.Dajesz falszywe swiEdectwo, bo zazdroscisz im. Trzepiasz sie prezesa, a tam nie ma prezesa, znowu pomylileś firmy.

Tak3Nie4
@Pracownik

Czepiasz po pierwsze, i dobrze że go nie ma bo nic nie wnosił do tej firmy, a tylko niszczył zdrowie ludziomn

Gaweł
@Monte

Paweł o co chodzi w tym wpisie?(usunięte przez administratora)

Chamski ryjek
Nazwa działu: IT

Zaliczana jest do potraw kuchni podlaskiej. Kiszka to masa ze startych ziemniaków wymieszana ze słoniną, boczkiem i przyprawami, a pieczona w jelicie wieprzowym. I to właśnie jej "opakowanie" może wywołać niechęć. Jelita muszą być bowiem dokładnie wyczyszczone, a czynność ta nie należy do najmilszych. Jednak smak aromatycznie doprawionej masy ziemniaczanej m.in. z boczkiem i majerankiem, prosto z piekarnika lub pieca, rekompensuje trud włożony w przygotowanie.

Tak3Nie2
Dksk

Negatywne oceny na gowork można mieć, ale Wy przebiliscie juz chyba wszystkich. Uważam ze nie bez powodu ;)

Tak33Nie3
Detektyw
@Dksk

Chcą byc najlepsi, nie ma lepszej przeciez reklamy niz ta aktywnosc o Zm , ktora goowrok robi.Mimo waszych -Goowork- ofert dla ZM o placeniu za „ dobre” opinie - nie zaplaca ani grosza, a pisac te brednie mozecie ile chcecie, choc czas oczerniania i zniewagi sie skonczyl. Material jest gromadzony, wkrotce to odczujecie- gowwork i autorzy wpisow.

Tak4Nie1
@Detektyw

Po to powstał ten portal żeby pisać opinie o pracodawcy. Są nieuczciwi, do tego bardzo nie w porządku dla pracownika. Dużo ludzi przewinęło się przez tą firmę, mają prawo się wypowiadać w końcu żyjemy w demokratycznym kraju. Dużo ludzi negatywnie się wypowiada bo mają takie prawo, wiele osób zostało pokrzywdzonych przez tą firmę. Mamy nagrania wypowiedzi prezesów(mobbing), oraz inne dowody na nieuczciwe i podchodzące pod paragraf zachowanie. Jest 2019 rok!!!

Tak31Nie3
@Tomek

Oczywiście każdy użytkownik ma prawo się wypowiedzieć na forum, jednak pojawiające się tu komentarze powinny być merytoryczne. (usunięte przez administratora) to poważne oskarżenie i jeśli takie sytuacje miały miejsce, należy temu przeciwdziałać, kierując się do odpowiednich instancji, jednak fałszywe zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Możesz powiedzieć, czy obecnie jesteś zatrudniony w Zamak Mercator, albo pracowałeś tam w przeszłości? Co mógłbyś doradzić osobom, które chcą się ubiegać o zatrudnienie w firmie?

@Tomek

Demokracja to sposob sprawowania wladzy, wyborow, a nie robta co chceta albo Isanie i gadanie byle czego, wolnosc to prawo wypowiedzi w taki sposob, by nie zniewazac i nie oczerniac kogos, negatywna wypowiedź to ocena konstruktywna, a nie Pisanie o patologii, zulach, oszustach i ubekach- autor nie wie co to byla ubecja/ UB, SB/ , tortury i walka z bohaterami z AK i opozycją antykomunistyczną. Autor nie wie, ze dzieki wielu osobom z tej firmy, moze zyc w wolnym kraju jakim jest Polska, myli mu sie walnosc z samowolą i glupota oraz odreagowaniem kompleksow i poczucia niższosci, dlatego pisze te zniewazajace oskarzenia, a autor anonimowy pisze o mobingu, a nie rozroznia obowiozkow pracowniczych z kodeksu pracy od dzialania na szkode pracodawcy, pisze o tajemnym nagrywaniu, kto uczciwy kogokolwiek potajemnie kogos nagrywa?nawet zona zla nie nagrywa zlego meza, bo to poprostu nieetyczne, ale autor nie wie co to etyka, moralnosc, stad ta napastliowosc, nawet jak to toboty gowwork robia To jest to- ten portal gowwork to platforma atakowania pracodawcow, przedsiebiorcow, a nie zadne forum merytorycznej oceny kogokolwiek, chyba ze sie im zaplaci, to pisza pozytywnie sami.

@Dksk

Takiego chamstwa to jeszcze nie widzialem w zyciu