Opinie o Zamak Mercator Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zamak Mercator Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zamak Mercator Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn do tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamak Mercator Sp. z o.o. w Skawina

Bystry

Witam. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy jako spawacz/ślusarz w tej firmie? Czy też jest tak źle jak ludzie opisują? I jak z zarobkami

Tom

Jak to jest, że ta firma musi dodawać informację o odpowiedzialności karnej za opis warunków pracy a inne nie? Wnioski wyciągnijcie sami.

Zatrwożony

Firma, która utrzymuje swoją pozycję na rynku jedynie dzięki projektom z zeszłych lat i dostarczaniem tych samych produktów (ewentualnie delikatnie przerobionych). Średnia długość pracy danego pracownika to pół roku, ale zdarzały się przypadki takie, że ludzie po miesiącu uciekali - przeważnie ludzie pracujący wcześniej w korporacjach => to przekłada się na przyjmowanie ludzi którzy nie do końca zawsze wiedzą co robią. Natomiast brak stałej kadry inżynierskiej przekłada się na brak przekazywanej wiedzy z człowieka na człowieka (jeśli umiesz się domyślić z dokumentacji jak był zamysł konstruktora przed Tobą to okey). Natomiast polecam ludziom, którzy chcą liznąć inżynierii od podstaw, dużym pozytywem jest ogromna wiedza ludzi pracujących na produkcji i pracowników technicznych. Jeżeli sam chcesz do czego dojść i samemu uczyć się po godzinach firma stoi dla Ciebie otworem. Co do jakości zarządzania wypowiadało się dużo ludzi przede mną i nie sądzę żeby warto było cokolwiek tutaj dodawać. W przypadku konstruktorów - ciężko powiedzieć o czymś takim jak niezależność tworzenia. Jakość pracy na minus, a presja ze strony zarządu duża. Przestrzegam wszystkich "idealistów" Inżynierów => to naprawdę nie firma dla Was. Wszystkich tych (którzy chcą coś wyliczać, obliczać, dochodzić do rozwiązań inżynierskich - precyzji wykonania to raczej też nie droga w tę stronę) Jeżeli chcesz mieć tzw. "Ciepła posadę w korporacji " To nie tutaj - jeśli lubisz pomachać kluczem zrobić coś samemu to już inna kwestia jednak musisz wiedzieć co robić i przełożyć to na rzeczywistość. Wszystkich inżynierów, którzy pracowali na studiach rzetelnie i ciężko maja ogromną wiedzę i otwarty umysł => NIE Dla wszystkich którzy lubią zobaczyć efekt swojej ciężkiej pracy, dla których inżynieria to umiejętność wpadania na niekonwencjonalne rozwiązania tzw. powszechnie ulepiarstwo -"ma działać " => TAK W zależności czego szukacie. Z własnego doświadczenia nie polecam firmy. Niemniej ludzie się tutaj odnajdują i potrafią spędzić więcej niż 2 lata a nawet i o wiele dłużej. (usunięte przez administratora) Niemniej w szczytowej fazie było ich ponad 2000 co może świadczyć, że niektóre z nich mogły zawierać źdźbło prawdy - jest to już tylko hipoteza do własnej oceny.

Zenon

Natomiast ja sie dobrze wypowiadam.Dobra załoga i szefowie znaja sie na tym co robią. Jak nie zobaczysz to kazdego skrytykujesz i masz anonim

@Zenon

Dziękujemy za twoją opinie.

realista
@Zenon

jasne...

W lokalnej prasie ukaże się niedługo ciekawe ogłoszenie PIP dot. zamaku, polecam sprawdzać :-)

zainteresowana

Co to za prasa? Chciałabym się zapoznać przed aplikacją

Furman

Takie mam wrażenie po tych wpisach, że większość tych osób, które negatywnie wypisują opinie o tej firmy zakładały że się zatrudnia się i za 4h będą dostawać wynegocjowane wynagrodzenie a pozostałe 4h będą bawić się w politykę o której nie mają raczej pojęcia i myślą że pieniądze lecą z nieba podczas obfitych opadów

Witam, właśnie aplikuję na stanowisko konstruktora i moje pytanie to czy rzeczywiście sytuacja pracownika w firmie jest tak tragiczna?

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy, każdy ma prawo do własnej opinii. Nie należy dzielić pracowników na takich, którzy mają prawo się wypowiadać i takich, którzy takiego prawa nie mają - my absolutnie tego nie robimy i nie mamy zamiaru tego robić w przyszłości. Każda opinia jest opinią subiektywną, a my jesteśmy tutaj właśnie po to, aby przekazywać rzetelne informacje. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu pod rekrutacja@zamakmercator.pl

Tak

Moim skromnym zdaniem jest bardzo źle. Ludzie uciekają stamtąd po paru miesiącach, od wielu lat nie ma stałej ekipy wśród grupy inżynierów. Stąd m. in. tyle rekrutacji prowadzonych w tej chwili.

@Tak

Na chwile obecną prowadzimy rekrutacje, zapraszamy do aplikowania jest to spowodowane rozwojem firmy.

Skromny
@Tak

Ja tez skromnie powiem, ze jestem juz 4 lata tutaj i dobrze mi sie pracuje.Powiem szczerze bardzo sie nauczyłem i to procentuje.Warto tu pracowac.

