Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.

Do NickMick

Teraz tak sobie przeczytałem odpowiedź od "NickMick", troszkę jest prawdy co kolega pisze, ale: 1) Czy kończyłeś studia, aby procować 300 godzin w miesiącu lub więcej? 2) Przebywać za granicą 80% czasu pracy 3) Pracować z ludźmi, którzy nie wiedzą jak wygląda technologia produkcji Generalnie fajnie pracować w tej firmie, ale: 1) Fajnie wyglądają pierwsze wypłaty w roku, później wpadasz II próg podatku (po 3-4 miesiącu pracy na delegacji, bo wszystko jest wliczane) 2) Podróżujesz na delegację w weekendy za free 3) Ciężko coś wynegocjować z kierownikiem 4) Wpadasz w standard Siroll i tylko w nim programujesz 5) Wypłaty trzeba sprawdzać bo często są pomyłki na niekorzyść pracownika (oczywiście wszystko jest wypłacone później, ale tak nie powinno być)

juz nie frajer
@Do NickMick 20.02.2017, 04:51
Teraz tak sobie przeczytałem odpowiedź od "NickMick", troszkę jest prawdy co kolega pisze, ale: 1) Czy kończyłeś stu...

czlowieku w weekendy, to ja chce chodzic na imprezy i poznawac nowych ludzi, a nie bujac sie po hotelach i byc w delegacji ? dla kogo niby to ma byc przyjemne ? kasa chcesz mnie przekupic ? dobre dla ludzi bez doswiadczenia, ktorym sie da wmowic, ze to normalne. nikt kto ma dziewczyne / zone / kochanke nie bedzie jezdzil na 80% czasu pracy na inny kontynent tylko po to zbey miec wieksza mamone. albo sie tam przeniesie na stale, albo zmieni prace, bo na samych podrozach straci pewnie z 20% zycia.

GHOST
@juz nie frajer 04.09.2017, 10:10
czlowieku w weekendy, to ja chce chodzic na imprezy i poznawac nowych ludzi, a nie bujac sie po hotelach i byc w delegacji ? dl...

Rzeczywiście, dla Ciebie nie ma miejsca w tej firmie, boś cwaniak i to do tego ograniczony! Tylu ludzi ilu poznasz na wyjazdach na swoich imprezkach nie poznasz nigdy! Jak nie masz potencjału, jaj i czegoś w głowie to pewno będziesz 80-% czasu jeździł. Jak masz to firma (obecnie) daje ciekawe możliwości, to jest inna firma niż kilka lat temu, zupełnie inna!

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

NickMick

8,5 h/h = 1445 EURO na miesiąc = około 6000 PLN nie za wiele... Będąc oddelegowanym do pacy w Primetals np. w Raichu,mając jakieś doświadczenie, (3 - 5 lat) dostaje się: 6 do 7 tys PLN pensji zasadniczej, czasem trochę mniej, czasem trochę więcej, 10 do 15 tysięcy premii rocznej, może więcej, raczej nie mniej.W zależności od projektu kolejne kila tysięcy brutto nadgodzin (czasem nawet 2 pensja i więcej). 1400 EURO NETTO diety lub oddelegowanie, tzw. COLI. Dodatek rozruchowy 8 EURO Brutto na każdą przepracowaną godzinę (kolejne 800 EURO brutto). Opiekę medyczną, ubezpieczenie nażycie, opłacony hotel lub mieszkanie - tu też można czasem zarobić trochę kasy, przejazdy / przeloty wszystko opłacone. W sumie nawet bardziej opłaca się jak pracować bezpośrednio dla Niemca w Niemczech...

zUK

Chcesz spędzić wiele miesięcy w dalekich krajach, na kompletnych zadupiach, pracując po 300 godzin w miesiącu? Nie masz przyjaciół, rodziny, nic cię w domu nie trzyma, nie masz do kogo wracać? Nie są ci potrzebne żadne szkolenia czy awanse? Lubisz być traktowany jak tanie mięso armatnie, jak kierownictwo miesza cię z błotem? Nie zamierzasz pracować tam dłużej niż wynosi średnia dla programisty - 2 lata? Ta robota jest idealna dla ciebie!

Byly
@zUK 15.04.2016, 13:18
Chcesz spędzić wiele miesięcy w dalekich krajach, na kompletnych zadupiach, pracując po 300 godzin w miesiącu? Nie masz przyjac...

Kolego chyba trochę źle trafiłeś w tej firmie, bo miałeś pecha albo byłeś słabym automatykiem:/ Ja jako były pracownik, mogę powiedzieć że najbardziej wkurzające były długie wyjazdy oraz nie pewność co będzie jutro. Jako młoda osoba mogłem zarobić naprawdę dobre pieniądze w VAI, które przeznaczyłem na otwarcie swojego biznesu. Jesteś młodą osobą, ambitną, z dobrym angielskim...

Zostaw opinię o Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.