@Skromny

Dziękujemy za twój komentarz

Aktualność
Przypominamy, że treści niezgodne z prawem oraz regulaminem serwisu GoWork.pl będą usuwane przez administratora. Wolność słowa ma swoje ograniczenia. W związku z atakami na naszą firmę, a także pomówieniami (na podstawie art. 212 kk oraz innych właściwych przepisów) pragniemy poinformować, że podjęliśmy odpowiednie kroki w celu ustalenia sprawców bezprawnych zachowań i ataków, w tym ustalenia należących do anonimowych autorów adresów IP i źródeł pochodzenia do organów ścigania (policja, prokuratura) i w porozumieniu z administratorem serwisu zostanie ustalony adres IP, a następnie wystąpimy na drogę sądową.

Zbyt wiele osób (teoretycznie anonimowych) bardzo łatwo wyraża poglądy na forach internetowych, krzywdząc innych i bezprawnie atakując - wprowadzając naszych pracowników w błąd pozwalając sobie na  bezprawne pomawianie, oskarżając nas o czyny i ciężkie naruszenia prawa, których się nie dopuściliśmy.

Chciałbym zapytać, dlaczego znikają stąd negatywne opinie? Było ich całe mnóstwo, a teraz znikły bez śladu (no, nie licząc zrzutów ekranu, które są dostępne na moim facebooku)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i z regulaminem serwisu Gowork będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail office@zamakmercator.pl

"Misją naszej firmy jest zdobycie w branży znaczącej pozycji producenta i eksportera innowacyjnych urządzeń badawczych oraz linii przemysłowych".

Dzisiaj ZAMAK MERCATOR jest jedynym polskim producentem, z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w realizacjach kompletnych linii przemysłowych i laboratoryjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz gumy i silikonu.

Aktualnie poszerzamy nasze szeregi i prowadzimy rekrutację na stanowiska : Asystentka Zarządu, Inżynier Sprzedaży, Konstruktor, Specjalista ds marketingu, Automatyk.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania dotyczące pracy.
Zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji pod adresem rekrutacja@zamakmercator.pl

Firma ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Skawina. Ile płacą na stanowisku Automatyk?

automatyk

Mi płacili ponad 10k, ale za te pieniądze, w tej pracy - cóż, moim zdaniem nie było warto, bez problemu znalazłem na miejscu inną pracę za większe pieniądze i przede wszystkim w normalnej firmie.

Aktualnie jest prowadzona rekrutacja w mieście Skawina, zapraszamy

5 ofert pracy

Znowu 5 ofert pracy hehe

Urszula

I jak, już wiesz, czy jest? :P W sumie to jest bardzo fajny benefit, a teraz dużo firm to daje. Byłoby fajnie, jakby tu też było.

M.

E, tutaj akurat się nie zgodzę. Zarabiałem tam jako inżynier ponad 10k, po prostu nie zgadzać się na niższe stawki. Może jeden z drugim właścicielem mówią, że wszyscy w zamaku tak mało zarabiają, ale to nieprawda, po prostu trzeba negocjować, a jak dają mało - to do widzenia, niech sobie sami projektują, bo przecież potrafią ;-) Dla mnie to i tak było dużo za mało jak za pracę dla tych dwóch wszystkowiedzących orłów, więc rzuciłem papierami i tyle, pozostało mi odzyskać niewypłacone pieniądze na drodze sądowej od zamaku i zapomnieć o tym przykrym epizodzie życia zawodowego.

new idea

Spory potencjał

Inny

Jeżeli masz dużo samozaparcia i umiesz uczyć się sam to praca jak każda inna.

Inny

Wsparcie jest ale raczej minimalne i chyba że jesteś ledwo po studiach i nic nie umiesz to raczej praca nie dla Ciebie. A co do komentarzy to mam wrażenie że niektórzy sobie piszą, by pisać głupoty. Szału nie ma tutaj ale najgorzej też nie jest. Praca jak każda inna a pracodawca jak i wielu innych też człowiek.

nolek

no, nie widac a są, mozecie cie pomineli jako fajtłape, napisz do tvn alus, napisz cos do (usunięte przez administratora) napisz ze zla firma i banditen polnische i ze nie zatrudniac sie i ze zle z daleka i z bliska i zle jest bo wina tuska i franko i prezesa i jego babci i odradzasz wszem, bo tako jest prowda franus

Totalny szef B)

Ja swoją dostaje nawet przed terminem, wszystko zależy od kompetencji

Totalny szef B)

Po prostu boli was Wielki Zamak Mercator, który zjada całą konkurencje na rynku swoimi produktami i podejściem biznesowym. Przegrani zawsze płaczą po porażce, bo Potężny Zamak tylko rośnie w silę, aby na co dzień wyznaczać trendy i technologie rynkowi ????

Przestepcy..

Przestepcy nie zatrudniac sie. Zlodzieje i (usunięte przez administratora) ubeckie. Zyznowski bedzie gnil w wiezieniu za niedlugo nawet go kiszka nie wybroni

Zostaw merytoryczną opinię o Zamak Mercator Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zamak Mercator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 0 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zamak Mercator Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zamak Mercator Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 289 ocen.

Zamak Mercator Sp. z o.o.